Widzew zdegradowany, Zagłębie wciąż czeka na wyrok

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 19:22

Kraj jest najbardziej zdrowy tylko ludzie w nim mieszkający są chorzy...

I dobrze, powinni każdy klub zdegradować za to, że łupił naszą kopaną...

Nie ma zmiłuj się. Trzeba wyczyścić wszystko i wszystkich, jak my chcemy mieć w Polsce ligę z prawdziwego zdarzenia skoro każdy kupował i sprzedawał??

Bez sentymentów...


Obrazek
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 21:57

Przecież Zybi wie o wszystkim co dzieję się w klubie to nagle nie wiedział o korupcji, nie bądźmy śmieszni, przecie wiadomo o co chodzi, i każdy to wie. Nie ważne ile meczów się kupi i czy to da efekt ale kara się należy i tyle. Niektórzy myśleli ,że PRL wiecznie żywy brakuje tylko by ktoś pogonił tych leśnych dziadków z Miodowej. Zdegradować Zagłębie i Widzew, tyle :d


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2008, 22:52

Bońka to ja lubię tylko za to, że dzięki niemu o Juve było głośno w Publicznej, ponieważ zawsze, kiedy on się pojawiał w TV była wzmianka o jego piłkarskich dokonaniach w koszulce Starej Damy.
Poza powyższym jest to facet, którego ciężko - z pozycji kibica i człowieka oglądającego TV - rozgryźć. Niby jest przeciwny korupcji, niby wie, że jest ona zła, ale w sprawie swojego Widzewa milczy. Mało tego uciekł z tonącego statku a tak naprawdę samą tylko swoją obecnością mógł straszyć i budzić respekt u osób decyzyjnych... No chyba, że zorientował się w jakie g... wdepnął i postanowił się usunąć i nie brudzić sobie nazwiska. Może stwierdził, że Widzew zasłużył na taką karę i nie ma sensu się w to mieszać?

Jeśli chodzi o Zagłębie - biorąc pod uwagę to, co się pisze i mówi w mediach powinno od razu podzielić los Widzewa. Boję się, że faktycznie to KGHM wydatnie wpływa na orzeczenia wydawane przez WD. Obym się mylił....
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2008, 22:56 przez jt10, łącznie zmieniany 1 raz.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 10:24

valsir pisze:Przecież Zybi wie o wszystkim co dzieję się w klubie to nagle nie wiedział o korupcji,
To tak jakby facet musiał wiedzieć, ze jego kobita go zdradza, a ojciec o tym, ze jego syn pali papierosy. Boniek większość czasu był we Włoszech, przyjeżdżał jedynie na niektóre spotkania i zebrania zarządu.

jt10 już tłumaczyłem wcześniej, ze Boniek usunął się w cień, bo główny udziałowiec miał inną koncepcję działania przed Wydziałem Dyscypliny niż Zibi. Nie chciał w obliczu tej sytuacji swoją obecnością powodować jakiś zbędnych nieporozumień wewnątrz klubu. Nie ma go już zatem w zarządzie klubu. Dalej jest jednak udziałowcem Widzewa.

Na dowód tego, że Boniek NIE chowa głowy w piasek :stop:
http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.html ... caid=15333


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 15:15

Zgadzam się w zupełności z ForzaDelPiero

Jak można skazywać podobnie a nawet gorzej klub z mniejszymi przewinieniami...już to pokazuje, że to wszystko jest bardzo podejrzane...

I wogóle nie rozumiem tych ludzi co raczej negatywnie się wypowiadają w kwestii korupcji o Bońku....on zawsze był za karaniem klubów za korupcje i to co mówił o Juve to kierował się swoimi przekonaniami Ja też uważam, że jeśli Juventus był zamieszany w korupcje to dobrze, że został ukarany tyle ze niekoniecznei muszę sieę zgadzać z karą...tak samo jeśli chodzi o Widzew...Boniek mówi o ukaraniu klubu, ale z zachowaniem prawa i sprawiedliwości a ten wyrok jaki dostał Widzew napewno nie jest sprawiedliwy...
paul636 pisze:Pamiętam, gdy po degradacji Łęcznej i Arki Boniek pochwalał te wyroki, przy okazji mówiąc, że są to jedyne 2 zakały ekstraklasy, a cała pozostała czternastka (w tym rzecz jasna Widzew) jest czyściutka. Osobiście nie mam nic do Widzewa i nawet żal mi jego kibiców, piłkarzy, ale odczuwam pewną satysfakcję odnośnie tamtej wypowiedzi Bońka, który od jakiegoś czasu mnie irytuje.
A co może uważasz, że źle się stało, iż tamte kluby zostały wyrzucone z ekstraklasy? esli Arka kupiła tak jak przytaczał ForzaDelPiero 40 meczy..to chyba jasne ze pozostaje się pożegnać...
a co do pozostałej części klubów to przecież niekoniecznie musiał wiedzieć, że reszta ligi też kupuje, a zwłaszcza.Widzew z którym był blisko(najciemniej zawsze pod latarnią). Więc nie wiem z czego tu miec satysfakcje.

