Ekstraklasa 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie Mistrzem Polski 2008/2009 ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2008, 11:48

bblackk pisze::. Każde spotkanie miało tyle samo czasu i zgromadzeni w studio poświecili 5 minut każdej drużynie, co cieszy, bo pamietam jak w "MOE" mogliby przez cały program rozmawiać o Legii. :prochno:
I właśnie to jest błąd jest mecz ŁKS-Odra gdzie nic się nie dzieję i pokazują jakieś plewy. Jest mecz Górnik- Ruch gdzie z pierwszej połowy pokazali chyba 3 akcje, a było ich nie co więcej. Sam fakt rozegrani takiego meczu powinni poświęcić więcej czasu.
Żuk pisze:Jestem ciekawy dlaczego tego speca od sędziowania posadzili po drugiej stronie :think:. Jak dla mnie to śmiesznie wygląda, tym bardziej że to "drętwy" człowiek. :whistle: .
Bo sędzia zawsze powinien być po środku.
To jest dobry pomysł były sędzi na spokojni potrafi każdą sytuacje ocenić obiektywnie.
Lepszy taki "drętwy" człowiek niż kolejny rzucający żenujące jak "Szczena"
Szymek pisze:Widzę, że tu sami fajni Szybkiej Piłki
Wypraszam sobie.
oliver pisze: Szkoda , że TVP odwala taką kaszane.
EDIT :
No i Widzewiacy nie mają sie co cieszyć. PZPN chce kary dla Widzewa. A dla Widzewiaków lepiej było by chyba gdyby tak kara już była. Bo zaś kolejny sezon w plecy hehehe. Chyba sami z gotują sobie cięzki los. Oby sie udało. W końcu w regulaminie FIFA jest jasno napisane że korupcja nie ulega przedawnieniu. BRAVO PZPN

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... ol,1161162


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Pawcio Nedved

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2008
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 22:06

Brawo Cracovia, Pawluśiński dwie brameczki i wreszcie 3 pkt pasów na inauguracje kolejki, na pewno te zwycięstwo podsunie prestiż ligi. im więcej zwyciestw w lidze, tym większy jej prestiż w końcu :)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 22:18

oliver pisze: No i Widzewiacy nie mają sie co cieszyć. PZPN chce kary dla Widzewa. A dla Widzewiaków lepiej było by chyba gdyby tak kara już była. Bo zaś kolejny sezon w plecy hehehe. Chyba sami z gotują sobie cięzki los. Oby sie udało. W końcu w regulaminie FIFA jest jasno napisane że korupcja nie ulega przedawnieniu. BRAVO PZPN

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/new ... ol,1161162
A juz teraz mozemy sie zalozyc, ze wniosek PZPNu zostanie oddalony i pokryje koszty procesow sadowych :wink: . Moglbym sie nawet o to zalozyc, lub jak sie przyslowiowo mowi "dalbym sobie uciac reke".

A co do dzisiejszych meczy.
Cracovia pokonala LKS. Chociaz spotkanie zakonczylo sie wynikiem 2:0 wg mojej opinii byla to rzez niewiniatek. LKS mial tylko jedna okazje w meczu.. Ten mecz pokazal, ze LKS bedzie mial bardzo ciezko utrzymac sie w Ekstraklasie.
Dwie bramki zdobyl Pawlusinski. Swietnie chlopak bije wolne

W drugim meczu Arka pokonala Gornik Zabrze po golu Marcina Wachowicza. Ponadtto jedenastki nie wykorzystal Bartosz Lawa. Arka byla zespolem lepszym i zasluzyla na trzy punkty.
A Gornik po dwoch meczach na swoim koncie ma 1 punkty. Niezbyt ciekawie jak na druzyne, ktora ma walczyc o pozycje 1-5.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 09:36

No i za nami kolejna kolejka...

Z 3 faworytów do mistrza Legia znów dała ciała. Z niepokojem patrzę na przyszłość. Znów nijakie transfery, średni skład i taka Odra okazuje się zbyt trudnym przeciwnikiem. Coś czarno widzę mecz z FK...

Wisła mimo meczu w Barcelonie dała radę Polonii. Brożek jak to przystało na naszą ligę znów zaczyna kroczyć po króla strzelców.

