Moggi oskarza Inter

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 12:41

Coś w tym musi być. Jednakże obawiam się, Włoska Federacja Piłkarska nie weźmie sobie tych słów głęboko do serca i dojdą do wniosku, że Moggi to człowiek zniszczony przez własne przekręty, a teraz broni się wszystkim co ma pod ręką.

Teraz każdemu taki układ pasuje. Winni ukrani, a biedny i sprawiedliwy Interek, który zawsze przegrywał z korpucją nareszcie może grać i wygrywać sprawiedliwie.

A po za tym nikomu z FIGC nie będzie się chciało tego całego syfu poraz wtóry odkopywać. Choć dobrze wiemy, że Calciopoli nie zostało skończone. Mówili nawet o tym kiedyś sami piłkarze...


Obrazek
ANK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 13:11

Ja myśle że te słowa moggiego nie wziely się z nikąd.A przecierz wiadomo kto siedział w komisji ktura oskarrzała juve człowiek Morratiego wieć o uczciwości interu to byłbym troche ostrorzny.O ni potrzebowali tej afery i teraz zpijają całą śmietanke pozatym wiadomo że inter ma największe długi a wygranie scuddeti pomorze im się ich pozbyć!

Coś wtym jest.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 13:12

Bagno. Moggi ma rację.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 14:07

zoff pisze:Coś w tym musi być. Jednakże obawiam się, Włoska Federacja Piłkarska nie weźmie sobie tych słów głęboko do serca i dojdą do wniosku, że Moggi to człowiek zniszczony przez własne przekręty, a teraz broni się wszystkim co ma pod ręką.
On właśnie stara się udowodnić, że takim człowiekiem nie jest. Jednak właściwy problem polega na tym, że nikt go już nie chce słuchać.
zoff pisze:A po za tym nikomu z FIGC nie będzie się chciało tego całego syfu poraz wtóry odkopywać. Choć dobrze wiemy, że Calciopoli nie zostało skończone. Mówili nawet o tym kiedyś sami piłkarze...
Nie zostało skończone, dlatego powinno zostać powtórnie odkopane. Dla mnie ciągle w tej całej aferze jest wiele niejasności, których zapewne nigdy nie zrozumiem, ale mam nadzieję, że ktos kiedyś do tego powróci.


ANK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 14:24

Prawda jest taka że ten facet kocha juve i nie zrobił nicego złego tylko szukano kozła ofiarnego taka prawda to moje zdanie bo zlatana trzeba było sprzedac gdzieś indziej niwiem meczester czy coś anie inter!


A tak sobie sami zaszkodziliśmy!!!!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 14:30

ANK pisze:Prawda jest taka że ten facet kocha juve i nie zrobił nicego złego tylko szukano kozła ofiarnego taka prawda to moje zdanie bo zlatana trzeba było sprzedac gdzieś indziej niwiem meczester czy coś anie inter!
*Manchester.
Zlatana nigdy nie darzyłem jakąś wielką sympatią. Cieszyłem się, gdy strzelał dla nas bramki, ale cieszyłem się też, gdy "uciekł". Jeśli była inna możliwość niż wspomniany Inter, to powstaje pytanie, dlaczego z niej nie skorzystano? Faktem jest jednak to, że nie wiemy jak toczyły się negocjacje na lini Ibrahimovic - Inter, bo Nerazzurri mogą być zdolni do wszystkiego :roll:.


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 15:10

Ja wiedziałem ze tak bedzie!!

Zaczyna sie proces ukazania światu prawdy, predzej czy pozniej plebs bedzie wiedziec co sie stalo pamietnego lata 06 i z Moggim wiąże tu duże nadzieje... oby zaden wypadek go nie spotkał teraz... odpukać

btw

drogi ANK,

Wszyscy wiemy, że są wakacje. Wszyscy, również, jesteśmy ludzmi i każdemu zdarzają się błędy, tymbardziej ortograficzne. Ale mógłbyś skoczyć na strych po ten nowiutki słownik jezyka polskiego który wiele wątpliwości rozwiewa migusiem.

z powazaniem,

Centek


Obrazek
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 15:36

centek pisze:Ja wiedziałem ze tak bedzie!!

