Mecze zaległe serie a (Inter - Lazio ; Roma - Cagliari)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 09:45

mateo369 pisze:
Tharpenio pisze:
mateo369 pisze:(...)
(...)
kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać...
LOL, a to co ma niby znaczyc? swoim poprzednim 'genialnym' postem odezwales sie do kazdego na tym forum, kto smie ogladac mecz interu, wiec w tym mnie
mateo369 pisze: a co do oglądania meczy interu to masz racje kupuj w każdej kolejce szalik przeciwnej druzyny i kibicuj im żeby wygrali z interem :roll: , ja wolę nie tracić 90 minut na oglądanie tego czegoś (chociażby wolę ligę angielską oglądnąć jeśli w tym czasie lecie bo jest przyjemna dla oka i przede wszystkim nie drażni mnie tak jak oglądanie najbardziej nielubianej druzynu na świecie) wolę po meczu zobaczyć tylko sam wynik, ewentualnie przeczytać jakiś komentarz. Ja nie oglądam meczy interu przez kompleksy (tak jat Ty to rozumujesz) tylko poprostu ze wstrętu jaki czuje do interu ok 90% fanów Juve
(...)
Porównywanie siedzenia na trybunach z szalikiem w reku, a zerkania w telewizor z ciekawoscia jak gra rywal, liczenia ze pogubi punkty, nie komentowalem poprzednim razem, liczac ze sam zrozumiales jaka to jest glupota. Wybacz, nie bede przelaczal kanalu na ktorym leci mecz (no bo to inter!!!11 fuj!!1) i przynajmniej pozniej mam jako takie pojecie o tym jak gra inter (i dzieki temu nie strzelam teoriami "wygrywaja bo maja ibre!!!!!") i ogolnie o Serie A.
mateo369 pisze: PS. a co do smerfów to na szczęście odkąd władzę w Polsce przejął Tusk to jest ich dużo mniej 8)
Wg. twojego rozumowania wnioskuje, ze jak lecial w TV jakis program, w ktorym Kaczynski cos mowil, to tez przelaczales na np jakis wywiad z Gordonem Brownem, no bo "jest przyjemna dla oka "?


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 10:05

montero4montero4 pisze:
juventinek123 pisze:super ;/ Inter robi miazge z Lazio;/ wygrywaja juz 3:0. Roma tez 2:0 wygrywa z Cagliari;/. Scudetto oddala sie po 2/3 rundzie jesiennej;/
Brak wiary gościu, brak wiary.
Chyba bardziej nadzieji. Albo właśnie jakies chorej wiary :wink: Niestety prawda jest taka, że z obecnymi sędziami w Serie A i z obecnym składem możemy wlaczyć z najlepszymi, ale w trakcie sezonu głupio zawsze zgubimy punkty ze słabszymi. Cóż przed sezonem liczyłem, że zajmiemy miejsca premiowane LM, ale po cichu miałem nadzieje że wygramy scudetto. Teraz licze tylko na LM... Tylko mi nie mówcie (tak jak we wczesniejszych postach do kolegi który ogladał mecz Inter - Lazio) że zdradzam Juve i mam kupić szalik innej drużyny bo to śmiech na sali byłby :roll:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 10:07

mateo369 pisze:
blk01 pisze:
mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?
czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|

ja rozumię ze każdy moze mieć swoje zdanie ale jak dla mnie to jeśli miałbym oglądać tych "miszczów" Włoch od siedmiu boleści to wolałbym pojść spać, ba wolałbym nawet oglądać mode na sukces jeśliby akurat w tym samym czasie leciała :wink:
Jest takie popularne hasło, które mówi, że "język wroga trzeba znać". Ja chętnie zasiadałbym na tym meczu na trybunach San Siro i na żywo przyjrzał się grze naszych rywali. Tym bardziej, że w najbliższym czasie Juventusowi przyjdzie się zmierzyć z Lazio i warto wiedzieć, w jakiej formie znajdują się Rzymianie.
mateo369 pisze:wolę po meczu zobaczyć tylko sam wynik, ewentualnie przeczytać jakiś komentarz.
Według mnie lepiej mieć własne zdanie i wysuwać własne wnioski niż opierać swoją opinię na podstawie wyniku bądź czyjegoś komentarza.

