Ezequiel Garay od lata w Barcelonie !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 16:38

Biły się o niego Real Madryt, Juventus Turyn, Olympique Lyon, Liverpool i Tottenham Hotspur. Walkę wygrała jednak FC Barcelona i niezwykle skuteczny obrońca Ezequiel Garay z Racingu Santander za 20 mln dolarów trafi w przyszłym sezonie na Camp Nou - informuje "Przegląd Sportowy".

Źródło

Jeden z lepszych defensorów ligi hiszpańskiej nic dodać, nic ująć. Widać, że Barca odmładza kadrę w lini defensywy. Szykuje im się naprawdę przyzwoita obrona od przyszłego sezonu. Również wzmocni to konkurencję w tym klubie.

PS. Czy to co pisze PS o zainteresowaniu Juventusu Garayem to prawda, bo ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć tych wydarzeń.

B@rt - dzięki ;)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2008, 16:54 przez Kędzior, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 16:42

Kędzior pisze: PS. Czy to co pisze PS o zainteresowaniu Juventusu Garayem to prawda, bo ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć tych wydarzeń.
Coś tam kiedyś było...Ale nic wielkiego. Zwykłe plotki

Ciekawe jak mu się powiedzie w barcelonie.
Katalończycy już mają solidną obronę więc on zapewne będzie grzał ławkę, a szkoda bo grać potrafi


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 16:49

Kędzior pisze:PS. Czy to co pisze PS o zainteresowaniu Juventusu Garayem to prawda, bo ja jakoś nie mogę sobie przypomnieć tych wydarzeń.
To był taki epizod jakiś rok temu, jak jeszcze Juve grało w Serie B i dużo spekulowało się na temat tego, kto przyjdzie do Turynu w lecie. Ale mówię, to tylko epizod, żadnych konkretów nie było.

Swoją drogą pamiętam, że wówczas sporo osób wytykało temu Garayowi liczne błędy popełniane w defensywie i prawdę powiedziawszy niewielu było zwolenników kupienia tego zawodnika... Musiał bardzo dojrzeć piłkarsko przez ten rok, albo Barca kupiła go nieco nierozważnie... Pożyjemy, zobaczymy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 17:09

Barcelona może pozwolić sobie na kupowanie tak młodych zawodników za ogromne pieniądze,bo zwyczajnie podstawowy skład mają już skompletowany,a i na brak solidnych rezerwowych narzekać nie mogą.Sporo jednak ryzykują wykładając tak sporą gotówkę na nie w pełni jeszcze przecież wykształconego piłkarza.Ponadto mają zupełnie odmienną od naszej kondycję finansową.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 17:18

Talent ma, podobnie jak swoj wkład w świetną formę w Racingu w tym sezonie, boje się jednak by nie zniknął w Barcelonie. W Racingu był zdecydowanie najlepszym defensorem, czuł się liderem no a w Barcelonie jak wiemy konkurencja w defensywie większa i to dużo. Niemniej jednak trzymam kciuki za niego.


dżambex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 45
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 18:20

No i kolejny talent zmarnowany w Barcelonie. Katalończycy posiadają dobrą linię obrony to jeszcze zakupili młodego Argentyńczyka. Puyol , Milito , Marquez , Abidal , Zambro , Thuram, Edmilson więc po co im jeszcze Garay ? Wiem , wiem zawodnik na przyszłość , ale lepiej by było jakby sobie kupili porządnego bramkarza bo VV do mistrzów w swoim fachu nie należy ;) Ja bym na miejscu działaczy Barcy myślał o teraźniejszości bo przyszłość mają już w pełni zapewnioną (dos santos , krkic , messi i reszta młodej bandy).


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 18:33

Zambro - bardzo prawdopodobny kierunek Mediolan
Thuram - coraz słabszy, wolniejszy, pewnie niedługo kierunek Francja
Edmilson - kontuzjogennośc na poziomie Marchionniego, gdyby nie kontuzja przed sezonem to zostałby sprzedany

Już wiesz po co im Garay :?:


dżambex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 45
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 18:45

No , ale i tak wychodzi na to , że Garay będzie na ławie bo grać będą (od prawej) Puyol , Milito , Marquez , Abidal. A nie grając nie sprawdzi się jak Quaresma, który od czasu do czasu grał. Nie rozumiem polityki transferowej klubu z Barcelony...


Soldatino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2007
Posty: 9
Rejestracja: 16 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 18:55

dżambex pisze:No , ale i tak wychodzi na to , że Garay będzie na ławie bo grać będą (od prawej) Puyol , Milito , Marquez , Abidal. A nie grając nie sprawdzi się jak Quaresma, który od czasu do czasu grał. Nie rozumiem polityki transferowej klubu z Barcelony...
Taki klub jak Barcelona musi mieć równie silną ławkę rezerwowych. Normalne jest więc, że chcą ściągnąć zawodnika klasy światowej. A po drugie przecież wcale nie jest pewne, że Garay nie "wygryzie" ze składu Milito czy na przykład Marqueza, który często występuje też na pozycji defensywnego pomocnika. Czego tutaj nie rozumieć :?:


bart_io_we

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 19:05

akurat nie narzekałbym gdyby nasz zarząd miał taką polityke transferową! na razie na to nie pozwalają fundusze no i chyba ludzie w tym zarządzie...


Forza JUVE!! PER SEMPRE!!
alkopoligamia
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2008, 19:48

Ho ho :o Jakby mecze wygrywało się za nazwiska w składzie to Barcelona byłaby w tym momencie nieosiągalna. Na szczęście tak nie jest :wink:
Mają jednak imponujacy skład, który może wygrac z każdym. Chociaż powoli zaczyna mi sie z tgeo robić drugi Real z przed paru lat. Na obronie mają Zambro, Thurama, Milito, Puyola, Marqueza, Abidala. Każdego z tych graczy chciałby chyba kazdy klub na świecie. Może sprowadzenie Garay'a wiąże się z odejściem Zambro do Milanu?


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 maja 2008, 20:43

- Real Madryt podpisał kontrakt z środkowym obrońcą Racingu Santander, Ezeqielem Garayem - poinformował prezydent Realu Madryt, Ramon Calderon.
- Nie wiem jeszcze, czy Garay będzie zawodnikiem naszego klubu w tym sezonie, czy w następnym. To młody i perspektywiczny zawodnik - dodał Calderon.

Według hiszpańskich mediów 21-letni Argentyńczyk kosztował Real około 10 mln euro.

onet.pl

a podobno Juventus byl nim zainteresowany jeszcze w zimie..


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2008, 21:59

On przeszedl do Realu a nie Barcelony. Ale i tak mnie to nie obchodzi zbytnio. Na jego sprowadzenie i tak nie mielismy zbytnio szans i poza tym mamy na przyszly sezon dobrych stoperow. Zycze mu powodzenia w "ekipie gwiazd". :roll:


ODPOWIEDZ