gdyby nie sedziowie w seriea kto byl by liderem?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lutego 2008, 13:02

Globusik pisze:
Okoni pisze:Coś to podejrzane jest :/ że interkowi wiedzie się tak dobrze :angry: a nam tak żle :x .Może pora ich sprawdzić ?Jeśli tak dalej pójdzie nie zdziwię się jak inter wyląduje w serie B :-D .A że jesteśmy pierwsi to mnie nie dziwi bo jesteśmy Juve-najlepszy klub serie A i tak będzie zawsze :D :D :D .Nawet po degradacji :dance:
Twoja wypowiedz mnie zabiła :prochno: Tym bardziej ze odebrali Interowi po 2pkt m. in. za niesluszny karny z Torino mimo ze caly mecz wygrał Inter 4:0 i za niesluszny karny z Lazio mimo ze caly mecz wygral Inter 3:0

:smile: Ty wiesz co mówisz ? Chyba Ci sie mecze pomyliły :] raczej podarowali interowi te karne a nie odebrali !! jesteś taki sam jak ten Moratti ... Kto wymyslił taki klub jak Inter?


Globusik

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 155
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2008, 13:05

krystiank pisze:
Globusik pisze:
Okoni pisze:Coś to podejrzane jest :/ że interkowi wiedzie się tak dobrze :angry: a nam tak żle :x .Może pora ich sprawdzić ?Jeśli tak dalej pójdzie nie zdziwię się jak inter wyląduje w serie B :-D .A że jesteśmy pierwsi to mnie nie dziwi bo jesteśmy Juve-najlepszy klub serie A i tak będzie zawsze :D :D :D .Nawet po degradacji :dance:
Twoja wypowiedz mnie zabiła :prochno: Tym bardziej ze odebrali Interowi po 2pkt m. in. za niesluszny karny z Torino mimo ze caly mecz wygrał Inter 4:0 i za niesluszny karny z Lazio mimo ze caly mecz wygral Inter 3:0

:smile: Ty wiesz co mówisz ? Chyba Ci sie mecze pomyliły :] raczej podarowali interowi te karne a nie odebrali !! jesteś taki sam jak ten Moratti ... Kto wymyslił taki klub jak Inter?
Radze czytać ze zrozumieniem kolego ;) Dalszą część Twojej wypowiedzi przemilcze :roll:


Forza Inter! Forza Nerazzurri ;)
JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2008, 16:30

Mozemy miec tylko satysfakcje ze gdyby nie sedziowie bylibysmy na 1 miejscu i nic wiecej a tak to tracimy 12 punktow i musimy gonic...


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 21:29

a tu proszę Was bardzo z ostatniego numeru tygodnika "Piłka Nożna" była podsumowanie piłki nożnej w Europie, była oczywiście wzmianka o pomyłce sędziowskiej, która miała miejsce w styczniu oto ona:
Popełnił ją Andrea Gervasoni w meczu 19 kolejki Serie A Inter-Parma. W 89 minucie goście prowadzili 2-1. W tym momencie sędzia podyktował dla gospodarzy fikcyjny rzut karny. Zlatan Ibrahimović wykorzystał jedenastkę, a potem dołożył jeszcze jednego gola i lider tabeli zachował przewagę nad grupą pościgową.

Ale pewnie zaraz jakiś Interista wejdzie na to forum i powie, że jestem obłąkany i szukam dziury w całym. :D :D


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 21:51

buffon_90 pisze:Mozemy miec tylko satysfakcje ze gdyby nie sedziowie bylibysmy na 1 miejscu i nic wiecej a tak to tracimy 12 punktow i musimy gonic...
Gdyby babcia miała wąsy... Nie można tak na to patrzeć, mi trudno uwierzyć, że z taką grą bylibyśmy pierwsi.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 21:52

i znow wlasnie gol ze spalonego dla Interu: Cambiasso.
Slowo skandal to malo juz...