Lech gładko wygrał w Białymstoku. Dla odmiany tym razem bez bramki Lewandowskiego. Chłopak chyba woli grać z Rengifo niż z Reissem. Liczę, że zagrozi on Brożkowi w klasyfikacji króla strzelców.

Warto jeszcze wspomnieć, że Arka pod wodzą Michniewicza nie przegrała jeszcze meczu. Dobry wynik jak na beniaminka.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 11:58

Co moge powiedziec o drugiej kolejce?
Zaskakuje mnie Legia :shock: . Przegrac z Odra Wodzislaw roznica dwoch bramek? I jeszcze wypozyczony pilkarz wlasnie z Legii- Maciej Korzym byl wyrozniajacym sie pilkarzem. Cos musi sie dziac nie tak.. Pokusilbym sie juz nawet o stwierdzenie, ze juz na poczatku rozgrywek nastapil kryzys formy pilkarzy Warszawskiej Legii. Nie mam pojecia, czy jest to spowodowane transferami, czy zlym przygotowaniem.
Nawet dla mnie Widzewiaka ciezko patrzec jak zasluzony klub dostaje baty od.. Odry z Wodzislawia. A dwie bramki strzela Arkadiusz Aleksander ( Bez obrazy) drewno jakich malo..

Wisla znowu zagrala dobrze, chodz w pierwszej polowie to Polonia dominowala. Podoba mi sie Daniel Maka z Polonii, naprawde perspektywiczny pilkarz. Dynamiczny z ciagiem na bramke.. Jednak narazie brakuje mu skutecznosci i doswiadczenia.

Lech rozbil Jagiellonie.. Ladnie znowu zagral Stilic. Asysta i bramka robia wrazenie.
Troche zaskakuje mnie slaba dyspozycja Jagi, poniewaz kupili niezlych zawodnikow. Jednak mysle, ze o srodek tabeli powalcza.

A teraz mecz GKS Blechatow- Piast Gliwice.
Moge tylko napisac, ze sie odbyl :wink: ..
Gdzie jest ten Costly z pierwszego sezonu? Nie mam pojecia..

Slask Wroclaw- Polonia Bytom.
Urzekl mnie komentator skrotu tego spotkania w magazynie "Szybka pilka".
Komentarz przypominal raport z minuty na minute :shock: .. Szczerze powiem, ze troche mnie to.. usmialo :smile:

Ruch Chorzow- Lechia

Widac, ze Ruch dokonal dwoch, ale madrych transferow. Doswiadczeni Scherfen i Zajac podniesli jakosc gry "Niebieskich".
A bramka Zajaca? Wszedl jak w maslo..


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 18:03

Juventino90 pisze:Troche zaskakuje mnie slaba dyspozycja Jagi, poniewaz kupili niezlych zawodnikow. Jednak mysle, ze o srodek tabeli powalcza.

A mnie nie 14 nowych zawodników + nowy trener. Grają ze sobą dopiero od miesiąc nie którzy krócej. Za nim się zazębi może być już wiosna.

Cracovia - ŁKS 2-0
Mecz mógł się podobać. Dobre tępo kilka dogodnych okazji. Wynik mógł być nie co wyższy. ŁKS zasłużył na gola. Do ekstraklasy wrócił Drumlak jak na razie żadna rewelacja.
Arka- Górnik 1-0
Górnicy bez dogodnej okazji. Ława nie strzelił karnego. Ogólnie marne widowisko. Na pewno był to wina pogody , która nie przeszkadzała kibicom Arki. Wielkie Brawa.
PGE - Piast 0-0
Dziwny ten Bełchatów z Lechem 2 strzały 3 gole. Z Piastem kilka dobrych sytułacji niestety bez goli. Mimo wszystko brawa dla beniaminka dwa mecze 4pkt.
Odra - Legia 2-0
Największa sensacja. A mogło być z 4-0 W grze Legii nie było okazji na gola a nawet iskry nadziei , że będą w następnym meczu. Drużyna która miała walczyć o mistrza jest wielka tragedia. Myślę , że Jasiek zna motyw z białymi chusteczkami z Hiszpanii. Przydało by się.
ITI ///////////
Te mecze widziałem. Reszta tylko gole trudno mi coś powiedzieć.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2008, 22:19

oliver pisze:
Juventino90 pisze:Troche zaskakuje mnie slaba dyspozycja Jagi, poniewaz kupili niezlych zawodnikow. Jednak mysle, ze o srodek tabeli powalcza.

