Puchar UEFA 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 07:07

byłem calym sercem wczoraj za Getafe bo poprostu byli lepsi technicznie i maja naprawde silnego ducha druzyny zeby tak grac w 10 to jest niesamowite

a Bayern poprostu mial fuks i mam nadzieje ze Zenit pokaze ze nie tylko gwiazdy sie licza w piłce

co do gola Toniego w ostatniej minucie dogrywki to nie powinno wogole go byc bo Toni powinien wczesniej dostacz czerwien za brzydkie uderzenie obroncy w polu karnym,..


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 08:02

W pierwszym meczu było 1:1, w drugim też 1:1 (w regulaminowym czasie). W dogrywce 2:2. Od kiedy gole w dogrywce na wyjeździe w przypadku remisu daja awans gości?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 08:18

tabo89 pisze:a Bayern poprostu mial fuks
Fuks? A może Bayern po prostu konsekwentnie grał do końca?
stahoo pisze:W pierwszym meczu było 1:1, w drugim też 1:1 (w regulaminowym czasie). W dogrywce 2:2. Od kiedy gole w dogrywce na wyjeździe w przypadku remisu daja awans gości?
No ja właśnie też się zdziwiłem. Spodziewałem się karnych...

bblackk pisze:Nikt nie chciał awansu Bayernu?
Ja chciałem
:wink:

Aczkolwiek - jeśli chodzi o ten mecz - gloria victis!
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2008, 19:25 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 12:50

Łukasz pisze:
stahoo pisze:W pierwszym meczu było 1:1, w drugim też 1:1 (w regulaminowym czasie). W dogrywce 2:2. Od kiedy gole w dogrywce na wyjeździe w przypadku remisu daja awans gości?
No ja właśnie też się zdziwiłem. Spodziewałem się karnych...

No widocznie bez różnicy jest to czy to jest dogrywka czy regulaminowy czasy gry. W przypadku takiej samej różnicy bramek w drugim meczu gole wyjazdowe liczą się podwójnie, bo wg tej teorii znacznie ciężej jest strzelić bramkę na wyjeździe niż u siebie. Bayern strzelił na wyjeździe 3 bramki a Getafe 1 więc wynik jest prosty...

Tak czy inaczej brawa dla obu drużyn, bo Getafe grając w 10 pokazało wielką wolę walki, a Bayern grając do końca udowodnił, że trzeba grać do końca :prochno: Nawet Kahn miał przytym swój udział, w końcu strącił przed polem karnym Getafe piłkę, a potem jakoś udało ją się wpakować do bramki... W każdym razie świetny mecz :bravo:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 13:10

Nikt nie chciał awansu Bayernu? Dziwne :prochno: Chyba cały kraj nad Wisłą opłakuje Getafe, a płakać to można ale nad Pato... chyba zmiana bramkarza po pierwszym meczu nie była najlepszym pomysłem Laudrupa. Można powiedzieć, że brmakarze przesądzają mecz jeden strąca piłkę po której pada bramka, a drugi daje przy tym dupencji :P
Szkoda, że Viola gra dalej, bo wolałbym, żeby skupili się na tym, żeby nie wyprzedził ich Milan w Serie A, bo widok Zdobywcy Złotej piłki uganiającego się w meczu pucharowym z drużyną pokroju Brann Bergen... to musi być coś pięknego :prochno:
Tymczasem z tego miejsca chciałbym pozdrowić człowieka z najpłytszym nickiem na forum (stara_dama :whistle:), który nadal wierzy w piękno piłki i teraz musi zbierać na alkohol :prochno:


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 13:40

stahoo pisze:Od kiedy gole w dogrywce na wyjeździe w przypadku remisu daja awans gości?
Będzie już ze 3/4 lata, zdaje się, że tuż po ME'04 zniesiono zasadę srebrnego gola i przywrócono tradycyjne 2x15. Chociaż nie jestem pewien jak to wyglądało w pucharach, z tego co pamiętam to już w sezonie 02/03 podczas meczu z Barceloną mówiło się po golu Zalayety, że Juve musiałoby stracić teraz 2 bramki, żeby odpaść z LM, ponieważ ewentualne 2:2 przy wcześniejszym 1:1 na Delle Alpi nadal nas premiowało.


losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2008, 22:47

Ulalala, Bayern dal d..., znaczy sie ciala :P . Ruski chyba naprawde chca wygrac UEFA Cup :smile: . 1-1 na wyjezdzie to dla nch rewelacyjny wynik, zwlaszcza, ze u siebie sa niedopokonania. Niemcy beda mieli duuuzy problem, chyba, ze Toni znowu im tylki uratuje.

