11 kolejki - 16 day (Giovinco, Buffon, Zanetti, Del Piero)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:07

Temat będzie służył do dyskusji nad 11 kolejki. Zaczniemy od 13... Co tydzień będę wklejał drużynę wg goal.com.

Zacznę od tego że w drużynie 13 kolejki znalazło się miejsce dla Domenico Criscito, piłkarza który wg wielu ludzi z JuvePoland zagrał fatalnie : )

-

Bucci (Parma) - Panucci (Roma), Samuel (Inter), Criscito (Juventus), Legrottaglie (Juventus); Foggia (Cagliari), Nedved (Juventus), Firmani (Lazio); Suazo (Inter), Zalayeta (Napoli), Iaquinta (Juventus).

Ławka rezerwowych: Rubinho (Genoa), Serginho (Milan), Zapotocny (Udinese), Rosina (Torino), Blasi (Napoli), Del Piero (Juventus), Ronaldo (Milan).


Argumentacja goal.com:
- Criscito - Po kilku słabych meczach, młody obrońca Juve udowodnił dlaczego we Włoszech jest uważany za najbardziej obiecującego stopera. Doskonała gra, brak błędów.
- Legrottaglie - Tak jak jego kolega z drużyny, Criscito, rozegrał znakomite zawody. Być może zasługuje na dołączenie do reprezentacji Włoch.
- Nedved - Nie zdobył bramki, ale przez cały mecz był nie do powstrzymania, przypominał tego Nedveda który zdobył Złotą Piłkę kilka lat temu.
- Iaquinta - Del Piero strzelił dwa gole, ale Iaquinta był niewiarygodny w niedzielny wieczór i bardziej zasłużył na grę w Juve obok Trezeguet. W tej chwili strzelił już więcej bramek niż przez cały ostatni sezon.

----

Cieszy że Foggia po kilku słabszych meczach znowu zaczyna grać rewelacyjnie. Jeżeli ktoś oglądał Cagliari-Juve to sam wie co ten piłkarz potrafi. Rosina jak zwykle - albo w 11 kolejki, albo wyróżnienie. Myślę, że po tym sezonie na 99% opuści Torino, być może już w przerwie zimowej. Nie grał w europejskich pucharach, więc mógłby wzmocnić Romę czy Inter w walce o LM. Ja jednak mam nadzieję, że jego nowym klubem będzie Juve ; p


15 kolejka:


15 kolejka:

Sebastien Frey (Fiorentina) - Marco Materazzi (Inter), Ivan Cordoba (Inter), Cristian Molinaro (Juventus), Lionel Scaloni (Lazio) - Daniele De Rossi (Roma), Sebastian Giovinco (Empoli), Mariano Bogliacino (Napoli) - Fabio Quagliarella (Udinese), Nicola Pozzi (Empoli), Marcelo Zalayeta (Napoli)


Ławka rezerwowych:

Doni (Roma)
Juan (Roma)
Nicola Legrottaglie (Juventus)
Luis Jimenez (Inter)
Pavel Nedved (Juventus)
Antonio Cassano (Sampdoria)
Diego Tristan (Livorno)

Argumentacja:
Cristian Molinaro (Juventus): Najlepszy gracz Juve na boisku. Przez cały mecz biegał wzdłuż boiska oraz odwalał dobrą robotę w defensywie.

Sebastian Giovinco (Empoli): Jego niesamowita szybkość była zbyt dużym wyzwaniem dla całej obrony Cagliari. Perfekcyjnie asystował Pozzi`emu i niewątpliwie jest przyszłą gwiazdą Włoskiej piłki.


Cieszy mnie, że Quagliarella wreście się obudził/zaaklimatyzował w Udinese i ponownie wszystkich zadziwia swoją grą, tworząc niesamowity atak z Di Natale. Drugim piłkarzem którego trzeba pochwalić jest CASSANO, wreście wyzdrowiał i czaruje, pokazując że nadal jest jednym z najlepszych piłkarzy we Włoszech. Świetny mecz i asysta w zeszłym tygodniu, świetnie grał rónież 2 dni temu.


