Młode talenty - przyszłość Juve

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 16:31

Takich "perełek" Jest mnóstwo na całym świecie Ja chciałbym omówić 3 z nich.Mianowicie Freddy Adu którego każdy zna.Rio Antonio Mavuba oraz Lionel Messi.

Obrazek

Rio Antonio Zoba Mavuba (ur. 8 marca 1984) piłkarz francuski, pochodzenia angolskiego grający na pozycji defensywnego pomocnika.Od Sezonu 2003/2004 Piłkarz Girondins Bordeaux grający na codzień w Ligue 1.Sezon 2007/2008 rozpocznie jednak już nie we Francuskim zespole a w FC Villarreal w Hiszpanii.Jego świetlana kariera dopiero się rozpoczyna.:)

Obrazek

Freddy Adu (ur. 2 czerwca 1989 w Tema, Ghana), amerykański piłkarz.

Uważany za jeden z największych talentów piłkarskich, grał od 2004 w waszyngtońskim klubie DC United. Debiutując w amerykańskiej MLS 3 kwietnia 2004 został najmłodszym zawodnikiem w historii amerykańskiego sportu. Już w dwa tygodnie później strzelił swoją pierwszą bramkę w lidze. Dobrymi występami zwrócił na siebie uwagę wielu europejskich klubów, jak m.in. Manchester United, Inter Mediolan, czy PSV Eindhoven. Wraz z drużyną DC United, trenowaną przez Piotra Nowaka zdobył Puchar MLS. Zaliczył również świetne występy w młodzieżowych reprezentacjach USA, kolejno: U-17 (do lat 17) i U-21 (do lat 21).12 grudnia 2006 roku został sprzedany do Realu Salt Lake .Świetnie się zapowiada.:)

Obrazek

Lionel Andrés Messi (ur. 24 czerwca 1987 roku w Arroyo Seco, Argentyna) argentyński piłkarz występujący na pozycji napastnika,czasem Skrzydłowego Pomocnika.Pseudonim :Atomowa Pchła.Wzrost: 169 cm.Klub FC Barcelona Reprezentacja Argentyny.Przereklamowany ale nadal na Fali.Będzie coś z niego jeśli działacze Klubu nie zmarnują jego talentu.


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 17:53

Podzielam zdania niekórych poprzedników, którzy pisali o młodych talentach. Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jednego zawodnika.

Obrazek
Jest to urodzony 3 kwietnia 1990 roku piłkarz, grający w podstawowym składzie Panathinaikosu Ateny - Sotirios Ninis. Gra na pozycji pomocnika. Interesowały się nim (lub interesują) podobno takie kluby jak Real Madryt i AS Roma.


pletikosa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2008
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2009, 17:09

przyznam szczerze że nie wiem za bardzo nic o młodzieży juventusu. obiły mi się o uszy jacyś Iago immobile...ale tak na dobrą sprawe nie mam głębszej wiedzy na ten temat. prosiłbym bardziej zaawansowanych kubiców o napisanie w kilku słowach o tych najlepszych z primavery


ODPOWIEDZ