Dudek odejdzie z Realu?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 10:53

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/lig ... ka,1037025

Trenerzy Manchesteru City Sven Goran Eriksson i Derby Paul Jewell zamierzają stanąć do wyścigu o sprowadzenie Jerzego Dudka z Realu Madryt - poinformowała brytyjska prasa.

Według "Daily Mirror" Erikssonowi zależy na Dudku, ponieważ chciałby, aby u jego boku uczył się 20-letni Joe Hart.

Gazeta przypomina, że polski bramkarz chciałby odejść do drużyny, w której będzie miał szansę na regularne występy, aby pojechać na finały Euro 2008.

No nie był by to gupi pomysł pograł bym może sobie troche :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 11:01

On sam powiedział, że jego szanse odejścia z Realu są nikłe. Dostał kilka szans gry, a sam Schuster PODOBNO zrobi wszystko, by Jurka nie puszczać. Nie trzeba było iść na kasę...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 13:18

ArtHur pisze:On sam powiedział, że jego szanse odejścia z Realu są nikłe. Dostał kilka szans gry, a sam Schuster PODOBNO zrobi wszystko, by Jurka nie puszczać. Nie trzeba było iść na kasę...
Dokładnie. Jurek dobrze wiedział, że w Realu to on z Casillasem walczyć o miejsce między słupkami walczyć nie będzie bo nie ma na to najmniejszych szans. A powrót na wyspy to oferta ciekawa. Gra w pierwszym składzie City to szansa dla Jurka wyjazdu na Euro w postaci drugiego lub trzeciego bramkarza. Bez wątpienia Jerzy to nadal bardzo dobry bramkarz, ale bez gry w pierwszym składzie nawet najlepszy bramkarz traci rytm i nie może wykorzystać swoich umiejętności bramkarskich...


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 13:42

No pieknie by to wyglądało jakby Dudek na troche ponad 4 miesiące przed Euro zapragnął gry w pierwszym składzie jakiegoś klubu i wyjazd do Austrii i Szwajcarii. :lol: Póki co Boruc to w Polskiej reprezentacji niepodwarzalny numer 1, Kuszczak- doświadczony bramkarz rezerwowy, a Fabiański- nadzieja na przyszłość. Gdzie w to miejsce wcisnąć Dudka na Euro? O wywaleniu Boruca nie ma mowy. Wcisnać na miejsce Kuszczaka? Tylko wtedy pewnie wyleci Fabian i Kuszczak zostanie tym "trzecim". Wcisnąć na miejsce Fabiańskiego? To już wogóle głupota żeby 30 paro letni bramkarz jechał na Euro na "nauki" i zdobycie troche doświadczenia na dużej imprezie :lol:
A w Man City jakos nie widzę dla niego miejsca... Dudek dla mnie ejst skończony, a "skończył się" w chwili przeprowadzki do Madrytu.


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 16:02

stahoo pisze:Dudek dla mnie ejst skończony, a "skończył się" w chwili przeprowadzki do Madrytu.
Ja się nie zgodze z tym ,że Dudek jest skończony :stop:
Pamietam go jako świetnego bramkarza który świecił formą na światowych stadionach wywalczył awans na MŚ w Korei zdobył Lige Mistrzów to się bedzie pamiętać ,a że teraz jest slaby to inna bajka nie ma formy i poszedł za pieniędzmi zrobil to czego chciał był świadomy wyboru i ja go za to nie winie. Ale z tym ,że pcha śie na ME skoro nawet nie walczyl w eliminacjach to się zgadzam :!: myśli ,żę znajdzie miejsce w kadrze ale moje zdanie jest takei że nia ma szans nie tylko z Borucem Kuszczakiem i Fabiańskim ale także z Grzegorzem Szamotulskim i Wojtkiem Kowalewskim oni na dzień dzisiejszy sa lepsi od niego i to się napewno nie zmieni do ME.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 16:04

Fajnie by było, jakby Dudek przeszedł do innego klubu i grał tam w podstawowym składzie. Życzę mu tego oczywiście. Ale co do gry na Mistrzostwach Europy to już zupełnie inna bajka - są według mnie inni, godniejsi tego bramkarze - mimo, że za Dudkiem przemawia fakt naprawdę dużego doświadczenia.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 17:07

Nie zaprzeczam,że Dudek to świetny bramkarz.Ale nie jestem pewny co do jego gry w Reprezentacji na Euro.

Na jego korzyść przemawia (chyba)tylko doświadczenie.

Nie wiem czy zdoła wygryźć Artura Boruca,bo na korzyść Artura przemawia dobra gra między słupkami Celticu, i świetna gra między słupkami S-Kadry.
Pragnę jeszcze podkreślić,że Boruc gra cały czas a Dudek-rzadko.


Do innego klubu niech przejdzie,niech sobie jeszcze pogra,w końcu po to został piłkarzem.W reprezentacji mu nie wróżę zbyt dobrze.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 17:28

Serhinio pisze: pcha śie na ME skoro nawet nie walczyl w eliminacjach .
w sumie jakby tak pomyślec to walczył - z Finami :lol: I chyba nawet był współautorem jednej bramki Finów :D :lol:


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 19:19

A tak faktycznie grał z Finlandia to było dawno juz prawie zapomnialem o tej porazce :oops:

Tak czy inaczej o grze w ME może zapomnieć,
Jak pamietam gdy Jurek był na liście transferowej to Benfica proponowała mu gre i to w pierwszym składzie moze dalej sa nim zainteresowani wiec może tam sie uda prosto z Madrytu... :?:


ODPOWIEDZ