Materazzi wykluczony z gry na kilka miesięcy !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 15:42

W obliczu fatalnej formy Cannavaro i zakonczenia kariery reprezentacyjnej przez Neste kontuzja Materazziego to fatalna wiadomosc dla Donadioniego.Tak jak powiedzial juveluck;konieczny jest powrot do reprezentacji Panucciego,ktory ostatnimi czasy grywal na srodku obrony i radzil sobie na tej pozycji naprawde niezle.Donadoni juz jakis czas temu pozytywnie wypowiadal sie o Panuccim i nie wykluczyl,ze defensor Romy dostanie powolanie do reprezentacji.Idealny moment wlasnie nadszedl,nie wyobrazam sobie,zeby Wlosi mieli do dyspozycji jedynie Barzagliego,Cannavaro i slabego Bonere w obwodzie.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 17:17

http://seriea.pl/index.php?strona=news&id=93217 pisze:Wobec kontuzji Marco Materazziego oraz Fabio Cannavaro coraz częściej wspomina się o ewentualnym powrocie Alessandro Nesty do kadry reprezentacji Azzurri.
Włosi we wrześniu rozegrają dwa kluczowe mecze eliminacji mistrzostw Europy - z Francją oraz Ukrainą.

Materazzi doznał poważnego urazu w ostatnim meczu kadry przeciwko Węgrom, z kolei Cannavaro ucierpiał na treningu Realu Madryt i prawdopodobnie ma skręconą kostkę.

Stąd Roberto Donadoni potrzebuje doświadczonych środkowych obrońców. Co prawda piłkarz Milanu parę tygodni temu zrezygnował już z reprezentacyjnej kariery, ale być może wobec kryzysowej styuacji na dwa spotkania zrobi wyjątek.

31-letni zawodnik Rossoneri rozegrał dla Azzurri 78 meczy. Zadebiutował w 1996 roku.
Powrót Nesty byłby zbawienny dla Donadoniego w tym momencie. Natomiast jedno mnie rozłożyło. Cannavaro ucierpiał na treningu Realu Madryt i prawdopodobnie ma skręconą kostkę! Śmiech na sali :lol: ktoś tu się chyba próbuje niezgrabnie wyślizgać z całkowitego pośmiewiska. Ciekawe ile trwa standardowo "skręcenie kostki"? Ciekawe czy najlepszy obrońca świata zrobi wszystko aby pomóc drużynie narodowej w meczu z Francją za (aż) 2 tygodnie.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 17:28

Ej no nie zapominajmy ze do dyspozycji jest jeszcze Legrottaglie :D

A tak na powaznie, to strata dla Azzurich. Zakwalifikowanie do Euro to nie bedzie dla nich teraz latwe zadanie... Ale nie panikkujmy, malo to jest stoperow w Itali?


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2007, 21:32

@juveluck
No wiem, że wspominałeś o Panuccim, ale to nominalnie prawy obrońca, dlatego wolałbym kogoś, kto nominalnie gra na środku defensywy, Zdaję sobie sprawę, że 34 lata robią swoje i Panucci to doświadczony piłkarz, ale jednak rzadko grywa na środku.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 11:05

B@rt pisze:@juveluck
No wiem, że wspominałeś o Panuccim, ale to nominalnie prawy obrońca, dlatego wolałbym kogoś, kto nominalnie gra na środku defensywy, Zdaję sobie sprawę, że 34 lata robią swoje i Panucci to doświadczony piłkarz, ale jednak rzadko grywa na środku.
Po odejściu chivu do interu, Panucci prawdopodobnie cały sezon będzie grał w środku defensywy romy. Grał tak już w meczu o Superpuchar i grywał też w przeszłości.
Co do powrotu Nesty, to rzeczywiście z jednej strony było by to przydatne w obliczu kontuzji. Jednak skoro zakończył już karierę reprezentacyjną to nie powinno być odstępstw. Nie chciał grac to do widzenia, ja bym go nie powołał.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 11:43

@juveluck
No dobra, poddaję się w kwestii Panuccieo :wink: Zgadzam się natomiast w kwestii Nesty. Skoro raz odszedł, to powrót nie ma raczej sensu, tym bardziej, że on od dawna już nie jest w takiej dyspozycji, żeby mógł sobie pozwalać na odchodzenie i wielkie powroty.


TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 13:42

juveluck pisze:Po odejściu chivu do interu, Panucci prawdopodobnie cały sezon będzie grał w środku defensywy romy.
Na środku będzie grał Mexes i Juan docelowo.

Matrixa szkoda, zwłaszcza na pierwsze mecze Ligi Mistrzów, gdzie mamy kilka wykluczeń. Jednak pierwsze prognozy po operacji są nieco bardziej optymistyczne niż były przed.


Inter per SempreObrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 15:53

TdF pisze:
juveluck pisze:Po odejściu chivu do interu, Panucci prawdopodobnie cały sezon będzie grał w środku defensywy romy.
Na środku będzie grał Mexes i Juan docelowo.
Docelowo może i tak miało być jednak póki co Juan jest kontuzjowany, poza tym jest nowym nabytkiem i nie wiadomo czy zdoła sobie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie. Tak czy inaczej nie jest to mój problem. chodzi jedynie o to, ze Panucci może zagrać na kadrze w środku obrony, powiem nawet, że w obecnej sytuacji piwinien zagrać.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
gabry$1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 41
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 16:35

kontrowersyjna postać ,wogóle mi go nie szkoda . napewno nie jeden napastnik w serie a odetchnął z ulga na wiesć ,że marco troche odpocznie od piłki


co do Romy , to wobec odejscia Chivu myśle ,że Panucci może zagrać na środku z Mexesem , tym bardziej ,że do Rzymu być może zawita Cicinho i zastapi go na prawej obronie.A mistrzowie obrony , reprezentacja Włoch ma spory problem z defensywą przed decydującymi meczami eliminacji.


krzywo, prosto, aby ostro ..
ForzaInter!

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 14:23

W LM to jest spory kłopot, bo mamy kilka zawieszeń w ekipie - a w Serie "A" na pewno nie, bo oprócz Matrixa na środku defensywy mogą grać Chivu, Burdisso, Cordoba, Samuel czy Andreolli. Co do LM - to nasza strata - a dlaczego wy macie się cieszyć? Przecież czym szybciej odpadniemy z LM to wszystko będzie znów postawione na lige włoską - a pamiętacie chyba jak Inter grał w Serie "A" rok temu kiedy nie musiał martwić się o europejskie puchary :) Jestem fanem Nerazzurrich od 11 lat i jakoś co każdy sezon bardziej zależy mi na sukcesach w Italii niż w Europie :) Tak jest i też w tym roku. Może jak wygrają lige 07/08 to wkońcu LM to będzie priorytet (dla mnie) :) Pozdro.


Pasja na całe życie... |= FC INTERNAZIONALE 1908 MILANO =| Wierność to podstawa.
kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 14:30

hurrrrrrra za tydzień inter lejemy


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 15:57

Za tydzień gramy z Genoą.


ODPOWIEDZ