Czy będziecie śledzić rozgrywki serieB?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 22:13

Będziecie śledzić rozgrywki serieB w tym sezonie? Ja napewno tak. Moim zdaniem jest to bardzo interesująca, wyrównana liga z której każdy ma szanse awansować. Przez rok spędzny w serieB zdobyłem nie małą wiedze o tych " mniej znanych" drużynach włoskich i fajnie by było jakby awansowało Rimini ( jakoś polubiłem ten klub) i Brescia ( gra tam Tachinardi) chociaż sami przyznacie, że ciężko wytypować. Czekam na wasze opinie :-D


Day after day I'm getting better and better.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 22:27

Ja będę śledził sporadycznie. Wyniki, strzelców. W odpowiedniej częśc sezonu drużyny. Ale to tylko z ciekawości. Nie chce wracać na drugoligowe boiska.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 22:35

hmm... Nie lub rzadko. Nie interesuje się 2 ligami(no chyba, że polską), więc określenie "rzadko" oznacza ze u mnie Serie B jest topową z wszelkich drugich :o . Oczywiście szanuję, tych którzy na bieżąco będą śledzić drużyny zaplecza włoskiej ekstraklasy.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 22:56

Też raczej pewnie nie będę z uporem szukał wyników Serie B, no chyba, że gdzieś mi się to na oczy tylko napatoszy. Mój kontakt z drugą ligą włoską ograniczy się pewnie do sporadycznych zakładów bukmacherskich, nic poza tym.


Even

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 38
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 22:59

Mr Cezary pisze:Też raczej pewnie nie będę z uporem szukał wyników Serie B, no chyba, że gdzieś mi się to na oczy tylko napatoszy. Mój kontakt z drugą ligą włoską ograniczy się pewnie do sporadycznych zakładów bukmacherskich, nic poza tym.
A moj do Grania X na Albinoleffe xD


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 23:00

mam złe wspomnienia z serieB, wiec raczej nie ;/


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 23:08

No ja raczej tez nie bede wracał do tej ligi, choc nie powiem ze nie spojrze co jakis czas na tabele, bo napewno tak bedzie ale z pewnoscia nie bede śledził ligi (mam nadzieje ze juz NIGDY ni bede musiał)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 00:25

Ja nie bede sledzil, mam tej ligi juz dosc po roku spedzonym i graniu z druzynami Albinoleffe czy Crotone :P


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 00:31

pomimo tego ze mawiają:
nigdy nie mów nigdy

i tak powiem


niiiiigdy wiecej

mam nadzieje ze nigdy nie bede musial martwić sie o wyniki serieB... no chyba ze inter bedzie grać :D


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 00:39

sisman pisze:Będziecie śledzić rozgrywki serieB w tym sezonie? Ja napewno tak. Moim zdaniem jest to bardzo interesująca, wyrównana liga z której każdy ma szanse awansować. Przez rok spędzny w serieB zdobyłem nie małą wiedze o tych " mniej znanych" drużynach włoskich i fajnie by było jakby awansowało Rimini ( jakoś polubiłem ten klub) i Brescia ( gra tam Tachinardi) chociaż sami przyznacie, że ciężko wytypować. Czekam na wasze opinie :-D
Ja stawiam na Bologne :) ... co do tematu, to pewnie będę śledził, bo można na tym ładnie zarobić w sts :) a już takim laikiem nie jestem :P


Capo di tutti capi
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 00:45

centek pisze:mam nadzieje ze nigdy nie bede musial martwić sie o wyniki serieB... no chyba ze inter bedzie grać :D
Hmm... zamierzasz się martwić o Inter w II lidze? :shock: :D


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 03:59

Mr Cezary pisze:
centek pisze:mam nadzieje ze nigdy nie bede musial martwić sie o wyniki serieB... no chyba ze inter bedzie grać :D
Hmm... zamierzasz się martwić o Inter w II lidze? :shock: :D
Pewnie będzie się martwił o to, żeby z niej już nie wyszli szybko :D


Capo di tutti capi
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 09:33

ja chyba raczej nie bede sledzil bo bez Juve nie wydaje mi sie ta liga interesujaca chcociaz nie mowie ze jest słaba bo w poprzednim sezonie rywale byli dla nas bardzo wymagajacy

mam nadzieje ze juz nigdy wiecej nie bede musial śledzic rozgrywek SerieB ze wzgledu na udzial Juve :)


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 09:37

Śledził może nie będę ale od czasu do czasu będę zaglądał co tam słychać na tych starych dużo gorszych śmieciach. Życzyłbym sobie aby awansowała Bologna sądzę jednak że po stracie Belluciego będzie im o to bardzo ciężko. Drugim zespołem który bym widział za rok w Serie A jest Piacenza, a zresztą. Niech awansuje najlepszy.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2007, 09:50

Ja ogolnie bede sledzil te rozgrywki strzelcow wyniki raz na jakis czas.
A ogolnie stawiam na Piacenze bo to dobra marka we Włoszech.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
ODPOWIEDZ