Dudek odejdzie z Realu?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 14:26

Jerzy Dudek zadeklarował w dzisiejszym "Dzienniku", iż w styczniu opuści Real Madryt. Przyczyną takiego zachowania miałaby być walka o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy.

"Widzę, że w dalszym ciągu nie wypadłem z kręgu zawodników, którymi interesuje się selekcjoner, i dlatego postanowiłem jeszcze raz podnieść rękawicę. Dlatego postanowiłem, że zimą odejdę z Realu Madryt do klubu, w którym będę mieć miejsce w składzie. Jeśli nie znajdzie się nic w Hiszpanii, jestem gotów wrócić do Polski." - wyjaśnia doświadczony polski bramkarz.

Wyjawia również konkretny klub, do którego mógłby trafić: "Pod uwagę biorę dwie możliwości: Górnik Zabrze i klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów (czyli Wisłę Kraków - przyp. red.)."

Jerzy Dudek wracając do Polski musiałby oczywiście zrezygnować z większej części swojego bardzo wysokiego uposażenia (milion euro za sezon). Jak mówi, jest jednak gotowy do takich ustępstw.

http://www.transfery.info/news-full-5519.html lub http://www.pilka.pl/?mid=1&show=78996
To można było przewidziec że zagra niecałe pół roku w Realu i będzie chciał odejść.
I po co on tam sie wogóle pchał ? :/


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 14:41

Karol_Juve pisze:To można było przewidziec że zagra niecałe pół roku w Realu i będzie chciał odejść.
I po co on tam sie wogóle pchał ? :/
Liverpool, Real Madryt - to fajnie wyglada w metryce zawodnika :prochno: :smile:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 16:44

To najlepsze co moze zrobic, jeżeli chce podjac walke o miejsce w kadrze. Poki co pozycja Boruca jako numeru 1 jest niepodważalna. O bramkarza rezerwowego walcza Kuszczak i Fabiański. Jeżeli Dudek grałby regularnie w Polsce, walka o "pierwsze rekawice" byłaby jeszcze bardziej zazarta. Ale i tak wydaje mi sie, że na Euro pojada (w kolejnosci):

1. Boruc
2. Fabiański
3. Kuszczak
4. Kowalewski
5. Dudek?

Jak wiadomo pojedzie 3. Wiec póki co panie Jurku do roboty na treningach i zmieniac klub jeżeli chcesz jechać do Austrii, a nie bunkrować sie na ławce....


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 16:47

stahoo pisze: 4. Kowalewski
5. Dudek?
Biorąc pod uwagę, że obaj nie grają w klubach, w oczach Beenhakkera wyżej stoi raczej Dżerzy, którego zna nie od dziś... Poza tym Jurek siedzi na ławce - w było nie było - lepszym zespole...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 17:16

Sapo_JuveFan pisze:
Liverpool, Real Madryt - to fajnie wyglada w metryce zawodnika :prochno: :smile:
Wyglondac wygląda ładnie ale co on zrobił takiego wielkiego dla Realu ?Nic nie potrzebnie tam poszedł,teraz tylko ławe grzeje :P Liverpoolowi pomógł wygrać Lige Misztrzów no nie ? :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 17:49

Mysle, ze Dudek nie ma wiekszych szans na pojechanie na EURO 2008, aczkolwiek jego postawa i chec rywalizacji o miejsce w kadrze moze sie podobac. Szkoda, ze dopiero teraz sie "obudzil", bo pol sezonu przeszlo mu kolo nosa i nie mial szans pokazania sie Beenhakker'owi. Moim zdaniem, i zdaniem pewnie wielu innych osob, Dudek zrobil blad przechodzac do Realu Madryt. Moze on tylko zalowac, ze potrzebowal az tyle czasu, zeby to sobie uswiadomic...


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 17:58

Nie ukrywajmy, Dudek juz jest blisko zakonczenia kariery i do Realu poszedl dla kasy. Moim zdaniem nie ma szans na gre na ME, chyba ze jako zmiennik. Obecnie na topie jest Boruc, a za nim 3 innych: Kuszczak, Fabiański i Kowalewski. Dudek juz dawno nie gral w podstawowym skladzie zarowno w Liverpoolu jak i w Realu. Boruc i Kowalewski(chyba) graja regularnie, a Kuszczak i Fabianski juz coraz czesciej dostaja szanse od swoich szkoleniowcow, Dudek w Realu gra baaaaardzo rzadko. No, ale niech walczy - zawsze sie przyda jakas pomoc :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:38

Łukasz pisze:
stahoo pisze: 4. Kowalewski
5. Dudek?
Biorąc pod uwagę, że obaj nie grają w klubach, w oczach Beenhakkera wyżej stoi raczej Dżerzy, którego zna nie od dziś... Poza tym Jurek siedzi na ławce - w było nie było - lepszym zespole...
hmmm tak patrzac masz racje :) Ja z kolei patrzyłem na to bardziej przez pryzmat zasług dla reprezentacji, po objeciu jej przez Leo. (Dudek- słaby mecz z Finami, Kowalewski- dobry z Serbami i Portugalia). Ale masz racje :) pozdro


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 20:49

Jerzy Dudek zamierza opuścić Real Madryt, ponieważ chce się znaleźć w kadrze "biało-czerwonych" na finały mistrzostw Europy w 2008 roku.

"Pod uwagę biorę dwie możliwości: Górnik Zabrze i klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów" - powiedział Polak, cytowany przez "Dziennik".