Wracając jednak do sedna sprawy, to mimo tego kuriozalnego rzutu karnego Lazio nie podjęło w ogóle walki. Tą drużynę stać na dużo więcej i komentator nie mylił się twierdząc, że Rzymianie przyjechali tam jakby ten mecz już przegrali. Choć Inter znajduje się w wyśmienitej formie, to jednak w tym meczu można powiedzieć, że to nie Nerazzurri zagrali tak dobrze tylko Lazio tak źle.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 10:18

mateelv pisze:karny
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ten sędzi przegią pałe, rozumie ze można sie pomylić podczas wślizgu ale tu zawodnik Interu faulował. Nie no jaja!

Co do tych meczów zaległych to szkoda, bo tracimy dystans no ale takich wyników można było się spodziewać.
Mysle ze sprawa mistrzostwa jest ciagle otwarta, jak wygramy to co powinniśmy to powinno byc ok.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 10:52

Tharpenio pisze:
mateo369 pisze:
Tharpenio pisze: (...)
kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać...
LOL, a to co ma niby znaczyc? swoim poprzednim 'genialnym' postem odezwales sie do kazdego na tym forum, kto smie ogladac mecz interu, wiec w tym mnie
wcześniej napisałem:
czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|
chodzi o tą wypowiedź i o Twój komentarz do niej. Czy to pytanie było skierowane do wszystkich tak jak to powiedziałeś :?: chyba pytanie było wyraźnie skierowane do jednej konkretnej osoby, nie do wszystkich i nie do Ciebie i dlatego napisałem "kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać". Czytanie ze zrozumieniem się kłania, później się ludzie dziwią dlaczego inni wyjeżdzają za granicę (i muszą słuchac Gordona Browna :) ) - ja się im nie dziwię, trudno znaleźć w Polsce pracę po podstawówce :/
Tharpenio pisze:
mateo369 pisze: PS. a co do smerfów to na szczęście odkąd władzę w Polsce przejął Tusk to jest ich dużo mniej 8)
Wg. twojego rozumowania wnioskuje, ze jak lecial w TV jakis program, w ktorym Kaczynski cos mowil, to tez przelaczales na np jakis wywiad z Gordonem Brownem, no bo "jest przyjemna dla oka "?
:lol: widocznie źle rozumiesz moje rozumowanie :lol: choć akurat na to pytanie moja odpowiedź brzmi TAK :wink:

kończę bezsensowną dyskusję bo każdy ma swoje zdanie i ani Ty mnie nie przekonasz do oglądania meczy interu (no moze z Milanem obejrze :wink: ) ani ja Ciebie do ich nieoglądania


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 11:28

Lazio jest pośmiewiskiem całego piłkarskiego świata. Czy karny był czy nie itak przegraliby znacznie. Wstyd, że taki słaby klub reprezentuje Włochy w Europie i świadczy to też o tym jaka słaba była Serie A w zeszłym roku.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 12:04

