Liga Mistrzów 2007/2008

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:15

Steaua Bukareszt :?: Będzie ciężko, bardzo ciężko. Nie wydaje mi się, żeby Zagłębie było w stanie awansować :roll: No ale życzę im jak najlepiej. Zobaczymy jak to będzie...


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 21:57

Serwis Bet At Home ocenia szanse na zwyciestwo danego zespolu w LM. Tak prezentuje sie pierwsza 10:

1 Barcelona - 7.00
2 Chelsea - 7.00
3 Manchester - 8.00
4 Milan - 8.00
5 Real Madryt - 9.00
6 Inter Mediolan - 10.00
7 Liverpool - 13.00
8 Lyon - 15.00
9 Arsenal - 15.00
10 Valencja - 20.00

Cala tabela z kursami znajduje sie pod tym linkiem:http://www.bet-at-home.com/start.aspx . Tylko gdzie jest nasze Zaglebie Lubin ? :smile:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2007, 22:11

Wydaje mi się, że zagłebie ma małe szanse na przedostanie sie do Europejskiej elity. Mimo iz są mistrzem Polski to myslę, że w pojedynku z silnym zespołem Europejskim, w którym decydują 2 mecze (a wiec chwilowa forma a nie całosezonowa) nie ma wiekszych szans. Na takie mecze chyba lepsza juz jest Wisła , Legia albo BOT (wiem ze kilkanascie ostatnich lat udowadniały że potrafia PRZEGRAĆ z każdym) ale cóż, może Zagłebie mnie mile zaskoczy?:PP

Co do zestawienia szans na tryumf w LM, to wg. mnie tak od ćwierćfinałów to jest to czysta loteria. Mimo wszystko dla mnie faworytami są Milan i Real. Czarnym koniem może byc tradycyjnie Lyon. Może Liverpool znowu sie o cos pokusi? :wink:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 10:48

No i po pierwszym meczu w eliminacjach. Szkoda ze przegralismy 1:0
bo w koncowce moglismy zdobyc bramke. Gola stracilismy chyba w najgorszym momencie gry bo wtedy gdy Zaglebie zaczelo coraz lepiej
grac. Jeszcze niczego nie mozna przesadzac bo jest to futbol, ale
watpie aby wygrali na tak trudnym terenie jakim jest Bukareszt.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 10:54

No to raczej do przewidzenia było... :prochno: LM nie kupią tak jak polskiej ligi.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 10:56

Dominik10 pisze:No i po pierwszym meczu w eliminacjach. Szkoda ze przegralismy 1:0
bo w koncowce moglismy zdobyc bramke. Gola stracilismy chyba w najgorszym momencie gry bo wtedy gdy Zaglebie zaczelo coraz lepiej
grac. Jeszcze niczego nie mozna przesadzac bo jest to futbol, ale
watpie aby wygrali na tak trudnym terenie jakim jest Bukareszt.
Trener Czesiu zwyczajnie przekombinował. Diamentów mu się zachciało... W RPA jest tego dużo - niech wykupi wycieczkę. Szkoda, że jeszcze na bramce nie wstawił środkowego pomocnika. No cóż - musiał wymyślić jakiś pretekst, żeby wstawić do składu swego pupila - "Golinę". A Kolendowicz prawie cały mecz na ławce...
P.S. Podobała mi się gra Golańskiego (przynajmniej w pierwszej połowie). Chyba Paweł wraca do formy. To dobrze, mając na uwadze mecze reprezentacyjne, bo w moim odczuciu na dzień dzisiejszy żaden polski prawy obrońca nie prezentuje zbliżonego poziomu. A - byłbym zapomniał - pozytywnie zaskoczył mnie Andre Nunes.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2007, 15:50 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 11:06

Wczorajszy mecz to piękny dowód na to, że czasem żadna z drużyn nie zasługuje na zwycięstwo, a remis jednak nie pada.
Mecz tak żałośnie nudny. Nic się nie działo.
Nam brakowało umiejętności - im trenera.
Ogólnie katastrofa. Zagłębie żegna się z pucharami w ogóle. Zachciało im się wygrywać ligę i grać w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów to teraz mają :smile:
(gdyby dopadli w III rundzie eliminacji mogli pograć w pucharze UEFA)


Dirty mind
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 11:19

Tradycyjnie, bez żadnych niespodzianek. Liga Mistrzów nie dla Polaków 8) Czemu mnie to nie dziwi? :roll:
Szkoda, że w Pucharze UEFA nawet nie pograja...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 12:04

Polecam przeczytać ten artykuł. Dla mnie nic dodać, nic ująć.
Jesteśmy gwiazdami tylko na krajowym podwórku. Ani Iwański, ani Goliński nie pokazali nic, by nazywać ich wartościowymi graczami.
Nakreślić plan taktyczny typu a'la Barcelona każdy potrafi. Romb Michniewicza w ogóle nie zadziałał. Powstawały duże luki w środku pola. Albo byli za głęboko cofnięci, albo za wysoko podeszli rywala i sam Bartczak niewiele mógł zrobić.
Podejrzewam, że nawet taktyczny ostrokół by tu niewiele zadziałał.
Szkoda. Doszliśmy do kuriozalnej sytuacji, gdzie nie opłaca się być mistrzem Polski. Bo wpadnie się na rozstawionego rywala w II rundzie i koniec europejskich pucharów.
A wicemistrz gra dalej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 12:23

