Orange Ekstraklasa 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 13:29

deszczowy pisze:A przypomnieć Ci ostatnią aferkę z zamknięciem waszego stadionu i uznaniem go, za niebezpieczny? Wątek D. Baggio jest już tak zgrany, że nawet nie chce się o nim pisać...
Kolejny będzie mi próbował udowodnić, że jesteśmy nożownikami? Temat wraca jak bumerang? NIC Ci do tego.
EOT w sprawie krakowskiego przedłużenia ręki.
deszczowy pisze:A co do nieszczęsnego Wójcika, to owszem, on jest szefem Fabiniaka. Ale NIE JEST W POLSKIEJ PIłCE SOBIEPANKIEM :!: Podlega Ekstraklasie S. A. I takie zachowanie PRACOWNIKA w stosunku do innego PRACOWNIKA powinno być karane. Wójcik nie jest świetą krową, a zdaje się, że o tym zapomniał!! Zdobył srebrny medal w Barcelonie, ale to było tak dawno, że najstarsi komentatorzy nie pamiętają!!
Trener Wójcik podlega Ekstraklasie? W jaki sposób?
Jego pracodawca bierze udział w rozgrywkach, którymi owa spółka zarządza i tyle.
deszczowy pisze:Nie wiem co Cię tak "rozwaliło" w mojej wypowiedzi? Facet zachował się po prostu jak cham i burak, ordynarnie wyzywając swojego podwładnego. [..] Jego zachowanie zaprezentował TVN, a nagranie jest już na yt, i krąży po Polsce. Nie twierdzę, że trener ma być opiekunem grupy panienek, ale na litość, niech obowiązują przynajmniej JAKIEś standardy zachowań :!: Takie postępowanie to zwykłe chamstwo! Czy to, że jest trenerm daje mu prawo do urągania i obrażania swojego podwładnego? Tak myślisz? "Jestem wielkim polskim trenerm i wszystko mi wolno"? :/ Gratuluję. :think: Bardzo ciekawe podejście do życia i PROFESJONALIZMU!
Rozbawiło mnie właśnie to, że o sprawie się mówi bo "idzie w Polskę". Czyli jakby nikt go nie nagrał to nie byłoby problemu, tak? No to ma trener pecha, że ktoś nakręcił jego wypowiedzi...
Nigdzie nie stwierdziłem, że Janusz Wójcik zachował się dobrze. Bo faktycznie wyszedł na chama. Tylko czemu nie jesteś w stanie zrozumieć, że to nie jest nasza sprawa! Niech sobie to wyjaśnia Widzew z Wójcikiem i Fabiniakiem a nie róbmy z tego afery na całą Polskę. Powtarzam - wewnętrzna sprawa klubu. Można o niej mówić ale wtrącać się w to nie powinno.
I co mają do całej sprawy sukcesy i przeszłość Janusza Wójcika? Bo tego też nie rozumiem.
deszczowy pisze:Nie wiem, jakie standardy obowiązują w tej kwestii w Krakowie, ale sądząc po twoim śmiechu nienajwyższe :wink:
Ale WTF? Co to ma niby znaczyć?
deszczowy pisze:Proponuję urządzić konkurs smsowy:
Czy J. Wójcik zachował sie godnie i profesjonalnie, wyzywając publicznie swojego zawodnika?
a) No raczej! Zachował sie jak na faceta z jajami przystało!
b) Nie wiem, jestem kibicem siatkówki.
c) Pomidor.
d) Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
Czasami, jak się czyta podobne perełki to aż ręce opadają...
Ile Ty masz lat? To miało być śmieszne? Błysnąć chciałeś? Myślałeś kiedyś, żeby ograniczyć swój dostęp do internetu?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 13:36

