Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 17:56

szaman00 pisze:zoff nie jestem chłopcem ;p a pieniądze to nie wszystko, one same nie grają ja uważam, że wiślacy pokonają ich bez większego trudu, a jak będzie zobaczymy niedługo!
Też mam taką nadzieję, ale mimo wszystko dziwię się skąd u Ciebie taki optymizm :D


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 18:50

eeeetam ; ) Juventus też dostawał w zeszłym sezonie od zespołów mających znacznie niższy budżet ; )

piłka jest nieprzewidywalna i to nie realizm, tylko pesymizm, skazywać z miejsca Wiślaków na porażkę ; )


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 21:57

Po meczu i niestety rozczarowanie. Porażka, której wcale nie musiało być.

Wisła początek miała na prawdę niezły. Bramka Brożka powinna spowodować spokój w grze Wisły, jednak niestety tak się nie stało.
Frajersko stracona bramka na 1-1. Złe zachowanie Pawełka, jak i reszty drużyny, która zamiast iść za akcją wolała rozkładać ręce, domagając się karnego. Później już było tylko gorzej. Oczywiście Wisła miała sytuacje, ale brakowało wykończenia. Bramka na 2-1 już całkiem ustawiła mecz. Wisła próbowała coś szarpać ale nic już to nie dało.

Przed rewanżem ciężko spekulować jak będzie, ale niewątpliwie czerwona kartka Zieńczuka jak i możliwa kontuzja Głowackiego, stawiają Wisłę pod murem. Oby po analizie dzisiejszego meczu piłkarze dostrzegli swoje błędy i zrozumieli że Beitar jest do ogrania.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 22:08

Niestety Brak Wykończenia... i niestety mimo tylu doświadczonych gracz,np sobolewski odwala maniane :/
Myśle ze w Krakowie może być dogrywka i karne :D


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 22:09

Dokładnie. Gra nie była wcale zła, na tle dobrego zespołu na własnym boisku. Niestety zabrakło trochę naszym "jaj". A po za tym Skorża zupełnie nie trafił ze zmianami. Chimeryczny Dawidowski czy niewidoczny Łobodziński nie wiele wnieśli do gry Wisełki. Po raz kolejny okazało się, że Marek Zieńczuk to piłkarz dobry i skuteczny tylko w polskiej lidze. Jego bezsensowny faul tylko żałośnie podkreślił słaby występ w tym meczu. Szkoda, bo pociąg z napisem Liga Mistrzów znów powoli nam odjeżdża. Wisła koniecznie musi poprawić skuteczność, a to jest do zrobienia. Szansa jeszcze jest, ale bywało już bliżej.


Obrazek
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 22:16

Nie było wcale tak źle. Beitar spokojnie jest do ogrania i mocno wierze w to, że Wisła awansuje do 3 rundy eliminacji.
Ten mecz przypomniał mi pojedynek Wisły z Parmą kiedyś w PU. Tylko Beitar to nie ówczesna Parma, ale Wisła też nie ta sama............
To były czasy, ile bym dał żeby dzisiaj Wisła miała taki skład. :roll:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 22:24

Wisła zagrała nawet niezle.Powiem nawet że spodziewałem łatwego zwycięstwa Beitaru.A mimo wszystko to wszystko wyglądało naprawde niezle szkoda tej głupiej kartki Zieńczuka.A wejście Dawidowskiego było bezproduktywne(w ogóle nie wiem co ten piłkarz jeszcze robi w Wiśle:roll: )
Mimo to uważam że to Wisła awansuje dalej.


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 lipca 2008, 23:57

A mi sie podobala druga bramka zdobyta przez Beitar.
Wisla sama sobie jest winna. Miala swoje sytuacje, stracila glupio bramke.. Szczegolne te pierwsza nie wiedzialem, ze taki solidny gracz jak Sobolewski nurkuje w polu karnym.. Widac korzysci to nie przynioslo.

