Orange Ekstraklasa 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 19:38

BuffonJuve pisze:W minionej kolejce Wisła przegrała pierwszy raz w sezonie.
Legia pokonała Wisłe 2-1.
2 gole dla Legii strzelił Rybus, a dla Wisły gola zdobył Brożek.
Zagłębie Sosnowiec porzegrało kolejny mecz i zapewniło sobie grę w 3 lidze.
Dziękujemy :roll:


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 20:03

Bylem wczoraj na meczyku Legia - Wisla specyjalnie z Suwalk pojechalem :p no i powiem ze poziom slaby i kibicowania i grania. Dobrze ze siedzialem na krytej w sektorze A to tam głownie krzyczeli to troche morde podarlem. A zyleta coz ciagly najazd na Miklasa i ITI, pewnie sluszne no ale kibicow brak przynajmniej na zylecie. A mecz no coz Rybus Roger dobrze grali w Wisle jako tako Diaz, Brozek (piekny karny :prochno: ) no i Boguski .Ogolnie fajny meczyk gole padly, a to najwazniejsze.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 20:39

Niezle Wojcik pojechal bramkarza swojej druzyny :D

http://rapidshare.com/files/111068574/60_90_Wojcik.avi
lub
http://sharebase.de/files/hJH1HnSpqh.html

i na YouTube


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 21:03

Wójcik w Widzewie, Łodzianom nic dobrego nie wróży

No ale akcja Wójcika pierwszorzędna :C


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 21:59

pikito pisze:Dobrze ze siedzialem na krytej w sektorze A to tam głownie krzyczeli to troche morde podarlem.
pikito pisze: A zyleta coz ciagly najazd na Miklasa i ITI, pewnie sluszne
To w końcu słusznie czy nie
pikito pisze: A mecz no coz Rybus Roger dobrze grali w Wisle jako tako Diaz,
:shock: Rado go ruchał jak chciał


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 22:10

Sapo_JuveFan pisze:Niezle Wojcik pojechal bramkarza swojej druzyny :D

http://rapidshare.com/files/111068574/60_90_Wojcik.avi
lub
http://sharebase.de/files/hJH1HnSpqh.html

i na YouTube
"Motorniczy" to ma metody...
Jakby wypominanie kilogramów na łamach prasy miało przynieść coś dobrego. A samo zachowanie na meczu - skrajnie żenujące. Ech...

P.S. Może nie ekstraklasa i może nie najświeższe, ale:
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35757,5082947.html
Przykre. Bardzo.
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2008, 07:25 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 23:12

UlTrAs pisze:
BuffonJuve pisze:W minionej kolejce Wisła przegrała pierwszy raz w sezonie.
Legia pokonała Wisłe 2-1.
2 gole dla Legii strzelił Rybus, a dla Wisły gola zdobył Brożek.
Zagłębie Sosnowiec porzegrało kolejny mecz i zapewniło sobie grę w 3 lidze.
Dziękujemy :roll:
Grę w 3 lidze to zapewnił nam PZPN tak dla jasności :whistle:


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2008, 23:31

A czy ja podwazalem ze nie slusznie.?? chodzi mi o to ze szkoda takich meczy, zeby byl doping jak na Shahtarze gdzie caly stadion krzyczal przez 90 min Warszawa CWKS Legia to bylo to. A co do zawodnkow wiesz kazdy moze miec inne zdanie . Dla mnie i dla kolegi ktory byl ze mna Łobodzinski w 1 polowie gral najlepiej z Wislakow , :roll: a zostal zdjety , tak to jest .

Edit : A co do Slask i rasistowskich, transparentow to paranoja, to nie sa kibice - to nazisci, ksenofoby itp . no bez przesady !! Wypowiadaj sie jeden zawodnik nawe tmo meczu Warta - Lechia , ktory wychowal sie w Poznaniu, jezyk idealny a ze kolor inny , nawisko , no ico z tego?? dziwne to ?? jeszcze zeby n aHitlerze i tych walo....,szwabach sie wzorowac. ŻAL!!!