mateo369 pisze:
Tharpenio pisze:
mateo369 pisze: kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać...
LOL, a to co ma niby znaczyc? swoim poprzednim 'genialnym' postem odezwales sie do kazdego na tym forum, kto smie ogladac mecz interu, wiec w tym mnie
wcześniej napisałem:
czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|
chodzi o tą wypowiedź i o Twój komentarz do niej. Czy to pytanie było skierowane do wszystkich tak jak to powiedziałeś :?: chyba pytanie było wyraźnie skierowane do jednej konkretnej osoby, nie do wszystkich i nie do Ciebie i dlatego napisałem "kultura tego wymaga, by niepytanym nie odpowiadać". Czytanie ze zrozumieniem się kłania, później się ludzie dziwią dlaczego inni wyjeżdzają za granicę (i muszą słuchac Gordona Browna :) ) - ja się im nie dziwię, trudno znaleźć w Polsce pracę po podstawówce :/
Swoiscie wywinoles kota ogonem, i rzuciles aluzja i klasycznym tekstem o czytaniu ze zrozumieniem, ja dalej twierdze ze tamta wypowiedz mozna bylo uznac jako pytanie do ogółu - który ogląda te mecze - mimo zwrotu do konkretnej osoby, ba, pewny jestem ze nie tylko ja tak twierdze.
mateo369 pisze:
kończę bezsensowną dyskusję bo każdy ma swoje zdanie i ani Ty mnie nie przekonasz do oglądania meczy interu (no moze z Milanem obejrze :wink: ) ani ja Ciebie do ich nieoglądania
Oczywiscie, najlatwiej bylo olac cala wypowiedz, argumenty i przyczepic sie do 'czytania ze zrozumieniem'. Z reszta, nie mialem na celu przekonac cie do ogladania meczow interu - nie chcesz - nie ogladaj. Chodzi tylko o to ze to ty sie przyczepiles do goscia, ktory mial czelnosc ogladac ten mecz.
mateo369 pisze: (no moze z Milanem obejrze :wink: )
inter nie, lazio nie, ale milan juz tak? I o to mi chodzilo, mowiac o komopleksach z interem. No coz, w sumie racja, wypada zakonczyc ta dyskusje bo do niczego nie prowadzi.
DeeJay pisze: Jest takie popularne hasło, które mówi, że "język wroga trzeba znać". (...) Według mnie lepiej mieć własne zdanie i wysuwać własne wnioski niż opierać swoją opinię na podstawie wyniku bądź czyjegoś komentarza.
Exactly.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 12:17

Delio Rossi pisze:Jeśli chodzi o rzut karny to oczywiste jest, że kiedy łapiesz przeciwnika we wlasnym polu karnym musisz się liczyc z tym, że może byc karny.
I to w zasadzie powinno wystarczyć za komentarz. Zresztą, druga bramka dla Interu potwierdziła to, że obrońcy Lazio nie grali zbyt pewnie w tym meczu :lol:.

PS. Podyskutujmy o tym, jak sędzia oszukał Inter nie uznając prawidłowo zdobytej bramki Samuela.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 13:40

klsmkr pisze:
PS. Podyskutujmy o tym, jak sędzia oszukał Inter nie uznając prawidłowo zdobytej bramki Samuela.
Masz do niej video? Bo ja tylko znalazłem gol ze spalonego Suazo chyba
tutaj.


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 14:05

Tutaj masz cały skrót. Akcja Samuela na samym końcu.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 14:18

Tharpenio pisze:(...) ba, pewny jestem ze nie tylko ja tak twierdze.
no jasne że każdy ma swoje zdanie i conajmniej dziwne byłoby jeśli byłyby tylko 2 możliwości wyboru i za tą drugą stałbyś tylko ty
Tharpenio pisze:
mateo369 pisze: (no moze z Milanem obejrze :wink: )
inter nie, lazio nie, ale milan juz tak? I o to mi chodzilo, mowiac o komopleksach z interem. No coz, w sumie racja, wypada zakonczyc ta dyskusje bo do niczego nie prowadzi.
inter nie ale gdy grają z milanem to tak bo praktycznie zawsze jest to wielkie widowisko i tylko dlatego to oglądne. a jeśli chodzi o inne mecze z udziałem interu to napisze wprost - po pierwsze mam 100 innych ciekawszych rzeczy do robienia niz oglądanie tego a po drugie nie mam żadnych kompleksów w stosunku do interu i nie mam zamiaru wpatrywać się w telewizor i wręcz modlić się o to aby druzyna przeciwna wygrała lub conajmniej zremisowała bo to nic nie da, bo inter jeśli naprawdę jest najlepszy to i tak zdobędzie to mistrzostwo. ja nikomu nie zakazuję oglądania meczy interu :naughty: napiałem tylko że dla mnie jest to dziwne

i na koniec ciekawostka - jestem ciekaw ile osób - kibiców Juve - którzy byli na ostatnim meczu Juve z interem na co dzień ogląda mecze interu (chociażby ten wczorajszy z lazio) - myślę ze max 10%


