Mecze zaległe serie a (Inter - Lazio ; Roma - Cagliari)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:01

Czy wy widzieliście to samo co ja, jak sedzia wlasnie podarowal karnego z kapelusza dla Interu? Masakra. Tak nie można! To zabija pilke! Tego meczu juz nie bede dalej ogladal, podziekuje. Serie a już sie powoli nie daje oglądać po prostu... Cale szczecie, ze jest Liga Mistrzow, jezeli chodzi o Milan.


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:08

Zgodze sie z kolego z Milanu Karny z kapelusz że aż głowa boli niewiem co robi ten p łysy Collina bo z takim sędziowaniu to pożal sie niestety ale już 2:0dla Interu


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:12

karny
Ah to cwaniaczQi z interu no patrzcie! :wink:


... :roll: ...


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:16

Marcin_ACM pisze:Czy wy widzieliście to samo co ja, jak sedzia wlasnie podarowal karnego z kapelusza dla Interu?.
Takich karnych doswiadczylismy juz w 3 czy 4 meczach w tym sezonie, niestety to staje sie rutyna.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:18

takie sytuacje utwierdzaja mnie w przekonaniu ze za calciopoli stoi inter a nie Juve :doh: zobaczcie na sedziego, dopiero gdy interisci zaczeli sie pluc on zareagowal, gdyby nie oni nic by nie zrobil :angry: :think:


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:21

czy az z takiego kapelusza to nie wiem...ale jakby JUVE dostal takiego to juz afera na cale wlochy...2 sprawa...lazio cieniutkie...

ja sie przelaczam chyba na newcastle - arsenal...bo ten mecz do konca bez historii raczej

pozdrowienia


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:26

to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:30

Skończyłem jak tylko arbiter gwiznął karnego oglądanie tych meczów wogule sie nie da oglądać jak tak mają gwizdać sędziowei w seria A to może zaproponujmy im sędziów z OE ?


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:38

mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 22:09

blk01 pisze:
mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?
dokladnie.
Dla mnie to normalne, ze oglada sie rywali z wlasnego podworka. Tym bardziej, ze jest to nasz bezposredni rywal, w walce o Scudetto.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 22:24

no i niesety zgodnie z przewidywaniami Inter i Roma wygrywaja swoje zaległe mecze i powiekszaja odpowiednio do 8 i 5 pkt przewagi nad naszym Juve w tabeli Serie A, wiec szanse na Scudetto strasznie maleja (choc sam wierze w triumf do konca;)). Tak wiec trzeba teraz grac i zdobywac caly czas 3 punkty i czekac na potkniecia Romy i Interu. pozdrawiam Forza la Juve:)


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 23:21

blk01 pisze:
mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?
czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|

ja rozumię ze każdy moze mieć swoje zdanie ale jak dla mnie to jeśli miałbym oglądać tych "miszczów" Włoch od siedmiu boleści to wolałbym pojść spać, ba wolałbym nawet oglądać mode na sukces jeśliby akurat w tym samym czasie leciała :wink:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 00:00

mateo369 pisze:
blk01 pisze:
mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?
(...)

ja rozumię ze każdy moze mieć swoje zdanie ale jak dla mnie to jeśli miałbym oglądać tych "miszczów" Włoch od siedmiu boleści to wolałbym pojść spać, ba wolałbym nawet oglądać mode na sukces jeśliby akurat w tym samym czasie leciała :wink:
To smialo lec ogladac mode na sukces. Ja zostawie TV wlaczone na C+, i bez kompleksow bede ogladal mecz interu, liczac na to ze sie potkna i zgubia przynajmniej dwa punkty.
mateo369 pisze:czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|
tego nawet komentowac sie odechciewa... nie wiem skad takie durne wnioski bierzesz, juz nawet niektore smurfy z sejmu ze swoimi teoriami przy tym wymiekaja


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 08:48

Tharpenio pisze:
mateo369 pisze:czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|
tego nawet komentowac sie odechciewa... nie wiem skad takie durne wnioski bierzesz, juz nawet niektore smurfy z sejmu ze swoimi teoriami przy tym wymiekaja
kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać...

a co do oglądania meczy interu to masz racje kupuj w każdej kolejce szalik przeciwnej druzyny i kibicuj im żeby wygrali z interem :roll: , ja wolę nie tracić 90 minut na oglądanie tego czegoś (chociażby wolę ligę angielską oglądnąć jeśli w tym czasie lecie bo jest przyjemna dla oka i przede wszystkim nie drażni mnie tak jak oglądanie najbardziej nielubianej druzynu na świecie) wolę po meczu zobaczyć tylko sam wynik, ewentualnie przeczytać jakiś komentarz. Ja nie oglądam meczy interu przez kompleksy (tak jat Ty to rozumujesz) tylko poprostu ze wstrętu jaki czuje do interu ok 90% fanów Juve

PS. a co do smerfów to na szczęście odkąd władzę w Polsce przejął Tusk to jest ich dużo mniej 8)


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 09:06

juventinek123 pisze:super ;/ Inter robi miazge z Lazio;/ wygrywaja juz 3:0. Roma tez 2:0 wygrywa z Cagliari;/. Scudetto oddala sie po 2/3 rundzie jesiennej;/
Brak wiary gościu, brak wiary.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
ODPOWIEDZ