EDIT:
Z tego co piszesz valsir to Zagłębie w takim bądź razie powinno już lecieć, a jeszcze się dobrze trzyma...
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2008, 17:01 przez Moonk, łącznie zmieniany 1 raz.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 16:08

"Po zapadnięciu decyzji o degradacji Widzewa Łódź do niższej klasy rozgrywkowej, Zbigniew Boniek rozpoczął słowny atak na przewodniczącego Wydziału Dyscypliny, Michała Tomczaka, sugerując że ten jest kibicem Legii. To właśnie miałoby sprawić, że podjęto taką, a nie inną decyzją odnośnie RTS-u." żródło super express
no i wszystko wiadomo zwalmy wszystko na kibiców Legii, to oni są winni korupcji w Widzewie :rotfl:
Brakuje jeszcze wypowiedzi ,że to kibice Legii wynajęli Wojciech Sz. ,żeby ten korumpował dla Widzewa i będzie już wszystko jasne. :smile:

a z tego wywiadu przytoczonego wynika ,że gdyby Widzew awansował a nie grał w barażach, to korupcja byłaby bardziej wyraźna:) Czyli ktoś napada na bank i kradnie 1mln to kara musi być większa niż gdyby ukradł 5 złotych. Dobra filozofia :angry:
EDIT: MAM NADZIĘJĘ ,ŻE ZAGŁEBIE LUBIN W KOŃCU POLECI :D
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2008, 04:17 przez valsir, łącznie zmieniany 1 raz.


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 21:55

Moonk pisze:
paul636 pisze:Pamiętam, gdy po degradacji Łęcznej i Arki Boniek pochwalał te wyroki, przy okazji mówiąc, że są to jedyne 2 zakały ekstraklasy, a cała pozostała czternastka (w tym rzecz jasna Widzew) jest czyściutka. Osobiście nie mam nic do Widzewa i nawet żal mi jego kibiców, piłkarzy, ale odczuwam pewną satysfakcję odnośnie tamtej wypowiedzi Bońka, który od jakiegoś czasu mnie irytuje.
A co może uważasz, że źle się stało, iż tamte kluby zostały wyrzucone z ekstraklasy? esli Arka kupiła tak jak przytaczał ForzaDelPiero 40 meczy..to chyba jasne ze pozostaje się pożegnać...
a co do pozostałej części klubów to przecież niekoniecznie musiał wiedzieć, że reszta ligi też kupuje, a zwłaszcza.Widzew z którym był blisko(najciemniej zawsze pod latarnią). Więc nie wiem z czego tu miec satysfakcje.
Nie chodziło mi raczej o to, czy Boniek chwalił te decyzje Wydziału Dyscypliny czy też nie, ale o rzekomo zupełnie odosobnioną dwójkę czarnych owiec wśród pierwszoligowych drużyn. Było oczywistym, iż nie tylko Łęczna i Arka kupywały, a on twierdził, że ekstraklasa bez nich jest korupcyjną dziewicą. Jako osoba sympatyzująca z klubem z Lubelszczyzny zapamiętałem sobie te słowa i czekałem, gdy sprawiedliwości stanie się zadość.
Choć macie może i słuszność, mówiąc o tym, że trzeba wziąć poprawkę na to, że Boniek mógł mieć z korupcją ograniczony kontakt. Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2008, 22:47

