Drogba Znalazł Nastepny Klub!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
samtron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 10:51

Niestety ale Inter sie wzmacnia ;( a my nic...
Oto informacja

Didier Drogba, jeden z najlepszych napastników w Premier League, ujawnił swoim kolegom, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie. Jak donosi Corriere dello Sport, napastnik Chelsea zamierza podpisać kontrakt z Interem Mediolan.

Drogba jest już w zasadzie przekonany, że chce opuścić Stamford Bridge z końcem sezonu. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej szuka nowego wyzwania i chciałby spróbować swoich sił w innej lidze niż angielska. Realną szansę na jego sprowadzenie miały tylko cztery kluby - Milan, Inter, Real Madryt i Barcelona.

Zdaniem Corriere dello Sport, a także kilku innych włoskich źródeł, Drogba już poinformował swoich kolegów z Chelsea, jaką podjął decyzję. Od nowego sezonu zamierza grać w Interze.

30-letni piłkarz zgodził się grać w Mediolanie, ponieważ liczy na ponowne spotkanie z Jose Mourinho, który ma zastąpić na stanowisku trenera "Neroazzurrich" Roberto Manciniego. Inter zapłaci za Drogbę około 23 milionów euro.

W przyszłych rozgrywkach mediolański klub może więc dysponować prawdziwym atakiem marzeń, który stworzą Drogba i Zlatan Ibrahimović.

źródło - www.wp.pl

Co o tym sadzicie? moim zdaniem troche szkoda ze inni maja zamiar sie wzmacniac a my mamy tylko przypuszczenia... ze ten albo tamten przyjdzie...


nie dotyczy to Juventusu, a więc przenosze z pokoju Newsy
/kouba


4n@rChY
-----------------------------------------------
Dla Was Zawsze Bede Spiewal Do Konca
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 11:06

ma zamiar wiec jeszcze nie podpisal :) Drogba chce sie spotkac z Jose Mourinho? to ma problem ... Prezydent Interu Mediolan Massimo Moratti kategorycznie zaprzeczył informacjom jakoby Rafa Benitez lub Jose Mourinho mogliby po zakończeniu sezonu zastąpić na stanowisku trenera Roberto Manciniego.

Mancini po przegranej rywalizacji w 1/8 finału z Liverpoolem zapowiedział odejście z klubu po zakończeniu sezonu. Prezydent klubu zapowiedział jednak, że będzie chciał zatrzymać Manciniego. Niemniej jednak w mediach zaczęły się pojawiać kolejne informacje o jego możliwym następcy.

Dotychczas najczęściej mówiło się o Jose Mourinho, który po odejściu z Chelsea Londyn, cały czas pozostaje bez pracy. Poważnym kandydatem miał być również szkoleniowiec "The Reds" Rafa Benitez. Moratti upiera się jednak, że w prasowych spekulacjach nie ma żadnej prawdy.

- To są wymysły. Wbrew temu co się mówi i pisze, nic takiego nie miało miejsca. Mam tylko nadzieję, że te doniesienia nie będą miały wpływu na sobotni mecz, ponieważ gramy bardzo ważne spotkanie przeciwko Lazio - powiedział Moratti.

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=87086


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 11:07

Jak na razie to jest to bajeczka wymyślona przez dziennikarzy. Nie chce mi się wierzyć, że Drogba mówił by głośno o tym że w następnym sezonie będzie grał w innym klubie i to podczas trwania sezonu w którym Chelsea dalej walczy o mistrza...Każdy jego słabszy występ był by teraz traktowany jako brak zaangażowania.

Póki co nie wierzę ale jeśli nawet to kto powiedział że Drogba sprawdzi się w Serie A...Shevchenko opuścił Serie A i jak na tym wyszedł :wink:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 11:14

a do nas przyjdzie lampard i spotkaja sie byli koledzy klubowi we wloszech :D


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 13:02

Crespo, Cruz, Suazo, Zlatan, Balotelli, wypożyczeni Adriano i Recoba... - sporo ich. Ale należy też pamiętać, że zarówno obaj Argentyńczycy, jak i Urugwajczyk mają już ponad 32-lata i Inter prawdopodobnie - prędzej czy później - będzie chciał się ich pozbyć, więc transfer Drogby dziwi tylko na pierwszy rzut oka. To znakomity, kompletny napastnik i powinien odnaleźć się nawet w tak trudnej lidze jak Serie A. Odejście z Chelsea -
po rezygnacji Morinho Chelsea przentuje się co najwyżej średnio. No i właśnie - transfer Didiera do Nerrazzurrich to widoczny symptom, że następcą Manciniego będzie właśnie charyzmatyczny trener z Portugalii (choć oczywiście - wcale nie musi tak być).
samtron pisze: W przyszłych rozgrywkach mediolański klub może więc dysponować prawdziwym atakiem marzeń, który stworzą Drogba i Zlatan Ibrahimović.
Jak dla mnie to to atak marzeń nie jest.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 16:45

Łukasz pisze:po rezygnacji Morinho Chelsea przentuje się co najwyżej średnio. No i właśnie
Czy ja wiem czy tak średnio... Bilans w lidze to 16-6-2 (zwycięstwo-remis-porażka) w LM też nieźle, 0 porażek. Jedyny mankament to FA-Cup ale ten jakiegoś kolosalnego znaczenia nie ma...