Michal17 pisze:
deszczowy pisze:A przypomnieć Ci ostatnią aferkę z zamknięciem waszego stadionu i uznaniem go, za niebezpieczny? Wątek D. Baggio jest już tak zgrany, że nawet nie chce się o nim pisać...
Kolejny będzie mi próbował udowodnić, że jesteśmy nożownikami? Temat wraca jak bumerang? NIC Ci do tego.
EOT w sprawie krakowskiego przedłużenia ręki.
Prawda w oczy kole? NIC do tego NORMALNYM kibicom, którzy nie przychodzą na stadion z "przedłużeniem ręki"? żal.pl
Michal17 pisze:
deszczowy pisze:A co do nieszczęsnego Wójcika, to owszem, on jest szefem Fabiniaka. Ale NIE JEST W POLSKIEJ PIłCE SOBIEPANKIEM :!: Podlega Ekstraklasie S. A. I takie zachowanie PRACOWNIKA w stosunku do innego PRACOWNIKA powinno być karane. Wójcik nie jest świetą krową, a zdaje się, że o tym zapomniał!! Zdobył srebrny medal w Barcelonie, ale to było tak dawno, że najstarsi komentatorzy nie pamiętają!!
Trener Wójcik podlega Ekstraklasie? W jaki sposób?
Jego pracodawca bierze udział w rozgrywkach, którymi owa spółka zarządza i tyle.
Więc jest pośrednio pracownikiem spółki OE SA.
Michal17 pisze:
deszczowy pisze:Nie wiem co Cię tak "rozwaliło" w mojej wypowiedzi? Facet zachował się po prostu jak cham i burak, ordynarnie wyzywając swojego podwładnego. [..] Jego zachowanie zaprezentował TVN, a nagranie jest już na yt, i krąży po Polsce. Nie twierdzę, że trener ma być opiekunem grupy panienek, ale na litość, niech obowiązują przynajmniej JAKIEś standardy zachowań :!: Takie postępowanie to zwykłe chamstwo! Czy to, że jest trenerm daje mu prawo do urągania i obrażania swojego podwładnego? Tak myślisz? "Jestem wielkim polskim trenerm i wszystko mi wolno"? :/ Gratuluję. :think: Bardzo ciekawe podejście do życia i PROFESJONALIZMU!
Rozbawiło mnie właśnie to, że o sprawie się mówi bo "idzie w Polskę". Czyli jakby nikt go nie nagrał to nie byłoby problemu, tak? No to ma trener pecha, że ktoś nakręcił jego wypowiedzi...
Nigdzie nie stwierdziłem, że Janusz Wójcik zachował się dobrze. Bo faktycznie wyszedł na chama. Tylko czemu nie jesteś w stanie zrozumieć, że to nie jest nasza sprawa! Niech sobie to wyjaśnia Widzew z Wójcikiem i Fabiniakiem a nie róbmy z tego afery na całą Polskę. Powtarzam - wewnętrzna sprawa klubu. Można o niej mówić ale wtrącać się w to nie powinno.
Ostatnie zdanie powala na kolana... I TY mówisz do mnie, że myślenie nie boli? To proponuję małe korepetycje z logiki. A trener faktycznie ma pecha. Gdyby jego słowa nie poszły w yt, to sprawe by zamieciono pod dywan zapewne. Stało sie inaczej, i dobrze.
Michal17 pisze:
deszczowy pisze:Proponuję urządzić konkurs smsowy:
Czy J. Wójcik zachował sie godnie i profesjonalnie, wyzywając publicznie swojego zawodnika?
a) No raczej! Zachował sie jak na faceta z jajami przystało!
b) Nie wiem, jestem kibicem siatkówki.
c) Pomidor.
d) Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
Czasami, jak się czyta podobne perełki to aż ręce opadają...
Ile Ty masz lat? To miało być śmieszne? Błysnąć chciałeś? Myślałeś kiedyś, żeby ograniczyć swój dostęp do internetu?
Myślałeś kiedyś, żeby zacząć myśleć? I sprawdź w słowniku pojęcie "sarkazm". O ile jakowyś posiadasz. Salve!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 13:50

deszczowy pisze:Prawda w oczy kole? NIC do tego NORMALNYM kibicom, którzy nie przychodzą na stadion z "przedłużeniem ręki"? żal.pl
EOT, uszanuj. Nie masz o czymś pojęcia to nie zamilcz.
deszczowy pisze: Więc jest pośrednio pracownikiem spółki OE SA.
Nie, nie jest pracownikiem spółki, nawet "pośrednio", cokolwiek to znaczy...
deszczowy pisze:Ostatnie zdanie powala na kolana... I TY mówisz do mnie, że myślenie nie boli? To proponuję małe korepetycje z logiki. A trener faktycznie ma pecha. Gdyby jego słowa nie poszły w yt, to sprawe by zamieciono pod dywan zapewne. Stało sie inaczej, i dobrze.
A cóż takiego nielogicznego odnajdujesz w moim zdaniu. Niech sobie media mówią/piszą jaki to z Wójcika cham, ale domaganie się jakiegoś odgórnego (z pominięciem jego pracodawcy) ukarania trenera jest paranoją. Nie dostrzegasz różnicy więc twierdzisz, że jestem nielogiczny, tak?
Nie pouczaj mnie.
deszczowy pisze: Myślałeś kiedyś, żeby zacząć myśleć? I sprawdź w słowniku pojęcie "sarkazm". O ile jakowyś posiadasz. Salve!
Ale sarkazmu nie powinna stosować osoba, która nie umie tego robić.
Poczułeś, że tracisz argumenty więc atakujesz mnie osobiście? Oznaka słabości...


