Puchar UEFA 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 20:26

adi130 pisze:
Venomik pisze:Tragedia jest - i to nie byle jaka.
I czysto sportowa (dostawać 2-0 po tafalnej grze z tak słabą druzyną) jak i pozaboiskowa - warszawscy kibice [']
Coś mi się wydaje, że stołecznej druzyny przez kilka lat w europejskich pucharach nie obejrzymy.
Żałosne i żenujące to było.

nawet gdyby nie to że kibice wtargnęli, ale z taką grą to i tak byśmy nie zobaczyli jej w europejskich pucharach ;]
Ale tutaj konsekwencje mogą być dużo gorsze. Mogą klub wykluczyć z pucharów na kilka lat - w końcu to nie pierwsze takie wydarzenie po stroine warszawskich kibiców.
Nawet jeśli nie to ITI pewnie zacznie się wycofywać z finansowania Legii. Budowanie solidnej europejskiej drużyny mija się z celem w sytuacji gdy szóstka drużyna mocarnej ligii litewskiej w pucharze Intertoto to dla Legii za wysokie progi. A warszawscy kibice to kula u nogi klubu.
Znalezienie innego sponsora w takiej sytuacji to zadanie bardzo ciężkie.
2-0 po pierwszej połowie meczu, mając w pamięci rewanż u siebie - to jeszcze nie jest katastrofa.
Choć gracze grali fatalnie.
Cóż, wypada zacytować:
'Mamy pseudo-piłkarzy to mamy i pseudo-kibiców'.


Dirty mind
adi130

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 231
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 22:57

w klubie tym brakuje tylko pseudo-prezesa....napewno pan Antoni Ptak chciałby zając się dumą polskiej piłki....


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 00:13

adi130 pisze:w klubie tym brakuje tylko pseudo-prezesa....napewno pan Antoni Ptak chciałby zając się dumą polskiej piłki....
Sytuacja Pogoni nie była winą Ptaka a jednego z facetów siedzących w zarządzie... Fakt, Ptak olał swoją Pogoń bo był często poza krajem ale to nie on nawymyślał tych brazylijczyków. Wypowiadał się już o tej sytuacji trener Kuras.... Szkoda tylko, że nie pamiętam jak miał na nazwisko ten koleś z zarządu. Podobno zdarzały się takie sytuacje, że facet ten przychodził na treningi Pogoni i uczył piłkarzy jak kopnąc piłkę, w dodatku był wtedy pijany. Podchodził do Majdana i uczył go bronić tak, że Radek powiedział Kurasowi że albo on oleje trening albo zabiorą tego kolesia. Mówił też, że gdyby Ptak był cały czas w Polsce to by nie dopuścił do tego. Ale jego nie było i Pogoń musiała walczyć tymi wielkiemi Brazylijczykami których odnalazł ten 'bohater' z zarządu...

I tak żeby nie było całkiem nie na temat.
Opisywać gry Legionistów nie będę bo meczu nie widziałem niestety(?). Za to sam wynik i opinie innych osób przekonują mnie, że nawet jesli ci kibice nie wbiegli by na murawe to Legia do UEFA by się nie dostała. Nawet w przypadku gdyby wygrała z Litwinami pozostało by jeszcze dwóch przeciwników na drodze do wygrania Inter-toto. A drużyny te byłyby teoretycznie silniejsze niż ta z którą dzisiaj grali. Więc tak czy inaczej z gry w europejskich pucharach byłyby w tym sezonie nici. No ale mniejsza o to. Zapowiada się większa tragedia. Nie wierzę, że UEFA zawiesi ich tylko w tym roku więc poczekają sobie jeszcze kilka lat na puchary. Najgorsze jest to, że ITI dawało pieniądze z myślą, że zwróci się im to z kasy z UEFA (bądź LM :lol: ). A w takim wypadku mogą się od nich odsunąć.

Sądzę, że czeka teraz Legie kilka lat suchych jako, że przy stracie sponsora mogą mieć problemy 'nawet' ze zdobyciem mistrzostwa na własnym podwórku...[/i]


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 12:13

A Listkiewicz mówił m.in że Uefa może zastosować w rewanżu 300 od Warszawy przy pustych trybunach
ciekawe czy wogóle będzie rewanż :lol:
Podobno gdy Jańczyk się dowiedział o tym incydencie rozpłakał się mówiąc że Kibice mu zaprzepaścili okazję pokazania się Europie ...


Obrazek
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 16:47

ascalcin pisze:A Listkiewicz mówił m.in że Uefa może zastosować w rewanżu 300 od Warszawy przy pustych trybunach
ciekawe czy wogóle będzie rewanż :lol:
Podobno gdy Jańczyk się dowiedział o tym incydencie rozpłakał się mówiąc że Kibice mu zaprzepaścili okazję pokazania się Europie ...
Nie dziwie się Jańczykowi!! koles ma talent i mógłby sobie otworzyc drzwi przez Puchar UEFA do klubów zagranicznych!! a tak apropo dobre to hałso o pseudo piłkarazach i pseudo kibicach :D


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 16:34

No to zaczynamy! Za chwilę gra Groclin, a poźniej GKS. Mam dziwne przeczucie, że i w tym roku drużyny reprezentujące nasz kraj poniosą klęske...


FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 16:42

wszystkie polskie kluby jak zwykle w ostatnich czasach nic niezrobią w europie polska liga jest nedzna jak kapec nic w niej ciekawego niepokazują do tego jeszcze oszuści machlojki i przekrety nikt z tym nic nierobi smiać mi sie chce nienawidze PZPN i całej piłkarskiej warszawy Legie powinni zdegradowac z 1 ligi ale jak jak gorole tam są . Niejestem kibicem RUCHu ale nieuzyskali licencji ?? smieszne polonia bytom otrzymala a nawet niema stadionu nierozumie nietłumaczcie mi czemu bo tez nieiwecie jak bym mogł tylko przeklnąc FORZA ŚLĄSK


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 16:51

FlooZwT pisze:wszystkie polskie kluby jak zwykle w ostatnich czasach nic niezrobią w europie polska liga jest nedzna jak kapec nic w niej ciekawego niepokazują do tego jeszcze oszuści machlojki i przekrety nikt z tym nic nierobi smiać mi sie chce nienawidze PZPN i całej piłkarskiej warszawy Legie powinni zdegradowac z 1 ligi ale jak jak gorole tam są . Niejestem kibicem RUCHu ale nieuzyskali licencji ?? smieszne polonia bytom otrzymala a nawet niema stadionu nierozumie nietłumaczcie mi czemu bo tez nieiwecie jak bym mogł tylko przeklnąc FORZA ŚLĄSK
No ciekawie... Polska Liga jest jaka jest i nie zapowiada się na jakieś wielkie zmiany w przyszłości. Co do PZPN to dopóki nie zmienią się władze (a nie zanosi się na to :angry: ) to napewno nie będzie lepiej.

I dziw się człowieku, że polskie kluby tak grają w Europie...

Sprawę Legii pozostawię bez komentarza.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 16:52

Wiecie może czy jest transmisja w tv?


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 16:56

Max_LP pisze:Wiecie może czy jest transmisja w tv?
Pytanie trochę nie ma miejscu.

TVP2 16:25 MKT Araz Imiszli - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
TVP2 20:30 BOT GKS Bełchatów - Ameri Tbilisi


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 17:01

szczypek pisze:
Max_LP pisze:Wiecie może czy jest transmisja w tv?
Pytanie trochę nie ma miejscu.

TVP2 16:25 MKT Araz Imiszli - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
TVP2 20:30 BOT GKS Bełchatów - Ameri Tbilisi
Tenx ... ale dlaczego odrazu nie na miejscu... Dla mnie to nie sa jakies arcyważne mecze na które czekam z niecierpliwością ... wogóle nie wiedziałem ze dzisiaj grają ale skoro już to warto obejrzeć


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 17:07

Max_LP pisze:
szczypek pisze:
Max_LP pisze:Wiecie może czy jest transmisja w tv?
Pytanie trochę nie ma miejscu.

TVP2 16:25 MKT Araz Imiszli - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
TVP2 20:30 BOT GKS Bełchatów - Ameri Tbilisi
Tenx ... ale dlaczego odrazu nie na miejscu... Dla mnie to nie sa jakies arcyważne mecze na które czekam z niecierpliwością ... wogóle nie wiedziałem ze dzisiaj grają ale skoro już to warto obejrzeć
Miałem na myśli to, że nikt tego nie ukrywa i z łatwością mogłeś sprawdzić program tv, np. na InteriaTV, czy też Telemagazyn. Tak pozatym to dla mnie te mecze nie są nawet nieważne :-D


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 18:06

BOT jest kosmicznie osłabiony w ataku, lecz moim zdaniem o wiele lepiej spiszą się niż Groclin, którego gra wygląda żenująco.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2007, 19:30

MKT Araz Imiszli 0 - 0 Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

Pod wzgledem sportowym mecz byl dobitnie nudny, malo strzalow na bramke, brak atmosfery na stadionie. Gra toczyla sie glownie w srodku pola i na polowie MKT. Na domiar zlego o maly wlos nie stracilismy bramki. Mam nadzieje ze BOT zagra lepiej niz Groclin i nie bede musial zmieniac kanałow w TV na cos ciekawszego ( Skazany na Smierc ) tak jak mialo to miejsce w 1 meczu ( 15 min przed koncem zmienilem mecz na "Miodowe Lata" i powiem szczerze ze bylo warto :wink: )


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2007, 11:15

GKS Bełchatów 2 - 0 Ameri Tbilisi

Jak widac wczoraj BOT wygral swoj pierwszy mecz w europejskich pucharach . Spotkanie bylo znacznie ciekawsze od potyczki Groclinu z druzyna MKT. Ogladajac ten mecz mozna bylo zauwazyc ze atutami gospodarzy byly stale fragmety gry, czesta gra z pierwszej pilki i znakomite idywidualne akcjie Marcina Kowalczyka. Mysle ze BOT w obecnej formie moze wejsc do fazy grupowej pucharu UEFA i podbudowac wizerunek polskiego futbolu. Przyznaje tez, ze Belchatowianie wraz z pilkarzami Zaglebia prezentuja obecnie najefektowniejszy futbol w Polsce.


P.S

Jestem zaniepokojony brakiem dyskusji na temat polskich druzyn w europejskich pucharach :think: .


ODPOWIEDZ