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 22:02

tez Marcin ogladam ten mecz po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> znowu sedzia daje bonusik Interowi :/ :/ Cambiasso trafił ze spalonego


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 22:11

ktos kiedys tu na juvepoland napisał że może to juz czas by przetrzepac teczki interu...

tak to jest czas na to


Obrazek
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 22:11

tak ja tez ogladam ten mecz i poprostu dochodze do wniosku ze mecz interu bez zadnego karnego lub spalonego z korzyscia dla interu nie moze miec miejsca to juz staje sie nudne :evil:
drozdi pisze:ktos kiedys tu na juvepoland napisał że może to juz czas by przetrzepac teczki interu...

tak to jest czas na to
moze tak moze nie
jestem rowniez za tym zeby zatrudnic sedziow godnych sedziowania meczow na poziomie 1 ligi bo to juz pojecie ludzkie przechodzi


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
galbra

Interista
Interista
Rejestracja: 21 stycznia 2008
Posty: 20
Rejestracja: 21 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 22:51

drozdi pisze:ktos kiedys tu na juvepoland napisał że może to juz czas by przetrzepac teczki interu...

tak to jest czas na to
Dzisiejszy gol Cuchu, był ze spalonego. Fakt. Ale szukanie domniemanej afery korupcyjnej, w której rzekoma uczestniczy Inter, to przesada.


JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 23:12

ArtHur pisze:
buffon_90 pisze:Mozemy miec tylko satysfakcje ze gdyby nie sedziowie bylibysmy na 1 miejscu i nic wiecej a tak to tracimy 12 punktow i musimy gonic...
Gdyby babcia miała wąsy... Nie można tak na to patrzeć, mi trudno uwierzyć, że z taką grą bylibyśmy pierwsi.
wiem wiem ale mi tylko chodzi o to ze mozemy miec tylko satysfakcje bo i tak nic nie zrobimy, trzba po prostu grac i tyle


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 00:13

galbra pisze:
drozdi pisze:ktos kiedys tu na juvepoland napisał że może to juz czas by przetrzepac teczki interu...

tak to jest czas na to
Dzisiejszy gol Cuchu, był ze spalonego. Fakt. Ale szukanie domniemanej afery korupcyjnej, w której rzekoma uczestniczy Inter, to przesada.
Ale to interowi zdarza sie to najczesciej a czemu innym zespolom nie ? :think:

A jak gramy z kims i nasz zawodnik jest faulowany np. w polu karnym to sedzia boi sie gwizdnac zeby nie zostac posadzonym o faworyzowanie Juve :doh:


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
klksn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2005
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 00:33

Conrad przestań w końcu robić zadymy na każdym portalu :) tak jest a nie inaczej i jestem pewny że będzie do końca tego sezonu a nawet jeszcze dłużej. Skutki afery.

Głupio teraz inter oskarżać o takie rzeczy. W meczach z nami pokazał kto na razie jest lepszy.


cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 02:26

klksn pisze:Conrad przestań w końcu robić zadymy na każdym portalu :) tak jest a nie inaczej i jestem pewny że będzie do końca tego sezonu a nawet jeszcze dłużej. Skutki afery.

Głupio teraz inter oskarżać o takie rzeczy. W meczach z nami pokazał kto na razie jest lepszy.
Zgadzam się. Nie w 100%, ale się zgadzam. Śmieszy mnie to, że kibice zdegradowanego klubu (za korupcję) oskarżają o przekupstwo inny klub po tak niedługim czasie od afery. A mówienie o tym, że Inter niesprawiedliwie prowadzi, zakrawa o futbolowy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Tak mogę użyć tak mocnego słowa...


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 09:03

galbra pisze:
drozdi pisze:ktos kiedys tu na juvepoland napisał że może to juz czas by przetrzepac teczki interu...
tak to jest czas na to
Dzisiejszy gol Cuchu, był ze spalonego. Fakt. Ale szukanie domniemanej afery korupcyjnej, w której rzekoma uczestniczy Inter, to przesada.
ho ho..no popatrzcie jak role sie odwracaja.


ODPOWIEDZ