gdyby nie sedziowie w seriea kto byl by liderem?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 09:54

klksn pisze:Conrad przestań w końcu robić zadymy na każdym portalu :) tak jest a nie inaczej i jestem pewny że będzie do końca tego sezonu a nawet jeszcze dłużej. Skutki afery.

Głupio teraz inter oskarżać o takie rzeczy. W meczach z nami pokazał kto na razie jest lepszy.
Jakie zadymy ? :angry: A zreszta to juz nie ma wiekszego sensu bo jedni maja swoje racje a drudzy swoje i nic i nikt tego nie zmieni


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
klksn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 kwietnia 2005
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2008, 23:44

to po co na każdym portalu o tym piszesz?? :) (np. seriea.pl , onet.pl)
wiadomo że to nic nie zmieni a będą tylko niepotrzebne starcia słowne między kibicami interu a JUVE. Musimy pokazać swoją wyższość na boisku. Mam nadzieję że już w nabliższym meczu:)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 08:17

taka klasyfikacja jest bez sensu bo nie uwzglednia sytuacji kiedy sedziowie nieslusznie odgwizdali spalonego w sytuacji sam na sam jeszcze przed strzalem... jak i wiele innych


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maciuś JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 66
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 11:04

Wg. mnie ten temat nie ma sensu. Zgadzam się z przedmówcą, jedna akcja potoczy się inaczej, jedno inne podanie, i mecz wygląda o wiele inaczej. Zresztą tez mogę sobie założyć temat "Gdyby nie Trezeguet, który Juventus byłby w tabeli" :doh:


Obrazek
ODPOWIEDZ