Puchar UEFA 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 22:57

Jedyne, co mi się w tym meczu podobało, to sposób rozgrywania piłki przez Gruzinów w środku pola.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 08:08

Jestem zdruzgotany :(
Ja rozumiem,że Polska piłka idzie coraz bardziej w dół.No ale myślałem że jednak jakiś poziom uda się utrzymać a potem będzie lepiej,dzięki "oczyszczaniu Polskiej piłki" i znów wrócimy do poziomu np.Ukrainy ale widząc wczorajsze mecze,nie ma co mówić.Idziemy do poziomu Azerskiej piłki...Tragedia.... :(

Wczoraj mecz Bełchatowa to jakby mecz LM z Renomowanym klubem...Gruzini mijali,podawali jak chcieli.Obrony wogóle nie było i gdyby nie Lech to powinni wracać do domu z zaliczką w rewanżu 5:0 i odpadnięcie z PU już w 1 rundzie( :!: ) Jeżeli dalej bedą tak grać to teraz mogą nawet nie wyjeżdżać na rewanż bo tylko pieniądze stracą.....

Za to Groklinowi nie moge odmówić woli walki (przynajmniej przez czas trwania meczu od 80 do 88 min).Fakt strzelają fatalnie.....Jak nie w kibiców to w środek,lub w bramkarza...Fartowna bramka w 88 minucie dała im awans....

Chce być dobrej myśli ale czy to przezwycięży realia Polskiej piłki?....Zobaczymy do następnej rundy. :doh:


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 09:00

Drabik224 pisze:Jestem zdruzgotany :(
Ja rozumiem,że Polska piłka idzie coraz bardziej w dół.No ale myślałem że jednak jakiś poziom uda się utrzymać a potem będzie lepiej,dzięki "oczyszczaniu Polskiej piłki" i znów wrócimy do poziomu np.Ukrainy ale widząc wczorajsze mecze,nie ma co mówić.Idziemy do poziomu Azerskiej piłki...Tragedia.... :(

Wczoraj mecz Bełchatowa to jakby mecz LM z Renomowanym klubem...Gruzini mijali,podawali jak chcieli.Obrony wogóle nie było i gdyby nie Lech to powinni wracać do domu z zaliczką w rewanżu 5:0 i odpadnięcie z PU już w 1 rundzie( :!: ) Jeżeli dalej bedą tak grać to teraz mogą nawet nie wyjeżdżać na rewanż bo tylko pieniądze stracą.....

Za to Groklinowi nie moge odmówić woli walki (przynajmniej przez czas trwania meczu od 80 do 88 min).Fakt strzelają fatalnie.....Jak nie w kibiców to w środek,lub w bramkarza...Fartowna bramka w 88 minucie dała im awans....

Chce być dobrej myśli ale czy to przezwycięży realia Polskiej piłki?....Zobaczymy do następnej rundy. :doh:
Z kim gra Bełchatów i Groclin w następnej rundzie :?:


FORZA GRANDE JUVE
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 09:18

Bodmer pisze:Już nie mogę się doczekać kiedy chłopcy Lenczyka dorwą tę drużynę, której nazwy nie jestem w stanie wymówić. Grodzisk też musi sobie poradzić, bo jak inaczej to będzie to wiocha nad wiochami.
(...)-ML pisze:Tutaj to powinen byc festiwal strzelecki naszych zespolow inaczej byc nie moze inaczej nie ma byc prawa,wysokie zwyciestwa na rozgrzewke o to akurat jestem spokojny :rotfl:
Troche chyba sie przeliczyliście. Mało brakowała a żadna polska drużyna nie grała by dalej w UEFA :)

Jak i Groclin tak i GKS sie nie popisali, przeciwnicy byli sałabi a oni ledwo co awansowali, szczególnie beznadzieje głupio zachowal się GKS mając zaliczkę 2-0. Nasze druzyna grały brzydko i słabo i ja nie spodziewam sie niczego dobrego po kolejnej rundzie, choć jak zawsze będę się łudził i kibicował :-D


