Puchar UEFA 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:48

Bayern zszedl na Ziemie teraz zobaczymy jak Fiorentina. Fajna byla mina mojego brata kibica Bayernu :D


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 21:12

Il_Bianconero pisze:Bayern zszedl na Ziemie teraz zobaczymy jak Fiorentina. Fajna byla mina mojego brata kibica Bayernu :D
Chłopie wyobrazam to sobie :lol: i przede wszystkim chciał bym pogratulować Zenitowi :)


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
ptak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 23:25

No i jest

Zenit - Rangers

Vieri zawalił strasznie

no nic bedzie ciekawy finał nie moge sie juz doczekac.


wierny juve od 1994
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 23:29

Rangers - Zenit w finale. Nasuwaja mi sie dwie konkluzje: nie tylko Wlosi graja cattenaccio :wink: oraz nie ma to jak wyznaczyc doswiadczonych pilkarzy do wykonywania karnych :prochno:


majcok

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 22
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 23:29

Szkoda fiorentiny, rangersi grali najgorszy mozliwy futbol, a jednak nieudolnosc ataku violi i rozpaczliwie broniacy sie glasgow rangers wygrywa :\ Niech szkoci dziekuja vieriemu nie tylko za ten przestrzal : P Licze na pogrom ze strony swietnego zenitu : o


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 23:30

ptak pisze:
Zenit - Rangers



no nic bedzie ciekawy finał nie moge sie juz doczekac.

Ale na pewno mecz Fioretniny z zenitem bylby ciekawszy,podejrzewam żę będzie tak Zenit będzie atakował a Ranegers będzie się bronił grając antufutbol tak jak dzisiaj.


Obrazek
ptak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 00:43

Niasty pisze:
ptak pisze:
Zenit - Rangers



no nic bedzie ciekawy finał nie moge sie juz doczekac.

Ale na pewno mecz Fioretniny z zenitem bylby ciekawszy,podejrzewam żę będzie tak Zenit będzie atakował a Ranegers będzie się bronił grając antufutbol tak jak dzisiaj.
Dlatego tak jak napisałem wczesniej przed zakonczeniem meczu ze wolalbym zobaczyc Fiorentine na żywo niz Rangers.

Zdecydowanie byłby ciekawszy mecz no ale, niech tylko Zenit ich powali konkretnie


wierny juve od 1994
mixer1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2007
Posty: 21
Rejestracja: 27 października 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 02:01

I niech teraz mi ktoś powie, że włoskie kluby grają defensywnie. Za taką grę jak pokazali Rangersi powinno się zsyłać do 4 ligi :). Teraz będzie cudowny finał, mam nadzieję, że Zenit będzie skuteczniejszy niż Fiorentina, bo nie chciałbym, aby drużyna grająca taki antyfutbol zdobyła puchar UEFA. BTW był to jeden ze słabszych meczów jakie widziałem w tym sezonie.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 03:56

to taka przestroga takze dla juve. juz nie ma silnych i slabych druzyn... jezeli nie jest sie na maxa skoncetrowanym i jezeli nie wklada sie 100% z siebie to potem tak to wychodzi jak widzimy np z bayernem :)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 08:13

mixer1990 jeden ze słabszych meczów jakie widziałeś w tym sezonie? ale chyba w wykonaniu Rangersów?, bo Viola nie grała źle, niektóre akcje Mutu, Montolivio, gra w obronie Gobbiego mi się naprawde podobały, więc im nie powinieneś zarzucać tego. A Rangersi udowadniają,że można się bronić przez 70 pare min i uzyskać korzystny koncowy wynik, mimo iż na niego z przebiegu całej gry bardziej zasługiwała Fiorentina, ale kto powiedział, że piłka jest sprawiedliwa :D


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 08:14

marcinek pisze:to taka przestroga takze dla juve. juz nie ma silnych i slabych druzyn... jezeli nie jest sie na maxa skoncetrowanym i jezeli nie wklada sie 100% z siebie to potem tak to wychodzi jak widzimy np z bayernem :)

Dokładnie bayern myślał że wygra te rozgrywki na półgwizdka


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 09:17

A mi bardzo szkoda jest Fiorentiny. To co pokazali wczoraj było wyraźnie lepsze od gry Rangers... W ogóle nie rozumiem jak mogli nie wykorzystać którejś z tych sytuacji do strzelenia bramki. Vieri to już emerytura, to on przegrał ten mecz, najpierw w dogrywce gdzie zmarnował chyba 3 dobre okazje na bramkę, a później ten karny :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 09:20

To, co sobą zaprezentowała wczoraj Fiorentina, po prostu kompromituje ją na arenie międzynarodowej. Nie potrafiła przez 120 minut strzelić gola drużynie, która sama nie oddała (chyba) ani jednego strzału na bramkę rywala. A te sytuacje, co miał Vieri w dogrywce.... chyba już czas pomyśleć o emeryturze. Szkoda piłkarza, który tak kończy. I na koniec ten karny.
Mecz nudny, czasami nic się nie działo. Aż momentami oglądałem "Sezon na Leszcza" na Polsacie (BTW. fajny film :C ). I chyba tak często przełączałem na Polsat, że wiem mniej więcej o co chodziło w tym filmie.

Dla mnie to jeden z najsłabszych finałów w historii UEFA. A już na pewno jeden z najmniej atrakcyjnych. Ale skoro obie drużyny pokonały resztę stawki, niech walczą o miano zdobywcy Pucharu UEFA.
Kiedyś ten Puchar miał większy prestiż. Stare czasy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 09:30

Szkoda mi violi. Moim zdaniem grali o wiele lepiej od rangersów, a jednak przegrali. Fiorentina oddała około 30 strzałów na bramkę Alexandra. Niestety żaden strzał nie wpadł do siatki.
Mutu miał poprowadzić viole do finału, jednak zagrał moim zdanie słabo. Wiele głupich strat itp.

Mam nadzieję, że w finale zawiedzie taktyka Smith'a i rangersi przegrają. Ich taktyka jak na razie jest skuteczna, ale gra bardzo brzydka. Oby było jak najmniej drużyn grających w taki sposób.

Świetnie w tym meczu zagrał Montolivo. Ładnie podawał, strzelał, kombinował. Przydałby nam się taki piłkarz, jak on. Szkoda że Pan Secco go nie kupi :cry:

PS. Dobrze, że chociaż rangersi nie zdążyli na lotnisko :C


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2008, 09:45

Z jednej strony szkoda Fiorentiny która cały mecz przeważała i stworzyła dużo więcej sytuacji do strzelenia gola. Jednak z drugiej strony sami są sobie winni nie wykorzystując żadnej sytuacji i rażąc nieskutecznością. O tym meczu na pewno można powiedzieć że był to mecz tylko do jednej bramki. Szkoci pierwszy strzał na bramkę oddali bodajże w 76 min. Koledzy z pola musieli podawać co jakieś czas do Freya żeby ten się nie zastał bo nie miał nic do roboty przez większość meczu. Faktem jest że Alexander też nie miał zbyt dużo pracy bo Włosi nie grzeszyli celnością ale przynajmniej stwarzali okazję. Oby finał był lepszy niż wczorajszy półfinał. Może Rengersi zagrają bardziej ofensywnie, bardziej pod publikę... Zobaczymy...


ODPOWIEDZ