Torres w Liverpool'u

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 09:22

Negocjowało z nim wielu a wygrał Liverpool. Czytam dziś na 208 str telegazety w TVP 1 że gwiazda Atletico Madryt i reprezentacji Hiszpanii - Fernando Torres - przeszedł pomyslnie testy medyczne i w najbliższych dniach stanie się oficjalnym piłkarzem finalisty tegorocznej edycji Champions League. Kwota transferu ma opiewać na 39 milionów euro.
Liverpool od dawna szukał dobrego napastnika bo właściwie to było ich jedyne słabe ogniwo. A wydaje mi sie że tak utalentowany piłkarz jak Torres jest ich idealna inwestycją. Od wialu lat mówiło się że jest to wielki talent który poniekąd marnuje się w Atletico. Co Wy jednak myslicie o tym transferze?
P.S. Największy pozytyw z tego transferu może przypaść ......Barcelonie. Z tego co pamiętam Torres był zmorą Katalończyków, którzy nie mogli od dawna pokonać Atletico :-D


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 09:36

No ja słyszałem o 28 mln Euro :) Naprawdę dobry transfer Liverpool'u, choć dziwię się Atletico że oddali go za takie pieniądze
:?


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 09:54

No to Liverpool ma w końcu prawdziwego napastnika z krwi i kości, powolutku z sezonu na sezon może zamieszać w Premiership i w końcu wywalczyć mistrzostwo, a Torres może być jednym z czynnników do walki o mistrza :) . Jeśli zespół z Anfield kupi jeszcze z 2 naprawdę dobrych graczy to mogą powalczyć i to nawet w tym sezonie, ale z jakim skutkiem zobaczymy w przyszłym sezonie i będziemy prognozować po zakupach w okienku transferowym :P


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 10:31

Wedlug mnie bardzo duze znaczenie ma to ze Liverpool prowadzi Benitez.
Widac ze klub z Anfield zbroi sie na Premiership i chca na pewno w niej duzo osiagnac. A i moze znow chca zagrac w finale Ligi Mistrzow z takim zawodnikiem jak Torres nie bedzie to niemozliwe. Ale ostatnio nie znajduje sie w zbyt dobrej formie.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 10:53

Niewiadomo czy Torres się na wyspach sprawdzi - różnie to bywa z Hiszpanami np. Reyes czy Morientes. Może zapłacili "tylko" 28 mln bo do Atletico przeszedł Luis Garcia. To by miało sens... :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 11:17

ale powiem wam że Atletico też dobry ruch zrobiło. Dostali kase i kupili Garcie(Liverpool), Quaresme(Porto), i Forlana(Villarreal) woec za 1 mają 3 ale pewnie kaski musieli dołożyć.


Marcinzakopane

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 47
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 11:18

Ale w Atletico juz maja dawno zastepce Torresa:P


Alexinhio.10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2006
Posty: 19
Rejestracja: 01 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 11:43

Moim zdaniem Torres jest troche przereklamowanym zawodnikiem, jego talent ma już eksplodować od kilku lat i nic, teraz bedzie dla neigo prawdziwy sprawdzian czy jest coś wart, Atletico zrobiło dbry interes, tylko mogli kupic kogos lepszego i mlodszego na miejsce Torresa i kwota 21mln z Forlana jest grubo przesadzona, ale w Atletico szykuje sie neizła paczka, mam nadzieje że wkońcu awansują do jakiś pucharów, gdyuby nei kontuzja Petrova i Maxiego mogli by w tamtym sezonei walczyć nawet o LM


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 13:35

Jaki ma numer?


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 13:45

grtauluje Liverpoolowi dobrego transfeu .
ale ciekawe czy sie sprawdzi


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 13:47

666.

Dzięki Bogu, że kupił go Liverpool. Chociaż może mógłby go kupić Inter, byłoby z większym pożytkiem dla nas. Nie widzę jakoś Torresa w innym klubie niż Atletico, gdzie był gwiazdorem no.1 i wszystko obracało się wokół jego osoby. Może się mylę, czas pokaże.


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 14:01

I dobrze, że poszedł do Live i nie zasili żadnego klubu z Serie A. Dla JUVE to większy pozytek ;)


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 15:23

Skoro mówicie ża w Atletico pojawili się Quaresma, Forlan i Luis Garcia to wystarczy dołożyć do tego Aguero - dla mnie jeden z jeszcze nieodkrytych super-talentów - i jakąś fajną ekipe na obrone pozyskac i Atletico może dumnie zmierzać po mistrzostwo Hiszpanii... Przy okazji to dziwie sie że Quaresma poszedł do Atletico a nie do np. Chelsea. W każdym razie mam nadzieje że Atletico dalej będzie gnoić w lidze gwiazdeczki z Barcy czy z Realu.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 15:31

Moim zdaniem Torres jest troche przereklamowanym zawodnikiem
:smile:
Torres ostatnio rzeczywiście nie był w najlepszej formie-ostatniego sezonu nie może zaliczyć do udanego..
Potencjalnie jest to jednak absolutnie czołowy napastnik świata-gość ma dynamit w nogach,nienaganną technikę,znakomity strzał,świetnie radzi sobie zarówno w polu karnym jak i atakuje z głębi pola-1 słowem jest napastnikiem kompletnym..
Pytanie tylko-Czy poradzi sobie w Anglii??
Mam nadzieję,że tak bowiem chciałbym żeby Rafa Benitez,którego de facto bardzo cenię powalczył wreszcie z 'The Reds' o mistrzostwo Anglii..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 15:41

Mam nadzieję,że zarząd,tak jak wcześniej zapowiadano,zapewni sobie prawo pierwokupu Huntelaara i po sezonie 2007/2008 ten piłkarz nas zasili.Jak doskonale widać,cała Europa się solidnie wzmacnia-jeśli myślimy o pozytywnych wynikach za rok w międzynarodowych rozgrywkach,to będziemy zmuszeni kupić jeszcze jednego napastnika.Nie ukrywam,że trochę zazdroszczę Liverpool'owi tego transferu i czasami żałuję,że w naszej drużynie nie ma tak hojnego sponsora,jak chociażby w klubie z Anfield.Ciekawe tylko,jak El Nino sprawdzi się w nowym klubie.Czy nowa liga okaże się dla niego odpowiednia?W końcu to zupełnie inny styl gry...


ODPOWIEDZ