Bojinov w ManCity!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 14:30

Manchester City pozyskał bułgarskiego piłkarza włoskiej Fiorentiny, Valeriego Bojinova. Kluby nie podały kwoty transferu. Menedżer Manchesteru zgłosił się po piłkarza w poniedziałek i po krótkich negocjacjach z Fiorentiną, angielski klub sfinalizował transakcję.

Bojinov ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu do innego włoskiego klubu, Juventusu Turyn. Bojinov jest drugim Bułgarem pozyskanym w letnim okienku transferowym. Wcześniej Sven Goran Eriksson sfinalizował umowę pozyskania Martina Petrova z Atletico Madryt.

źródło

bardzo fajne rozwiazanie dla samego Bojinova, tak sadze. bedzie tam gral w ataku z Bianchim prawdopodobnie. nie rozumiem dlaczego Fiorentina iJuve go nie chcialy :angry:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 14:39

No trudno. Poszedł do Man. City i zapewne tam pogra. U nas grał mało a szkoda bo chłopak ma talent. Może Ranieri dałby mu szansę a może nie...Tak bedzie dla Valerego lepiej. Życzę mu wielu bramek :wink:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 15:03

Jeśli to prawda, to atak Man City wyglądałby naprawdę imponująco: silny prawonożny strajker Bianchi i "cofnięty" dobrze wyszk. technicznie lewonożny Bojinov (+bardzo dobrzy zmiennicy: Corradi, Vassel, Mpenza). No a na skrzydle jeszcze pozyskany z Atletico znakomity Petrov. Fajnie to wygląda.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2007, 15:04 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 15:03

Niech się chłopak rozwija. Tam będzie miał jak i gdzie. Jest masywny i silny - przyda mu się to w premiership. Jeszcze będziemy żałować, że go nie chcieliśmy. Życzę mu powodzenia!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 15:20

CzarnyZkultury pisze:nie rozumiem dlaczego Fiorentina iJuve go nie chcialy :angry:
Jeśli chodzi o Juventus to staram się to tłumaczyć w ten sposób, że dla samego Bojinowa to byłby kolejny sezon na ławcę. Nasza ofensywa jest bardzo dobra i po prostu taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.
Czy dobrze wybrał idąc do MC? Sam nie wiem... Życzę mu jak najlepiej.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 15:37

szczypek pisze:Nasza ofensywa jest bardzo dobra i po prostu taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.
Bardzo dobra? Nie. Alex jedynie jest bardzo dobry. I Palladino. A Iaquinta, Treze i Zalayeta[?!] to nei wiem kim są czy napastnikami czy eee.... kim...?
Brak klasowego napastnika, który potrafi wszystko, ładnie cacy. Jak potrzeba zaczaruje, odda strzał z dystansu. A Ci to jacyś mało sprytni, czekają tylko na piłe, sami nic nie zmontują. Brakuje mi takiego Ronaldo, Adriano - właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Błyskawiczny, zawsze można naniego postawić, silny... i najważniejsze - pewny!


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 16:00

samo to ze Juventus, ACF go nie chciały i oddano go ManCity wiele tłumaczy...

poprostu nie mozna calego zycia byc uznawanym za przyszlosciowego gracza bo ten okres sie konczy i ciezka prawda wychodzi na jaw... Bożo może i wporzo ale słaby i tyle...

z reszta pogadajcie o tym z DD


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 16:04

mateelv pisze:
szczypek pisze:Nasza ofensywa jest bardzo dobra i po prostu taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.
Bardzo dobra? Nie. Alex jedynie jest bardzo dobry. I Palladino. A Iaquinta, Treze i Zalayeta[?!] to nei wiem kim są czy napastnikami czy eee.... kim...?
Są napastnikami. Zagrali jeden sparing słabiej i od razu zapomnieli jak się gra w piłkę. To są profesjonaliści. Trezeguet to doświadczony gracz i napewno odnajdzie się w Serie A. Zalayeta ma swoje lata, ale w trudnych momentach często pomagał drużynie... Myślę, że chociażby z tego powodu nalezy mu się trochę szacunku. A jeśli chodzi o Palladino, to młody chłopak, u którego już widać rozwój.
mateelv pisze:Brak klasowego napastnika, który potrafi wszystko, ładnie cacy. Jak potrzeba zaczaruje, odda strzał z dystansu.
W moim przekonaniu taki jest Bojinow(?).
mateelv pisze:A Ci to jacyś mało sprytni, czekają tylko na piłe, sami nic nie zmontują. Brakuje mi takiego Ronaldo, Adriano - właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Błyskawiczny, zawsze można naniego postawić, silny... i najważniejsze - pewny!
Tak, i tacy właśnie są Ronaldo i Adriano. Pewny czego?


Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 16:14

Od prawie 3 lat nic nie pokazał. Niespełniony talent. Mnie tam go nie szkoda. Mamy czterech lepszych od niego napastników.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 17:15

Jesli trener Eriksson dobrze to wszystko pouklada to naprawde City
moze byc czarnym koniem rozgrywek. A co do Bojinova to nie wiem dlaczego tak bardzo go mi nie bedzie brak.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 19:05

szczypek pisze:
mateelv pisze:
szczypek pisze:Nasza ofensywa jest bardzo dobra i po prostu taki zawodnik nie byłby nam potrzebny.
Bardzo dobra? Nie. Alex jedynie jest bardzo dobry. I Palladino. A Iaquinta, Treze i Zalayeta[?!] to nei wiem kim są czy napastnikami czy eee.... kim...?
Są napastnikami. Zagrali jeden sparing słabiej i od razu zapomnieli jak się gra w piłkę. To są profesjonaliści. Trezeguet to doświadczony gracz i napewno odnajdzie się w Serie A. Zalayeta ma swoje lata, ale w trudnych momentach często pomagał drużynie... Myślę, że chociażby z tego powodu nalezy mu się trochę szacunku. A jeśli chodzi o Palladino, to młody chłopak, u którego już widać rozwój.
No zobaczymy jak sie Treze odnajdzie. Od MŚ 06 tuła sie bez formy. Każdy z nas wie jak gra gdy ją ma. Ja rozumiem szacunek i te sprawy. ALe na tych wartościach niestety bramek nie zdobędziemy. :wink:
szczypek pisze:
mateelv pisze:Brak klasowego napastnika, który potrafi wszystko, ładnie cacy. Jak potrzeba zaczaruje, odda strzał z dystansu.
W moim przekonaniu taki jest Bojinow(?).
Niiieee, coś ty. Miałem na myśli Adrano i Ronaldo - takiego typu graczy.
szczypek pisze:
mateelv pisze:A Ci to jacyś mało sprytni, czekają tylko na piłe, sami nic nie zmontują. Brakuje mi takiego Ronaldo, Adriano - właśnie o kogoś takiego mi chodzi. Błyskawiczny, zawsze można naniego postawić, silny... i najważniejsze - pewny!
Tak, i tacy właśnie są Ronaldo i Adriano. Pewny czego?
Pewny w swoich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Masywny, silny, pewny.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 19:52

mateelv pisze:No zobaczymy jak sie Treze odnajdzie. Od MŚ 06 tuła sie bez formy. Każdy z nas wie jak gra gdy ją ma. Ja rozumiem szacunek i te sprawy. ALe na tych wartościach niestety bramek nie zdobędziemy. :wink:
To jasne, że nie zdobędziemy bramek na takich wartościach. Ale szacunek się należy. Co do Trezegueta to załóżmy, że się odnajdzie... Jeśli nie, to mamy Iaquinte i Palladino.
mateelv pisze:Niiieee, coś ty. Miałem na myśli Adrano i Ronaldo - takiego typu graczy.
Temat jest o Bojinowie... Co mają do tego Adriano i Ronaldo i tego typu piłkarze, skoro nie nalezy do nich Bojinow?
mateelv pisze:Pewny w swoich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Masywny, silny, pewny.
I jeśli takie walory posiada, to będzie zdobywał bramki? Bez sensu... Każdy piłkarz (napastnik) musi posiadać instynkt strzelecki, dobrze jeśli jest dobry technicznie i wie co trzeba zrobić z piłką. Według mnie budowa i siła to ostatnie z wartości, które musi posiadać. A może nasi napastnicy powinni zacząć "pakować"?


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 19:59

szczypek pisze:
mateelv pisze:Niiieee, coś ty. Miałem na myśli Adrano i Ronaldo - takiego typu graczy.
Temat jest o Bojinowie... Co mają do tego Adriano i Ronaldo i tego typu piłkarze, skoro nie nalezy do nich Bojinow?
Ale mówiłem, że tacy jak Adriano i Ronaldo to napastnicy którzy by się nam przydali. Nie cfaniakuj z tematem.
szczypek pisze:
mateelv pisze:Pewny w swoich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Masywny, silny, pewny.
I jeśli takie walory posiada, to będzie zdobywał bramki? Bez sensu... Każdy piłkarz (napastnik) musi posiadać instynkt strzelecki, dobrze jeśli jest dobry technicznie i wie co trzeba zrobić z piłką. Według mnie budowa i siła to ostatnie z wartości, które musi posiadać. A może nasi napastnicy powinni zacząć "pakować"?
Czytaj uważnie. O tym pisałem w drugim poście(Brak klasowego napastnika, który potrafi wszystko, ładnie cacy. Jak potrzeba zaczaruje, odda strzał z dystansu). A pakowanie to część treningu.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2007, 13:34

CzarnyZkultury pisze: Bojinov ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu do innego włoskiego klubu, Juventusu Turyn.
dwa sezony :think: :?:
Waleremu życze wszyskiego najlepszego ale w Juve nie było dla niego miejsca - przegrał rywalizację z Palladino o pierwszego zmiennika, pozatym DD napewno niewystawiając go nie kierował się sympatią lub antypatią do niego - coś tam musiał dziać się na treningach. Liczę że Boijnow odnajdzie się jakos w MCity i rozwinie swój talent który niewątpliwie posiada, byc może kiedyś będzie piłkarzem światowego formatu ale jakoś mi nie szkoda że odszedł :|


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
McLaren

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2007
Posty: 16
Rejestracja: 12 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2007, 20:05

No i Bożinow pograł sobie w Manchesterze... W meczu z lokalnym rywalem, United zerwał więzadła w kolanie i klub potwierdził, że będzie pauzował przynajmniej 5 miesięcy. Duża strata dla zespołu, Eriksson stracił piłkarza, z którym wiązał spore nadzieje.

Cóż, ja mu dobrze życzę i mam nadzieję, że po kontuzji wróci w dobrym stylu. Pasuje do Premiership i da sobie radę. O ile będzie grał kiedykolwiek jak przedtem... różnie bywa.


"Ho giocato nel Nancy perché è la squadra della mia città, nel Saint-Etienne perché è la squadra più forte di Francia, e nella Juve perché è la squadra più forte del mondo" Michel Platini
ODPOWIEDZ