Lippi chce Barcelony

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 15:21

Włoski szkoleniowiec Marcelo Lippi [fot] powiedział, że jest gotów by ponownie zasiąść na ławce trenerskiej i najchętniej poprowadziłby FC Barcelonę lub ACF Fiorentina. - Jestem gotowy, aby powrócić do trenowania - deklaruje Lippi.

- Odmówiłem wielu klubów m.in. Juve, bo nie byłem wtedy gotowy. To była pomyłka, nie jestem jeszcze zardzewiały i myślę, że spokojnie mogę pobyć jeszcze dłużej poza domem. Chciałbym potrenować zespół oparty na młodych piłkarzach. Albo rodzimą Fiorentinę, albo obcą FC Barcelonę - dodał Lippi.


źródło: goal.pl

komentarz:
mi to szczęka opadła na klawiature jak przeczytałem newsa...
Odmówił Juventusowi zeby naaagle sie przebudzić i barcelony mu sie zachciało :( wiem ze to goal.pl ale coś w tym musi być, co nie?
a co wy na to?


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 15:35

kolejna głupia plotka

az szkoda słow zeby komentowac takie newsy


Obrazek
Alexomichał

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 12
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 15:36

Mogę powiedzieć podobnie jak to przeczytałem że szczęka mi opadła. Dla mnie to trochę śmieszne ale nie wiemy nic na temat rozmów Juve z Lippim czy on powiedział kiedy zamierza wrócić.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 15:50

To są ploty i tyle Lippi sie tak nagle obudził i chce trenować Bracelone ?moim zdaniem narazie niemożliwe


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 15:51

Kiepsko przetłumaczony news.

Na goal.com jest (jak myślę) oryginał. Lippi mówi o tym, że odrzucił kilka ofert, w tym Juventusu, bo nie był jeszcze gotów by wrócić do trenowania (jak sam wcześniej mówił - chciał odpocząć). Ale teraz już chciałby wrócić do prac, być może trochę za długo zwlekał. I to zwlekanie ma być pomyłką - a nie odmówienie Juventusowi.

Nic szczególnego.
Na dole dodatek o Fiorentinie i Barcelonie.

Jedno mnie dziwi. I wcześniej, i teraz... mam wrażenie, że kibice Juve traktują Lippiego jako... w zasadzie nie wiem jak to nazwać.
Lippi powinien wrócić do Juve, nie ma innego wyjścia, żadnego innego klubu nie powinien trenować. I tym podobne.
Nie dokładnie lapie o co chodzi.
Rozstaliśmy się swego czasu z Lippim. Teraz ma wolną rękę w szukaniu sobie nowego klubu. Takiego trenera chciałby mieć kazdy klub. Także Juventus, ale... On nie ma wobec nas żadnego długu wdzięczności. On nie musi tu wracać by nam cokolwiek oddawać.
On nam zapewnił wielkie triumfy, które, dzięki Juve, są także jego udziąłem.
No i dzięki nam wypromował się na trenera reprezentacji.
Jesli chciałbym do nas wrócić - przyjąłbym go z otwartymi ramionami (mimo że szanuję Ranieriego).
Ale nie mam mu absolutnie za złe wyboru innej drogi trenerskiej.
To są ploty i tyle Lippi sie tak nagle obudził i chce trenować Bracelone ?moim zdaniem narazie niemożliwe
Dlaczego niby?
Od początku mówił, że chce odpocząć a później wróci do trenowania.
Cas Tobie nie odpowiada czy wybór klubu?


Dirty mind
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 17:02

Wiem,wiem wyczytałem na wp.pl i ogłosiłem w swoim temacie.Myślę,że on jakby miał odejść to raczej do Violi...Ale pożyjemy zobaczymy.Chciałbym,żeby zdecydował się na nas.Marcello był wielkim trenerem jednakże na razie Ranieri wywiązuje się ze swoich obowiązków bez zarzutu.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 18:08 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 17:05

Juventino43 pisze:Marcello wróć!!!!
A źle Ci z Ranierim?

