Orange Ekstraklasa 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 12:01

Niasty pisze:(...)zreszta jak powiedzial kaluzny mecz skonczyl sie dla nich kiedy sedzia wydzedl na boisko.
dlatego Kałuża chciał się pokazać i zdobyć bramke - co prawda samobójczą ale jednak.
Bardzo mnie zaskoczyła postawa młodego Cueto - spisał się naprawdę dobrze, jeśli nie będzie mieć kontuzji i częsciej bedzie grać to Lech będzie mieć z niego wiele pożytku.
Jaga i tak by przegrała nawet gdyby sędzia nie wywalił 2 zawodników z boiska bo dominacja Lecha była bezapelacyjna. Decyzje sędziego spowodowały, że wynik jest tak duży i tyle.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 16:04

Takie wielkie gadanie, ze sedzia skrecil mecz. Jagiellonia i tak by przegrala ze swietnie dysponowanym Lechem, ich gra przypominala kopanine. Bledy sedziego wplynely tylko na rozmiary porazki :D

dzisiaj (L)egia!


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 maja 2008, 17:42

Tak tak, Jagiellonia by przegrała. To po jaką cholerę wogle rozgrywany był ten mecz. :/ :/ Trzeba było od razu przed meczem dopisać 3 oczka Lechowi.

To co robił wczoraj Podgórski to jest żenada, sprawa nie zostanie na pewno tak zostawiona.

Co do aspektów kibicowskich, to się przeliczyłem. Myślałem do tej pory że na Bułgarskiej dzieje się nie wiadomo co. Wisła zrobiła większe wrażenie. Chodź oprawa ładna.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2008, 23:13

Żuk pisze:Tak tak, Jagiellonia by przegrała. To po jaką cholerę wogle rozgrywany był ten mecz. :/ :/ Trzeba było od razu przed meczem dopisać 3 oczka Lechowi.

To co robił wczoraj Podgórski to jest żenada, sprawa nie zostanie na pewno tak zostawiona.

Co do aspektów kibicowskich, to się przeliczyłem. Myślałem do tej pory że na Bułgarskiej dzieje się nie wiadomo co. Wisła zrobiła większe wrażenie. Chodź oprawa ładna.
Bo kibice na Lechu są przereklamowani. Też sądziłem że kibice Lecha są najlepsi w Polsce, jednak po meczu Lech-Wisła zmieniłem zdanie. Ale co fakt to fakt, oprawy robią przyjemne dla oka ;)

Wybiera się ktoś jutro na WIELKĄ FETE Z OKAZJI ZDOBYCIA MISTRZOSTWA POLSKI PRZEZ WISŁE KRAKÓW? ;)


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2008, 11:20

paku pisze:Bo kibice na Lechu są przereklamowani. Też sądziłem że kibice Lecha są najlepsi w Polsce, jednak po meczu Lech-Wisła zmieniłem zdanie. Ale co fakt to fakt, oprawy robią przyjemne dla oka ;)
1906% poparcia, skończcie z internetowym wywyższaniem Lecha ponad inne ekipy. Z całym szacunkiem ale 3-ligowy ( 8) ) Widzew, Ruch czy Legia (za swoich dobrych czasów z normalnym zarządem) są równi jeśli nie lepsi o pyr...
Oprawy mają bardzo dobre, dużo jednak ta złotówka od biletu daje :) Trzeba to na Wiśle przywrócić :twisted:
paku pisze:Wybiera się ktoś jutro na WIELKĄ FETE Z OKAZJI ZDOBYCIA MISTRZOSTWA POLSKI PRZEZ WISŁE KRAKÓW? ;)

Mam nadzieję, że nie masz wątpliwości, że ja będę :) Rynek jest nasz!


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2008, 11:56

Bardzo dobrze ze Wisła wygrała lige szkoda ze przentowany styl i poziom gry troche spada. W LM druzyna prowadzaca 0 : 2 nie odda tak łatwo 5 bramek. Drugie miejsce- Legia miala troche pod gorke- forma zawodnikow, konflikt miedzy kibicami i zarzadem ale coz myzle ze bedzie miala. A 3 no coz osobiscie licze na Lech bo nie chcem zeby Groclin bo to klub bez przyszlosci. Odejdzie Sikora, Majewski i po klubie. Do spadku no coz mysle Ze Widzew i zaglebie to wiadomo ,a 3 od konca chyba LKS a Jaga w barazach- Lech gra z LKs-em i tak latwo nie odpusci. Szkoda ze Korona tak nisko bo ladnie zaczynaja grac .
To tyle oby ostatnia kolejka obyla sie bez przekretow no i zeby byly dobre mecze . :prochno:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2008, 14:57

Prawda jest taka że z taką formą jaką wisła zaprezentowała w rundzie rewanżowej nie ma szans na awans do ligi mistrzów,nawet przy miare korzystnym losowaniu.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2008, 15:48

Niasty pisze:Prawda jest taka że z taką formą jaką wisła zaprezentowała w rundzie rewanżowej nie ma szans na awans do ligi mistrzów,nawet przy miare korzystnym losowaniu.
Prawda jest taka, że nawet jeśli Wisła będzie prezentowac magiczną (jak na swoje warunki) formę to przy niesprzyjającym wyniku losowania i tak nie awansuje do LM.


