kolejny piłkarz nie żyje

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 14:51

pablo1503 pisze:
Castiel pisze:
Ouh_yeah pisze: Dla przykładu, jeden z naszych piłkarzy w październiku grał mecz dzień po tragedii rodzinnej i nikt nie robił z tego wielkiej afery. Pewnie nawet niewielu użytkowników forum wie o czym mowa.
Vidal?
A nie przypadkiem babcia Krasicia?
Wujek. Jechał z ojcem Milosza samochodem i się rozbili. Wujek nie przeżył, a Krasić grał jak leszcz i szybko go Conte zmienił (utkwiło mi to w pamięci, jako chyba najszybsza, niewymuszona zmiana Conte, jaką widziałem - z 10min. po rozpoczęciu drugiej połowy)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:23

yanquez pisze:Wujek. Jechał z ojcem Milosza samochodem i się rozbili. Wujek nie przeżył, a Krasić grał jak leszcz i szybko go Conte zmienił (utkwiło mi to w pamięci, jako chyba najszybsza, niewymuszona zmiana Conte, jaką widziałem - z 10min. po rozpoczęciu drugiej połowy)
To akurat średni przykład, bo Krasic grał jak leszcz już od ponad pół roku i ciężko byłoby zgodzić się ze stwierdzeniem, że gdyby nie tragedia, to zagrałby lepiej. W tym przypadku akurat trudno ocenić, na ile ta przykra sytuacja wpłynęła na jego występ.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 16:56

Dzisiaj padnie dezycja co do odwołanej kolejki nr 33, władze chcą rozegrania w weekend kolejki nr 34 ale pare klubów bodajzę pięć, w tym inter chce rozegrania w weekend kolejki nr 33 a w środku następnego tyg dopiero kolejke 34.


Wg mnie lepszą opcją dla Juve jest rozegranie najpierw spotkania z Roma, ze względu na kartkowiczów w naszym zespole ,których nie brakuje, w tym Barzagliego i Pirlo, i ze wezględu na to, iż możemy sie przygotować do tego chyba najważniejszegpo i najtrudniejszego z pozostałych spotkań meczu w spokoju , w Turynie bez niepotrzebnych podrózy itp.


Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 17:54

A mi to obojętne czy najpierw zagramy z Romą czy z Ceseną.. i tak wygramy oba mecze ;)


Z Juventusem od 2004 roku!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 22:26

Nie wiem, gdzie to wrzucić, więc wrzucam tutaj:
http://www.weszlo.com/news/15521-Dzicz_ ... w_Brazylii
Jak widać są na ziemi miejsca, gdzie nadal rządzi dżungla w najbrutalniejszej postaci.

W internecie nadal są filmiki o których mowa na Weszło, ale osobiście długo nie wytrzymałem :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 22:35

Ucięli facetowi łeb i zatknęli na tyczce w środku boiska? No no no... Jak za najlepszych czasów księcia Wiśniowieckiego :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:00

Uszanowali tradycje. Jak dla mnie to facet sam się prosił więc nie wiem co budzi większe oburzenie czy to, że sędzia zadźgał zawodnika czy to, że jego koledzy obcięli mu łepetynę...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:02

Pomijając zachowanie "kibiców", co do cholery robi na boisku sędzia z nożem?!


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:06

szczypek pisze:Pomijając zachowanie "kibiców", co do cholery robi na boisku sędzia z nożem?!
People are crazy

Ciekawe, która to byłą liga.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:36

A ja w to nie wierze. Mam nadzieje, ze to bardzo kiepski żart jakiegoś gimbusa, który znalazł jakieś video sekcji zwłok i dorobił jakąś historie rodem ze steampunkowego horroru. Żaden poważny portal nie podaje chyba tej informacji? Gdyby to była prawda, to by trabili o tym wszędzie, w końcu gospodarz mundialu i olimpiady...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:38

pan Zambrotta pisze:A ja w to nie wierze. Mam nadzieje, ze to bardzo kiepski żart jakiegoś gimbusa, który znalazł jakieś video sekcji zwłok i dorobił jakąś historie rodem ze steampunkowego horroru. Żaden poważny portal nie podaje chyba tej informacji? Gdyby to była prawda, to by trabili o tym wszędzie, w końcu gospodarz mundialu i olimpiady...
Może dlatego nie trąbią? Słyszałem, że media kłamią.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:46

Przed olimpiada w Chinach byliśmy wręcz bombardowań i informacjami o łamaniu praw człowieka i pietnowaniu Tybetu. Temat na czasie = pożywka dla mediów. watpie, by takie sceny zatuszowano umiejętnie w przypadku Brazylii, która nie ma takiej pozycji jak chiny. Cały czas wierze, ze to jakiś kiepski żart.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:56

pan Zambrotta pisze:A ja w to nie wierze. Mam nadzieje, ze to bardzo kiepski żart jakiegoś gimbusa, który znalazł jakieś video sekcji zwłok i dorobił jakąś historie rodem ze steampunkowego horroru. Żaden poważny portal nie podaje chyba tej informacji? Gdyby to była prawda, to by trabili o tym wszędzie, w końcu gospodarz mundialu i olimpiady...
musze cie zmartwić :prochno:

link usunięty - nie wstawiamy takich rzeczy na forum - trochę rozsądku/steru


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2013, 23:57

Na wielu polskich portalach o tym piszą, więc niestety chyba to jednak prawda
edit
na zagranicznych także, choćby tutaj:
http://www.bbc.co.uk/news/world-latin-america-23215676


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 00:25

Bazyliszek pisze: musze cie zmartwić :prochno:
Patrząc po ubiorze to cięzko powiedzieć, że była to jakakolwiek liga, nawet jakaś B klasa. Może po prostu jakieś oszołomy grały sobie w piłkę, a media przykleiły to do "rozgrywek ligowych" co by większą sensację zrobić.
Aż cięzko uwierzyć, że takie rzeczy się dzieją.


#AllegriOut
ODPOWIEDZ