Jabtym chciał żeby wygrał jakiś klub w składzie z Polakiem np.Real Madryt lub CSKA Moskwa lub Zagłebie Lubin.A ZA ROK OCZYWIŚCIE JUVENTUS TUYRYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


FORZA GRANDE JUVE
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 12:24

Cóż,wczorajszy mecz na pewno nie napawa optymizmem..Zagłębie nie osiągnęło korzystnego rezultatu przed własną publicznością i przed rewanżem w Rumunii stoi na bardzo trudnej pozycji..
Co do gry to przede wszystkim chciałbym zacząć od tego,że kompletnie nie sprawdziło się ustawienie i plan taktyczny Czesława Michniewicza..Zagęszczenie środka pola zupełnie nic nam nie dało bowiem zupełnie nie mieliśmy przewagi w środku pola jak również nie udało się w ten sposób 'uwolnić' skrzydeł-boczni obrońcy byli w ofensywie zupełnie pasywni..
Naprawdę ciężko mi zrozumieć ogólną nerwowość w grze Zagłębia..Strasznie spanikowani byli zwłaszcza środkowi obrońcy-Arboleda i Stasiak,którzy często mając dużo czasu i miejsca zamiast spokojnie rozgrywać piłkę wybijali ją byle dalej od siebie :/
Kompletnie nie radził sobie nie tylko w grze ofensywnej ale również w obronie Tiago Gomes,nie lepszy był jego rodak Rui Miguel..Dziwi brak w składzie Łobodzińskiego,który po wejściu na boisko narobił sporo zamieszania..Również Chałbiński od 1 minuty byłby chyba lepszym pomysłem od Włodarczyka..
Ogólnie uważam,że Zagłębie w Bukareszcie czeka ciężkie zadanie,ale futbol jest piękny,bo jest nieprzewidywalny :P


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 15:06

... i po raz enty cud się nie zdarzył i nie będzie nas w LM :roll: Bo wiadomo, że mało kto spodziewał się innego rezultatu. Choć gra mogłaby być zdecydowanie lepsza :!: Już pominę fakt, że zaprezentowali się tak, jakby to nie był Mistrz Polski, ale jakiś Polski przeciętniak. Dla mnie, w grze Zagłębia przede wszystkim brakowało walki :/ Nie wiem, pewnie część zawodników była sparaliżowana meczem o taką stawkę i może to był główny powód, że zapomnieli nawet o tym podstawowym dla nas czynniku, nie mówiąc już o takich rzeczach jak taktyka :doh:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 15:42

No i niestety Zagłębie dało ciała. Nie sądzę aby na wyjeździe zdołali wygrać przewagą dwóch bramek (zwłaszcza jeśli zagrają tak jak ostatnio).
Pozostaje nam tylko liczyć na to, że za rok Wisła Kraków jako mistrz Polski podbiję Lige Mistrzów :) Ja w to wierze już wiele lat. Pamiętam jak kiedyś było blisko (po meczu z Panathinakos'em).
No ale nie ma co skreślać Zagłębia skoro jest jeszcze rewanż!


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 16:03

Wprawdzie nic nie jest jeszcze przesądzone, ale tak jak u większości z Was, ciężko mi sobie wyobrazić Zagłębie nawet w III rundzie kw. LM. Wczorajszy mecz potwierdził nas w przekonaniu że LM to nie jest "jeszcze" miejsce dla polskiego zespołu.
Zagłębie nie zagrało fatalnie, ale też nie zagrało dobrze. Steua dostosowała sie do poziomu polskiego zespołu, ale lepiej wykonywała stałe fragmenty. I to zaowocowało.
Dziwi mierna postawa Ajvena i Goliny. Mam nadzieje ze w rewanżu (który będzie strasznie trudny) Lubinianie zagrają tak jak im polski Murinho narysuje :D
Życzę im z całego serca wygranej, bo my Polacy, tak bardzo pragniemy jakiegoś sukcesu w piłce klubowej...
Skibil pisze:LM nie kupią tak jak polskiej ligi.
[*]


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 17:41

juvepavel11 pisze:Jabtym chciał żeby wygrał jakiś klub w składzie z Polakiem np.Real Madryt lub CSKA Moskwa lub Zagłebie Lubin.A ZA ROK OCZYWIŚCIE JUVENTUS TUYRYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
To mamy w składzie jakiegoś Polaka?

Do wczorajszego spotkania... Ogólnie nudny mecz, obydwie drużyny nie zasłuzyły na zwycięstwo, ale wygrała drużyna rumuńska. Szkoda, że tak się to skończyło, bo teraz Zagłębie musiało by wznieść się na wyżyny umiejętności, aby awansować do kolejnej rundy. Ale to jest sport, wszystko się może jeszcze zdarzyć.


ODPOWIEDZ