Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2008, 22:12

oliver pisze: Chyba jednak mik_as. I chyba nie bardzo wiesz o co chodzi.
To za co się dostaje Walterowi ? Za wygląd ? :prochno:
Pozdro znafco :D

TEMAT O KIBICACH:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=18152


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2008, 01:52

Legia Cracovia 3:0
Kiepsko grająca Legia ograła Cracovię, która chyba nie za bardzo wiedziała co robi na boisku, jak w takim razie będzie wyglądać gra i wyniki Legii jak już będą średnio grać, już nie wspominając o dobrej grze czy jeszcze lepszej :prochno:
GKS Lechia 1:0
mecz do jednego gola, nic ciekawego.
Górnik Śląsk 1:2
Na pewno tutaj powinien być jeszcze jeden gol :P
Jagiellonia Wisła 0:2
Skoro czerwona się nie należała, to może chociaż dwie żółte :prochno: zawodnik trochę się zapędził, więc czy na początku, czy w środku by wyleciał, sędzia popełniał błędy, ale widziałem już większe :prochno:
Lech Piast 1:0
tylko jeden gol, ale chyba chodzi o zwycięstwo, z takimi przeciwnikami nie ważne ile, ważne że.
Odra Polonia 4:1 oraz Arka 4:0 ŁKS
pewne zwycięstwa, dużo goli, chyba o to w futbolu chodzi :)


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 20:19

Widze, ze przed dwoch "juventino". Nie przypadkowo napisalem z malej litery tematy o polskiej lidze lekko spadly na drugi plan.

Pierwszy mecz kolejki za nami.
Polonia Bytom u siebie wygrala z Gornikiem Zabrze 2:0 po bramkach Zablockiego i Podstawka.
To drugi mecz Kasperczaka w lidze i druga porazka.

Jak widac Gornik popelnil wielki blad w przygotowaniach. A sparingi wygladaly obiecujaco.
Gornik gra bardzo slabo..
A Polonia Bytom? W kratke.. Jednak mysle, ze maja duze szanse aby sie utrzymac. Pomimo niewielkiego budzetu.

A teraz wlasnie toczy sie mecz Lechia-Polonia..


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 00:26

nie wiedziałem gdzie to dać to tutaj dam :D http://pl.wikipedia.org/wiki/No_look_pass

majewski w jakim honorowym towarzystwie :D rozumiem że to rodzaj ironii ze strony osoby która to pisała :)

koniec offtopa :)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 20:39

Legia 3-1 Piast Gliwice. Mamy fotel lidera :dance: Mecz dość dobry w wykonaniu Legii, ale nie mogło być inaczej kiedy na Ł3 przyjechała jedna z gorszych ekip w Ekstraklasie. Przy odrobinie lepszej skuteczności mecz zakończyłby się pogromem. Szkoda straconej w końcówce bramki. Poprawić skuteczność i będzie git :D Koniec serii z teoretycznie słabszymi rywalami, za tydzień mecz z Lechem w Poznaniu. :twisted:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2008, 21:49

najpewniej ten mecz był też pożegnaniem z Żyletą :( ale cieszy fotel lidera i to ,że za tydzień mecz z Lechem, nie mogę się doczekać :D


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2008, 19:27

Ja doszedłem do siebie kolejka się zakończyła więc pora na krótki komentarz:
Polonia -Górnik 2-0
Jestem, zszokowany postawą drużyny Zabrza. Mieli być 4 5 siłą ligi a po siódmej kolejce zajmują ostatnie miejsce.W drużynie pojawiły sie pieniądze nadzieję , a jest gorzej niż bez pieniędzy. Oglądałem drugą połowie tego meczu i muszę stwierdzić , że 2-0 to trochę mało.
Lechia - Disko polo 0-0
Trochę mała sensacja. Ze względy na brak goli. Spodziewałem się czegoś więcej. 10tys widzów. więcej było tylko w Krakowie
Odra - GKS 0-2
Chyba za szybko przekreśliłem możliwości Janasa. Nie pamiętam kiedy Odra przegrała ostatnio u siebie. Albo za bardzo uwierzyli w swoje możliwości albo Garguła w GKS-ie wrócił na dobre po kontuzji.
Legia - Piast 3-1
Gliwiczanie powinni się cieszyć, że stracili tylko 3 gole. Jednak ta nie skuteczność w Legii razi. Mam nadzieję że w Poznaniu będzie lepsza .
Wisła - Arka 4-0
Wisła osiągnęła w końcu wynik na miarę mistrza, pokazała Arce gdzie jej miejsce szeregu. Zobaczymy jak to będzie z Tottenhamem oby tak samo.

