Materazzi wykluczony z gry na kilka miesięcy !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 10:39

Marco Materazzi doznał kontuzji we wczorajszym meczu Włoch z Węgrami i nie zagra przez najbliższe tygodnie.

Według lekarza reprezentacji Mistrzów Świata Materazzi najwcześniej na murawie pojawi się przed świętami Bożego Narodzenia.

http://www.intermediolan.com/aktualnosci.php?n=373
Wiecie on był ostoją defensywy Interu. Ale jest coś co gorzej wygląda, reprezentacja Włoch... Cannavaro i Barzagli? Tak średnio.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 11:23

To w perspektywie spotkań z Francja i Ukrainą ogromna strata, Materazzi to obecnie najlepszy włoski środkowy obrońca. Donadoni mam nadzieje zachowa sie rozsądnie i powoła Panucciego, bo Bonera to nieporozumienie. I to właśnie Panucci powinien zagrać w podstawowym składzie w obu tych meczach.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
19tomek64

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 06 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 11:54

nie zebym mu źle zyczył ale dobrze mu tak :D


GŁEBOKI UPADEK PROWADZI DO WIELKIEGO SZCZĘSCIA
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 12:25

Jakoś mi go nie szkoda... Problem jednak, co z obroną reprezentacji? Cannavaro bez formy, Bonera w ogóle nie gra w Milanie... Nawet jak wystawić Barzagli w pierwszym składzie, to trudno znaleźć mu partnera w dobrej dyspozycji. Oj, zapowiada się ciężki wrzesień dla Squadra Azzura...


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 12:59

bastuś pisze::płaczę: az sie zaszczescia popłakałem :lol:
i z czego tu się cieszyć? jest jaki jest i to się pewnie nie zmieni ja wiem tylko że w tym momencie jest prawdopodobnie najlepszym Włoskim środkowym obrońcą i jest to wielka strata dla reprezentacji w kontekście meczów z Francją i Ukrainą.

PS: Masz nick taki sam jak wabi się pies mojego kumpla.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 13:06

B@rt pisze:Jakoś mi go nie szkoda... Problem jednak, co z obroną reprezentacji? Cannavaro bez formy, Bonera w ogóle nie gra w Milanie... Nawet jak wystawić Barzagli w pierwszym składzie, to trudno znaleźć mu partnera w dobrej dyspozycji. Oj, zapowiada się ciężki wrzesień dla Squadra Azzura...
Tak jak napisałem wyżej. Powinien zostać powołany Panucci który był by pewnym zawodnikiem do środka obrony.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
didi121

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 12
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 13:17

nikomu zle nie zycze!! ale nie cieszy mnie jego absencja ze wzgledu na wazne mecze Włoch z Francja i Ukraina, choc moze jednak ktos wykorzysta jego absencje i znajdzie sie godny jego zmiennik- oby, ale ciesze sie z tego ze nie pogra ze wzgledu na udzial Interu w lidze mistrzow :D bo kilku obroncow Interu zawieszonych jest za Valencie :D i zmniejszaja sie szanse aby Moratti i spółka zgarneły wszystkie trofea z okazji stulecia Interu :D


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:02

bastuś pisze::płaczę: az sie zaszczescia popłakałem :lol:
Nie wiem z jakiego powodu sie cieszysz fakt to zawodnik Interu Mediolan. Ale rowniez jest to podpora reprezentacji Italii i teraz jest napewno w lepszej formie niz byly nasz zawodnik Cannavaro. Cociaz teraz nie trudno grac lepiej od niego :prochno: . Ale
Materazziemu wspolczuje tak jak innym pilkarzom bo to jest wielkie
pech dla kazdego pilkarza.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Even

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 38
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:15

B@rt pisze:Jakoś mi go nie szkoda... Problem jednak, co z obroną reprezentacji? Cannavaro bez formy, Bonera w ogóle nie gra w Milanie... Nawet jak wystawić Barzagli w pierwszym składzie, to trudno znaleźć mu partnera w dobrej dyspozycji. Oj, zapowiada się ciężki wrzesień dla Squadra Azzura...



A Nesta nie zyje tak?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:17

Even pisze:
B@rt pisze:Jakoś mi go nie szkoda... Problem jednak, co z obroną reprezentacji? Cannavaro bez formy, Bonera w ogóle nie gra w Milanie... Nawet jak wystawić Barzagli w pierwszym składzie, to trudno znaleźć mu partnera w dobrej dyspozycji. Oj, zapowiada się ciężki wrzesień dla Squadra Azzura...



A Nesta nie zyje tak?
Nesta zakończył karierę reprezentacyjną.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:19

Even pisze:
B@rt pisze:Jakoś mi go nie szkoda... Problem jednak, co z obroną reprezentacji? Cannavaro bez formy, Bonera w ogóle nie gra w Milanie... Nawet jak wystawić Barzagli w pierwszym składzie, to trudno znaleźć mu partnera w dobrej dyspozycji. Oj, zapowiada się ciężki wrzesień dla Squadra Azzura...



A Nesta nie zyje tak?
Dla Reprezentacji, niestety już tak...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:22

Even pisze:A Nesta nie zyje tak?
Tak, dla reprezentacji umarł początkiem sierpnia, kiedy to zrezygnował z gry dla Squadra Azzura...

Jeśli chodzi o Materazziego to mam mieszane uczucia. Z jednej strony zawodnik Interu Mediolan (dodajmy dość ważny zawodnik) i jest to napewno duża starta dla drużyny z Mediolanu (nie żebym z tego powodu płakał :wink:). Z drugiej jednak strony jest to także strata dla reprezenacji Włoch. Wiemy w jakiej dyspozycji jest Cannavaro (mam na względzie ostatnie wyniki Włochów), a Marco to jeden z lepszych (aktualnie nie wiem, czy nie najlepszy?) włoskich stoperów.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 14:35

Podobnie jak większości jakoś mi Matrixa nie żal, szkoda tylko repry. Ale to może być też szansa dla jakiegoś wynalazka, typu... Criscito 8) chociaż nieeee, o jego występie przeciwko Francji nawet nie ma co marzyć.

Poprawka, żal mi kogoś! Donadoniego troche :prochno: nie zazdroszczę mu w tym momencie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 15:24

juveluck pisze:Powinien zostać powołany Panucci który był by pewnym zawodnikiem do środka obrony.
Panucci w środku? On teraz za stopera robi? Kiedyś tylko po bokach biegał (najczęściej z prawej).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 15:25

To komplikuje sytuacje Donadoniemu. Cannavaro gra na tak mizernym poziomie, że lepiej by było gdyby dał już sobie spokój z reprezentacją, natomiast Barzagli pewnie będzie dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek cieżko mu będzie znaleść partnera do gry w środku obrony....

Ciekawe jak sobie to poukłada Il Dona :?:


Obrazek
ODPOWIEDZ