Młode talenty - przyszłość Juve

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:21

Radeek pisze:Jeżeli ktoś chce mogę zlepić coś krótkiego (video) o nim na szybko.
Ja z przyjemnością obejrzę! :)

Nie chce Wam zepsuć zabawy wyszukiwania coraz to bardziej egzotycznych talentów, ale tu pod naszym okiem rośnie zawodnik który przewyższa umiejętnościami wielu z wymienionych przez Was zawodników. Jest nim niewątpliwie Sebek Giovinco, który nie dość, że kocha JUVE (podkreślał to wielokrotnie w wywiadach), to jeszcze posiada niesamowity potencjał, który potwierdził strzelając 3 bramki dla drużyny Empoli w meczach przedsezonowych! Zresztą wystarczy sobie przypomnieć jakikolwiek występ Giovinco w Serie B.


Obrazek
kamilhwdp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 lipca 2007
Posty: 1
Rejestracja: 08 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 10:32

sergio agureo
miguel torres
zapata
fredi adu
marcelo


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 11:16

Ever BANEGA - Argentyński defensywny pomocnik, był podstawowym zawodnikiem Boca Juniors w tym sezonie, a jak wiecie pewnie ta drużyna w cuglach wygrała Copa Libertadores. Jest także zawodnikiem zespołu Argentyny U-20 na tych Mistrzostwach. Poza tym z piłką jest w stanie zrobić dosłownie wszytko. Zresztą kto widział mecz Polska - Argentyna wie o czym mówię.

Data urodzenia: 29.06.1988

Obrazek


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 12:00

Kurczę, można by pisać w nieskończoność... Adu, Aguero, Nasri, Pato, Nani, Gourcuff... Może nawet Janczyk :D


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 21:19

Andrea Russotto ten zawodnik jest napastnikiem, lecz stylem gry jest podobny do Tottiego. Może będzie jego następcą.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 10:40

Sal Zizzo podpisal kontrakt z Hannoverem 96. Do niemieckiego klubu przeniusl sie za 400 tys euro. Jestem rozczarowany, bo pilkarz z jego talentem zasluguje na lepsza druzyne. Wedlug mnie przeniósl sie do Hannoveru zeby nauczyc sie europejskiej pilki, bo nie chce mi sie wierzyc ze nie mial ofert z lepszych klubow. Mam nadzieje ze kiedys trafi do Juve.

Link: http://transfery.info/news-full-4651.html


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 10:45

dla mnie zdecydowanie Zizzo.... Ktory podpisał kontrakt z niemieckim Hannover 96


Obrazek
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 11:01

Młodych mamy zdolnych wkońcu najlepsza Primavera ;) i szkółka bodaże 3 najlepsza na świecie więc o przyszłość raczej się nie martwie :)


Obrazek
Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 11:46

Jedno jest pewne jeszcze nie jeden gracz z Primavery bedzie cos prezentowal dobry poziom gdyz szkołka jest naprawde jedna z lepszych w Europie


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 11:58

Kamil_on pisze:Sal Zizzo podpisal kontrakt z Hannoverem 96. Do niemieckiego klubu przeniusl sie za 400 tys euro. Jestem rozczarowany, bo pilkarz z jego talentem zasluguje na lepsza druzyne. Wedlug mnie przeniósl sie do Hannoveru zeby nauczyc sie europejskiej pilki, bo nie chce mi sie wierzyc ze nie mial ofert z lepszych klubow. Mam nadzieje ze kiedys trafi do Juve.

Link: http://transfery.info/news-full-4651.html
Aby przejść do lepszej druzyny, musi potwierdzić najpierw swoją wartość w słabszej. Ze znakomitym Husztim mogą stworzyć bardzo ciekawą parę skrzydłowych.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 12:23

Obrazek

Alexis Ruano (Valencia CF) - 22 letni defensor drużyny z Estadio Mestalla. Zaliczył kapitalny sezon w Getafe. Kiedy drużyna Schustera pokonała Real Madryt 2:0 Fabio Capello powiedział iż musi mieć tego zawodnika u siebie. Swoją grą zasłużył sobię na angaż w Valencii.

Obrazek

Aaron Lennon (Tottenham Hotspur) - 20 letni pomocnik drużyny z White Hart Lane. Pomimo swojego młodego wieku rozegrał już pare spotkań w pierwszej reprezentacji Angli, był również na Mundialu w Niemczech. Gra bardzo dobrze i nie przeszkadzają mu nawet jego słabe warunki fizyczne (165/62)

Obrazek

Diego (Werder Brema) - 22 letni pomocnik, mózg Werderu Brema. Bije się o niego pół piłkarskiej Europy. Swego czasu był również łączony z Juventusem. W poprzednim sezonie w 33 meczach zdobył 13 bramek co jest znakomitym osiągnięciem jak na playmakera.


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 12:26

Z tych trzech co wymienił Pelson to Diego wymiata az dziw bierze ze narazie jest jeszcze w Werderze bo ten zawodnik potrafi naprawde duzo np w Juve to by był czołowa postacia i kreowal by gre ale nie tylko w Juve w kazdym innym klubie by był czołowa postacia


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 12:32

On gra dopiero pierwszy sezon w Werderze. Kiedy miałby odejść? W połowie sezonu? :/
Skoro się bije o niego pół Europy to pewine odejdzie w tym okienku - już (!!) (a nie dopiero) po jednym sezonie gry na wysokim poziomie - w przeciętnej lidze.
Głowy nie dam czy faktycznie będzie z niego wielki gracz.


Dirty mind
Owieczka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 12:59

Venomik pisze:On gra dopiero pierwszy sezon w Werderze. Kiedy miałby odejść? W połowie sezonu? :/
Skoro się bije o niego pół Europy to pewine odejdzie w tym okienku - już (!!) (a nie dopiero) po jednym sezonie gry na wysokim poziomie - w przeciętnej lidze.
Głowy nie dam czy faktycznie będzie z niego wielki gracz.
No nie powiedziałbym zeby Bundesliga była przecietna moim zdaniem to jedna z lepszych lig w Europie.Moim zdaniem bedzie z niego bardzo dobry zawodnik juz w Santosie grał wysmienicie poźniej w Porto było troche gorzej ale w Werderze pokazuje swoje wielkie umiejetnosci.Mi tam marzy sie on w Juve i życze mu jak najlepiej :)


Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 13:45

TO JEST PRZYSZŁOŚĆ!! i Talenty Juve!!
Obrazek
Oraz
Obrazek
Takich piłkarzy jak oni nam potrzeba i mamy ich bardzo dużo :) co dobrze wróży przecież Molinaro Nocerino czy Cristico to młodzi zawodnicy :) trzeba inwestować w młodzież ale trzeba tez wiedziec w jaką ci ktorzy teraz reprezentuja u-21 sa przyszlymi reprezentantami danego kraju :) my wiemy jak inwestowac w mlodziez a nie tak jak Arsenal :P a pod okiem Raneriego bedzie coraz więc takich piłkarzy.


Obrazek
ODPOWIEDZ