A mnie nie 14 nowych zawodników + nowy trener. Grają ze sobą dopiero od miesiąc nie którzy krócej. Za nim się zazębi może być już wiosna.
rzeczywiście, wielkie oprzetasowanie w kadrze. na moje oko, transfery niezbyt udane. jedynym ratunkiem może być trener. Probierz zdaje się znać na rzeczy, jednak minie trochę czasu, zanim drużyna się dotrze.

śmieszy mnie artykuł na WP, że Lech znowu gra bardzo dobrze. rzeczywiście, pokazał w poprzedniej kolejce. wczoraj też nie zagrał niczego wielkiego. 2 błędy obrońców ustawiły mecz. zresztą nie mecz, a takie nie wiadomo co...


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 09:56

białas pisze:rzeczywiście, wielkie oprzetasowanie w kadrze. na moje oko, transfery niezbyt udane. jedynym ratunkiem może być trener. Probierz zdaje się znać na rzeczy, jednak minie trochę czasu, zanim drużyna się dotrze.
Oj bardzo ale to bardzo się mylisz Probierz jest beznadziejnym trenerem ,wiesz mi z nim Jagielonia daleko nie zajedzie,ja nie wiem jak kluby mogą go zatrudniać? ;/,jest to przereklamowany trener ,który czego się nie dotknie zniszczy. Bazuje na przykładzie Pogoni ,Probierz prowadził ją w 8 meczach bez zwycięstwa... Rozwalał klub ,Pogoń grała Dno,Dna. Moim zdaniem jest to jeden z najgorszych trenerów w Polskich ligach !! :)


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 10:22

Oj bardzo ale to bardzo się mylisz Probierz jest beznadziejnym trenerem ,wiesz mi z nim Jagielonia daleko nie zajedzie,ja nie wiem jak kluby mogą go zatrudniać? ;/,jest to przereklamowany trener ,który czego się nie dotknie zniszczy. Bazuje na przykładzie Pogoni ,Probierz prowadził ją w 8 meczach bez zwycięstwa... Rozwalał klub ,Pogoń grała Dno,Dna. Moim zdaniem jest to jeden z najgorszych trenerów w Polskich ligach !!
A kto utrzymał Polonie Bytom w Ekstraklasie :whistle:


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2008, 11:47

Probierz prowadzil Pogon Szczecin? :? Pierwsze slysze.
Jest to mlody trener ktory dopiero zaczyna swoja prace w zawodzie trenerskim. Okreslilbym go "trenerem z jajami" podobnym byl pilkarzem. Typowy Fighter..
Utrzymal Polonie Bytom w 2 lidze pomimo tego, ze byla to misja z kategorii " Niemozliwej".
Po sezonie odszedl do Widzewa, jednak nowy trener -Fornalak otrzymal zespol zgrany i dobrze grajacy jak na warunki drugiej ligi, co poskutkowalo awansem.
Pozniej objal Widzew gdzie "juniorami" utrzymal sie w lidze. Po tym jak zarzad sprzedal dwoch najbardziej wartosciowych pilkarzy za bagatela 1 mln euro..
Widzew nie gral efektownie, wrecz moge powiedziec, ze chaotycznie. Jednak nigdy nie mozna bylo im odmowic woli walki do ostatniej minuty.
Nagle w Widzewie pojawil sie nowy sponsor i zaczal stawiac na "swoich" ludzi w spolce i trenerce klubu. Dlatego przyszlo na nas takie nieszczescie jak trener Zub i spadek z ligi. Zespol stracil jedyny swoj atut- wole walki..
Dlatego ogladamy teraz Widzew w 1 lidze.. Coz skrzydla tez podciely pilkarzom decyzje o degradacji klubu.

Nastepnie Probierz ponownie objal Polonie Bytom i znowu utrzymal sie w lidze, tym razem w Orange Ekstraklasie zajmujac bardzo dobre 13 miejsce.

Jestem przekonany, ze i tym razem Probierz postawi na prosta Jage ( A przypomne, ze byl to najslabszy zespol wiosna w OE ). Utrzyma zespol w ekstraklasie zajmujac 10-12 miejsce.. Lub pokusi sie nawet o wieksze lokaty 8-10.

