Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
adrians10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 14
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 13:45

Boja sie nas kibice hiszpanscy
Boja sie takze portugalscy
Boi sie nas Barcelona
Boi sie na cala Europa
Wisla zagrala swietny mecz teraz barcelona moze nas sie bac


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 13:45

Michal17 pisze:Izraelici szybko zaprzestali prób dopingu (???) i chyba uświadomili sobie, że o kibicowaniu niewiele wiedzą... Fanatyczni są niemal tak jak ich "bracia" z drugiej strony Błoń...
Prób czego ? :twisted:
Obserwowałem ich trochę. W drugiej połowie robili tylko zdjęcia... ;)
Kozak mecz. Kozak doping. "Nawet słynna Barcelona naszej WISŁY nie pokona" wypadło pozytywnie.
Ukłony po meczu mistrzowskie ;)
Ogólnie mecz na duży plus :)


matuszmiras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 01 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 13:59

Trzeba przyznać, że Wisła pozytywnie mnie zaskoczyła, prawie nie wierzyłem że to oni :lol: mecz bardzo dobry, ciekawe jak będzie z Barcą, już sie nie mogę doczekać tego pogromu ze strony wisełki :D
Można by powiedzieć, że wielcy optymiści będą widziały w Wiśle faworyta tegorocznej Champions League 8) dobra może troche przesadziłem, ale trzeba przyznać że pokazali klasę, oby jak najwięcej takich meczów :)


Milan i Inter niech szambo zbierają...
bo Bianconerim nigdy nie dorównają!!!!
FORZA JUVE!!!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:03

Michal17 pisze:Chciałem pozdrowić "znawców" prorokujących blamaż Wisły.

Nie wiem czy ja prorokowałem, czy nie (nie pamiętam), ale po pierwszym meczu wszystko wskazywało na Beitar. Wynik, gra i pieniądze. W 1 meczu to piłkarze z Jerozolimy lepiej zagrali, więc logiczne było, że sa faworytami.
co z tego, że Beitar bogatszy skoro jest po prostu słaby... A Barcelona też bogatsza :twisted:
Słaby tak jak w pierwszym meczu? :lol: Juz po entuzjaźmie towarzyszącemu meczowi, moge na spokojnie powiedzieć, że mecz po prostu wyszedł Wiśle, ale Beitarowi z kolei wybitnie NIE wyszedł. Co nie zmienia faktu, że Wisła zagrała prawie genialnie jak na polską druzyne... :wink: No zobaczymy co sie stanie z Barcą.

Wiadomo już czy gracie na Reymonta czy na Śląskim mecz z Barca?;p Bo słyszałem takie głosy w radiu w dniu wylosowania Dumy Katalonii (kogos z zarządu Wisły).

pozdro :wink:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:21

stahoo pisze:Wiadomo już czy gracie na Reymonta czy na Śląskim mecz z Barca?;p Bo słyszałem takie głosy w radiu w dniu wylosowania Dumy Katalonii (kogos z zarządu Wisły).

pozdro :wink:
A niby czemu mielibyśmy grać w Chorzowie ? Mamy swój stadion i gramy w KRAKOWIE.

CENY BILETÓW NA MECZ W KRAKOWIE.

Dla posiadaczy karnetów:
D i E - 100 zł
A i B - 150 zł

Bez karnetów:
D i E - 200 zł
A i B - 250 zł


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:37

A niby czemu mielibyśmy grać w Chorzowie
Żeby więcej zarobić :whistle: :whistle:
ale po pierwszym meczu wszystko wskazywało na Beitar. Wynik, gra i pieniądze.
Na pewno nie gra. Toż oni nic konkretnego nie grali.


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:44

Po pierwszym meczu z Beitarem byłem optymistą, ale liczyłem tylko na skromne zwycięstwo 1-0, a tutaj taki pogrom... :shock: Jestem pozytywie zaskoczony, ale ta radość szybko mija, bo jakoś czarno widzę ten dwumecz z Barceloną. Jednak cuda się już zdarzały. W tym sezonie z Ligi Mistrzów odpadli już Rangersi i Anderlecht, więc może Barcelona następna? :smile: Byłaby ogromna (i realna!) szansa na LM w obecnej formie Wiślaków, gdyby trafili na coś słabszego niż Barcelona... Życzę Wiśle jak najlepiej, ale ciężko napawać optymizmem kiedy przychodzi grać z drużyną kilka klas lepszą.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2008, 14:44 przez Kogut W., łącznie zmieniany 1 raz.


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:44

paku pisze:
Michal17 pisze:Izraelici szybko zaprzestali prób dopingu (???) i chyba uświadomili sobie, że o kibicowaniu niewiele wiedzą... Fanatyczni są niemal tak jak ich "bracia" z drugiej strony Błoń...
Prób czego ? :twisted:
Obserwowałem ich trochę. W drugiej połowie robili tylko zdjęcia... ;)
No właśnie, żenada...
Choć na początku coś skakali i klaskali, skupili się w małej grupce na swoim sektorze. Nie wiem czy trwało to dwie minuty :)

paku pisze:Ukłony po meczu mistrzowskie ;)
Chętnie zobaczyłbym fotkę z perspektywy E jak piłkarze stoją przed D i a my się kłaniamy :)
stahoo pisze:
Michal17 pisze:Chciałem pozdrowić "znawców" prorokujących blamaż Wisły.