Zaczyna sie proces ukazania światu prawdy, predzej czy pozniej plebs bedzie wiedziec co sie stalo pamietnego lata 06 i z Moggim wiąże tu duże nadzieje... oby zaden wypadek go nie spotkał teraz... odpukać

btw

drogi ANK,

Wszyscy wiemy, że są wakacje. Wszyscy, również, jesteśmy ludzmi i każdemu zdarzają się błędy, tymbardziej ortograficzne. Ale mógłbyś skoczyć na strych po ten nowiutki słownik jezyka polskiego który wiele wątpliwości rozwiewa migusiem.

z powazaniem,

Centek
O jejku moze pisal szybko i sie pomylil a ty od razu robisz z tego problem :doh:


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 15:56

Aj tam szybko nie szybko, jakiś poziom musi być. W końcu jesteśmy elitą Oczywiscie nie byl to zaden atak czy cos w tym stylu taka porada bardziej ;) :prochno:


Obrazek
Miodek16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2007
Posty: 18
Rejestracja: 18 lutego 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 15:58

Bagno we wloskiej pilce i nie tylko bylo jest i bedzie nic na to nie poradzimy;p Zawsze bedzie korupcja! Niektorzy zawodnicy daja z siebie wszystko a mecz i tak jest przekupiony i przegrywaja. Wiem bo sam doswiadczylem takich rzeczy :|

nie wiedzialem, ze Pierluigi Collina byl w to zamieszny 8)


forza juve!!!!

www.antyradio.int.pl
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 16:01

Może, jestem ślepy i naiwny, ale wierze temu człowiekowi!!! Narazie byłem ostrożny z wypowiadaniem się na temat tej sprawy oraz samego Luciano Moggi, ale wszystkie wypowiedzi, które czytam tego człowieka sprawiają, żę coraz pewniej wierze w to w co nigdy tak naprawde nie przestałęm wierzy. W to, że Juve jest kozłęm ofiarnym, a sytuacja została przedstawiona tak by jak najbardizje zaszkodzi Juve. Dlaczego Milan grał dalej w Serie A, Lazio, Fiorentina ? Te klubu poniosły uczciwe wyroki, zaś tylko sprawa Juve zostałą przedstawiona inaczej, niesprawiedliwie, a ludzie ktorzy "kochają" Juve nie bronli go.
Dziwią mnie coraz lepsze realcje włodarzy Juve z Interem!!! Z tym samym klubem, który cały sezon grał w koszulkach na któych widniał symbol Scudetto -naszego Scudetto. Z tym samym klubem, który miał największe korzyści z naszej degradacji i dla mnie jeasne jest, że pośrednio bądż bezposrednio oni ciągneli za sznurki w tej całęj śmiesznej sprawie!!!
Czy wielki Juve nie jest przypadkiem odbudowywany na fundamencie obłudy i kłamstwa? Czy teraz najgorzej przedstawiany człowiek we włoskeij piłce tak naprawde nie jest jedynym, który walczyl o Juve? Może za pośrednictwem Juve walczy o swoje sprawy... Może...Może jest wiele, zbyt wiele by zapomniec o tej sprawie, udawac, że wszystko jest ok i poprawiac relacje z Interem.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2007, 16:03 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 16:03

tylko z jednym się z Luckiem nie zgadzam:
Inter zdobędzie 4 Scudetti z rzędu.
mój komentarz do tego - :rotfl:

a z Ibrą i Vieirą to też nieźle wyjechał :prochno: i raczej przesadził

Bartek(Juventino) - z kolei z Twoją wypowiedzią to zgadzam sie w 100% :bravo: :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 17:28

Miodek16 pisze: nie wiedzialem, ze Pierluigi Collina byl w to zamieszny 8)
Nie ty jeden, nie chcieli szaragać nazwiskiem jednej z opok ówczesnej Calcio...


Obrazek
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2007, 21:31

To co poweidział Moggi to było to co mówiłem wszystkim przez okragły rok(moim znajomym) oczywiście mnie wysmiali ale ja pozostałem przy tej wersji i dalej za nia bede obstawał bo tak jak Moggi tu powiedział tam jest wieksa mafia niz całe Calciopoli razem wzięte. Nie bylo rozmow Interu (nie bo po co mialby by byc przesluchane na procesie przeciez interek jest czysty) to 1 a 2 to to że cały ten kolo który był za to odpowiedzialny to koels ze spółki morattiego w dodatku po odwaleniu roboty zrezygnował smiech na sali :smile: to samo za siebie mowi a wtornego procesu nie bedzie bo "mafia" tam rządzi i oni to kontroluja swoje zrobili... A po 3 Telekom to kolejna rzecz która przemawia za racjami moimi i Moggiego aż szkoda słow wiem jedno to się kiedyś zwróci i to z nawiązką teraz inter swiętuje ale to jest kwiestia czasy kiedy bedą gryźć trawe na boisku. THE END.


Obrazek
ODPOWIEDZ