Co to nas obchodzi kogo będzie trenował? My mamy Claudio i na razie jest dobrze. Przynajmniej tak mi się wydaje.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 17:14

@Darek13:Nie jest źle.Trzecie miejsce jest bardzo dobre!Marcello po prostu do nas pasuje.Jednakże myślimy o Claudio.Na razie on ma być wodzem do sukcesów.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 stycznia 2009, 18:09 przez Il Storico, łącznie zmieniany 1 raz.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 17:18

Wedlug mnie nie ma sensu teraz zmieniac trenera i zwalniac Ranieriego ktory wykonuje dobra robote (3 miejsce do swietny wynik, a gdyby nie ukradzione nam 5pkt to mielibysmy tylko 3 pkt straty do interu:p). Szanuje Marcello i chetnie widzialbym go znow na naszej lawce ale teraz zmiana trenera nie ma sensu, chyba nie chcemy sei zmienic w Real ktory zmienia co roku trenera? ;)


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 17:30

oj chyba każdy ucieszył by się z widoku Marcelo na naszej ławce , ale po co wogóle ta dyskusja , na ławce siedzi Claudio, daje sobie znakomicie rade, a Lippi niech idzie gdzie chce ja mu życze jak najlepiej. Nie jest możliwe aby nagle Claudio został zwolniony a na jego miejsce przyszedł Marcelo.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 18:00

I co w tym dziwnego? Barcelona to jeden z najlepszych klubów na świecie z świetnymi piłkarzami, fantastyczną młodzieżą. Wiadomo że pozycja Rijkaard'a jest bardzo słaba więc niby czemu Marcelo nie miałby próbować zgarnąć tą posadę...? Sam bym się skusił... XD
Juventino43 pisze:a Claudio mógłby być np.jego asystentem,albo dyrektorem sportowym.
Taa... Może od razu podawaczem piłek...?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2008, 18:26

Juventino43 pisze: Marcello po prostu do nas pasuje.On,a Claudio mógłby być np.jego asystentem,albo dyrektorem sportowym.Byłoby nieźle!!!!
A może by Ranieriego "awansować" na sprzatacza Delle Alpi (tudzież Olimpico). I też bedzie współpracować z Lippim, prawda?

Ogólnie jest mi dobrze z Ranierim więc w żadnym wypadku nie chcę w tym sezonie zmian na pozycji trenera. Po co na siłe ulepszać coś, co jest dobre? Może i Lippi pasuje do Juventusu, ale co z tego? Ile mozna zmieniac trenerów? Ostatniego lata podjęliśmy decyzję o zatrudnieniu Ranieriego, został z nim podpisany kontrakt. Byłoby po pierwsze nie fair w stosunku do niego zrywac umowę, zwłaszcza (to po drugie) że pozycja w lidze zespołu przeszła oczekiwania (zdrowo-rozsądkowe) nie jednego kibica. Jeżeli byśmy grali źle, mieli miejce nie wróżące awansu do Ligi Mistrzów, można by pomyśleć o takim drastycznym rozwiązaniu. Ale my walczymy o scudetto! I nie róbmy już z Lippiego takiego boga... Super trener, ale też człowiek.
m-a-t-t-e-o pisze:Wiadomo że pozycja Rijkaard'a jest bardzo słaba
z tego co mi wiadomo pozycja Rijkarda w klubie jest bardzo mocna... Nawet były wywiady z Laportą po przegranych Gran Derby i wypowiadał się na temat sytuacji holendra.
m-a-t-t-e-o pisze:
Juventino43 pisze:a Claudio mógłby być np.jego asystentem,albo dyrektorem sportowym.
Taa... Może od razu podawaczem piłek...?
z ust mi to wyjąłeś (teraz zauważyłem :rotfl: ).


arjakszatrija

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 kwietnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2008, 15:02

Odmówiłem wielu klubów m.in. Juve, bo nie byłem wtedy gotowy.

A czemu nie z poprawną polszczyzną: Odmówiłem wielu klubom!

Ranieri ma dobre wyniki. Zwolnić go, żeby Lippi był trenerem zakrawa na curiosum. Choć wielki szacunek dla najlepszego trnera na świecie


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2008, 15:09

Również zgadzam się z tym, żeby Claudio pozostawić na stanowisku szkoleniowca, przynajmniej do końca roku. Trzeba poczekać na rozwój wypadków i ocenić wywiązanie się z postawionych przed nim celów przed sezonem. Na dzień dzisiejszy uważam, że Ranieri wywiązuje się bardzo dobrze z funkcji trenera Juventusu. Z całym szacunkiem dla Lippiego, nie chciałbym, żeby teraz wracał do nas. Może kiedyś, ale na dzień dzisiejszy na pewno nie.


ODPOWIEDZ