Nie wiem czy ja prorokowałem, czy nie (nie pamiętam), ale po pierwszym meczu wszystko wskazywało na Beitar. Wynik, gra i pieniądze. W 1 meczu to piłkarze z Jerozolimy lepiej zagrali, więc logiczne było, że sa faworytami.
W pierwszym meczu zagrali lepiej? A kto prowadził? Kto kontrolował grę w pierwszej połowie? W drugiej Wisła siadła a Beitar to wykorzystał. Mecz w Jerozolimie był wyrównany. A wczoraj na R22 nie istnieli.
Spodziewałem się co prawda mniejszego wyniku, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że Wisła mogłaby odpaść z Izraelitami...
stahoo pisze:Wiadomo już czy gracie na Reymonta czy na Śląskim mecz z Barca?;p Bo słyszałem takie głosy w radiu w dniu wylosowania Dumy Katalonii (kogos z zarządu Wisły).
Ponawiam pytanie mojego brata po szali paku: Czemu mielibyśmy grać w Chorzowie? Póki stadion spełnia wymogi dla tego szczebla rozgrywek nigdzie się nie wybieramy :)
Żuk pisze:
A niby czemu mielibyśmy grać w Chorzowie
Żeby więcej zarobić :whistle: :whistle:
Piłka nożna dla kibiców!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 14:54

paku pisze:niby czemu mielibyśmy grać w Chorzowie ?
Bo ktoś z waszego zarządu tak mówił w radiu...!


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:04

Stadion Wisly w trakcie remontu nie imponuje :wink: . Przypomina plan z filmu "Euro Trip" gdy czolowi bohaterowie trafili do stolicy Slowacji- Bratyslawy :P
Kiedy zakonczy sie budowa nowej trybuny?

A swoja droga, gdyby mecz odbyl sie w Chorzowie przypominalby letni piknik z cyklu "TVN-Sejm RP :prochno: ". Banda dzieciakow pstrykajacych zdjecia pilkarzom Barcelony. Stadion ma pojemnosc 40 tys, pewnie polowa biletow zostalaby oddana fanow " Dumy Katalonii", ktorzy.. w 95% przyjechaliby z roznych zakatkow Polski..


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:29

Mimo iz nie lubie Wisły to ogladalem meczi to co zobaczylem daje jakies nadzieje na mecz 3 rundy wszyscy niezaleznie od przynaleznosci klubowej musimy kibicowac Polskiej Pilce zeby zgarniac jak najwiecej pkt. do klasyfikacji zeby bylo nam latwiej w przyszlosci a jak tu jeden kolega wspomnial owszem bylo slychac "nawet slynnna ...... " Forza Legia :)


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 15:53

Troche oztudze nastroje. Karny dla Wisly niesluszny :).


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 16:00

Czy ja wiem... Chyba niewielki kontakt "nogi z nogą był" ;) Baszczyński (czy kto to był :?: ) ciagnął stopa po ziemi i znalazł nogę rywala :twisted: Powiedziałbym, że karny "znaleziony" :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 16:06

Aż się serce radowało jak się oglądało kolejne bramki Wisełki. Bylem optymistą przed rewanżem, ale aż takiej klęski Bejtaru się nie spodziewałem. A gdyby Wisełka miała więcej szczęścia to mogło się zakończyć jeszcze wyższym wynikiem. Teraz czas na wzmocnienia i Barcelone. Jestem lekko zaniepokojony i o jedno i o drugie. Transfery są potrzebne. Choćby po to, żeby Skorża nie musiał korzystać z Dawidowskiego;p
Co do Barcy to najważniejsza jest wiara w swoje możliwości. Toż to tylko ludzie i w piłce nożnej nie takie cuda się zdarzały.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 16:39

Wisła zagrała ładny mecz. Naprawdę ładny. Przypomniały się czasy kiedy goniła jak chciała Schalke czy Parmę. Osobiście byłbym usatysfakcjonowany gdyby Polskie drużyna grały właśnie tak jak kiedyś w europejskich pucharach.

Szkoda tej Barcelony. Nie chcę tu nikogo prowokować, bo na prawdę nie o to mi chodzi, ale już teraz można napisać że to koniec LM dla Wisły. Nie ma co się łudzić. A Wiślakom życzę zawojowanie pucharu UEFA, z taką formą jak we wczorajszym meczu, swobodnie mogą zajść wysoko. A kto wie może Lech i Legia też się postarają i w tym roku to polskie drużyny będą rewelacją tych rozgrywek.

Pozdrawiam


ODPOWIEDZ