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 16:53

Michal17 pisze:
deszczowy pisze:Prawda w oczy kole? NIC do tego NORMALNYM kibicom, którzy nie przychodzą na stadion z "przedłużeniem ręki"? żal.pl
EOT, uszanuj. Nie masz o czymś pojęcia to nie zamilcz.
I komu brakuje argumentów?
Michal17 pisze:
deszczowy pisze: Więc jest pośrednio pracownikiem spółki OE SA.
Nie, nie jest pracownikiem spółki, nawet "pośrednio", cokolwiek to znaczy...
Poczytaj sobie Kodeks Pracy i regulamin Ekstraklasy, to pogadamy.
Michal17 pisze:
deszczowy pisze:Ostatnie zdanie powala na kolana... I TY mówisz do mnie, że myślenie nie boli? To proponuję małe korepetycje z logiki. A trener faktycznie ma pecha. Gdyby jego słowa nie poszły w yt, to sprawe by zamieciono pod dywan zapewne. Stało sie inaczej, i dobrze.
A cóż takiego nielogicznego odnajdujesz w moim zdaniu. Niech sobie media mówią/piszą jaki to z Wójcika cham, ale domaganie się jakiegoś odgórnego (z pominięciem jego pracodawcy) ukarania trenera jest paranoją. Nie dostrzegasz różnicy więc twierdzisz, że jestem nielogiczny, tak?
Nie pouczaj mnie.
Bo jakaś dyscyplina obowiązuje. Powinien zostać ukarany I przez klub I przez Ekstraklasę.
Michal17 pisze:
deszczowy pisze: Myślałeś kiedyś, żeby zacząć myśleć? I sprawdź w słowniku pojęcie "sarkazm". O ile jakowyś posiadasz. Salve!
Ale sarkazmu nie powinna stosować osoba, która nie umie tego robić.
Poczułeś, że tracisz argumenty więc atakujesz mnie osobiście? Oznaka słabości...
Masz jeszcze jakąś głęboką refleksję tego rodzaju? I naprawdę sprawdź sobie co to takiego "sarkazm". Wielki znawco ludzkich emocji.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 17:07

Wyciąganie konsekwencji w stosunku do Wójta? Absolutnie - tu nie o to chodzi, to byłoby niewłaściwe.
Filmiki po prostu pokazują, jakich "metod szkoleniowych" trzyma się Wielki Motywator...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 18:00

deszczowy pisze:I komu brakuje argumentów?
Poczytaj ten temat, kilka stron wcześniej była rozmowa o nożownikach z Krakowa. Nie będę się powtarzał.
deszczowy pisze:Poczytaj sobie Kodeks Pracy i regulamin Ekstraklasy, to pogadamy.
Poczytam chyba, tak z ciekawości. Ciekawi mnie co to jest pośrednie zatrudnienie (w tej sytuacji).
To, że klub zgadza się na prowadzenie rozgrywek przez taką a nie inną spółkę nie oznacza, że pracownicy klubu są pracownikami spółki.
deszczowy pisze: Bo jakaś dyscyplina obowiązuje. Powinien zostać ukarany I przez klub I przez Ekstraklasę.
Owszem, dyscyplina powinna być. Tylko dlaczego dwa razy karać za to samo? To dla was takie oczywiste?
deszczowy pisze:Masz jeszcze jakąś głęboką refleksję tego rodzaju? I naprawdę sprawdź sobie co to takiego "sarkazm". Wielki znawco ludzkich emocji.
Możesz mi cisnąć dalej, w internecie łatwo, co? Ja nie będę się z Tobą kłócił ani tym bardziej nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać - nie warto.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 18:27

Osobiście uważam, że nagłe karanie Wójcika za przeklinanie na ławce nie miałoby sensu. Bo gdyby się uprzeć, to można zainstalować mikrofony na każdej trenerskiej ławce w polskiej lidze i ściągać grzywny od trenerów. Tak to już jest, że polska kopana budzi sporo emocji, nie tylko tych "dobrych". A to, że media nakryły Wójcika - cóż, nie zrobiły to ani pierwszy, ani ostatni raz.
Orest Lenczyk - "na Dawidka i w trybuny" :C
Nikt z tego afery nie robił. A teraz ma robić?
Pamiętam jak dwa, trzy lata temu graliśmy w styczniu mecz towarzyski ze Słowenią przy pustych trybunach. Cicho było, jak makiem zasiał. Słychać było dosłownie wszystko, co sie dzieje na boisku. Przekleństwa piłkarzy dwoiły się i troiły. I też nikt hałasu wielkiego o to nie robił.
Natomiast na miejscu Fabiniaka zastanowiłbym się czy jest sens pracować z trenerem, który bezczelnie go obraził. Co innego przeklnąć, krytykując jego grę, a co innego wyzywać go od tego i owego.