Druzyna potrzebuje troche czasu. A rywali latwych na razie nie miala.. Lech Poznan i Arka Gdynia na wyjezdzie..


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 20:33

Jako, ze temat "zyje" to sie wypowiem na temat ostatniej kolejki, no... w sumie 2 spotkan.
Dzis obejrzalem mecz Legii z Jaga. Zespol z Bialegostoku jest bardzo slaby, kompletnie bez pomyslu na gre. Nie brakowalo za to motywacji, coz z tego?
Legia rowniez slabo, w pierwszej polowie bezbarwnie i senno. W drugiej nieco lepiej, wiecej okazji, ale gdyby nie, szczesliwy pierwszy gol, mogloby sie to roznie potoczyc. Kurde, ale meczyc sie z beznadziejna Jaga?
Wczoraj moj Slask bez problemu ogral Odre. Spodziewalem sie czegos wiecej bo zespole z Wodzislawia, ale widac ze mecz z Legia to byl jednorazowy wybryk. Slask zagral za to fajna, poukladana pilke "majaca swoj styl". Czekam na lepszych rywali, bo z Polonia czy Lechia(jednak lepsi rywale) nie bylo tak różowo, ale nie bylo tez zle.
Zaskakuje Arka, no ale jak ze Slaskiem, zobaczymy jak zagraja z silniejszymi.
Pewnie nic spoecjalnego nie odkryje, ale ten sezon bedzie nalezec do Wisly i Lecha ;)


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 20:38

Tak PROBIERZ trenował Pogoń Szczecin jest to beznadziejny Trener zobaczycie ,że z nim Jagielonia spadnie (Chyba ,że go wywalą) ^^
I nie kłócie się ze mną czy był trenerem czy nie ,chyba mieszkam w Szczecinie i wiem kto trenuje Pogoń....A co do utrzymania Polonii Bytom to jest to tylko wyjątek potwierdzający regułę ,że uf trener jest beznadziejny.I mogę się z każdym z was założyć ,że albo go wyleją albo Jaga spadnie!!
KTo 1?

Jagiellonia przegrała z Legią 0-2 ...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 20:48

Vesper pisze:Tak PROBIERZ trenował Pogoń Szczecin jest to beznadziejny Trener zobaczycie ,że z nim Jagielonia spadnie (Chyba ,że go wywalą) ^^
I nie kłócie się ze mną czy był trenerem czy nie ,chyba mieszkam w Szczecinie i wiem kto trenuje Pogoń....
Powiedz Ty mi kiedy ten Probierz Pogoń trenował?! Bo to, że mieszkasz w Szczecinie nie znaczy, że masz rację. O ile mnie pamięć nie zawodzi to trenował tylko Polonię i Widzew...


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 21:13

steru pisze:
Vesper pisze:Tak PROBIERZ trenował Pogoń Szczecin jest to beznadziejny Trener zobaczycie ,że z nim Jagielonia spadnie (Chyba ,że go wywalą) ^^
I nie kłócie się ze mną czy był trenerem czy nie ,chyba mieszkam w Szczecinie i wiem kto trenuje Pogoń....
Powiedz Ty mi kiedy ten Probierz Pogoń trenował?! Bo to, że mieszkasz w Szczecinie nie znaczy, że masz rację. O ile mnie pamięć nie zawodzi to trenował tylko Polonię i Widzew...
Oczywiście masz racje. Probierz swoją karierę trenerską zaczynał w Polonii i nigdy nie prowadził Pogoni.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2008, 22:35

Ultras pisze:Oczywiście masz racje. Probierz swoją karierę trenerską zaczynał w Polonii i nigdy nie prowadził Pogoni.
Jacy z was wyczesani Kolesie... Mam na plakacie Pogoń Szczecin z Trenerem Probierzem...
To ,że pisze na Wikipedii ,że nie trenował o niczym nie świadczy...
TRENOWAŁ POGOŃ...

Tylko ,że w ani jednym meczu ligowym ich nie poprowadził,teraz doczytałem ,że w 8 sparingach przed sezonowym prowadził klub i wtedy go wywalili bo to była porażka co klub prezentował,początki Pogoni brazylijskiej :]


ODPOWIEDZ