Zagłębie Lubin w Champions League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:40

31 Lipca 2007 r. godz. 20:45 W drugiej rundzie kwalkwikacji Champions League jedyny polski klub Zagłębie Lubin zmierzy się z Steauą Bukareszt.W niedziele 22.07 Zagłebie wygrało Superpuchar Polski z Bełchatowem 1:0.Jak Myslicie czy Zagłebię zdoła wyelminować Steauę ?


FORZA GRANDE JUVE
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:44

bendzie trudno Zagłębiu,a obstawiam że wygrajo :lol:


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
Owieczka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:44

Przed meczem o Superpuchar byłem pewien ze dostaniemy od Steuy niezłe lanie :prochno: Ale teraz nie jestem juz tego taki pewny Steua gra słabo w sparingach a zatrudnienie Haghiego za trenera to moim zdaniem słabe posuniecie,dodatkowo w tym roku sprzedali swojego najlepszego gracza(jakiegos Francuza nie pamietam jak sie nazywa :P) Tak wiec mysle ze mamy szanse z obu meczy wyjsc z obronną ręką i awans jest jak najbardziej w zasiegu Miedziowców :)


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:46

Bedzie mega trudno im to zrobic ale wierze w nich (choć ich nie lubie) bo dawno już nie było Polskiej ekipy w Lidze Mistrzów.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
krzywy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 19
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 10:56

no nie wiem co o tym myśleć..steaua grala niejednokrotnie w elminacjach LM wiec maja niby wiecej doswiadzenia..ale jesli zaglebie zagra to co potrafi to powinnismy wygrac ten mecz;)) . ja juz mam bilety na mecz i mam nadzieje ze wygraja..:D


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 11:04

Nie ma sie co łudzić i tak się nie zakwalifikują.


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 11:21

To dopiero 2 runda a juz gramy z tak dobrym zespolem. Oczywiscie
wiadomo ze bedzie bardzo trudno ale jak to mowia nadzieja umiera ostatnia.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 11:29

Życzę im jak najlepiej, ale nie dadzą rady... Czasami mam wrażenie, że każdy byle jaki klub [byle byłby zza granicy Polski] może zagrozić najlepszym drużyną Orange Ekstraklasy :prochno: Nie mówie tu o Bukareszcie, ale tak ogólnie :P


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 11:31

Nie widzialem meczo u Superpuchar Polski i nie moge nic powiedziec o grze naszego uczesnika LM ale mam nadzieje ze wyeliminuja Steauą Bukareszt choc napewno bedzie o to bardzo ale to bardzo trudno bo wkoncu to o wiele bardziej utytułowany sezpoł od naszego, ale nie zapominajmy ze kazdy mecz jest inny dlatego nie patrzcie na sparingi naszego rywala wszystko wyjasni sie na murawie :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:13

W meczu o Superpuchar Zagłębie Lubin zagrało dobrze i jeśli podobnie zagrają z Steauą Bukareszt to mają szansę wygrać i wyeliminować rumuński klub, czego z całego serca im życzę :wink:


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 12:34

szczypek pisze:W meczu o Superpuchar Zagłębie Lubin zagrało dobrze i jeśli podobnie zagrają z Steauą Bukareszt to mają szansę wygrać i wyeliminować rumuński klub, czego z całego serca im życzę :wink:
Nie wygrali zdecydowanie z Bełchatowem, które olało to spotkanie i zagrał rezerwą. Ale nie odpadną ze Steaua. Potem może być problem jeżeli trafią na Toulouse, Ajax czy Lazio. To już tak najmniej groźnie. Bo zawsze można trafić na Arsenal, Liverpool, Werder, Valencię, Sevillę... O Jesus. Chociaż mają mocniejszy skład niż Legia w zeszłym roku.


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 00:34

przeciwników w 3 rundzie znamy, zostaje już tylko jedno ale -> rewanż z steua. niewidziałem pierwszego meczu bo nie miałem jak :? ale 1:0 to chyba nie tak źle. jestem dobrej myśli. zmarnować taka szanse na wejscie do fazy grupowej było by wielkim grzeszem :twisted:


bubu_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 05:34

nie ma opcji.
Chłopcy zarąbali sobie pierwszy mecz.
Nie potrafili wykorzystać sytuacji i teraz całe Zagłębie będzie za to cierpieć!
Steaua przejdzie dalej bez żadnego problemu.


Forza Juve
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 11:30

Pomimo tego że trzymam za Zagłębiem mocno kciuki żeby awansowali to jednak nie wierzę zbytnio aby pokonali Steaue na wyjeździe i to jeszcze dwoma bramkami. Chwila rozluźnienia w polu karnym i Lubinianie stracili bramkę, a przecież mogli ten mecz spokojnie wygrać. Szkoda tego no ale cóż plany na Ligę Mistrzów musimy odłożyć na kolejny sezon.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2007, 12:21

Do wczorajszego wieczora nie traciłem nadzieji, ale po porażce team'u Michniewicza z Wisłą jestem niemalże pewny nie powodzenia w Elm. Champions League. Co do środowego meczu Polacy zagrali bardzo pasywnie, nie mieli żadnego pomysłu na grę. Bez polotu. Lublinianie grali bardzo chaotycznie.

Niestety odnoszę wrażenie, iż rumuńskie klubu są już za silne dla drużyn z Polski..


Obrazek
ODPOWIEDZ