16 kolejka:


W 11 po raz 2 z rzędu pojawił się Sebastian Giovinco...


Gianluigi Buffon (Juventus) - Christian Chivu (Inter), Gianluca Comotto (Torino), Massimo Paci (Parma), Daniele Portanova (Siena) - Cristiano Zanetti (Juventus), Sebastian Giovinco (Empoli), Andrea Gasbarroni (Parma) - Alessandro Del Piero (Juventus), Julio Cruz (Inter), Carvalho de Oliveira Amauri (Palermo)


Ławka rezerwowych:

Doni (Roma)
Juan (Roma)
Giuseppe Biava (Palermo)
Giulio Migliaccio (Palermo)
Marek Hamsik (Napoli)
Goran Pandev (Lazio)
Giuseppe Mascara (Catania)
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2007, 21:38 przez rad3k88, łącznie zmieniany 3 razy.


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:42

Świetnie :!: W drużynie kolejki znalazło się aż pięciu naszych zawodników, w tym czterech pierwszej jedenastce :dance:
Radeek pisze: Zacznę od tego że w drużynie 13 kolejki znalazło się miejsce dla Domenico Criscito, piłkarza który wg wielu ludzi z JuvePoland zagrał fatalnie : )
Nie oglądałem ostatnich meczów Juve i właśnie byłem bardzo ciekawy jak zagrał nasz młody obrońca. Na JP zadania na temat Domenico Criscito były podzielone więc nie wiedziałem co o nim sądzić. Skoro jednak goal.com dał go do jedenastki kolejki to slaby być nie mógł :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:43

Ogladałem wczoraj retransmisje na Canal + i nie rozumiem o co chodizło wam z tym Criscito. Chłopak zagrał dobry mecz, miał pare zdecydowanych wejsc i odbiorów. Jak najbardziej zasłuzone miejsce w 11 kolejki :)
PS. duzo w niej juventinih :D


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:54

stahoo - ale jego nie ma w 11 kolejki :]


Dirty mind
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 21:17

Mi się natomiast bardzo podobał Zebina. Dobrze w obronie, ale również bardzo efektownie i efektywnie wychodził z piłką, nierzadko kiwając napastników. Ogólnie wszyscy zagrali b.dobrze. Jeśli chodzi o bramki najbardziej ciesze się z tej Marchionni'ego. Jego forma przed sezonem była coraz lepsza, a potem doznał kontuzji. Bałem się, że będzie musiał całkowicie od nowa odbudowywać formę, ale jak widać po grze zwieńczonej bramką, mogę być spokojny. Bardzo lubię tego piłkarza i wierze, że pojedzie na Euro jako mocny zmiennik Camoranesi'ego.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 21:30

Cieszę się że aż czterech zawodników Juve znalazło się w jedenastce 13 kolejki Serie A. Całe Juve zaprezentowało się znakomicie i myślę że jak by dobrze poszukał to by znalazł jeszcze jedną lub dwie osoby które zasłużyły na miejsce w tym składzie. :wink:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 06:54

Venomik pisze:stahoo - ale jego nie ma w 11 kolejki :]
Radeek pisze:Zacznę od tego że w drużynie 13 kolejki znalazło się miejsce dla Domenico Criscito, piłkarza który wg wielu ludzi z JuvePoland zagrał fatalnie : )
:?: :?:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 07:32

stahoo pisze:Ogladałem wczoraj retransmisje na Canal + i nie rozumiem o co chodizło wam z tym Criscito. Chłopak zagrał dobry mecz, miał pare zdecydowanych wejsc i odbiorów. Jak najbardziej zasłuzone miejsce w 11 kolejki :)
PS. duzo w niej juventinih :D
Zapewne chodzi Ci o tą potoczną 'jedenastkę', czyli skład. A nie o 11 kolejkę, jak to zrozumiał Venomik :wink:
Venomik pisze:stahoo - ale jego nie ma w 11 kolejki :]
chociaż ^^... chyba nieuwaga?!