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 10:53

juvepavel11 pisze:Z kim gra Bełchatów i Groclin w następnej rundzie :?:
Na takie pytania to można znaleźć odpowiedź nawet w świecie onet.pl. Bez sensu pytać się tak o każdą sprawę.
W piątek o godzinie 13.30 w szwajcarskim Nyon odbędzie się losowanie II rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA, w której zagrają PGE GKS Bełchatów i Groclin Grodzisk Wielkopolski.
źródło: sport.onet.pl

Do samych spotkań... Coż... Powinniśmy się cieszyć, że mamy dwie drużyny w kolejnej rundzie Pucharu UEFA. Entuzjazmu nie widać. Faktem jest, że oba zwycięstwa nie zostały zdobyte jakąś wielką grą, ale liczy się wynik, nie styl. Smutną prawdą jest, że polskie drużyny bardzo słabo prezentowały i prezentują się na arenie europejskiej. Trzeba mieć nadzieję, że następnych spotkaniach będzie już tylko lepiej (może być gorzej?).


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 11:07

stahoo pisze:Wie ktoś o co przy 2 karnym chodziło bramkarzowi BOTu? Bo najpierw stanał w miejscu a potem prawie zabił sedziego :prochno: Ja na miejscu arbitra dałbym mu za wykłócanie sie żółtą kartkę :smile:
Wedlug mnie Lechowi chyba chodzilo ze Gruzin strzelil ale jeszcze
gdy sedzia nie zagwizdal. Chyba o to mu chodzilo.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 11:08

Może być gorzej, patrząc po tym co prezentowali w spotkaniu z Ruchem Chorzów to wznieśli się na wyżyny. Ogółem mecze strasznie nudne, tempo jak w amatorce, liczyłem na lepszy występ piłkarzy z Bełchatowa ale na życzeniach się skończyło... Bardzo podobała mi się gra Wróbla, jest szybki i mały, wszędzie go pełno było ale była widoczna trema ;) BTW podam taką ciekawostkę odnośnie Wróbla: Chłopak zaczynał grać w nogę jak poszedł do liceum o.0 wcześniej go to nie interesowało. Ładnie nie? ;)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2007, 11:28

Dominik10 pisze:
stahoo pisze:Wie ktoś o co przy 2 karnym chodziło bramkarzowi BOTu? Bo najpierw stanał w miejscu a potem prawie zabił sedziego :prochno: Ja na miejscu arbitra dałbym mu za wykłócanie sie żółtą kartkę :smile:
Wedlug mnie Lechowi chyba chodzilo ze Gruzin strzelil ale jeszcze
gdy sedzia nie zagwizdal. Chyba o to mu chodzilo.
To dziwne bo w takim razie sedzia powinien kazac powtórzyc karnego, albo Lech powinien sobie aparat słuchowy kupić :prochno: Niezmienia to faktu ze jego pozniejsze protesty zasługiwały na żółta kartkę...


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 11:14

Groclin gra dalej a Bełchatów miał szanse i to wielka ale widocznie czegos mu zabrakło chyba dobrego bramkarza!! Nasz jedynak w Europie teraz trafi na kogos z RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania) i Crvena Zvezda Belgrad (Serbia).
wiec bedzie cieżka przeprawa ale wierze ze z odrobina szczescia Groclin zagra w fazie grupowej PU a wtedy kibice legi wisły lecha bede albo juz zazdroszcza Groclinowi emocji pucharowych:P FORZA Groclin :)


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
chlodzio1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 25
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 11:38

Według mnie Getafe i Tottenham-poza zasięgiem.Z resztą klubów Groclin może powalczyć.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 13:06

chlodzio1989 pisze:Według mnie Getafe i Tottenham-poza zasięgiem.Z resztą klubów Groclin może powalczyć.
Powalczyć zawsze można, ale różnie tę walkę można skończyć :wink:.
charles pisze:trafi na kogos z RC Lens (Francja), Tottenham Hotspur (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), Getafe CF (Hiszpania) i Crvena Zvezda Belgrad (Serbia).
Każdy z potencjalnych rywali Groclinu wydaje się być drużyną lepszą. W pojedynku z Tottenhamem i Getafe nie daje polskiemy zespołowi niestety żadnych szans. W przypadku pozostałych drużyn, podobnie jak to napisał chlodzio1989, możemy powalczyć i może nawet wygrać...


