Liga Mistrzów 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
lcichorz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 24
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 22:47

Moze i niesprawiedliwy wynik , ale nie powiem z jakim "polotem" we wczesniejszych latach L'pool awansował dalej... :] Jak dla mnie to lepiej jeśli awansuje Chelsea , a w finale niech odprawi z kwitkiem Barce i myslę ze nie bedzie mi z tego powodu zle xD


Każdy powie to WAM , że w Polsce rządzi GKS ORKAN :D :D :D
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2008, 22:59

blazejrondel pisze:Chelsea fuksiarze powinni dostać ze 3;0 a zremisowali no ale taki jest futtball. Strasznie niesprawiedliwy wynik.
Nie zgodze sie, mecz byl w miare wyrownany z lekka przewaga The Reds. Wynik sprawiedliwy, chociaz okolicznosci w jakich padla wyrownujaca bramka byly kuriozalne. Mecz nie byl porywajacy, momentami zastanawialem sie jakie to niesprawiedliwe, ze Arsenal odpadl, bo gral duzo ciekawszy futbol od obu dzisiejszych rywali. Generalnie jak na polfinal LM to bylo zdecydowanie za slabe widowisko.

Chelsea chyba wreszcie zagra w finale :think: .


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 00:17

Dobrze się stało, bo nie zdzierżyłbym kolejnego finału z animalsami...


Capo di tutti capi
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 08:43

Ja mam nadzieję, że do finału zajdą THE BLUES, bo nie lubię Liverpoolu.
Meczu nie miałem okazji obejrzeć, a szkoda bo bardzo chciałem go obejrzeć.Zachowanie Risse(nie wiem czy dobrze napisałem) fatalne.W takiej sytuacji powinien próbować wybić tą piłkę nogą, no ale zdarza się :lol: , jak nie idzie do bramki przeciwnika strzelić to czasem trzeba do swojej :rotfl:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 09:05

Najlepsze było to, że Riise kapitalnie zwieńczył piękne dzieło, jakim był jego beznadziejny sezon w LFC :rotfl:

Skrót na dwójce to jedyne, co można było w stanie oglądać. Pełnych 90 minut bym nie przeżył. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Poza tym, jakie akcje oni wczoraj wybrali do skrótów? dośrodkowanie w pole karne i łapie to Cech. :roll: . Mam nadzieję, że Liverpool odpadnie w półfinale. Z dwojga złego lepsza Chelsea. I może Grant zostanie na stanowisku ? :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 09:24

Mi tam szczerze mówiąc nie zależy, wygrać LM może każdy oby nie The Reds. Mam nadzieję, że upieprzą z kretesem na Stamford Bridge i z hukiem wylecą z LM. Taka moja cicha nadzieja. W drugiej kolejności do odstrzału Barcelona. Mam nadzieję, że zostaną dziś zjedzeni przez ManU, któremu będę dziś kibicował.
Co to za LM bez Juve...


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 09:56

Mecz LFC - CFC nudny strasznie :P ale dałem radę obejrzeć cały.
Riise strzelił nie do obrony :rotfl: CFC jest w uprzywilejowanej sytuacji przed meczem na SB i myślę, że to wykorzystają :D

A dziś meczyk FCB - MU. Barca słabiutka w tym sezonie zostanie zmiażdżona przez Diabły. A może się mylę... Zobaczymy :prochno:


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 10:07

Palladino pisze:A może się mylę... Zobaczymy :prochno:
Obyś się nie mylił :wink: .Ja liczę na to, że Barca będzie płakać jak nigdy wcześniej,takie lejty dostaną.Meczyk mam zamiar obejrzeć i dobrze się bawić nieszczęściem Barcy :smile:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 10:20

po pierwszym półfinale jestem na 90% pewny że to Chelsea zagra w finale,a dziś na Camp Nou będzie płacz i zgrzytanie zębów


Obrazek
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 12:27

Niasty pisze:po pierwszym półfinale jestem na 90% pewny że to Chelsea zagra w finale,a dziś na Camp Nou będzie płacz i zgrzytanie zębów
Pewnie masz racje, chociaz wolalbym, zeby dalej awansowala Barca - mam juz dosc ogladania pseudo-angielskich druzyn bez Anglikow w skadzie grajacych siermiezny futbol. A final i tak mogla by wygrac Chelsea :prochno: .


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 12:34

Są dwa pozytywy wczorajszego meczu. Po pierwsze primo Chelsea jest w uprzywilejowanej sytuacje i jest blisko wyeliminowania Animalsów. A po drugie primo, to wreszcie w studio nie było tego pajaca Steca :P.

Better dead than red!


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 13:27

Ja jestem jak najbardziej przeciw angielskiego finału,będe kibicować Barcelonie,ale nie wierze w ich awans.
Po pierwsze Manchester jest w swietnej formie i dla mnie gra tak jak barcelona w sezonie 2005/2006 kiedy wygrala w LM.
Po drugie takie drużyny jak Celtic i Schalke obnażyły kolosalne braki Barcy i to Camp Nou a co dopiero manchester.Choć osobiście obstawiam 0-1 dla czerwonych diabłów.


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 15:27

Przesadzacie z tym manchesterem... Przypomnę Wam, że w zeszłym sezonie również szli, jak burza, a jak się skończył dla nich mecz na San Siro, każdy chyba pamięta... Poza tym każdy mecz jest inny i nie ma co patrzeć na potyczki barcy z celtikiem czy schalke... Jestem przekonany, że na takie spotkanie, w półfinale LM, w dodatku u siebie znajdą odpowiednią motywację, a przy ich umiejętnościach, których im nie brakuje może być piękny mecz.


Capo di tutti capi
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 16:03

Bardzo się cieszę, że Chelsea udało się wyrównać. Z drużyn angielskich życzę im jak najlepiej, co nie znaczy, że mam do nich jakiś sentyment :D Dzisiaj trzymam kciuki za Barcę, żebyśmy tylko nie musieli oglądać angielskiego finału blee. Swoją drogą ciekawe jak by taki wyglądał - pamiętam jak angielska prasa wybrzydzała po włoskim finale na Old Trafford, że był to najnudniejszy finał od kilkunastu lat. A przecież ostatnie na wielkie szlagiery w lidze angielskiej nie da się po prostu patrzeć :lol:


lcichorz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 24
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2008, 16:11

są 2 powody dla których chciałbym , aby w finale nie grały same angole :]
ponieważ są zbyt pewni siebie i zbyt zapatrzeni w swoją "najlepszą" ligę, jeśli odpadnie MU to bardzo dobrze , a w finale może wygrać Chelsea mimo wszystko, bo Barca zaś ma za dużo DOROSŁYCH kibiców ;p (to samo zaczyna sie dziac własnie z MU ;) )


Każdy powie to WAM , że w Polsce rządzi GKS ORKAN :D :D :D
ODPOWIEDZ