34-letniego obecnie bramkarza do zmiany barw klubowych zmotywował trener reprezentacji Leo Beenhakker. Mimo że Dudek w Madrycie cały czas pozostaje w odwodzie, Holender przy okazji meczów reprezentacji wpisywał go na tzw. listę rezerwowych.
czytaj dalej


"Widzę, że w dalszym ciągu nie wypadłem z kręgu zawodników, którymi interesuje się selekcjoner, i dlatego postanowiłem jeszcze raz podnieść rękawicę. Na mundialu już byłem, zwyciężyłem z Liverpoolem w Lidze Mistrzów, chcę zagrać na mistrzostwach Europy. Dlatego postanowiłem, że zimą odejdę z Realu Madryt do klubu, w którym będę mieć miejsce w składzie. Jeśli nie znajdzie się nic w Hiszpanii, jestem gotów wrócić do Polski" - analizował bramkarz, który w polskiej ekstraklasie rozegrał zaledwie 15 spotkań w Sokole Tychy.

Dlaczego Dudkowi znudziło się w Realu? "Okres euforii związany z podpisaniem kontraktu z najlepszym klubem świata już minął. Owszem, to jest fantastyczne miejsce, o którym wielu piłkarzy może jedynie pomarzyć. Prawda jest jednak taka, że ludzie zupełnie inaczej do ciebie podchodzą, jeśli grasz. A ja wiem już doskonale, że nie mam tu szans" - zakończył Dudek.
źródło

No jak chce jechać to musi wykazać wiosną wspaniałą formę. Wg mnie na EURO pojadą:

1. Boruc
2. Fabiański
3. Kuszczak


4-5. Kowalewski i Dudek - obydwaj nie grają w klubach, więc trudno stwierdzić w jakiej są dyspozycję.

Pozdrawiam.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 21:56

Tak jak kolega w pierwszym poście napisał - po co ona tam się pchał?
Rozumiem Real (mimo wszystko) wielki klub i każdy piłkarz (prawie każdy) marzy o grze w barwach "Królewskich" ale Dudek dobrze wiedział że jeszcze nie został skreślony przez trenera reprezentacji i może gdyby regularnie grał w jakimś klubie to mógł by znów być numerem 1 w Polskiej bramce (w co wątpię) i właśnie chodzi o tą regularną grę. Dudek wiedział że w Realu będzie siedział na ławie bo chyba nie był taki głupi żeby myśleć o jakiejś konkurencji z Casillasem. Dziwne że obudził się dopiero po awansie, czyżby przedtem w niego nie wierzył?
Niech odchodzi z tego Realu i niech przejdzie do niezłego klubu w którym będzie mógł grać w pierwszej jedenastce. Życzę mu wszystkiego dobrego.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 22:29

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:44 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 22:31

Też nie wiem po co on się pchał do Realu. Mówił (przynajmniej tak mi się wydaje) że pójdzie do klubu w którym będzie grał. A jednak. Poszedł do realu, do klubu gdzie wiadomo było od razu że nie pogra za dużo. Teraz też mówi że pójdzie do klubu gdzie będzie grał...Zobaczymy. Najlepszego życzę
JuveFanik pisze:Podsumowując - wybierają 'źle', ale w podobnej sytuacji każdy z nas postąpiłbym tak samo.
Taka prawda. Zgadzam się, ale co tu poradzić?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 listopada 2007, 22:40

Ławkę w Realu chce zamienić na polski klub, by osiągnąć... siedzenie na ławce w kilku meczach na Euro 2008? Kupy się to nie trzyma, ale Dudek nie jest jakimś znowu tytanem logiki;) W końcu chcąc grać więcej niż w Liverpoolu przeszedł do Realu...


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2008, 14:36

A więc Tematu ciąg dalszy:
pilkanozna.pl pisze:Manchester City i Derby County zabiegają o rezerwowego golkipera Realu Madryt, Jerzego Dudka z zamiarem zatrudnienia go już w styczniu - donosi "Daily Mirror".

Dziennikarze tej angielskiej gazety sugerują, że menedżer Citizens, Sven Goran Eriksson nadal poszukuje doświadczonego bramkarza, gdyż nie ma stuprocentowego zaufania do młodziutkiego Joe Harta. Dudek, marzący o wyjeździe na Euro 2008, miałby dołączyć do do klubu z dużymi aspiracjami, aby stanowić wsparcie dla niedoświadczonych golkiperów, a więc byłby prawdopodobnie przewidziany do roli etatowego zawodnika.

Zespół z innego bieguna tabeli Premiership - Derby County także podobno namierzył zmiennika Ikera Casillasa. Menedżer Baranów, Paul Jewell nie jest zadowolony z postawy Lewisa Price'a, który notorycznie popełnia błędy, a i kontuzje go nie omijają.
ŹRÓDŁO


Czyżby kolejne plotki :?: W Realu ma mało szans na grę. Jakby nawet wrócił do Anglii, w moim przekonaniu nie pojechałby na EURO. W ManCity Dudek :?: Nie wiem, tam mają przecież Harta, Schmeichela i chyba Isakssona.

Pozdrawiam :ball:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2008, 10:37

Dla niego lepiej będzie jeśli się z Realu przenesie nawet do Derby czy Man. City. Sam mówi, że myśli o Euro, ale ja dla niego szans nie widzę. Boruc jest jednak w reprezentacji Polski póki co bezkonkurencyjny i tylko jakaś kontuzja czy wyjątkowy pech wykluczyłby go z tych rozgrywek. Dudek mógł od razu wybrać jakiś inny klub, bo przecież sprawą oczywistą było, że w Realu to on nie pogra więcej niż w Liverpoolu.


ODPOWIEDZ