Pod koniec spotkania niezla sytuacje mial Niedzielan, ale on wyglada jakby przez kilka lat w pilke nie kopal, wroiclbym go do szkolki pilkarskiej.
Dawidowski? Po co go jeszcze w Wisle trzymaja?
Idiotyczne zachowanie Zienczuka oslabi swoj zespol w rewanzu, bo kadra Wisly jest bardzo krotka. Kolejny mecz w ktorym Lobodzinski gra piach, nie moge ogladac jego rajdow prawym skrzydlem i czestego zwodu na obieg, ktory nigdy mu nie wychodzi. Nie chce ogladac tego pseudo-grajka w reprezentacji :evil: .
Szkoda, ze nie wpadl strzal Cantoro za pola karnego.
Brozek tez mial swoje sytuacje, ale chwala mu za to, ze zachowal sie sprytem strzelajac pierwsza bramke.

Podsumowujac. Wisla przegrala na wlasne zyczenie.. Jednak jedna bramka jest do odrobienia. Wzmocnienia sa konieczne.

PS: Zobaczymy, czy jutro Legia sie nie zblazni :smile:
W telewizji zapowiadaja, ze ten mecz przejdzie do historii. Ciekawe czy jako blamaz Legii :roll: :lol:


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 09:05

Tradycyjnie o piłce się nie wypowiadam, gdyż nie ma to dla mnie większego znaczenia, jak kopacze grają wszyscy widzieli więc po co o tym gadać? :) Ja raczej o trybunach:

Żydzi (albo żeby nie zostać posądzony o jakieś uprzedzenia - Izraelici) obiecywali piekło. Jak dla mnie to nawet ognisko nie było. Kilkakrotnie było słychać ok 100-osobową grupę Wiślaków. 100 osób przeciw 20 tysiącom...

Jeśli przyjadą do Krakowa w środę to zobaczą jak powinien wyglądać doping. A jeśli nie przyjadą to pasiaści bracia z drugiej strony Błoń im z pewnością opowiedzą :twisted:

paku i inni Wiślacy: do zobaczenia 6 sierpnia na R22! Odebrali nam mecz z Ruchem (i dodatkowo wyjazd do Wodzisławia) więc trzeba wreszcie zainaugurować sezon na stadionie :)


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 09:42

Michal17 pisze:paku i inni Wiślacy: do zobaczenia 6 sierpnia na R22! Odebrali nam mecz z Ruchem (i dodatkowo wyjazd do Wodzisławia) więc trzeba wreszcie zainaugurować sezon na stadionie :)
Obowiązkowo im pokażemy jak ma wyglądać doping. Ponoć miała być atmosfera piekła w Jerozolimie.

Pozdro :)


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 09:56

Żydzi (albo żeby nie zostać posądzony o jakieś uprzedzenia - Izraelici) obiecywali piekło. Jak dla mnie to nawet ognisko nie było. Kilkakrotnie było słychać ok 100-osobową grupę Wiślaków. 100 osób przeciw 20 tysiącom...
Około 150 osób. Nawet żołnierze stacjonujący w tamtych rejonach sie pojawili.

Miło było usłyszeć, Jazda jazda Biała Gwiazda. :smile:
Jednak jedna bramka jest do odrobienia.
Jest, ale nigdy nic nie wiadomo :whistle: :whistle:
W telewizji zapowiadaja, ze ten mecz przejdzie do historii. Ciekawe czy jako blamaz Legii
Mam nadzieję że wszystkie polskie zespoły przejdą dalej, aż do finału :prochno:


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 10:33

Cóż.... maleją szanse na nasz wyjazd do Krakowa... :whistle: Ale jeszcze nie wszystko stracone heh..


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 11:34

Mecz nie był aż taki zły. Śmiem twierdzić, że był nawet całkiem niezły :P Myślę, że najbardziej sprawiedliwy byłby remis, ale cóż. Pozostaję optymistą, bo w Krakowie wystarczy 1:0 aby awansować.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 14:25

Wisła wczoraj pokazała że Beitar jest do ogrania. Szkoda tych straonych bramek bo Wisła miała w drugiej połowie dużą przewagę. Oby nic nie spaprali w Krakowie bo to już się zdarzało np. z Panathinaikosem :?


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 14:53

A mi to najbardziej żal sytuacji Niedzielana, ktory mogl zostac bohaterem, ale widac u niego braki jak by byl to ktos inny (no moze nie Sobol ) to byl by remis i taki wynik powinien byc.


ODPOWIEDZ