Mistrz 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
JUventusikafan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2007
Posty: 7
Rejestracja: 26 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 18:46

A JA JAKO KIBIC POWIEM ...

MY MAMY MISTRZA W TYM ROKU :D


FORZA BIANCONERI ! ! !

DAMY ZAWSZE SĄ PIERWSZE ! ! !

FORZA JUVENTUS ! ! !
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 18:52

Ja tam w sondy nie wierze...wszystko okaże się na koniec sezonu...jest kilka drużyn które mają możliwość zdobycia mistrzostwa...jako kibic mówię Milan...ale jako realista nie mogę stwierdzić kto zostanie myślę że bra rozegra się między Iterem, Juventusem i Milanem....a być może włączy się ktoś ze środka stawki...zobaczymy caly rokl przed nami...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 19:24

Juventinha pisze:Jeżeli o ankiety chodzi, to TUTAJ jest taka pod tytułem "Trener którego zespołu Serie A wyleci jako pierwszy?"
Jakby nie było zagłosowało prawie 17.000 osób, a Ranieri jest na piątym miejscu ... chociaż zaraz za nim plasuje sie Mancini :P
super jest ta ankieta :ok:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
luceksejny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 9
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2007, 20:55

Ja myślę że Juve zajmie w tym sezonie miejsce 3-4.
Ponieważ dopiero co tworzymy nowy zespół!

Obrazek


Najlepszy klub na świecie Juventus Turyn a w Polsce Legia Warszawa!!
SadziQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2007
Posty: 29
Rejestracja: 04 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 19:49

luceksejny pisze:Ja myślę że Juve zajmie w tym sezonie miejsce 3-4.
Ponieważ dopiero co tworzymy nowy zespół!

Obrazek
Badz optymista!!Forza juve!!Ja wierzę,że w tym sezonie zdolamy wygrac scudetto!!Stac nas na to!!


Obrazek
Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2007, 13:00

Dużo mówiło się przed sezonem ze to inter jest pewniakiem do mistrzostwa, jednak ich pierwsze dwa mecze raczej za tym nie przemawiają (oczywiście to tylko dwie pierwsze kolejki). Nie widziałem meczu z Udine ale sam wynik (1-1) mówi sam za siebie, oglądałem natomiast wczorajszy mecz empoli-inter i pomimo zwycięstwa interu 2-0 nie widziałem w ich grze niczego w czym Juventus mogl by sie czuć gorszy.

Także, puki co inter zawodzi, milan zaczał mocno to samo viola i roma także stawka jest wyrownana, jednak nikt nie wybiega ponad przecietność co sugeruje iz mozemy byc swiadkami nielada sensacji w postaci zdobycia scudetto przez...Juventus.


Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2007, 13:42

SadziQ pisze:
luceksejny pisze:Ja myślę że Juve zajmie w tym sezonie miejsce 3-4.
Ponieważ dopiero co tworzymy nowy zespół!

Obrazek
Badz optymista!!Forza juve!!Ja wierzę,że w tym sezonie zdolamy wygrac scudetto!!Stac nas na to!!
No przeciez on jest niezlym optymista :smile:


szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2007, 13:57

Ja chciałbym, żeby tak wyglądał początek tabeli na koniec sezonu:

1. AC Milan
2. Juventus Turyn
3. AS Roma
4. Internazionale

Milan jest bardzo silny i myślę, że mogą wygrac ligę, o ile nie skupią się wyłącznie na LM. Juventus tuż za Milanem, myślę, że to realne. Roma trzecia, bo gra ładną piłkę i jest bardzo zgrana. Poza tym ich kadra się wzmocniła. Na samym końcu Inter.


ForzaInter!

