Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 15:15

Co miał zrobic Niedzielan? Piłke dostał w maire dobrą, wyprzedził obrońce, ale bramkarz był już za blisko. Starał sie ładnie podcinac ale robił to już czubkiem buta więc wyszło jak wyszło. Ogólnie jednak akcja ta (i pare innych) pokazała, ze Wisła nie jest skazana na porażke w 2-meczu.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 15:33

stahoo pisze:Co miał zrobic Niedzielan? Piłke dostał w maire dobrą, wyprzedził obrońce, ale bramkarz był już za blisko. Starał sie ładnie podcinac ale robił to już czubkiem buta więc wyszło jak wyszło. Ogólnie jednak akcja ta (i pare innych) pokazała, ze Wisła nie jest skazana na porażke w 2-meczu.
Mógł mijać bramkarza bo ten już był w parterze.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 15:39

Tyle, ze piłka była jakies 2 metry przed nim. Gdyby nie wystawił nogi (żeby podcinać) i nie zrobił takiego mini szpagatu, to bramkarz swoim ślizgiem po ziemi pierwszy doszedłby do piłki. Co najwyżej mozna go winić za to, że "za wolno" biegł czy za późno wystartował. No ale w moim odczuciu zrobił co mógł.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 16:54

Panowie nie obwiniajcie Niedzielana za porażkę w tym meczu.
Niedzielan miał jedną klarowną sytuację i niestety nie udało się zdobyć bramki. Przez cały mecz Wisła miała tyle okazji, że chłostanie Niedzielana jest tutaj nie na miejscu...


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:03

Ja nie obwiniam tylko go bronię 8) 2-1 to sprawiedliwy wynik, Wisła miał duzo sytuacji, Beitar miał tez duzo sytuacji. Z tym, że to cześciej gospodarze atakowali i byli przy piłce.


Drugo ufficialmente

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2007
Posty: 197
Rejestracja: 20 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2008, 17:33

Tylko, ze ja nie winie Niedzielnana tylko wydaje mi sie jakby byl to Brozek to by strzelil. Ja tylko napisalem, ze mogl byc bohaterem.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 16:49

No to Wiselka ma nie lada problem po dzisiejszym losowaniu LM :lol: Mysle, ze pozostaje im tylko zebrac sie i wygrac z Beitarem by przegrac z Barca i walczyc sobie pozniej w Pucharze UEFA :whistle: :smile:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 16:53

Jeśli nie teraz to kiedy?! Wisła musi ograć Beitar, bo później czeka ją lekki spacerek z Barceloną :lol:

Można było mieć większego pecha? To jest jakieś fatum, które wisi nad naszą piłką nożną. Zawsze coś stoi na przeszkodzie. Wiślacy chyba się nawet na awans nie nastawiają? Jedynie można pozazdrościć fajnego wyjazdu. No i jednej z najlepszych drużyn europejskich na własnym stadionie :wink:

P.S. A nie mogło to być Juve? W sytuacji kiedy awans i tak jest nierealny :roll:


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 17:33

Dragon pisze:Cóż.... maleją szanse na nasz wyjazd do Krakowa... :whistle: Ale jeszcze nie wszystko stracone heh..
Dragon, co prawda Juve nie gra z Wisłą w Krakowie, ale do Bratysławy chyba nie jest daleko, pojedziesz?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 22:24

hmm liczę ze Wisła poradzi sobie z Beitarem i chętnie wybrałbym się na mecz zobaczyć jak klepią sobie z naszymi piłkarzami gwiazdy z Barcy

tyle ze jeśli mecz będzie w Krakowie szanse zdobycia wejściówki są dość małe z uwagi na remontujący się obiekt Białej Gwiazdy

ciekawy jestem czy trawa na Śląskim jest już w stanie przyjąć zawodników bo na pewno byłaby to bardzo dobra alternatywa na ten mecz i o bilecik by było łatwiej i zarobek Krakowian z biletów większy i przed wszystkim doping 50000 ludzi, a co - niech widza Hiszpanie ze mamy najlepsiejszych kibiców

a wiec zobaczymy jak to będzie lecz najpierw martwmy się wyeliminowaniem Beitaru a na resztę przyjdzie pora


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 23:06

tabo89 pisze:ciekawy jestem czy trawa na Śląskim jest już w stanie przyjąć zawodników bo na pewno byłaby to bardzo dobra alternatywa na ten mecz i o bilecik by było łatwiej i zarobek Krakowian z biletów większy i przed wszystkim doping 50000 ludzi, a co - niech widza Hiszpanie ze mamy najlepsiejszych kibiców
A niby czemu mamy grać na Śląskim ? Bo Barca ma dużo kibiców w Polsce i chcieliby ich zobaczyć ? Gramy w Krakowie i to się nie zmieni.
Doping 50 tyś ludzi ? Połowa by przyszła po to żeby sobie zobaczyć Barcę.
Jak to mówią
Przyszliście tu chamy bo my tu gramy ?
Gramy w Krakowie. Biletów 14 tyś. Powodzenia w zdobywaniu ;)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 08:28

Słyszałem wczoraj w radiu wywiad z "kimś" z zarzadu Wisły. Mówił cos w tym stylu: "Cóż, nie napawa nas to losowanie optymizmem, ale narazie musimy skupic sie na pokonaniu Beitaru. Co moge obiecac to to, że gdybysmy zagrali z Barcelona to zrobimy wszystko by zagrac na Stadionie Śląskim ble ble ble". Tak w radiu mówił...