Reszta wyników jakoś mnie szczególnie nie ujęła. Za to z niecierpliwością czekam na niedziele.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 15:27

Ma moze ktos jakis serwer z bramkami ostatniej kolejki?
Za pomoc bylbym bardzo wdzieczny :wink:


Oliver wielkie dzieki :wink:
Ostatnio zmieniony 29 września 2008, 16:22 przez Nevermind, łącznie zmieniany 3 razy.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2008, 15:39

Juventino90 pisze:Ma moze ktos jakis serwer z bramkami ostatniej kolejki?
Za pomoc bylbym bardzo wdzieczny :wink:
Jeśli chodzi Ci tylko o samo obejrzenie bramek itd. to :
http://www.milanos.pl/pilkarska-ekstrak ... mki-skroty

Jeśli je łatwo pobrać to eurogoal zawsze podaje linki na rapidzie :
Niedziela:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=2356
sobota:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=2351
piątek:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=2345

Oczywiście ze strony milanos też się da pobrać tylko jest więcej komplikacji. Pozdro ;-)


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 14:22

Derby Pomorza dla LECHII. Po 11 latach w końcu udało się pokonać Arkę. Gratuluje :)
Cracovia tonie... Czyżby I liga ?


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 12:23

Dla zainteresowanych: Lech Poznań - Legia Warszawa TVP 2 godz 17:00 ;))


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 22:01

remis bezbramkowy którego chyba nikogo nie satysfakcjonuje :/ (mówię o meczu Lech Legia )


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 22:30

Górnik-Wisła 1-1. Mam nadzieję, że było to ostateczne przebudzenie się drużyny z Zabrza. Mecze z najsilniejszymi drużynami Górnik ma już za sobą, a więc powinien teraz uciułać tyle punktów, by spokojnie opuścić strefę spadkową. O ile oczywiście piłkarze zostawią na boisku tyle zdrowia ile dzisiaj. Pierwsze punkty Kasperczaka w Zabrzu. Bardzo dobry mecz Magiery, który chciał udowodnić swojemu byłemu pracodawcy, że pozbyto się go przedwcześnie. Dobrze także Bonin, Vaclavik, Pazdan i nawet Hajto z Brzęczkiem zagrali dzisiaj przyzwoicie :P Wisła rozczarowała, ale po meczu z Tottenhamem po cichu liczyłem na to, że będą w lekkim dołku :P


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 października 2008, 11:45

valsir pisze:remis bezbramkowy którego chyba nikogo nie satysfakcjonuje :/ (mówię o meczu Lech Legia )
Czemu nie ? Drużyna Legii w jakimś stopniu powinna być zadowolona. Na bardzo gorącym terenie. Lech to nie byle kto, a remis na stadionie bezpośredniego rywala o mistrza to chyba dobrze? Chodź po meczu został pewien nie dosyt byliśmy drużyną lepszą i zasłużyliśmy na jednego gola.

Jeszcze do Arka -Lechia
No to chyba czar polskiego Mourinho prysł. Tak to jest jak sie gra dziadkami Mecz ogólnie nudny chyba najgorsze derby tego sezonu. Wynik nie dziwi jak to w derbach można się spodziewać wszystkiego.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2008, 09:50

Wisła testuje Małkowskiego. Dość dobre posunięcie. Dobra alternatywa dla Pawełka, który zalicza wiele wpadek. Szkoda, że ewentualne transfery przychodzą tak późno :whistle: :prochno:


ODPOWIEDZ