Ronaldinho w Chelsea?!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 18:17

Ronaldinho osiągnął już porozumienie z włodarzami Chelsea Londyn - donosi hiszpańska "Marca".

Według informatorów dziennika, "The Blues" zaoferowali Brazylijczykowi 10 milionów euro za sezon.

Agent Ronaldinho, a zarazem jego brat Roberto de Assis, pracuje nad "uwolnieniem" piłkarza od kontraktu z FC Barceloną, tak aby transfer mógł dojść do skutku już w styczniu!

Sprawa przejścia słynnego Brazylijczyka do Chelsea stała się również głośna na Wyspach. "The Sun" już dawno donosił, że Chelsea jest gotowa wyłożyć za Ronaldinho niebotyczną kowtę 70 mln euro!

Dwukrotnie wybrany najlepszym piłkarzem FIFA (2004, 2005) gwiazdor "Canarinhos" ostatnio coraz częściej przesiaduje na ławce rezerwowych "Dumy Katalonii". Trener Frank Rijkaard woli stawiać na Andresa Iniestę lub Bojana Krkica, czy też Meksykanina Giovaniego.

Ronaldinho pojawił się w Barcelonie latem 2003 roku. W pamięci fanów "blaugrana" pozostanie zapewne jego kapitalny występ na Santiago Bernabeu w sezonie 2005/06, kiedy to strzelił "Królewskim" dwa fantastyczne gole, prowadząc drużynę do wysokiej wygranej 3:0. Był też liderem zespołu, gdy ekipa z Katalonii sięgała po mistrzostwo Hiszpanii (2005, 2006) oraz triumfowała w Lidze Mistrzów (2006).
źródło


Jeśli to nie jest plotka huhuhu... szykuje się niezły transfer. Ciekawe, ile kasy wydałby Abramowicz na Ronaldinho :?: Czy padłby rekord świata :?: Zapłaciłby by więcej niż Real za Zidane'a :?: Jeśli tak by się stało uważam, że Chelsea wyrzuciłaby pieniądze w błoto. Dlaczego :?: Bo idealną ligą dla zawodnika Barcelony jest Primera Division. Trzeba przyznać, podczas pobytu w Katalonii grał w niej świetnie, ale... No właśnie, ale. Ostatnimi czasy spisywał się fatalnie, wg mediów więcej czasu niż na treningach spędzał na dyskotekach i imprezach :? Z takim podejsciem nawet najlepsi pilkarze beda w slabej formie. Czy w Londynie przeszedl by jakas metamorfoze :?: Ja osobiscie w to watpie. Moze Roman chce go sciagnac tylko z powodow medialnych :?: Wszystkiego dowiemy sie niedlugo, takze jak zakonczy sie sprawa z Ronaldinho, bo zimowe okinko transferowe zbliza sie wielkimi krokami :-D


Jak ktos umie niemiecki to jeszcze tutaj jest cos na ten temat


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 18:43

Ja myśle że Ronaldinho nie przejdzie do Chelsea chociaż po Abramowicu można sie spodziewać wszystkiego :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 19:16

Kolejny wymysł "Romka" z przykrością stwierdzam ze skończy jak Szewa :/


$urfer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 101
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 20:26

A ilu jest brazylijczyków w Anglii? Niewielu. Dlatego Ronie tez sobie tam nie poradzi tam gra sie bardziej siłową piłke a nie jak w hiszpani techniczna. Ale jeśli to prawda to życze mu powodzenia :smile:


Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą najpierw zniży cię do swego poziomu a potem wykończy doświadczeniem
Obrazek
matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 20:26

Ja myślę, że Ronaldinho potrzebuje trochę odpoczynku i może powrócić do swojej formy. A gdyby go Romek kupił to pewnie i by się przystosował, do angielskiej piłki jeśli trener by na niego stawiał. Na pewno bez sensu dla Chelsea byłoby kupienie go gdyby Grant go nie chciał. Ale zdaje mi się, że to plota i Ronaldinho zostanie w Barcie.


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:45

Jakoś nie do końca mi się chce w to wierzyć...chociaż...jak ma się taką kasę, jak Abramovich, to różne głupoty przychodzą do głowy...moim zdanie, ten transfer okazałby się totalnym niewypałem...ale cóż...niech robią, co chcą...ważne,że my nie mamy takich problemów :-D


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
slk!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 21:47

plotki plotki plotki :whistle: :whistle: :whistle:

Kod: Zaznacz cały

Roberto de Assis, brat Ronaldinho pełniący funkcję agenta brazylijskiego gwiazdora, zaprzeczył jakoby FC Barcelona podjęła decyzję o transferze piłkarza do Chelsea Londyn.
Środowe wydania największych hiszpańskich dzienników sportowych poinformowały o porozumieniu pomiędzy Barceloną i Chelsea. Nie podano kwoty transferu, ujawniono natomiast, że Ronaldinho miałby zarabiać na Stamford Bridge 7,2 mln funtów rocznie.

Doniesienia "Asa" i "Marki" zdementował agent piłkarza, Roberto de Assis. - Pierwsze słyszę, że Ronaldinho zmienia klub. Jego umowa z Barceloną jest ważna jeszcze przez trzy lata i póki co nie myśli o żadnym transferze - powiedział Roberto de Assis. - Możliwe, że klub otrzymał ofertę z Chelsea, ale ze mną nikt się nie kontaktował.

źródło : http://sport.onet.pl/0,1248702,1653297,wiadomosc.html


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2007, 22:21

A ja myśle że tematów jak ten o tym samym piłkarzu gdyby ktoś się uparł i pisałby za każdym razem jakby się pojawiła taka "prawdziwa" informacja byłoby mnóstwo. Ronaldinho nie przejdzie, nawet gdy nie ma formy jest bardzo groźny predzej eto usiadzie albo zostanie sprzedany. Takie jest moje zdanie i ziewam jak pojawiaja sie artykoly typy "Ronaldinho przejdzie do..."


ODPOWIEDZ