Steve McClaren zwolniony!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Anglii?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2007, 19:30

pan Zambrotta pisze:Skoro uważasz, że w Arsenalu/Chelsea itd nie stoją na bramce Anglicy i to jest nie wina klubów, to wychodzi na to że w Anglii nie potrafią po prostu wyszkolić bramkarzy?
Dokładnie tak.
Skoro facet nie potrafi złapać piłki lecącej prosto w jego ręce, to nie pomogą mu nawet występy w Chelsea.
pan Zambrotta pisze:Wg mnie to właśnie brak limitów w angielskiej Premiership jest bolączką reprezentacji. Zamiast stawiać i promować swoich, to wolą sprowadzać gotowych zagranicznych kopaczy, nie tylko bramkarzy.
Bez przesady, co prawda w czołowych klubach nie ma wielu angielskich wychowanków, ale np. taki Richards przebił się do kadry z Manchesteru City.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2007, 20:49

pan Zambrotta pisze:Wg mnie to właśnie brak limitów w angielskiej Premiership jest bolączką reprezentacji.
We włoszech czy hiszpani sa limity i tez sa takie kluby jak Inter (wspierają Copa America :smile:) albo w hiszpanii Real. Po prostu przyznawane są drugie obywatelstwa. W Anglii z kolei potrzebne jest cos takiego jak "zgoda na pracę na Wyspach Brytyjskich". Jeżeli się mylę poprawcie :wink: pozdro


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 20:27

Doszedł kolejny kandydat na stanowisko selekcjonera kadry Albionu:
pilkanozna.pl pisze:Trener AZ Alkmaar Louis van Gaal nie kryje, iż zamierza ubiegać się o stanowisko szkoleniowca reprezentacji Anglii.

- Nie mogę przegapić takiej okazji - oświadczył van Gaal. - Moją ambicją jest trenować kadrę narodową, która ma szanse regularnych występów podczas Euro albo Mistrzostw Świata. Jest wielu kandydatów, ale zamierzam sprostać temu zadaniu. Po to mam w kontrakcie z AZ klauzulę o odejściu w razie otrzymania propozycji szkolenia reprezentacji. Kilka lat temu odmówiłem Anglikom, teraz tego nie zrobię.
źródło


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 listopada 2007, 21:07

pan Zambrotta pisze:Wg mnie to właśnie brak limitów w angielskiej Premiership jest bolączką reprezentacji. Zamiast stawiać i promować swoich, to wolą sprowadzać gotowych zagranicznych kopaczy, nie tylko bramkarzy. I dochodzi do tego, że piłkarzy na miarę reprezentacji Albionu to jest może z 14, reszta to przeciętniactwo.
bzdura
to mozesz powiedziec o kazdym kraju, np wlochy
jest powiedzmy 10 klasowych i reszta przecietniactwo ktore np przez sezon ma wysmienita forme i wtedy tworza reprezentacje (jak np grosso podczas MS i sezonie poprzedzajacym MS)
hiszpania ma to samo, a juz francja sciaga zawodnikwo z 5 lig swiata i jak dobrze im idzie...
anglia jest jest odmiencem, w MU masz rooneya nevilla ferdinanda carricka hargriwsa (jakkolwiek sie to pisze i czyta), w cheelsea terry lampard cole i drugi cole i swp, piszesz wiec bzdury bo limity nie maja kompletnie nic wspolnego z tym ze trenera mieli beznadzienego a bramkarz wpuszczal szmaty (tyle ze jak byl dobry trener jak sven to i ze szmatami potrafili dojsc do polfinalu ME...
a za mclarena co bylo ? taktyka z kosmosu, bez pomyslu i jeszcze carragher zrezygnowal z reprezentacji przez glupote trenera i pozniej w najwazniejszych meczach w obronie gral mlody lescott i prawie emerytoweany cambpel... (mimo ze chyab ferdinand byl zdrow bo w lidze gral ale juz sie nei wczuwalem w to tak bardzo)

a kto na trenera :?:znajac angoli wymysla cos glupiego, capello mowi juz z 5 laty ze chcialby ich trenowac i majac takiego napalonego trenera z takim doswiadczeniem nie potrafilbym powiedziec "nie" no chyba zeby udalo sie namowic the special one...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2007, 15:45

Jose Mourinho otwarcie wyraził ochotę przyjęcia pracy jako selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii.

Zapytany przez "The Sun" czy jest gotowy do tej roli prowokacyjnie odparł dziennikarzowi: "Musisz zapytać Football Association czy są zainteresowani oferowaniem mi tej pracy. Nie mogę powiedzieć co myślę, dopóki oni stwierdzą, że są chętni. Powiedz FA, żeby przyszli i mnie wzięli... Ja niczego nie wykluczam" - podkreślił Portugalczyk, który pracując na Wyspach dwukrotnie z Chelsea Londyn sięgał po mistrzostwo Anglii (2005, 06) oraz Puchar Anglii (2005, 07).

Wśród kontrkandydatów Mourinho na stanowisko trenera Synów Albionu wymieniani są Szkot Martin O'Neill (choć ten sam wykluczył taką możliwość), Sam Allardyce, Alan Curbishley, Szwed Sven-Goran Eriksson (był już raz selekcjonerem Anglii), Włoch Fabio Capello (sam się deklaruje) oraz Brazylijczyk Luis Felipe Scolari.

Kandydaturę Mourinho niespodziewanie poparł sam sir Alex Ferguson. "Kolejnym selekcjonerem Anglii powinien być Jose Mourinho. To praca dla klubowego menedżera, który najlepiej potrafi zmotywować piłkarzy. Nie ma lepszego od Mourinho" - podkreśla opiekun "Czerwonych Diabłów".

"Jose wie jak wydostać z najlepszych piłkarzy, wszystko co najlepsze" - zachwala z kolei swojego byłego trenera Michael Essien, reprezentant Ghany.

"Mourinho to wspaniały kandydat. Wolałbym angielskiego trenera, ale wszystko zależy od aktualnego rozwiązania. Jeśli federacja nie jest zainteresowana kimś z wewnątrz, to Mourinho będzie bardzo dobrym wyborem" - stwierdził również Bobby Robson, były selekcjoner Anglii, który współpracował z Mourinho w FC Barcelonie.
źródło

A wiec czyzby Jose? :think: Na poczatku wydawało mi się to nieprawdopodobne, ale skoro sam zadeklarowal? Pozyjemy, zobaczymy...


ODPOWIEDZ