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 09:38

Radeek pisze:
Zacznę od tego że w drużynie 13 kolejki znalazło się miejsce dla Domenico Criscito, piłkarza który wg wielu ludzi z JuvePoland zagrał fatalnie : )
Ja nie wdziałęm komentarzy lub postów które krytykowały Crisicto :P
Całego meczu nie oglondałem :( aby kawałek u kumpla z jakeś 15 min i moim zdaniem ci zawodnicy którzy są wyrużnieni :P grali bardzo dobrze.
Mam nadziej że do końca sezonu Criscito i inni utrzymają taką forme :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 15:12

mateelv pisze:
stahoo pisze:Ogladałem wczoraj retransmisje na Canal + i nie rozumiem o co chodizło wam z tym Criscito. Chłopak zagrał dobry mecz, miał pare zdecydowanych wejsc i odbiorów. Jak najbardziej zasłuzone miejsce w 11 kolejki :)
PS. duzo w niej juventinih :D
Zapewne chodzi Ci o tą potoczną 'jedenastkę', czyli skład. A nie o 11 kolejkę, jak to zrozumiał Venomik :wink:
chodziło mi o 11 kolejki bo...
Radeek pisze:Bucci (Parma) - Panucci (Roma), Samuel (Inter), Criscito (Juventus), Legrottaglie (Juventus); Foggia (Cagliari), Nedved (Juventus), Firmani (Lazio); Suazo (Inter), Zalayeta (Napoli), Iaquinta (Juventus).
mateelv/Venomik
To jak w koncu jest?? :roll:
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2007, 15:15 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 16:23

Criscito zagrał bardzo dobrze i myśle, że zasłużenie jest w jedenastce. Szkoda tylko, że nie ma Alexa, który przecież zagrał super spotkanie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Maciuś JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 66
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 21:03

stahoo pisze:
mateelv pisze:
stahoo pisze:Ogladałem wczoraj retransmisje na Canal + i nie rozumiem o co chodizło wam z tym Criscito. Chłopak zagrał dobry mecz, miał pare zdecydowanych wejsc i odbiorów. Jak najbardziej zasłuzone miejsce w 11 kolejki :)
PS. duzo w niej juventinih :D
Zapewne chodzi Ci o tą potoczną 'jedenastkę', czyli skład. A nie o 11 kolejkę, jak to zrozumiał Venomik :wink:
chodziło mi o 11 kolejki bo...
Radeek pisze:Bucci (Parma) - Panucci (Roma), Samuel (Inter), Criscito (Juventus), Legrottaglie (Juventus); Foggia (Cagliari), Nedved (Juventus), Firmani (Lazio); Suazo (Inter), Zalayeta (Napoli), Iaquinta (Juventus).
mateelv/Venomik
To jak w koncu jest?? :roll:
stahoo, im chodziło ze napisałeś "jedenastą kolejkę" a nie "jedenastkę kolejki"


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 21:38

Maciuś JuveFan pisze:
stahoo pisze:Jak najbardziej zasłuzone miejsce w 11 kolejki
stahoo, im chodziło ze napisałeś "jedenastą kolejkę" a nie "jedenastkę kolejki"
napisałem:
11 kolejki
:?:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 22:42

wiadomo o co chodzi, a połowa wątku zajęta jakimiś pierdołami... Koniec z tym.


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 23:07

Ogladalem mecz 3 razy i Criscito zagral slabiutko, zebral tylko kartke. Niech ktokolwiek powie mi KIEDY on zaprezentowal jakis fragment dobrej gry - minute i sekunde - chetnie podyskutuje


ODPOWIEDZ