Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 17:08

Szkoda tej Barcelony. Nie chcę tu nikogo prowokować, bo na prawdę nie o to mi chodzi, ale już teraz można napisać że to koniec LM dla Wisły.
Sto procent racji.

Przejście Barcelony jest niemożliwe i nie ma co się oszukiwać. Może coś w UEFA ugrają.
Troche oztudze nastroje. Karny dla Wisly niesluszny
Jak najbardziej niesłuszny
No właśnie, żenada...
Choć na początku coś skakali i klaskali, skupili się w małej grupce na swoim sektorze. Nie wiem czy trwało to dwie minuty
Czego można było oczekiwać od grupki, którą można było zliczyć na placach jednej ręki :think:
Piłka nożna dla kibiców!
Pobożne życzenie.

P.S.

Mogliście wziąć te 100tys ojro. Przynajmniej na Reymonta byłyby większe emocje, jakbyście grali pierwszy mecz i siebie. Bo tak przyjedzie Barca i będzie po ptokach.


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 19:42

Żuk pisze: Przynajmniej na Reymonta byłyby większe emocje, jakbyście grali pierwszy mecz i siebie. Bo tak przyjedzie Barca i będzie po ptokach.
A myslalem, ze stadion Wisly znajduje sie na ulicy Rejmana :smile: . Taki glupi zarcik :wink: .

A teraz na temat. Troche mniej pesymizmu.. Barcelona to nie jest zgrana druzyna. Wymieniono czesc kadry, jest nowy trener.. bez zadnego doswiadczenia.

Wisla odpadnie, ale badzmy dobrej mysli. Nie bedzie zadnego pogromu a dwumecz nie rostrzygnie sie w jednym spotkaniu.


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 20:17

a dwumecz nie rostrzygnie sie w jednym spotkaniu.
Już się rozstrzygnął.
Wisla odpadnie
Niestety
Barcelona to nie jest zgrana druzyna Wymieniono czesc kadry, jest nowy trener.. bez zadnego doswiadczenia.
Nawet bez trenera by wygrali.

Chociaż mam nadzieję że pykną jakąś brameczkę, i coś pograją.

Aczkolwiek, kibice Wisły powinni na pocieszenie przypominać swój ostatni występ z Barceloną w Krakowie. Nawet trzy razy prowadzili, i żeby nie błędy w obronie, kto wie :C


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 22:02

Juventino90 pisze: A myslalem, ze stadion Wisly znajduje sie na ulicy Rejmana :smile: . Taki glupi zarcik :wink: .
Nie wiem co miałoby być tu śmieszne ale:
- Jeśli już to Reymana
- Stadion nosi imię Henryka Reymana właśnie, wielkiego Patrioty i Wiślaka, przed stadionem stoi jego pomnik
- Ulica, wzdłuż której stała niedawno trybuna C a teraz mamy plac budowy także nosi imię H.Reymana
- Powyższe nie zmienia faktu, że adres Wisły to ul.Reymonta 22

Chyba jestem zbyt poważny, ale z naszej legendy się nie żartuje...


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2008, 22:58

Żuk pisze:P.S.
Mogliście wziąć te 100tys ojro. Przynajmniej na Reymonta byłyby większe emocje, jakbyście grali pierwszy mecz i siebie. Bo tak przyjedzie Barca i będzie po ptokach.
Mamy swoją wartość, a te 100 tyś ojro mogą sobie w dupę wsadzić. Co oni myśleli ? Że Barcelona ma większe prawa ? Że wszyscy się przed nimi położą? Mecz z Wisła dla nich nie będzie łatwy, każdy z graczy Białej Gwiazdy będzie walczył na 200%, i tak na prawdę wynik może być różny. Cuda w piłce się zdarzają, ja wierzę.
NAWET SŁYNNA BARCELONA NASZEJ WISŁY NIE POKONA !!!
Michal17 pisze: Chyba jestem zbyt poważny, ale z naszej legendy się nie żartuje...
Jesteś Wiślakiem. A każdy Wiślak doskonale zna legendę Wisły oraz postacie które tworzyły tą legendę.
Pzdr. ;)


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2008, 13:44

Muszę przyznać ze mam niewiarygodne szczęście bo jestem akurat w Hiszpanii i będę na meczu Barca- Wisła...Z tego co wyczytałem Barcelona przekazała Wiśle 4800 biletów z czego połowa chyba już została wykupiona więc powinien zostać komplet sprzedany do środy, zapowiada się niezła "zabawa". Liczę na Wiślaków, że sie Barcelony nie przestraszą i będą walczyć zwłaszcza, że jak przegrają to sie raczej nikt nie zdziwi więc nie ma nic do stracenia...a może i będziemy mieli jakaś niespodziankę- Ja zawsze wierzę w "naszych". Jeśli chodzi o kadrę Wisły to najgorzej przedstawia się obrona, będą sie chłopaki musieli nieźle napocić żeby przeciwstawić się off. Barcy. No nic do meczu jeszcze kilka dni, ale Ja już cieszę się z meczu jak małe dziecko... :D :D :D :D


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2008, 02:00

Żuk pisze:Aczkolwiek, kibice Wisły powinni na pocieszenie przypominać swój ostatni występ z Barceloną w Krakowie. Nawet trzy razy prowadzili, i żeby nie błędy w obronie, kto wie :C
Teraz raz prowadziliśmy i to nam wystarczyło... ;)


ODPOWIEDZ