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 17:52

Dopóki nie będzie jakiegoś bardziej konkretnego potwierdzenia, że Drogba rzeczywiście podpisze kontrakt z Interem, możemy się tak tym martwić jak cieszyć transferem Franka Lamparda.


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 18:36

Spokojnie Panowie nawet jak Didier Drogba przejdzie do Interu to myślę, że nie znaczy to, że mediolańczycy chwycili "Boga za nogi". Jest to bardzo dobry gracz, ale Serie A to nie Premiership. Czytałem, że w Anglii obrońcy boją się grać przeciw Drogbie, bo ten gra bardzo twardo. No to teraz zmiana, żaden z obrońców Serie A nie będzie bał się pojedynków z graczem WKS. Dwa gracz Chelsea ma już 30 na karku, oczywiście nie jestem zwolennikiem zaglądania w metrykę, ale co najlepsze to już w jego wykonaniu było. Nie twierdzę, że nie zagra kliku świetnych spotkań, ale genialnego sezonu raczej się nie spodziewam. Także mimo wszystko nawet jeśli Drogba zostanie "Internacjonałem" to nie musimy drżeć ze starchu. :-D


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 19:59

Don Roberto Macumbeiro pisze:Czytałem, że w Anglii obrońcy boją się grać przeciw Drogbie, bo ten gra bardzo twardo.
Gra twardo, ale nie sadze by to było powodem dla którego obrońcy odpuszczają. Na tym poziomie, w takiej lidze to raczej nie możliwe...
No to teraz zmiana, żaden z obrońców Serie A nie będzie bał się pojedynków z graczem WKS.
Jeżeli teoretycznie obrońcy angielscy sie boja, to dlaczego uważasz, że we Włoszech bac sie nie będą? Czy stereotyp "rzeźnickiej, twardej, bezwzględnej" włoskiej obrony jest az tak bardzo w nas zakorzeniony?


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 21:00

Stahoo

Wyobrażasz sobie, że Giorgio CHIELLINI będzie miał koszmary bo jutro przyjdzie mu zagrać przeciw Drogbie. Imaginacja fajna rzecz, ale ja w to wątpię.


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 21:10

Don Roberto Macumbeiro pisze:Stahoo

Wyobrażasz sobie, że Giorgio CHIELLINI będzie miał koszmary bo jutro przyjdzie mu zagrać przeciw Drogbie. Imaginacja fajna rzecz, ale ja w to wątpię.
Don Roberto Mavumbeiro, wyobrażasz sobie, że Rio Ferdinand miewa koszmary bo jutro przyjdzie mu grać przeciw Drogbie ? Imaginacja fajna rzecz, ale ja w to wątpię.
To miał również na myśli Stahoo, jak podejrzewam.Nie ma możliwości by obrońcy angielscy bali się Drogby, różnica może być jedynie w stylu gry i krycia, ale na pewno nie mentalności defensorów.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 21:31

Twierdzenie, że angielscy obrońcy grają delikatniej od Włochów jest nieco śmieszne...
Don Roberto Macumbeiro pisze:Ile razy znani zawodnicy narzekali na twarde i czasem brutalne krycie włoskich defensorów?
Tyle samo, ile na angielskich...
Ostatnio zmieniony 28 marca 2008, 22:51 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 21:43

Don Roberto Macumbeiro pisze:Stahoo

Wyobrażasz sobie, że Giorgio CHIELLINI będzie miał koszmary bo jutro przyjdzie mu zagrać przeciw Drogbie. Imaginacja fajna rzecz, ale ja w to wątpię.
Chiellini raczej nie, ale o Criscito w starciu z Drogbą jednak trochę bym się obawiał;)


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 22:38

Criscito waży zdaje się 70 kg :) no to faktycznie walka w powietrzu z Drogbą byłaby ciężka. Chciałbym znaleźć ten artykuł w którym to przeczytałem, ale niestety to raczej niemożliwe. A to, że włosi kryją najostrzej na świecie to jest fakt. Ile razy znani zawodnicy narzekali na twarde i czasem brutalne krycie włoskich defensorów?


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2008, 22:50

A w jakiej lidze sa najbrutalniejsze faule? I nie chodzi mi tylko o ostatnie wydarzenie z Eduardo da Silvą i panem Taylorem :)
Cóż, prawda jest taka, że wiele też zalezy od sedziów. Np. w takiej Anglii pozwalają na więcej niż we Włoszech, przez co wydaje się, że włoscy obrońcy popełniaja więcej fauli. Krótko mówiąc zagranie nie odgwizdane na Wyspach byłobyby faulem w Serie A. :wink:


ODPOWIEDZ