FrOsT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2005
Posty: 30
Rejestracja: 17 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 13:30

Byłem wczoraj na meczu GieKSy z Dnipro... Trzeba przyznac ze obrona ii bramkarz zagrali fatlanie... Reszta zespolu tez nie lepiej... dali sie zepchnac na wlasna polowe. Chociaz w drugiej grali juz troche lepiej. Mieli pare sytuacji no ale niestety. Oprawa meczu byla swietnia. Doping praktycznie przez caly mecz. Teraz pozostaje tylko trzymac kciuki za Groclin ;]


....:::: FORZA JUVE ::::....
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 13:33

Heh, już trzeci raz Groclin zostaje zupełnie sam w PU. Ale raczej długo tam nie pobędzie... Nie żebym zupełnie nie wierzył w tę drużynę, ale rywale z grupy 8 są zdecydowanie zbyt silni, jeżeli Groclin przejdzie dalej, to już będzie można rozpatrywać w kategoriach cudu.
GKS - Dnipro to był dziwaczny mecz. Niestety po raz kolejny polska drużyna przegrywa mecz, który był do wygrania, co pokazało pierwsze 25 minut. Szkoda straconej szansy, trzeba czekać CO NAJMNIEJ rok :cry:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 14:14

nie macie jeszcze w tym temacie par 1 rundy wiec podaje:
Grupa 1

FC Midtjylland - Lokomotiv Moskwa
FC Groningen - ACF Fiorentina
Rabotnicki Skopje - Bolton Wanderers
Sevilla / AEK Ateny - Red Bull Salzburg
FC Nürnberg - Rapid Bukareszt

Grupa 2

Everton - Metalist Charków
Zenit Sankt Petersburg - Standard Liege
Bayer Leverkusen - Uniao Leiria
Villarreal - BATE Borisov
FC Sion - Galatasaray Stambuł

Grupa 3

Atletico Madryt - Erciyesspor
Girondins Bordeaux - Tampere United
Panathinaikos Ateny - Artmedia Bratysława
Sparta Praga - Odense BK
FC Zurich - Empoli

Grupa 4

FC Sochaux - Panionios Ateny
Rapid Wiedeń - Anderlecht Bruksela
Pacos de Ferreira - AZ Alkmaar
Sampdoria Genua - AaB Aalborg
Spartak Moskwa - Hacken

Grupa 5

Hammarby IF - Sporting Braga
AE Larissa - Blackburn Rovers
Mlada Boleslav - Palermo
Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam
Stade Rennais - Lokomotiv Sofia

Grupa 6

Brann Bergen - Club Brugge
Bayern Monachium - Belenenses
Aberdeen - Dnipro Dnipropietrowsk
SC Heereveen - Helsingborg
Toulouse FC - CSKA Sofia

Grupa 7

Hamburger SV - Litex Łowecz
FK Sarajewo - FC Basel
Austria Wiedeń - Valerenga
AIK Solna - Hapoel Tel Awiw
Aris Saloniki - Real Saragossa

Grupa 8

Dinamo Bukareszt - Elfsborg
Tottenham Hotspur - Anorthosis Famagusta
RC Lens - FC Kopenhaga
Getafe - Twente Enschede
Dyskobolia Groclin - Crvena Zvezda
źródło

jak widac jest kilka ciekawych par ale nas jako ze jestesmy Polakami najbardziej interesuje ostatnia para

moj komentarz jest krótki - mysle ze Groclin niestety nie ma szans z zespolem Bronowickiego :(


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2007, 14:43

A mi sie jednak wydaje ze sobie poradza napewno nie bedzie to latwiutki
meczyk ale wierze ze sie nie poddadza. Mi bardzo szkoda Botu ktory przegral w glupich okolicznosciach.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
ODPOWIEDZ