Ruch Chorzów zostaje w II lidze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 12:38

Po tej decyzji mam mieszane uczucia... Z Jednej strony w końcu zarząd komisji odwoławczej nie ugiął się i podjął ostateczną decyzję o pozostaniu w Ruchu w II lidze z powodu probelmów finansowych, a z drugiej strony - jest to jeden z najstarszych polskich klubów, mistrz zaplecza ekstraklasy, mający wielu wiernych kibiców i który nigdy nie był zamieszany w żadne afery korupcyjne. Cóż... takie życie

http://sport.interia.pl/raport/ruch/czy ... 946276,812


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 12:48

Powiem tak: "dura lex, sed lex". Szkoda mi Ruchu, ale skoro takie są przepisy... Z drugiej strony, oznacza to, ze i w tym sezonie będziemy oglądać"wyczyny" Wisły Płock. Mając do wyboru klub z jedną z najdłuższych i najpiękniejszych historii w polskiej piłce, a naszego "super-pucharowicza" [myślnik nieprzypadkowy] to oczywiste jest, że wolałbym Ruch. Szkoda. Niech żyje tępa biurokracja.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 12:49

Wielka szkoda ze tak dobrego i zasluzonego dla polskiej pilki klubu nie bedzie w 1 lidze tylko ta zajechana wisla p. a juz sie cieszylem ze pojade na mecz Legia - Ruch a tu taka lipa ze ten marny plock bedzie zamiast nich ni to kibicow ni to niczego a Ruch owszem ma kibicow ma tradycje liga by byla bardziej atrakcyjna a tak to szkoda slow


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
ThailonFae

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 12:55

Ja również mam do tej decyzji mieszane uczucia... Ruchu nie darze sympatia ( to troche za malo powiedziane) ale mecze pomiedzy Zaglebiem Sosnowiec a Ruchem.... hmmm.... obojetnie, w ktorej lidze dostarczaja wielkich emeocji kibica ( z wiadomych wzgledow)... tak wiec Sosnowiec czeka na Ruch w OE... spotkamy sie za rok :)


inSane

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 49
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 13:10

PZPN boi sie powrotu śląskich klubów na miejsce im należne i za wszelką cenę stara się szukać dziury w całości byle tylko uwalić. Kiedyś Szczakowianka, później Gieksa, teraz Ruch. Przypadek?

Kluby z poza śląska zamieszane w afery korupcyjne lub bez własnego stadionu mimo to nadal mogą spokojnie grać w OE. Śmiech.


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 13:12

Stało się coś dziwnego. Ruch na pierwszą ligę szykował naprawdę dobry skład, transfery min. Lilo z Pogoni, Tomasz Sokołowski I (najlepsze lata ma za sobą ale to nadal solidny zawodnik), Michała Osińskiego ze Świtu Nowy Dwór lub Pavol z Bratysławy. Wprawdzie odeszło kilku znaczących w zeszłym sezonie zawodników jak Ćwielong, Bonk czy Kośmicki, ale w moim odczuci Ruch w Ekstraklasie walczyłby o dobre miejsce w tabeli. Chorzowianie pozyskali wartościowego i uznango w kraju szkoleniowca- Duszana Radolskyego.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 13:17

Szczerze to wolałbym oglądać w OE Ruch niż Wisłe P. no ale przepisy przepisami i trzeba to zaakceptować.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 14:09

OOO szkoda. Już miałem nadzieje zobaczyć meczyk z Górnikiem, ale trudno. Poczeka się jeszcze trochę. Przynajmniej pożyję trochę dłużej (mieszkam w dzielnicy Górnika, a chodze do budy w dzielnicy Ruchu <lol2>).


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 14:17

A ja wielkość klubu mam gdzieś. Przydałby się mały wstrząs niektórym klubom to może by działacze coś zrozumieli.
Prawo jest prawem - i powinno być równo stosowane.
Chcemy profesjonalizmu od piłkarzy? To niech kluby tez będą profesjonalnie zarządzane. A nie z roku na rok te same ustępstwa, to samo omijanie przepisów, naginanie czy olewanie - i przyznawanie wszystkim licencji.
I niby po co klub ma starać się spełniać jakieś standardy? To kosztuje, a ryzyko braku licencji było znikome.
Może teraz część działaczy poczuje nóż przy gardle i weźmie się porządnie do roboty.


