Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 22:43

juveman7 pisze:I znów nie będzie polskiego klubu w lidze mistrzów. I znów się powtórzą te same słowa-"może za rok"
Kibice Wisły są zapewne wściekli ,a kibice Barcy czekają na losowanie grup. Szkoda

Tak, zdecydowanie szkoda. Miałem nadzieję że tym razem się uda, i będą punkty do rankingu, a co za tym idzie nasza liga stanie się choć troszke mocniejsza względem europy. Ale "może za rok"....
I nie dołujmy kibiców Wisły, mecz się jeszcze nie odbył :smile:


Obrazek
|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:10

Świetny mecz w wykonaniu Wiślaków :-D 5:0. Piłkarze Beitaru bardzo słabo a najsłabiej ich bramkarz. Genialna asysta Łobodzińskiego przy bramce na 4:0. Zobaczymy, jak zaprezentują się z Barceloną.

Nawet jeden z kibiców Beitaru był w Koszulce Juve :D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:13

O, no prosze, myslałem, że tylko ja ogladam Wisłę :D

Wisła zagrała jeden z lepszych meczy od dawien dawna ;) Byli pewni, skoncentrowani i co najwazniejsze, waleczni! Z taka grą Wisły, Barca wcale nie musi ich rozgromić... :wink:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:23

dantroJT pisze:Nawet jeden z kibiców Beitaru był w Koszulce Juve :D
dwóch :wink:

Dawno nie widzialem tak grajacej Wisly.

Ambicja, zdecydowanie, wola walki..nie sadzilem ze stac ich na taki mecz w obecnej sytuacji gdy kapitan zespolu i filar obrony ma kontuzje a najlepszy zawodnik pauzuje za kartke.. Gdy nie widac transferow a trener dysponuje 11 zawodnikami i kazda zmiana jest oslabieniem..

Bardzo pozytywnie zdziwil mnie JuniorDiaz ktorego wystepu strasznie sie obawialem bo w tych meczach ktore widzialem byl niepewnym lewym(!) obronca. A tu prosze..niemal bezblednie i w dodatku z bramka na koncie. :bravo:

Asysta przy 4-0...ahh powracaja piekne wspomnienia..



darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:28

olecki1 pisze:
juveman7 pisze:I znów nie będzie polskiego klubu w lidze mistrzów. I znów się powtórzą te same słowa-"może za rok"
Kibice Wisły są zapewne wściekli ,a kibice Barcy czekają na losowanie grup. Szkoda

Tak, zdecydowanie szkoda. Miałem nadzieję że tym razem się uda, i będą punkty do rankingu, a co za tym idzie nasza liga stanie się choć troszke mocniejsza względem europy. Ale "może za rok"....
I nie dołujmy kibiców Wisły, mecz się jeszcze nie odbył :smile:
:-D

Szczerze mówiąc nie myślałem, że Wiślacy nawbijają tyle bramek bejtarowi. Zagrali świetne spotkanie, które daje im awans.
Świetnie zagrał Boguski.

PS. Jak tylko usłyszałem, że Dawidowski wchodzi to od razu myślałem o wyłączeniu TV

Teraz Barcelona to tam u nich jakieś skromne 3-0 a w Krakowie Wisła myślę że pyknie tak ze 4 bramki i po wszystkim :smile:

A tak na poważnie to szkoda, że Wisła trafiła akurat na Barcelone. Z taka grą i słabszym rywalem mogliby powalczyć, no ale...
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2008, 23:38 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2008, 23:34

darek pisze:
PS. Jak tylko usłyszałem, że Dawidowski wchodzi to od razu myślałem o wyłączeniu TV
Ja dokładnie to samo, ten piłkarz jest za słaby na Wisełke, która grając taki football wcale nie musi zostać przez Barce zniszczona. :ok: :ok: :ok:


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 00:03

white_wolv pisze:Dawno nie widzialem tak grajacej Wisly.

Ambicja, zdecydowanie, wola walki..nie sadzilem ze stac ich na taki mecz w obecnej sytuacji gdy kapitan zespolu i filar obrony ma kontuzje a najlepszy zawodnik pauzuje za kartke.. Gdy nie widac transferow a trener dysponuje 11 zawodnikami i kazda zmiana jest oslabieniem..

Bardzo pozytywnie zdziwil mnie JuniorDiaz ktorego wystepu strasznie sie obawialem bo w tych meczach ktore widzialem byl niepewnym lewym(!) obronca. A tu prosze..niemal bezblednie i w dodatku z bramka na koncie. :bravo:

Asysta przy 4-0...ahh powracaja piekne wspomnienia..