Ty skąd masz info, że gracie w Krakowie? Na waszej stronce Wisły tak piszą czy to domysły? Pytam z ciekawości :wink:


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 15:46

stahoo pisze:Słyszałem wczoraj w radiu wywiad z "kimś" z zarzadu Wisły. Mówił cos w tym stylu: "Cóż, nie napawa nas to losowanie optymizmem, ale narazie musimy skupic sie na pokonaniu Beitaru. Co moge obiecac to to, że gdybysmy zagrali z Barcelona to zrobimy wszystko by zagrac na Stadionie Śląskim ble ble ble". Tak w radiu mówił...

Ty skąd masz info, że gracie w Krakowie? Na waszej stronce Wisły tak piszą czy to domysły? Pytam z ciekawości :wink:
Heh i ja sie dołącze do dyskusji, choć kibicem Wisły nie jestem. Z tego co wiem, to stadion w Krakowie spełnia wymagania Uefy co do eliminacji, tak więc w tym problemu nie ma. Sęk w tym że zarząd Wisły chce wyciągnąć jak najwiecęj pieniędzy, i chcą zagrać na większym stadionie.
A info na stronce nie może być, bo narazie to muszą wygrać z Beitarem, żeby cokolwiek o stadionie mówić :wink:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 18:22

Coś dla fanów Wisły Kraków, na poprawę humoru :wink:
Siedzi Valdes w swoim domu, pije piwo po kryjomu,
Oj jak dowie się Guardiola marna będzie jego dola,
W ręce pilot, w drugiej Volt,
W telewizji Eurosport,
W nerwach czeka co się stanie, już za chwilę losowanie,
Strasznie spocił się chłopina, losowanie się zaczyna,
Już za chwilę się przekona z kim ma zagrać Barcelona,
Wie już wszystko, wpada w szok, no to zmarnowany rok!
Już nadzieja wszelka prysła, przecież to krakowska Wisła,
No a może cud się stanie i powtórzą losowanie?
Jęśli tak to tej niedzieli pielgrzymuję do Composteli,
Cudu nie ma, trzeba grać, O żesz kurna jego mać!
Coś wymyślę do cholery, może pójdę na L-4?
Siedzi, myśli: O mój Boże przecież tam gra Paweł Brożek!
Jezus Maria, koniec świata, przecież on ma jeszcze brata,
Tam gra chyba też Cantoro, mieć kłopotów będę sporo,
Jego słynna lewa noga, toż to czysty dar od Boga,
Ronaldinho zwiał, ma chłop spokój, tam Baszczyński gra na boku,
Gość wymiata, wiem co mówię bo widziałem na You Tube'ie,
Dawidowski i Niedzielan tych się boję jak cholera,
Obaj świetni, sami wiecie, też czytacie na Onecie,
A jak Misiek wpadnie z nożem? Będzie ze mną jeszcze gorzej,
Jak zobaczę jego dres wpadnę w jeszcze większy stres,
Koniec Volta, teraz Lech, może coś poradzi Cech,
Może facet się zlituje i mnie kaskiem poratuje,
Liczę na jego solidarność, w końcu do Czech to on ma za darmo,
Plus, że Zieńczuk ma czerwoną, może jeszcze nie zagra z Barceloną.
Muszę sprawdzić w polskiej prasie albo spytam go na Naszej Klasie?
To nie koniec męki mej, w Wiśle zagra słynny Nei,
Może jednak cud się zdarzy i nie puszczą go Bułgarzy,
Dobrze, że jutro już niedziela, pomodlę się aby wygrali ci z Izraela,
A we wtorek w chwili trwogi wstąpię też do synagogi,
I jak trzeba, a niech stracę 10 euro dam na tacę,
Pieniądz tutaj nie gra roli, nie chcę wrócić z workiem goli,
A jak wrócę to nie szkodzi,może pracę znajdę w Łodzi
Dziś już tego jestem pewien, zawsze chciałem grać w Widzewie:)


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 22:40

I znów nie będzie polskiego klubu w lidze mistrzów. I znów się powtórzą te same słowa-"może za rok"
Kibice Wisły są zapewne wściekli ,a kibice Barcy czekają na losowanie grup. Szkoda


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
ODPOWIEDZ