Rengersi z Viola po 0, wiec tu sprawa jest otwarta, oczywiscie, ze fajniej by bylo gdyby to Wlosi awansowali.

Ciekawe, kto zagra w finale :think: ?


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
BuffonJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 18:34

Myslę, że Bayern wygra na wyjeździe z Zenitem i zapewni sobie grę w finale.
Fiorentina u siebie powinna pokonać Szkotów, jednak nie będzie łatwo.
Przewiduje finał:Bayern-Fiorentina.
Cały Puchar UEFA wygra chyba Bayern, ale musi bardzo poprawić swoją grę.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 18:40

Zenit na własnym stadionie przegrał w Pucharze UEFA tylko raz - 0-1 z Bayerem, ale to w sytuacji gdy pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 4-1 więc mieli prawo się oszczędzać. Nie mówię, że Ruscy awansują, w końcu Bayern to drużyna ze znakomitymi zawodnikami, w porównaniu z pierwszym meczem będą mieli lepszy skład (wraca Toni) a Zenit wręcz przeciwnie.


Dirty mind
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 19:07

Jest jakaś reguła, że W Rosji gra się bardzo cięzko każdemu zespołowi, więc może być jakaś niespodzianka, ale Bayern to klasowy zespoł który ma jeden z najlepszych sezonów w ostatnich latach, więc powinni dać sobie rade.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2008, 19:10

Mecz rewanżowe zapowiadają się bardzo ciekawie i zapewne takimi będą. Co do spotkań Zenit - Bayern historia lubi powtarzać, ale czy w owym przypadku?? Rosjanie trenowani przez Dicka Advockata grają bardzo dobrze w PU i na pewno już takie dalekie zajście jest dla nich bardzo dobrą wiadomością. Zaś Bayern w tym sezonie mierzy w poczwórną koronę, jednak jeśli zagrają tak jak w pierwsyzm mecz to pozostaje im tylko zwycięstwa na rodzimym podwórku.
W drugim spotkaniu Fioretina zagra z Glasgow Rangers. Szczerze mówiąc to chciałbym aby właśnie drużyna z Ibrox Park sięgnęła po zwycięstwo w tych rozgrywkach, ale przy tak ogromnej pladze kontuzji pokonanie lub chociażby bramkowy remis we Florencji będzie bardzo dużym sukcesem.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:11

no to Bayern dał sobie rade ;p

Zenit 4:0 Bayern jestem bardzo zaskoczony tak pewnym zwycięstwem rosjan, jeżeli ktoś by mi powiedział że Zenit wygrał z Bayernem nie mówiąc wyniku to obstawiłbym jakiś niski wynik 1:0, 2:1, a tu takie przekonujące zwyciętwo. Naprawde wielkie zwycięsto.


ptak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 06 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:23

Dla mnie to nie było żadnym zaskoczeniem,

Od kilku tygodni upatrywałem w Zenicie finaliste,
mam takie szczescie ze bede obecny na meczu finałowym i chciałbym zobaczyc na nim Fiorentine


wierny juve od 1994
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:30

Ale bayern sam sobie jest winny takiej kompromitacji :smile: ,już Getafe prawie ich prawie wyeliminowało,a zenit pokazał że bayern to jak na razie sklepek indywidualności,i klinsmann będzie miał dużo roboty bo ty złożyć do kupy.Ten wynik tylko pokazał że bundeslidze reszta europy ucieka,ale awans zenitu jest jak najbardziej zasluzony.
W drugim półfinale stawiam na Viole mimo że Rangers swietnie grają w UEFA na wyjeżdzie to jednak fiorentina ma znakomity sezon,i myśle że to ona zagra w manchesterze.


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2008, 20:41

No muszę stwierdzić że się nie spodziewałem się tak przekonywującego zwycięstwa podopiecznych Dicka Advockaata. Świetne spotkanie rozegrał Pogrebnyaka, który udowodnił że może stac się gwiazdą euro 2008. Teraz finał no i czyżby powtórka sprzed trzech lat kiedy Puchar Uefa wygrała też drużyna z Rosji.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
ODPOWIEDZ