Gatusso w Bayernie ^^

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
D@niel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 36
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:24

Piłkarz AC Milanu i reprezentacji Włoch Gennaro Gattuso uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Bayernem Monachium i wkrótce podpisze czteroletni kontrakt z mistrzem Niemiec.Gattuso przystał na warunki Bayernu Monachium, który zaoferował mu gigantyczne wynagrodzenie wynoszące 5,5 miliona euro za sezon co po czterech gry dla Bawarczyków da mu 22 miliony euro.
zródło :http://seriea.pl/index.php?strona=news&artykul=112387

Dla mnie to jest Szok nigdy nie myslałem ze zamieni Lige Włoską i to jeszcze na Niemiecką :roll: wg. mnie bedzie mu cieżko dostosować w nowym otoczeniu no ale życze mu jak najlepiej bo bardzo lubie i szanuje tego piłkarza. Forza Gennaro!


FORZA JUVENTUS!!!!!!!
Przyjemniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2008
Posty: 28
Rejestracja: 31 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:28

albo jestem niezorientowany,ale wydaje mi sie ze to pokój o transferach JUVENTUSU...temat nalezy raczej przenziesc do pokoju Piłka-Świat


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:34

Flamini in więc Gatusso Out

Pozdrawiam


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:35

Yyy po pierwsze to ten koles juz porzucal lige wloska dla Rangersow.
Z jego "umiejetnosciami" faktycznie moze nie poradzic sobie w Bayernie. Mysle ze polska C klasa jest dla niego odpowiednia. Wiekszosc osob tam prezetuje podobny "styl gry".


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:35

Odpowiedz jest prosta Gennaro już zaczal drżeć o miejsce w podstawowym składzie AC Milan po przejsciu Flaminiego. I słusznie bo Mathieu jest zawodnikiem o lepszych umiejętnościach piłkarskich i jest jeszcze młody i jest w stanie wygryźć Gattuso ze składu. Więc Włoch ucieka a w Bundesliga jest na tyle słabą ligą, że bedzie tam rzadził pod każdym wzgledem i będzie najlepszym defensywnym pomocnikiem całej ligi. A i kasa nie mała, z jego punktu widzenia czego chciec wiecęj ale z pewnoscią jest to dla niego poważny krok w tył. Z całym szacunkiem do Bayernu ten klub jest słaby (P.Uefa) czyt. Zenit 8)


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 12:54

JaPs pisze: Z jego "umiejetnosciami" faktycznie moze nie poradzic sobie w Bayernie. Mysle ze polska C klasa jest dla niego odpowiednia. Wiekszosc osob tam prezetuje podobny "styl gry".
ty sie zastanow pierwsze 2x potem cos napisz.
bayern jest slaby? o czym wy w ogole piszecie... bayern jest przynajmniej w tej samej klasie pilkarskiej co juventus teraz. oceniacie druzyne bayernu przez pryzmat 1 meczu zenitem. ciekawe co bedzie jak sie spotkamy z bayernem w lm i nas ograja czy dalej bedziecie pisac ze bayern jest slaby.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 13:31

Gattuso nie prezentowal się w milanie tak jak kiedyś,ale jak wiadomo początek czegos jest zawsze czyimś końcem,w tym przypadku początkiem jest przybybycie Flaminiego.
A w bayernie Gattuso,jesli to prawda że odchodzi pewnie zastąpi Van Bommela.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 13:57

Dla mnie jest to szok. jeden z największych walczaków w SerieA, i właśnie tym nadrabiał niektóre swoje braki. W destrukcji i odbiorach bardzo dobry, gorzej jak trzeba było podać jakąś dobrą dalsza piłę. Taki trochę gorszy model Davisa z czasów gry w Juve. Choć Edgar nie miał problemów w ofensywie. Z naszej perspektywy to dobra informacja. Zawsze jest jakiś cień szansy że np Flamini okaże się podobna klapa jak Tiago. Na co szczerze powiedziawszy liczę. Szanse na to są małe, ale zawsze są :P Tak więc Gattuso niech sie wiedzie ale w Niemczech... A Flamini oby okazał się klapą.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:13

JaPs pisze: bayern jest slaby? o czym wy w ogole piszecie... bayern jest przynajmniej w tej samej klasie pilkarskiej co juventus teraz. oceniacie druzyne bayernu przez pryzmat 1 meczu zenitem. ciekawe co bedzie jak sie spotkamy z bayernem w lm i nas ograja czy dalej bedziecie pisac ze bayern jest slaby.
Nie wiem jak Ty, ale ja widziałem 3 mecze Bayernu poprzedzające ten przegrany z Zenitem i podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisali poprzednicy... Bayern Monachium jest słaby! To już nie jest ten klub sprzed paru laty z Ballackiem w najlepszej formie jako kapitanem... To co grali z Getafe w obu meczach, zwłaszcza w rewanżu było kompletnym dnem i awans do półfinału zawdzięczali ogromnemu szczęściu i błędom bramkarza... Nie potrafili skonstruować ataku pozycyjnego, tylko kopali same 'balony' w pole karne i jakimś cudem dwie takie piłki wpadły... Getafe grało o niebo lepiej, ładniej dla oka przede wszystkim... Mecz z Zenitem był tylko potwierdzeniem słabej formy Bawarczyków. Absolutnie nie możesz ich porównywać do obecnego JUVE, bo 'Nasi' przynajmniej kilkukrotnie pokazali (z Romą, Milanem, Interem), że potrafią ładnie grać, choć czasem mobilizacji brak. Bayernowi na pewno motywacji w półfinale pucharu UEFA nie zabrakło... Najzwyczajniej w świecie umiejętności nie stało. Jeden Ribery wiosny nie czyni... No może jeszcze Luca Toni coś potrafi, ale też powoli jego gwiazda przygasa....

Co do Gattuso - moim zdaniem dziwne było, że taki 'rzemieślnik' tak długo i z powodzeniem gra w Milanie. Może i jakiś tam odbiór ma, niemniej za często przytafiają mu się faule i to takie niezbyt mądre... Zresztą po samym wyglądzie widać, że nie można się po nim zbyt wiele spodziewać. Dobry kierunek obrał, bo do lepszego klubu się nie nadaję, a i tak Flamini bardzo szybko usadził by go na ławce...


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:16

marcinek pisze: ty sie zastanow pierwsze 2x potem cos napisz.
bayern jest slaby? o czym wy w ogole piszecie...
Hej marcinek powiedz ty mi, gdzie tutaj wyczytales to, ze bayern jest slaby? bo czytam to i czytam a dostrzec nie moge. Slaby jest Gattuso. Ten koles nawet pilki prosto kopnac nie umie, a startuje do wszystkiego co sie rusza. Tyle lat czekalem zeby znalazl sie mocny i na niego. Niestety media wykreowaly go na zabojce a reszta w gacie robi jak tylko widzi go na boisku.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:17

Na stronie Milanu jak i Bayernu nic o tym nie piszą. Ciekawe skąd ta wiadomość...?
No i pozostaje jeszcze to:
Teraz pozostaje tylko doprowadzenie do zawarcia umowy pomiędzy oboma klubami, a szacuje się, ze Milan zażąda za swojego gracza nie mniej niż 12,5 miliona euro.
Troche mało jak na takiego gracza... :roll:

Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeżeli by faktycznie odszedł do Bayernu to wiele by stracił w moich oczach... Uważałem go z jednego z niewielu piłkarzy, którzy by opuścili swój klub. Może i przyszedł na jego miejsce Flamini, ale walke o pierwszą 11 spokojnie mógł z nim toczyć. To chyba jest klasycznie pojście na kasę...


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:34

Jeżeli to prawda...przestaję wierzyć w sens piłki nożnej...Gattuso w Niemczech i to w Bayernie...świat się kończy...zagłada jest blisko.

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:42

Dziwne, jeszcze niedawno deklarował się że chce przenieść się z powrotem na Wyspy, a tutaj do Bundesligi. W sumie rewolucja w Milanie się ma szykować. Myślałem że Gattuso jest jednak pewniakiem do pozostania w drużynie Carlo Ancelottiego. Coś chętnie ostatnio mowi się o przenosinach Włochow do Niemiec. Podobno Zaccardo jest już blisko Wolfsburgu.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 14:46

Moim zdaniem to plotka,jakoś sobie nie wyobrażam Gattuso w niemczech.A poza tym kibice pewnie mu pamiętają jego wypowiedzi przed półfinałem MŚ,więc w to wątpie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 15:23

JaPs pisze:
marcinek pisze: ty sie zastanow pierwsze 2x potem cos napisz.
bayern jest slaby? o czym wy w ogole piszecie...
Hej marcinek powiedz ty mi, gdzie tutaj wyczytales to, ze bayern jest slaby? bo czytam to i czytam a dostrzec nie moge. Slaby jest Gattuso. Ten koles nawet pilki prosto kopnac nie umie, a startuje do wszystkiego co sie rusza. Tyle lat czekalem zeby znalazl sie mocny i na niego. Niestety media wykreowaly go na zabojce a reszta w gacie robi jak tylko widzi go na boisku.
Pierwsza część wypowiedzi marcinka odnosi się do tego co napisał JaPs... Druga część, o tym że Bayern jest słaby można znaleść w poście Chiellini'ego3... :wink:

Co do Twojej opinii o Gattuso zgadzam się w 100%, co zresztą już napisałem.

@stahoo 12,5 mln Euro za starego Gattuso, który tylko groźnie wygląda to mało?! Ja bym nawet tyle nie dał mówiąc szczerze...

pzdr


ODPOWIEDZ