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 14:49

klsmkr pisze:Tutaj masz cały skrót. Akcja Samuela na samym końcu.
Chyba sędzia wymarzył sobie spalonego, którego nie było. Daruj mu. To już koniec spotkania - zmęczony był facet i mógł podsypiając przypadkiem zagwizdać :wink:
Jak wiemy to już jest na porządku dziennym. My też w tym sezonie zdobyliśmy gole niby ze spalonych, których nie było. Na bank pamiętam jeden Trezegueta, gdzie pewniacko ofsajda nie było. Nie wspominam juz nic o karnych bo to nuuuudyyy... Nawet w PW dyktowali parmie karnego za to, że Zebina wyskoczył sobie z przeciwnikiem w powietrze. Albo neiuznany gol Iaquinty również w meczu z parmą tylko, że z ligi. Podobno ktoś kogoś faulował :smile:
żal [']


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 15:26

mateo369 pisze:
blk01 pisze:
mateo369 pisze:to Wy to w ogóle oglądacie :?: ja mam też c+ i też lubię oglądać nie tylko Juve ale i inne mecze serie A, no ale bez przesady - inter :?: i to jeszcze z lazio :?: o fuj :doh: :roll:
Kibicuję Juve i lubie ogladac mecze naszych rywali, co w tym złego ?
czyli rozumię że jeśli miałbyś okazję być na żywo na tym meczu to też byś skorzystał :?: tylko ciekawe na której trybunie byś usiadł, na tej wśród kibiców interu czy lazio :|

ja rozumię ze każdy moze mieć swoje zdanie ale jak dla mnie to jeśli miałbym oglądać tych "miszczów" Włoch od siedmiu boleści to wolałbym pojść spać, ba wolałbym nawet oglądać mode na sukces jeśliby akurat w tym samym czasie leciała :wink:
Ja też jeśli miałbym c+ to oglądałbym z miłą chęcią takie mecze. Nie widzę w tym nic złego. Jeden woli oglądać mecz a drugi mode na sukces. Więc idź sobie obejrzyj ten świetny serial...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2007, 16:12

Czy ja wiem czy z kapelusza ? Obaj się przepychali trochę dziwna reakcja sędziego, który gwizdnął jakby na żądanie piłkarzy Interu. Bądź co bądź Inter wygrał bezdyskusyjnie i sędzia im w tym nie pomógł. A karny - moim zdaniem miał powód żeby go odgwizdać.

Panowie spójrzmy prawdzie w oczy Inter jest za mocny na Serie A, zaszkodzić sobie może tylko on sam. Ja wiem, że nadzieja umiera ostatnia i nie powinienem tak pisać ale nadal od początku sezonu liczę na pierwszą 4 i Puchar Włoch. Po kwadransie z Violą, która zagrała kompletnie bez wiary w korzystny wynik przestałem się łudzić, że Inter gdzieś może pogubić punkty. A mistrza kraju zdobywa się ciułając punkty z tymi maluczkimi właśnie ... co zawsze charakteryzowało Juventus a Inter gdzieś zawsze te punkty gubił.

Cierpliwości - wrócimy na należne nam miejsce :)

Co do oglądania nie widzę w tym nic złego choć w moim przypadku nie daje rady oglądnąć skrótów Interu a co dopiero cały ich mecz :dance:


Obrazek
Bart

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2007, 12:49

Marcin_FCJ pisze:Lazio jest pośmiewiskiem całego piłkarskiego świata. Czy karny był czy nie itak przegraliby znacznie. Wstyd, że taki słaby klub reprezentuje Włochy w Europie i świadczy to też o tym jaka słaba była Serie A w zeszłym roku.
Bez przesady z tą słabością ligi. Lazio zajęło w zeszłym sezonie tak naprawdę 5 miejsce. I to oni, a nie Inter, byli w zeszłym sezonie głównym beneficjentem kar punktowych.


inter Jest Bebe
ODPOWIEDZ