Dokładnie to samo chciałem napisać... :-D
Jak zobaczyłem, że przewrotką będzie centrować Łobodziński to sobie pomyślałem od razu - a co będzie jak z tego podania padnie gol? A gdy za chwilę piłka już trzepotała w siatce natychmiast przypomniał mi się Alex z meczu z Milanem... Brawa dla Wojtka :bravo:

A co do meczu - Wisła grała pięknie dzisiaj i aż żal pomyśleć, że do LM wejdzie któraś z drużyn Aalborg/FBK Kowno, BATE Borysow/Lewski Sofia, a nawet Anorthosis nie jest bez szans w meczu z Olympiakosem... Zostaje tylko przeklnąć los, który znowu skojarzył Wisłę z jakąś mocną drużyną....


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 00:34

Naprawde szkoda ze Wisla trafila na Barcelone. Z taka gra jak dzisiaj mogli by sie przebic do fazy grupowej i nareszcie bysmy zobaczyli w tym prestizowym turnieju Polska druzyne.

Nie sadze ze Mistrz Polski zaprezentuje przeciwko Barcelonie taka gre jak dzisiaj. Wiedza ze maja marne szanse z Hiszpanami i tej motywacji co dzisiaj napewno nie bedzie... No coz, mam nadzieje ze za rok sie uda... :smile:

Ale najbardziej mi sie w tym meczu podobali kibie Beitaru z koszulkami Juventusu. A czy to napewno kibice Beitaru? :prochno:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 00:43

Dałby ktoś tych kibiców z koszulkami Juve, bo jakoś nie zauważyłem ich jak oglądałem.
Chciałbym to zobaczyć.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 03:26

Sprząta Valdes swe mieszkanie, wciąż przeżywa losowanie,
Myje okna, dywan trzepie i wygląda nie najlepiej,
Nagle pobladł, co się stało?
Czy coś mu się przypomniało?
Tak, przypomniał właśnie sobie, że i Cleber gra w Krakowie,
Jego mocne uderzenie Victor widział w TVN-ie,
Jakież bomby on posyła, skąd u niego taka siła?
A co gorsza obok niego mają Arka Głowackiego,
I nie warto żyć iluzją, że chłop zmaga się z kontuzją,
Zresztą czy to korzyść taka, może strzeliłby swojaka?
Sam pamiętam gol jak trza, Polska - Anglia 1:2,
A na lewej Junior Diaz, po hiszpańsku krzyczy `wyjazd',
I choć krzyczy, to nic z tego, bo Hleb nie zna hiszpańskiego,

W środku Sobolewski Radek, to szczególny jest przypadek,
On prorokiem jest na pewno, bo odmówił gry na Euro,
Wynik znał już w zeszłym roku, no i z kadrą dał `se' spokój,
Cała w tym nadzieja taka, że już nie ma Matusiaka,
Wielki piłkarz, Radomatu, znany jest całemu światu,
Łowca bramek, to się wie, w zeszłym roku strzelił dwie,
Myśli Valdes o zły losie, ja ten mecz to mam już w nosie,
Kryć nie będę, mówię szczerze, ja w ten awans to nie wierzę,
Po co przegrać pięć do zera, lepiej oddać walkowera,
Co to za przyjemność dziatki wciąż wyciągać piłkę z siatki,
Muszę spytać się Guardioli, może nie grać mi pozwoli.

Dzwoni Valdes do Messiego by opinię poznać jego,
Leo jednak nie odbiera, No to dzwoni to trenera
A niech dowie się Guardiola, że kolegę Messi olał,
Ten mu mówi z żalem w głosie: Messi zagrał nam na nosie,
Zapodziała się chłopina, ponoć siedzi sobie w Chinach,
Zamiast teraz być tu z nami woli pograć z Chińczykami,
Woli mur podziwiać chiński niż powalczyć z Łobodzińskim,
Jednak to jest lepszy cwaniak, szybko wyczuł bezsens grania,
Sytuację pojął w mig, że nie dla nas Champions League,

Siedzi Valdes załamany, obok leżą dwa dywany,
Myśli sobie bez Messiego w Polsce szukać nie ma czego,
Wtem podjeżdża niezła fura, z niej wysiada Lilian Thuram,
W nie najlepszym on jest stanie, też oglądał losowanie,
Prawdą jest niestety gorzka, on się bardzo boi Brożka,
I jest jeszcze sprawa taka, że się boi też Jirsaka,
Mówi Lilian do Victora: Na mnie chyba przyszła pora,
Z Wisłą nie gram za cholerę, wolę skończyć już karierę,
Wolę żyć już na zasiłku niż od Wisły wziąć po tyłku,
Mecz obstawię ja u buka a niech martwi się Gianluca,
Catennacio zna jak nikt, grać tak z Wisłą to nie wstyd,
Dzwoni Valdes do Gianluci, ma w słuchawce dziwne huki,
Ten jak zwykle nie odbiera, Valdes wściekły jak cholera
Łatwiej szóstkę trafić z lotto niż połączyć się z Zambrottą,
Pewnie jego Ericssona znowu pożyczyła żona,
Albo też już zna wyniki i rozmawiać nie chce z nikim,
O naturo ty złośliwa z nim dziś nie pogadam chyba,
Może jednak będzie trzeba o mecz spytać Olka Hleba,
Może chociaż on odpowie czy jest warto grać w Krakowie?