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 01:11

steru pisze:
UlTrAs pisze:
BuffonJuve pisze:W minionej kolejce Wisła przegrała pierwszy raz w sezonie.
Legia pokonała Wisłe 2-1.
2 gole dla Legii strzelił Rybus, a dla Wisły gola zdobył Brożek.
Zagłębie Sosnowiec porzegrało kolejny mecz i zapewniło sobie grę w 3 lidze.
Dziękujemy :roll:
Grę w 3 lidze to zapewnił nam PZPN tak dla jasności :whistle:
Trzeba było grać uczciwie ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 08:23

paku pisze:
steru pisze:
UlTrAs pisze:
Dziękujemy :roll:
Grę w 3 lidze to zapewnił nam PZPN tak dla jasności :whistle:
Trzeba było grać uczciwie ;)
Jak wszystkie inne drużyny... Skala korupcji jest za duża, żeby problem dobrze rozwiązać a według mnie PZPN nie powinien Nam pozwolić grać w OE bo po co to wszystko jak już było wiadomo że i tak spadniemy... Oby Wiśle nic nie udowodniono :wink:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 11:20

To Wójcik pojechał...... :rotfl: Ale on zawsze miał niezłe wstawki. Co nie zmienia faktu, że powinni go za coś takiego ukarać! Takie zachowanie to skandal. Pierwszoligowy trener.... :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 11:30

deszczowy pisze:To Wójcik pojechał...... :rotfl: Ale on zawsze miał niezłe wstawki. Co nie zmienia faktu, że powinni go za coś takiego ukarać! Takie zachowanie to skandal. Pierwszoligowy trener.... :angry:
Może mi ktoś wyjaśnić co on takiego zrobił? Ja tego po prostu nie rozumiem... Krzyczy na bramkarza i nawet jeśli go wyzywa to jest sprawa między trenerem i piłkarzem, wewnętrzna sprawa klubu. PZPN'owi, Ekstraklasie i mediom nic do tego! Ukarać go? Czy świat już stanął na głowie? Karę to mu może co najwyżej dać jego pracodawca...
A jak słyszę, że Lechię chcą ukarać za te niby rasistowskie okrzyki, może nawet karnymi punktami i degradacją (!!!) to mój krakowski nóż w kieszeni się sam otwiera. Żyjemy w chorej rzeczywistości...

Od razu zaznaczam, że nie wchodzę w poprzednią dyskusję na tematy typu "Czy Wisła jest mistrzem czy miszczem?", "Czy Legia ośmieszyła Wisłę?", "Czy i kiedy Zagłębie wróci do ekstraklasy?" itp. Jest ona na poziomie dzieci neostrady, nikogo nie obrażając, w szczególności moich braci po szalu (paku i innych). Kiiibiiiceee neeet....


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 12:27

Michal17 pisze:
deszczowy pisze:To Wójcik pojechał...... :rotfl: Ale on zawsze miał niezłe wstawki. Co nie zmienia faktu, że powinni go za coś takiego ukarać! Takie zachowanie to skandal. Pierwszoligowy trener.... :angry:
Może mi ktoś wyjaśnić co on takiego zrobił? Ja tego po prostu nie rozumiem... Krzyczy na bramkarza i nawet jeśli go wyzywa to jest sprawa między trenerem i piłkarzem, wewnętrzna sprawa klubu. PZPN'owi, Ekstraklasie i mediom nic do tego! Ukarać go? Czy świat już stanął na głowie? Karę to mu może co najwyżej dać jego pracodawca...
A jak słyszę, że Lechię chcą ukarać za te niby rasistowskie okrzyki, może nawet karnymi punktami i degradacją (!!!) to mój krakowski nóż w kieszeni się sam otwiera. Żyjemy w chorej rzeczywistości...
Jeżeli jako kibic biegasz z nożem w kieli, to faktycznie, rzeczywistość (twoja) jest chora. Chociaż u was to już chyba taki obyczaj, w Krakowie, że na mecze wpadacie z nożami, co?
Pomyśl trochę, man.... Jeżeli za takie zachowanie trenera, Wyzywającego zawodnika od k.. i ch..., zachowanie, które idzie w Polskę nie powinno się wyciągać konsekwencji to.. :angry:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 12:40