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 14:04

szczerbi pisze:Ja chciałbym, żeby tak wyglądał początek tabeli na koniec sezonu:

1. AC Milan
2. Juventus Turyn
3. AS Roma
4. Internazionale
Niestety na taką tabelę nie ma szans. Prędzej Juve będzie mistrzem niż Milan. Inter wygra albo zajmie drugie, bądź ewentualnie trzecie miejsce. Nie ma szans, żeby Inter był czwarty lub dalej (bądźmy realistami). Oto moja tabela: :)

1. Inter :ball: :ball: :ball:
2. Juventus :ball: :ball:
3. Roma :ball:
4. Fiorentina
5. Milan

Pozdro :dance:


Pasja na całe życie... |= FC INTERNAZIONALE 1908 MILANO =| Wierność to podstawa.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 14:27

Ja widzę to natomiast tak:

1.Juventus
2.Inter
3.Roma
4.Fiorentina
5.Palermo

Natomiast jeśli chodzi o Milan,to póki co zdecydowanie zawodzą,nie tylko w SerieA,ale i w Lidze Mistrzów(porażka z Celtikiem).Widzę ich dopiero na 6/7 miejscu w tabeli,ale taka sytuacja będzie miała miejsce tylko wtedy,kiedy szybko nie powrócą do formy.


Forza Juve-magica squadra............


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2007, 14:33

Trudno wytypować, kto wygra Serie A, ale myślę, że tak naprawdę sprawa scudetta rozegra się między Interem i Romą, Juventus i Viola stoczą walkę o trzecie miejsce. Tak mi się wydaje na dzień dzisiejszy, jak patrzę realistycznie. Oczywiście może się coś zmienić, może styczniowe transfery spowodują, że Juventus włączy się do walki o scudetto? Może odrodzi się Milan? Albo Inter złapie zadyszkę? Wszystko jest jeszcze możliwe.


Franz del Torino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2007
Posty: 38
Rejestracja: 10 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 21:19

Rozum mówi, że mistrzem będzie Inter, ale serce, że jednak Juve!


''Czas jest względny, ale czasy są bezwzględne'' - Ferdynand K.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 21:36

B@rt
Jesteśmy prawie na półmetku sezonu i w chwili obecnej uważam tak smao. Juventus stoczy z Fiorentiną, może Udinese i Chyba Milanem walke o miejsca 3-4 a Roma z Interem o scudetto. Chociaż jest możliwe ze po zimowym okienku transferowym Juventus nie bedzie gubic punktów ze słabbszymi druzynami i dołaczy do walki o scudetto. Nie należy tez skreslac Violi. Milan raczej nie ma szans dogonic pierwszej druzyny. Patrzac w obecnej chwili "zdrowo rozsadkowo" najwieksze szanse ma Inter.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:05

stahoo pisze:B@rt
Jesteśmy prawie na półmetku sezonu i w chwili obecnej uważam tak smao. Juventus stoczy z Fiorentiną, może Udinese i Chyba Milanem walke o miejsca 3-4 a Roma z Interem o scudetto. Chociaż jest możliwe ze po zimowym okienku transferowym Juventus nie bedzie gubic punktów ze słabbszymi druzynami i dołaczy do walki o scudetto. Nie należy tez skreslac Violi. Milan raczej nie ma szans dogonic pierwszej druzyny. Patrzac w obecnej chwili "zdrowo rozsadkowo" najwieksze szanse ma Inter.
Uważam, że decydującym momentem w walce o Scudetto, będzie czas kiedy kluby typu roma, inter, viola będą grały swoje mecze pucharowe, do tego dojdą mecze reprezentacji, i może się okazać, że dobrze wyjdzie na tym i Squadra Azzurra i Juventus, którego piłkarze będą najbardziej "świeży". Wg mnie to właśnie będzie czas kiedy rozstrzygną się losy Scudetto, oczywiście, jeżeli do tego czasu jakiś klub bardzo wyraźnie nie odskoczy reszcie... Tak więc uważam, że Juve ma spore szanse na dobre miejsce w tabeli. Ale możliwe, że jestem zbyt poprawnym optymistą 8)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2007, 22:12

Tasak
Z tym, że kilku piłkarzy Juventusu tez gra w reprezentacjach i to wcale nie mało, a do tego jeszcze kilku naszych podstawowych graczy biega po boiskach reprezentacji U-ileś tam :wink: W pucharze włoch o ile pamietam tez gramy. Co najwyżej (a może aż) "odciąży" nas Liga Mistrzów.


ODPOWIEDZ