Dla ciekawskich, polecam Pamiętnik Kowala. Tam jest pełno Janusza W. Na brak nudy nie można narzekać :C

PS. Był taki jeden, co też się sprzeciwiał bluzganiu i innym takim. Nazywał się Mr T i wychodziło mu to mniej więcej tak:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 14:46

Nie wiem o co chodzi z tą aferą z przeklinaniem Wójcika poprostu nakryli go na tym co prawie każdy trener i piłkarz robi na boisku treningu i poza nim. Idzcie choćby na dowolny mecz IV III II czy I ligi i posłuchajcie jak piłkarze miło odnoszą się do siebie. Nie popieram tego, ale tak już jest i karanie za to kogoś mija się z celem bo by trzeba wszystkich prawie karać. Przykłady można by mnożyć jak choćby Majdan który wypowiadał się dla CANAL + na wizji i myślał ,że mówi tylko do chłopaków :). Najtrudniejsze dla piłkarza w wywiadzie jest to by nie rzucać epitetami. Może trochę przesadzone ale troche w tym prawdy jest:P. I nie czaje jaki jest związek Wójcika z nożami na Wiśle o_O już naprawdę robi się nudne wypominać wypadek z przed paru lat. Wszędzie znajdzie się banda idiotów i nie poradzimy nic na to. Pozdrawiam :)


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 14:58

Oczywiście pan Zambrotta i valsir mają rację, ale wszędzie musi się znaleźć jakiś osobnik (w tym wypadku deszczowy) oderwany od rzeczywistości 8)
valsir pisze: I nie czaje jaki jest związek Wójcika z nożami na Wiśle o_O już naprawdę robi się nudne wypominać wypadek z przed paru lat.
Jak widać ten argument zawsze wraca przy okazji Wisły i jej kibiców. Przykre.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 10:19

Michal17 pisze:
valsir pisze: I nie czaje jaki jest związek Wójcika z nożami na Wiśle o_O już naprawdę robi się nudne wypominać wypadek z przed paru lat.
Jak widać ten argument zawsze wraca przy okazji Wisły i jej kibiców. Przykre.
To jest wg zasady.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.
WIELKA WISŁA !


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 11:00

Dziś kolejny mecz Jagi o utrzymanie i to na bardzo trudnym terenie . Do Poznanie wybrała się dość spora grupa kibiców żeby dopingować . Lech będzie walczył do końca o drugą lokatę więc będzie ciężko no ale jak pan Górski powiadał do póki piłka w grze wszystko jest możliwe
Jaga my wierzymy


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 20:07

sushi pisze: Jaga my wierzymy

Ja też wierze bo lecha szczerze nie lubie.Może nowy trener jagi coś zmieni,ale na bułgarskiej będzie im bardzo trudno


Obrazek
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 22:50

wiecie co ale jak oglądam mecz w polskiej lidze i widzę co sędziowie pokazują to aż żal za dupe ściska z takim sędziowaniem to nie w orange ekstaklasie tylko w lidze podwórkowej bo to co sędzia wyprawiam dzis na boisku w Poznaniu to żenada do potęgi entej . Sam p. Michniewiecz i p. Smokowski powiedzieli w c+ że sędzia zepsuł zawody aż niechce się oglądać to co powiedział po meczu Radek Kałużny w 100% nie zgodzę sie z tym że musi Jaga dostać kopa grała naprawde ale jak sie widzi jak Vuk jest faulowany z 3 razy i ani razu sie niegwizdze a faul na Lech i już wyjmuję się żółty kartonik to od razu odechciewa się grać w piłkę ale nadal wierzę że Jaga się utrzyma nie patrząc sie za siebie
JAGA MY WIERZYMY
Tylko Ty W Moim Sercu Ty Jedna Jedyna Niepokonana JAGA KOCHANA


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 00:17

Sędzia wypaczył mecz, nie da się ukryć. Z drugiej strony i tak Jaga w jedenastu grała piach, więc Lech zwyciężyłby zapewne niezależnie od kartek. Co do samej gry, to jestem pod wrażeniem występu Cueto, naprawdę pokazał świetną technikę jak na ligę polską, grał z zaangażowaniem, będzie miał Lech z niego pożytek


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 11:42

Sedzia rzeczywsice mial wplyw na winik meczu,pierwsza jak i druga czerwien moim zdaniem nie zasluzona,ale te fatalne bledy Jagi w defensywie tez wolają o pomste do nieba,ale to co wyprawial sedzia przechodzi ludzkie pojecie,zreszta jak powiedzial kaluzny mecz skonczyl sie dla nich kiedy sedzia wydzedl na boisko.
No ale co do samego meczu to rzeczywiscie wysteo cueto pierwsza klasa,piekne dwie bramki


Obrazek
Zablokowany