Uważam się za dość bezstronną osobę,bo nie sympatyzuje z żadną drużyną z OE.
osobiście decyzje o zdegradowaniu Widzewa uważam za słuszną. Mam nadzieję że Zagłębie też poleci. są zarzuty - musi być kara,takie jest moje zdanie. i to że ktoś kupił więcej ktoś mniej meczy nie powinno ieć znaczenia i nie jest dla mnie żadnym argumentem. najlepiej by było gdyby nawet za 1 kupiony mecz,lub próbę korupcji klub leciał z ligi,niezależnie z jakiego miasta i kto jest udziałowcem. Owszem,jeżeli inne kluby mają/miały więcej zarzutów możnaby się zastanowić nad ostrzeszą karą.np. jeszcze niższa klasa rozgrywek,ale na pewno Widzew nie powinien zostać w OE jeśli tylko ma jakieś zarzuty o korupcję (oczywiście udowodnione)

Domyslam się,że pewnie żaden kibic Widzewa się ze mną nie zgodzi,ale trudno u nich o obiektywne spojrzenie :P i na pewno żaden z nich nie zgadza się z tą decyzją.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2008, 02:46

Decyzja o degradacji Widzewa jak najbardziej słuszna.
Ale co to za cyrk z tym pożal się Boże zagłębiem.. ? Jeśli nie zostanie zdegradowane odbiorę to osobiście jako splunięcie w twarz przez wszystkim sympatykom piłki nożnej w Polsce. Jak widać mimo zaciętej walki z korupcją dalej mamy podział na równych i równiejszych.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 17:03



Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 17:21

Szczerze mowiac to dziwie sie ze sie jeszcze nad tym zastanawiali. Jak Juve bylo podejrzane o korupcje to byla degradacja i nie bylo gadania! A w Polsce to ja nie wiem... widac ze "inny" swiat :P
Dobrze sie stalo. Trzeba tepic korupcje na kazdym kroku. Jeszcze niech tylko lesnych dzaidkow z prezesem L. na czele wypieprza i bedziemy na dobrej drodze ku normalnej Europie.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 17:33

Del pisze:Szczerze mowiac to dziwie sie ze sie jeszcze nad tym zastanawiali. Jak Juve bylo podejrzane o korupcje to byla degradacja i nie bylo gadania! A w Polsce to ja nie wiem... widac ze "inny" swiat :P
Dobrze sie stalo. Trzeba tepic korupcje na kazdym kroku. Jeszcze niech tylko lesnych dzaidkow z prezesem L. na czele wypieprza i bedziemy na dobrej drodze ku normalnej Europie.
W tym kraju korupcja myje korupcję ;)


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 18:34

I bardzo dobrze, kolejny klub który zeszmacił polską piłkę sowicie ukarany. Mam nadzieje, że jak Zagłębie będzie miało podobną propozycję, kiedyś w przyszłości to dwa razy się zastanowi.


Kolejny klub zdegradowany. Arka, Górnik z Łęcznej i Polkowic, Widzew, Zagłębie czekamy na więcej. Winnych trzeba ukarać. Bez sentymentów.


Obrazek
Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 20:08

Nie zrozumiałe jest dla mnie to że Zagłębie zdegradowano ale zatrzymali mistrzostwo :angry: mam nadzieje że Iwański i Arboleda odejdą z niego bo to dobrzy zawodnicy Iwański nawet nadawał by się do reprezentacji po Sobolewskim i po prosty by się tam marnowali.Niech odejdą.

PS.Najlepiej Arboleda do Lecha Poznań a Iwański do Górnika :pray: :pray:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2008, 20:28

Okoni pisze:Nie zrozumiałe jest dla mnie to że Zagłębie zdegradowano ale zatrzymali mistrzostwo :angry:
Kolega chyba nie jest w temacie?? Zagłębie łupiło nasz futbol w sezonie 2004/2005 kiedy to kupili awans to Ekstraklasy....
Okoni pisze:mam nadzieje że Iwański i Arboleda odejdą z niego bo to dobrzy zawodnicy Iwański nawet nadawał by się do reprezentacji po Sobolewskim i po prosty by się tam marnowali.Niech odejdą.

PS.Najlepiej Arboleda do Lecha Poznań a Iwański do Górnika :pray:
:pray:
Jasne, że Maciek by się przydał, ale nie jako zastępca Sobola!! To dwaj zupełnnie inni pomocnicy. Sobol to typowy twardziel, grający ostro i dobrze w destrukcji. A Iwański jest ofensywnym pomocnikiem, z doskonałym przeglądem pola gry, nie przeciętnym podaniem i ładnym strzałem zza pola karnego...


Obrazek
ODPOWIEDZ