Dirty mind
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 14:23

inSane pisze:PZPN boi sie powrotu śląskich klubów na miejsce im należne i za wszelką cenę stara się szukać dziury w całości byle tylko uwalić. Kiedyś Szczakowianka, później Gieksa, teraz Ruch. Przypadek?

Kluby z poza śląska zamieszane w afery korupcyjne lub bez własnego stadionu mimo to nadal mogą spokojnie grać w OE. Śmiech.
A Zagłębie Sosnowiec? Jak w jakiś dziwny sposób klub nie zagra w nadchodzącym sezonie to twoja teoria może być prawdziwa (w tym kraju wszystko może się zdarzyć na każdym szczeblu władzy), na razie jest to dorabianie ideologii.

Który klub nie posiada własnego stadionu, który nie spełniałby wymogów PZPN?


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 14:24

Kurczę takie Zagłębie Sosnowiec zamieszane w korupcje pewnie zagra a taki klub jak Ruch nie może bo tak właściwie to nie wiem dlaczego. Ale taka jest Polska co zrobić... Ważne, że mamy Euro które pewnie nam odbiorą.


ThailonFae

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 14:42

artoni pisze:
inSane pisze:PZPN boi sie powrotu śląskich klubów na miejsce im należne i za wszelką cenę stara się szukać dziury w całości byle tylko uwalić. Kiedyś Szczakowianka, później Gieksa, teraz Ruch. Przypadek?

Kluby z poza śląska zamieszane w afery korupcyjne lub bez własnego stadionu mimo to nadal mogą spokojnie grać w OE. Śmiech.
A Zagłębie Sosnowiec? Jak w jakiś dziwny sposób klub nie zagra w nadchodzącym sezonie to twoja teoria może być prawdziwa (w tym kraju wszystko może się zdarzyć na każdym szczeblu władzy), na razie jest to dorabianie ideologii.
Po pierwsze Zagłebie Sosnowiec nie jest śląskim klubem :evil:
artoni pisze: Który klub nie posiada własnego stadionu, który nie spełniałby wymogów PZPN?
Między innym Zagłebie Sosnowiec ( jednak modernizacja ma się zacząć na dniach), Polonia Bytom... Nie wiem jakim cudem Jaga dostała licencje, bo z tego co się orientuje to ich stadion również nie spełnia wymogów.
Bodmer pisze:Kurczę takie Zagłębie Sosnowiec zamieszane w korupcje pewnie zagra a taki klub jak Ruch nie może bo tak właściwie to nie wiem dlaczego. Ale taka jest Polska co zrobić... Ważne, że mamy Euro które pewnie nam odbiorą.
A ja mysle, ze zabiora sie w koncu za Zaglebie :x Jak nie teraz to w nastepnym roku... :/


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 15:02

ThailonFae pisze:
Po pierwsze Zagłebie Sosnowiec nie jest śląskim klubem :evil:
A co może jest Małopolskim klubem? :prochno:


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 15:07

inSane pisze:PZPN boi sie powrotu śląskich klubów na miejsce im należne i za wszelką cenę stara się szukać dziury w całości byle tylko uwalić. Kiedyś Szczakowianka, później Gieksa, teraz Ruch. Przypadek?

Kluby z poza śląska zamieszane w afery korupcyjne lub bez własnego stadionu mimo to nadal mogą spokojnie grać w OE. Śmiech.


zgadzam się taka prawda , bo co to jest jakis grodzisk wielkopolski wies bez tradycji noo niestety ale znowu 2 liga bedzie ciekawsza niz pierwsza hehe ja czekam na mecze Ruch Chorzów : GKS Katowice pozdro
paku pisze:
ThailonFae pisze:
Po pierwsze Zagłebie Sosnowiec nie jest śląskim klubem :evil:
A co może jest Małopolskim klubem? :prochno:

Musiał byś tu zamieszkac to byś zrozumiał czemu niejest śląskim klubem


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 15:28

Od ilu lat są problemy z licencjami. PZPN kluba dawał warunkowa licencje i nadal nic sie nie zmieniało. jeżeli chcemy porządnej ligi to musimy o to zadbać. W końcu kluby zobaczą ze muszą w końcu coś z tym zrobić jeżeli chcą grac w OE.
Jak by dawali licencje wszystkim stadionom to w każdej kolejce byśmy mieli atmosferę jak w Wilnie.


ODPOWIEDZ