11 kolejki - 16 day (Giovinco, Buffon, Zanetti, Del Piero)

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2007, 13:41

Melex pisze:Ogladalem mecz 3 razy i Criscito zagral slabiutko, zebral tylko kartke. Niech ktokolwiek powie mi KIEDY on zaprezentowal jakis fragment dobrej gry - minute i sekunde - chetnie podyskutuje
Nie miał wiele pracy - kilka udanych przechwytów piłki, być może popełnił jeden błąd (z tego co pamiętam nie zdołał wybić raz piłki głową). Może Ty nam pokażesz fragmenty które świadczyłyby iż Criscito zagrał "słabiutko". Mi się bardziej wydaje że spowodowane jest to tym, że nie miał żadnego spektakularnego, efektownego wślizgu czy odbioru (do czego nas przyzwyczaił Cannavaro - ale do tego potrzebne jest doświadczenie, pewność siebie), lecz wszystko robił "tylko" efektywnie, prze co może nam się wydawać że nie grał świetnie.


W zeszłym tygodniu jedenastka 14 kolejki Serie A pojawiła się na głównej stronie JP więc nie dawałem, teraz postanowiłem dodać ponieważ nie ma, a znalazł sie w niej Sebastian Giovinco...


15 kolejka:

Sebastien Frey (Fiorentina)

Marco Materazzi (Inter)
Ivan Cordoba (Inter)
Cristian Molinaro (Juventus): Najlepszy gracz Juve na boisku. Przez cały mecz biegał wzdłuż boiska oraz odwalał dobrą robotę w defensywie.
Lionel Scaloni (Lazio)

Daniele De Rossi (Roma)
Sebastian Giovinco (Empoli): Jego niesamowita szybkość była zbyt dużym wyzwaniem dla całej obrony Cagliari. Perfekcyjnie asystował Pozzi`emu i niewątpliwie jest przyszłą gwiazdą Włoskiej piłki.
Mariano Bogliacino (Napoli)

Fabio Quagliarella (Udinese)
Nicola Pozzi (Empoli)
Marcelo Zalayeta (Napoli)


Ławka rezerwowych:

Doni (Roma)
Juan (Roma)
Nicola Legrottaglie (Juventus)
Luis Jimenez (Inter)
Pavel Nedved (Juventus)
Antonio Cassano (Sampdoria)
Diego Tristan (Livorno)


Cieszy mnie, że Quagliarella wreście się obudził/zaaklimatyzował w Udinese i ponownie wszystkich zadziwia swoją grą, tworząc niesamowity atak z Di Natale. Drugim piłkarzem którego trzeba pochwalić jest CASSANO, wreście wyzdrowiał i czaruje, pokazując że nadal jest jednym z najlepszych piłkarzy we Włoszech. Świetny mecz i asysta w zeszłym tygodniu, świetnie grał rónież 2 dni temu.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2007, 14:23

Patrzac na miejsca w tabeli to dobra gra Quagliarelli wcale mnie nie interesuje ;)

Pamiętam jak w trakcie meczu powiedziałem, że Molinaro pd polem karnym rywali powinien oddawać piłkę do tyłu. Bo po jego dośrodkowaniach piłka wpada albo w ręce bramkarza albo kibiców. Później poszło jedno jego zniezłe dośrodkowanie, później następne.
Nie ceniłem zbytnio tego gracza. Ale kto wie, może się do niego jeszcze przekonam :)

Szkoda, że zabrakło Legro w podstawowej jedenastce - jest tylko w składzie rezerwowym. Ciekawi mnie czy Donadoni postawi na niego i spróbuje go w reprezentacji. Gdyby patrzeć tylko na obecny sezon, pomijać przeszłą grę i zasługi - Legro byłby pewniaiem do miejsca w podstawowym składzie squadra azzura.


Dirty mind
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2007, 15:47

Venomik pisze:Gdyby patrzeć tylko na obecny sezon, pomijać przeszłą grę i zasługi - Legro byłby pewniaiem do miejsca w podstawowym składzie squadra azzura.
Zasługi? Chyba raczej "zasługi" :wink: .
Rzeczywiście, z obecną formą Legro na pewno aspiruje do Squardry. Tylko czy zdąży do siebie przekonać Donadoniego przed Euro? No nie wiem... Ale na pewno mógłby dostać powołanie na jakiś mecz towarzyski, który zferyfikowałby jego przydatność dla kadry. Wszystk w rękach Donadoniego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2007, 21:39

W 11 po raz 2 z rzędu pojawił się Sebastian Giovinco...


Gianluigi Buffon (Juventus) Niewiarygodna interwencja po strzale Rocchiego w 2 połowie, która dała Starej Damie 3 pkt. Najlepszy bramkarz w historii.

Christian Chivu (Inter)
Gianluca Comotto (Torino)
Massimo Paci (Parma)
Daniele Portanova (Siena)

Cristiano Zanetti (Juventus): Poza wykonywaniem brudnej roboty, zaliczył również dwie niesamowite asysty przy bramkach Del Piero.
Sebastian Giovinco (Empoli): Coż za niewiarygodny gracz. Gol i wiele dobrych podań.
Andrea Gasbarroni (Parma)

Alessandro Del Piero (Juventus): Nie mógł w lepszy sposób udowodnić, że nie jest 'skończonym piłkarzem' i dalej może grać od 1 minuty.
Julio Cruz (Inter)
Carvalho de Oliveira Amauri (Palermo)


Ławka rezerwowych:

Doni (Roma)
Juan (Roma)
Giuseppe Biava (Palermo)
Giulio Migliaccio (Palermo)
Marek Hamsik (Napoli)
Goran Pandev (Lazio)
Giuseppe Mascara (Catania)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2007, 21:43

Cieszy po raz kolejny obecność Giovinco. Ten gracz udowadnia w każdym meczu, że można w przyszłym sezonie mu smiało zaufać. Tylko teraz jest dylemat- w ataku czy na lewym skrzydle?


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2007, 22:24

Zależy od okoliczności.
Tak jak Nocerino grywał po prawej stronie, Tiago rozegrał bardzo dobre 45 minut grając po lewej stronie boiska.
Jeśli gonimy wynik - Giovinco gra na boku czy w srodku pomocy, jeśli prowadzimy - niech gra w ataku.


Dirty mind
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2007, 22:28

Tyle, że wtedy Iaquinta i Alex ława... Bo Giovinco to wg. mnie lepszy partner dla Treze niż któregoś z reszty napastników. Nie tylko dlatego że David strzela tyle goli, ale dlatego, że niskiej postury, o dobrej technice i przyspieszeniu Giovinco dobrze uzupełniałby się z wysokim Trezeguetem.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 08:28

mamy juz 11 jesieni wybrana przez goal.com

znalazło sie w niej 3 naszych zawodników :happy:

Bramkarz: Gianluigi Buffon (Juventus)

Julio Cesar i Sebastien Frey mogą czuć, że mają pełne prawo, by znaleźć się na tej pozycji, ale prawda jest taka, że to Buffon zanotował na razie niezliczoną liczbę interwencji na najwyższym światowym poziomie. Jedną z największych parad bramkarskich jakie do tej pory widziałem była obrona strzału Tomasso Rocchiego z 16 kolejki.

Prawy obrońca: Maicon (Inter )
Środkowy obrońca: Ivan Cordoba (Inter)

Środkowy obrońca: Giorgio Chiellini (Juventus)
Chiellini wygryzł Waltera Samuela z Interu oraz Alessandro Gamberiniego z Fiorentiny i zajął miejsce obok Cordoby. Zawodnik Juventusu jest prawdziwą rewelacją odkąd przestawiono go z naturalnej lewej strony obrony na środek. Jego serce, determinacja i charakter symbolizują wszystko to, co można powiedzieć o Bianconerich.

Lewy obrońca: Juan Manuel Vargas (Catania)
Środkowy pomocnik: Esteban Cambiasso (Inter)
Środkowy pomocnik: Javier Zanetti (Inter)
Środkowy pomocnik: Daniele De Rossi (Roma)
Trequartista: Cristiano Doni (Atalanta)
Środkowy napastnik: Julio Cruz (Inter)

Środkowy napastnik: David Trezeguet (Juventus)

Ten wybór nie wymagał żadnego wysiłku, jeśli weźmie się pod uwagę, że Trezeguet zanotował swój najlepszy start w klubowej piłce w całej karierze. Bez wątpienia najlepszy snajper na świecie w obecnej chwilii. Fakt, że nie może się załapać do reprezentacji Francji prowadzonej przez Raymonda Domenech'a jest oczywistą obrazą. Z 13 golami na koncie jest liderem klasyfikacji Capocannonieri.

źródło


Obrazek
ODPOWIEDZ