deszczowy pisze: Jeżeli jako kibic biegasz z nożem w kieli, to faktycznie, rzeczywistość (twoja) jest chora. Pomyśl trochę, man.... Jeżeli za takie zachowanie trenera, Wyzywającego zawodnika od k.. i ch..., zachowania, które idzie w Polskę nie powinno się wyciągać konsekwencji to.. :angry:
Z tym nożem to była ironia, nawiązująca do ciągłego nazywania nas, krakowskich kibiców nożownikami :angry: Myślenie nie boli...
A w temacie: A co Tobie i innym do tego jakich określeń w stosunku do SWOICH podopiecznych używa trener Janusz Wójcik? Konsekwencje może wyciągać Widzew jako jego pracodawca! A nie jakieś Ekstraklasy i PZPN'y. Żyjemy w czasach, gdzie jest wola totalnej kontroli, wolność to pojęcie już chyba legendarne.
Zachowanie, które idzie w Polskę? :rotfl: Rozwaliłeś mnie tym tekstem...

A BTW nie wiem czy słyszeliście o materiale TVN na temat kibicowskich ustawek, gdzie podano liczbę ponad 11 tysięcy takich bijatyk między kibicami. Dane te zaczerpnięto ze... strony internetowej http://ustawki.eu/ :angry:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 13:05

Michal17 pisze: Z tym nożem to była ironia, nawiązująca do ciągłego nazywania nas, krakowskich kibiców nożownikami :angry: Myślenie nie boli...
A w temacie: A co Tobie i innym do tego jakich określeń w stosunku do SWOICH podopiecznych używa trener Janusz Wójcik? Konsekwencje może wyciągać Widzew jako jego pracodawca! A nie jakieś Ekstraklasy i PZPN'y. Żyjemy w czasach, gdzie jest wola totalnej kontroli, wolność to pojęcie już chyba legendarne.
Zachowanie, które idzie w Polskę? :rotfl: Rozwaliłeś mnie tym tekstem...
A przypomnieć Ci ostatnią aferkę z zamknięciem waszego stadionu i uznaniem go, za niebezpieczny? Wątek D. Baggio jest już tak zgrany, że nawet nie chce się o nim pisać...
A co do nieszczęsnego Wójcika, to owszem, on jest szefem Fabiniaka. Ale NIE JEST W POLSKIEJ PIłCE SOBIEPANKIEM :!: Podlega Ekstraklasie S. A. I takie zachowanie PRACOWNIKA w stosunku do innego PRACOWNIKA powinno być karane. Wójcik nie jest świetą krową, a zdaje się, że o tym zapomniał!! Zdobył srebrny medal w Barcelonie, ale to było tak dawno, że najstarsi komentatorzy nie pamiętają!!
Nie wiem co Cię tak "rozwaliło" w mojej wypowiedzi? Facet zachował się po prostu jak cham i burak, ordynarnie wyzywając swojego podwładnego. Nie wiem, jakie standardy obowiązują w tej kwestii w Krakowie, ale sądząc po twoim śmiechu nienajwyższe :wink: Jego zachowanie zaprezentował TVN, a nagranie jest już na yt, i krąży po Polsce. Nie twierdzę, że trener ma być opiekunem grupy panienek, ale na litość, niech obowiązują przynajmniej JAKIEś standardy zachowań :!: Takie postępowanie to zwykłe chamstwo! Czy to, że jest trenerm daje mu prawo do urągania i obrażania swojego podwładnego? Tak myślisz? "Jestem wielkim polskim trenerm i wszystko mi wolno"? :/ Gratuluję. :think: Bardzo ciekawe podejście do życia i PROFESJONALIZMU!

Proponuję urządzić konkurs smsowy:
Czy J. Wójcik zachował sie godnie i profesjonalnie, wyzywając publicznie swojego zawodnika?
a) No raczej! Zachował sie jak na faceta z jajami przystało!
b) Nie wiem, jestem kibicem siatkówki.
c) Pomidor.
d) Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
Czasami, jak się czyta podobne perełki to aż ręce opadają...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany