Bilety na derby tylko dla bandytów

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:01

Tekst z dzisiejszej "Wyborczej":


Bilety na derby tylko dla bandytów

"Grupa agresywnych osiłków sterroryzowała kibiców, którzy chcieli kupić bilety na derbowy mecz Wisła - Cracovia. Wejściówki kupili pseudokibice, którzy odsprzedają je teraz znacznie drożej.

Wściekli i bezradni kibice, którzy chcieli zobaczyć na żywo pojedynek pomiędzy dwoma krakowskimi drużynami od czwartku wpisują się na forach internetowych. Kilku skontaktowało się z naszą redakcją. Oto relacja Adama (imię zmienione): - W środę rano wybrałem się na stadion przy Reymonta. Sprzedaż biletów miała się zacząć o godz. 11, dlatego pojawiłem się dwie godziny wcześniej. Kilku minut po godz. 11 przed kasę dla sektora C zajechało pięć samochód, z których wyskoczyło kilkunastu osiłków. Ekipa wepchnęła się pod kasę, jeden z mężczyzn stwierdził, że od tej pory bilety kupują tylko oni i ewentualnie kobiety z dziećmi. Rzeczywiście, kilka pań zdobyło wejściówki. Reszta kibiców tylko bezsilnie patrzyła, jak grupa karków wykupywała po kilka sztuk biletów. Jeden z kolejkowiczów próbował się stawiać, ale dostał kilka ciosów w twarz i w brzuch. Po kilkudziesięciu minutach kasa została zamknięta. Panowie, którzy je wykupili, od razu oferowali wejściówki kupione za 40 zł po 100 zł od sztuki. Wszystkiemu przyglądało się dwóch ochroniarzy...

Tę wersję potwierdzają inni świadkowie. Z ich relacji wynika, że grupa osiłków nie legitymowała się przy zakupie wymaganymi dokumentami tożsamości. Tymczasem - jak informował klub - "mecz Wisły z Cracovią jest spotkaniem podwyższonego ryzyka, wszyscy kibice kupujący bilety muszą posiadać dokument tożsamości z numerem PESEL. Jedna osoba może zakupić pięć biletów na to spotkanie pod warunkiem posiadania dokumentów tożsamości pięciu osób, dla których będą kupowane bilety".




No i co tu może służyć za komentarz?
Po prostu ręce opadają jak się czyta coś takiego. Zawsze mi się wydawało, iż takie rzeczy to się w Krakowie nie działy, a tu taki klops. Osobiście nic do Wiślaków nie mam, ale coś mi się wydaje że to nie poprawi pozycji Krakowa w działaniach na rzecz Euro 2012.
No chyba, że w Krakowie "trochę" inne standarty obowiązują...

Tu małe porównanie - wybaczcie ale ja idąc na WDŚ w marcu nie miałem żadnego kłopotu z takimi bandziorami. Owszem, trzeba było się nastać po bilet ale trochę czasu,cierpliwości oraz funduszy i bilet miałem!


Nie, no po prostu brak słów...


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:07

ale kto tam wjechał bo nie bardzo rozumiem :? wiślacy czy Cracovia :?: jak nie bedzie zadymy to bedzie chyba cud...


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:11

Oj przegiecie, pierwszy raz slyszalem o takim czyms :? Warto bedzie obejrzec ten meczyk :twisted:


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:19

Oto polskie realia. Jutro uslyszymy pewnie stanowisko PZPN: "Jest to przypadek jednostkowy. Nigdy wczesniej nie odnotowalismy takich przypadkow, ale dopilnujemy, zeby nie powtorzylo sie to w przyszlosci bla bla bla". Ale szajs, zruszyles mi nerwa tym tekstem :?


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:39

JaPs pisze:Oto polskie realia. Jutro uslyszymy pewnie stanowisko PZPN: "Jest to przypadek jednostkowy. Nigdy wczesniej nie odnotowalismy takich przypadkow, ale dopilnujemy, zeby nie powtorzylo sie to w przyszlosci bla bla bla". Ale szajs, zruszyles mi nerwa tym tekstem :?
Wątpie, żeby PZPN cokolwiek miał do powiedzenia w tej sprawie. Jest to przede wszystkim problem klubu. Podobne rzeczy miały miejsce ponoć przed meczem Polska- USA w Krakowie.


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 14:48

Wątpie, żeby PZPN cokolwiek miał do powiedzenia w tej sprawie
Prawda, ze przede wszystkim problem klubu, ale to PZPN nalozy kare na klub za takie zajscie. Najgorsze jest, ze i jedni i drudzy moga ewentualnie wydac oswiadczenie w tej sprawie, a faktycznych dzialan nawet nie rozpoczna.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 15:05

Niestety prawda jest okrutna, w dzisiejszym swiecie liczy sie tylko kasa. Niewazne komu, wazne aby bilety byly sprzedane i był z tego jakis zysk. A co do panow z ochrony, nawet jesli bali sie grupki bandytów (ok, rozumiem moglo ich tam byc wielu) to od czego sa telefony komorkowe?! Czy to tak ciezko wykrecic 997?
Zaraz ktos napisze, ze policja i tak by nie przyjechala ale zawsze warto było by sie pofatygowac. Z reszta czy ludzie ktorzy byli w kolejce tez nie mogli zadzwonic na policje?


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2008, 16:02

Zero wyszkolenia i rozumu sprzedawców w kasach ,a ochroniarze sa po to żeby ładnie wyglądac :/
ps. Johny jak ci sie podobały WDŚ ? i komu kibicowałeś? :)


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 12:41

dantroJT pisze:Zero wyszkolenia i rozumu sprzedawców w kasach ,a ochroniarze sa po to żeby ładnie wyglądac :/
ps. Johny jak ci sie podobały WDŚ ? i komu kibicowałeś? :)
A kto sprzedaje w tych kasach? Kobitki (z całym szacunkiem) lub emeryci... Przecież nawet coponiektóry "paker" jest tylko mocny na siłowni i w takiej sytuacji "dałby w długą". Za to ochroniarze tutaj dali ciała kompletnie. Nie reagowali bo..... kolejka była poza terenem stadionu! ROTFL :rotfl:

ps. WDŚ były cudowne! Poza wynikiem.... :prochno: I wszystko jasne :D


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 14:21

Johnny777 pisze:
dantroJT pisze:Zero wyszkolenia i rozumu sprzedawców w kasach ,a ochroniarze sa po to żeby ładnie wyglądac :/
ps. Johny jak ci sie podobały WDŚ ? i komu kibicowałeś? :)
A kto sprzedaje w tych kasach? Kobitki (z całym szacunkiem) lub emeryci... Przecież nawet coponiektóry "paker" jest tylko mocny na siłowni i w takiej sytuacji "dałby w długą". Za to ochroniarze tutaj dali ciała kompletnie. Nie reagowali bo..... kolejka była poza terenem stadionu! ROTFL :rotfl:

ps. WDŚ były cudowne! Poza wynikiem.... :prochno: I wszystko jasne :D
Na jakim meczu bym nie był , zawsze bilety sprzedają panie ;| a ochroniarzy 2 na krzyż stoi i sprawdza bilety.
ps. Derby był świetne, a racowisko awesome ;D może mnie widziałeś xD Ekipa w biało zielonych czapeczkach. Górnik&Wisłoka 8)


ODPOWIEDZ