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2008, 18:32

Drugiej rundy nie liczę, bo wstyd jej nie przejść.

A jeśli chodzi o trzecią rundę to:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1747267,wiadomosc.html pisze: Potencjalni rywale Wisły w III rundzie:

pewni:
Liverpool FC (Anglia)
FC Barcelona (Hiszpania)
Arsenal Londyn (Anglia)
Juventus Turyn (Włochy)
Steaua Bukareszt (Rumunia)
Olympiakos Pireus (Grecja)
Szachtar Donieck (Ukraina)
w zależności od wyników w swoich ligach:
Werder Brema lub Schalke Gelsenkirchen (Niemcy)
AC Fiorentina lub AC Milan (Włochy)
jeśli przejdą II rundę:
Panathinaikos Ateny (Grecja)
FC Basel (Szwajcaria)
Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Anderlecht Bruksela (Belgia)
w zależności od wyników w swoich ligach i jeśli przejdą II rundę:
Celtic Glasgow lub Glasgow Rangers (Szkocja)
prawdopodobni (dwa z czterech w zależności od rozstrzygnięć w ligach holenderskiej i francuskiej):
Ajax Amsterdam (Holandia) lub Spartak Moskwa (Rosja) lub Olympique Marsylia (Francja) lub Atletico Madryt (Hiszpania).
Z zespołami typu Steaua czy Basel Wisła mogłaby powalczyć. Ale takich drużyn jest bardzo mało. Większość to bardzo solidne drużyny, które na dzień dzisiejszy są poza zasięgiem jakiejkolwiek polskiej drużyny. Nawet Wisły, która Orange Ekstraklasę zdominowała...


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2008, 21:11

Puchar jest nasz, puchar jest nasz, puchar do Legii należy =)


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2008, 22:00

Tak. Kibice Legii też podobno pokazali klasę... :roll:


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2008, 23:37

Wisła była słaba dzisiaj. To co robi Łobodziński [*] nie mam pojecia po co oni go sciagneli. Legia, tez zagrala baaardzo przecietny mecz, z tym ze do nich usmiechnelo sie szczescie w karnych.

Co do kibicow. Niezly numer...w jednej chwili wyszli z sektora przeszli przez skrawek boiska i juz prawie tlukli sie z kibolami wisly. (policja jakby nie istaniala) ... ja sie tam tylko balem o tego mesia :P


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2008, 23:44

Oj Mercedesa byłoby szkoda, fajnie wyglądało to wszystko na żywo :) Mecz, sam w sobie był "taki se", ponoć oglądającym go w TV towarzyszyły wstawki komentatora w postaci długiego ciągłego "yyyy" :)


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2008, 08:20

Nie wiem kto komentował ten mecz, ale było to bardziej żenujace niż połączenie Kołtonia i Szpakowskiego :roll: Koles przeżywał ten mecz jak by finał LM był a nie Puchar Polski. Gadał takie głupoty że nie wiedziałem ze starszym czy śmiac się czy płakać :think:


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2008, 10:37

stara_dama pisze:Wisła była słaba dzisiaj. To co robi Łobodziński [*] nie mam pojecia po co oni go sciagneli. Legia, tez zagrala baaardzo przecietny mecz, z tym ze do nich usmiechnelo sie szczescie w karnych.

Co do kibicow. Niezly numer...w jednej chwili wyszli z sektora przeszli przez skrawek boiska i juz prawie tlukli sie z kibolami wisly. (policja jakby nie istaniala) ... ja sie tam tylko balem o tego mesia :P
Daj Łobodzinskiemu czas. Podobnie było z Żurawskim który przyszedł z Lecha Poznań i przez rok grał podobny piach co Wojtek. Po roku sami wiecie jak grał Żuraw.
Karne to loteria. I równie dobrze to Wisła mogłaby wygrać. Ale przegrała i gratuluje Wojskowym.
Ale, Mistrz Polski WISŁA KRAKÓW ;)


Zablokowany