I tak dzwoni do każdego, wreszcie trafia na Xaviego,
Jestem pewien myśli sobie on pomoże nam w Krakowie,
Euromistrzem w lipcu został, to zadaniu pewnie sprosta,
Xavi jednak jednym zdaniem tak skwitował losowanie,
Z Wisłą dajmy sobie spokój, spróbujemy w przyszły roku.
:prochno: :prochno: :prochno: :prochno: :prochno: :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 09:27

Mecz bardzo dobry w wykonaniu Wisly.
Kazdy z zawodnikow zagral niezle. Juz teraz wolalbym widziec w reprezentacji Boguskkiego zamiast Lobodzinskiego. Ten drugi na skrzydle gra tylko jednym zwodem " na obieg". Ale trzeba mu przyznac asysta "cud, miod i malina" :)

Bardzo pewny w obronie Cleber z Diazem. Jednak Wisla nie moze miec w kadrze wylacznie dwoch srodkowych obroncow. Chwala Diazowi za to, ze na srodku obrony zagral perfekcyjnie.
Podobala mi sie gra bocznych obroncow. Zwlaszcza Baszczynskiego, chociaz Piotr Brozek ma smykalke do gry w ofensywie. Szkoda, ze czasami popelnia proste bledy.
Boguski byl wszedzie. Swietny zawodnik, poruszaniem po boisku przypominalk mi troche Arszavina :wink: .
Jirsak przyzwoicie. Widac, ze to material na dobrego zawodnika.
Pawel Brozek zagral rewelacyjnie. Tak powinien grac srodkowy napastnik.. Bardzo sie zdenerwuje, gdy Leo pominie go z powolaniem na Ukraine.. A pozniej bedzie tlumaczyl iz w kadrze mamy klopot z napastnikami :prochno: .

Zmiennicy niezle. Zwlaszcza Niedzielan, ktory zdobyl bramke.
A jezeli chodzi o Dawidowskiego.. Nie rozumiem po co na sile go trzymac w tej Wisle. Przeciez on juz nie zagra na poziomie 500tys euro na ktore za niego wydano. Jest wolny i slaby technicznie :shock: . Cien zawodnika ktorego pamietam z Amiki..


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 11:56

Nie bede juz pisal ze Wisla zagrala bardzo dobry mecz i nie bede chwalil poszczegolnych zawodnikow bo wszyscy wyzej to zrobili, napisze tylko ze wygrana w tej konfrontacji jest bardzo istotna nie z pukntu walki dalszej o LM (bo chyba malo kto w to wierzy..) tylko o walke o faze grupowa pucharu UEFA mysle ze te rozgrywki na Wiselke sa odpowiedniejsze na dzien dzisiejszy...


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 12:36

Juventino90 pisze:A jezeli chodzi o Dawidowskiego.. Nie rozumiem po co na sile go trzymac w tej Wisle. Przeciez on juz nie zagra na poziomie 500tys euro na ktore za niego wydano


Nie zagra i chyba nigdy nie zagrał
Boguski byl wszedzie. Swietny zawodnik, poruszaniem po boisku przypominalk mi troche Arszavina


Nie tylko tobie :wink:

A co do wczorajszego meczu to rzeczywiście szkoda że jednak trafiliśmy na Barce bo Wisła naprawde dała im lekcje futbolu.
P.S
Panom z TVP huraoptymizm się udzielił Szczęsny był gotów postawić swój majątek żę Wisła przejdzie Barce :smile:


Obrazek
Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 12:48

A ja byłem pewien że Wisła odpadnie...Z taką formą wcale nie stoją na straconej pozycji w meczu z barceloną...Kiedyś walczyli z nimi jak równy z równym,za czasów Żurawskiego czy Szymkowiaka...


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 13:25

karpiu pisze:(bo chyba malo kto w to wierzy..)
JA w to wierzę! Bo "nawet słynnaaaaaaaaaaaa Barcelona naszej WISŁY nie pokona!" Kto był na R22 to wie ocb, może w TV też było słychać :)

Co do meczu się nie wypowiadam bo mało co widziałem, chyba będę musiał jakąś retransmisję obejrzeć :) ale na trybunach było nieźle, Izraelici szybko zaprzestali prób dopingu (???) i chyba uświadomili sobie, że o kibicowaniu niewiele wiedzą... Fanatyczni są niemal tak jak ich "bracia" z drugiej strony Błoń...

Chciałem pozdrowić "znawców" prorokujących blamaż Wisły. Chyba już wiecie, że pieniądze nie grają, co z tego, że Beitar bogatszy skoro jest po prostu słaby... A Barcelona też bogatsza :twisted:


ODPOWIEDZ