Inter uniewinniony...

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 13:18

Włoska federacja zamyka sprawę "szpiegostwa"
PAP 19:00

Włoski klub piłkarski Inter Mediolan został oczyszczony z zarzutów o "szpiegowanie" życia osobistego piłkarzy i sędziów. Poinformowała o tym w piątek Komisja Dyscyplinarna Włoskiej Federacji Piłkarskiej (FIGC), zamykając dochodzenie w tej sprawie.

Z tej decyzji jest niezadowolony były piłkarz Interu Christian Vieri, który wniósł do sądu skargę przeciwko mediolańskiemu klubowi. Podobnie "śledzonym" czuł się brazylijski as futbolu Ronaldo i były włoski sędzia Massimo De Santis.

Ten ostatni był uznany za winnego prób wpływania na wyniki meczów w ubiegłym roku w Serie A. Decyzja FIGC zamyka sprawę, ale nie kończy kontrowersji wokół tej sprawy.

Vieri kontynuuje kroki prawne, przed sądem, przeciwko swemu dawnemu klubowi, a także przeciwko firmie Telecom Italia, domagając się od obu stron kwoty (ogółem) 21 milionów euro odszkodowania. "Jestem bardzo zaskoczony zamknięciem sprawy przez Federację. Nie wydaje mi się, że zbadano starannie dowody" - powiedział adwokat Vieriego Danilo Buongiorno.

Dochodzenie Komisji Dyscyplinarnej Federacji rozpoczęło się we wrześniu, w odpowiedzi na twierdzenia pracowników Interu, że w 2002 r. klub zaangażował prywatnych detektywów, związanych z gigantem telekomunikacyjnym - Telecom Italia do kontrolowania ruchów i połączeń telefonicznych niektórych piłkarzy Interu. Gdyby FIGC uznała winę
Interu, klubowi groziłaby grzywna lub odjęcie punktów.

zrodlo: www.wp.pl

komentarz:
Kurczę mać, mi sie ta sprawa nie podoba!! jakto jest ze Interowi wszystko uchodzi plazem?? Jakies paszporty, ksiegi finansowe, transfery a teraz to!! ta sprawa smierdzi, trzebaby straznika teksasu wezwac zeby jakies sledztwo na wlasna reke zrobil...
co wy na to?


Obrazek
Bianco10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2007
Posty: 26
Rejestracja: 02 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 13:31

Ciekawe ile dali w łape za uniewinnienie...:/


FORZA JUVE !!!
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 13:38

A może na prawdę nie są winni?
Można snuć teorie spiskowe, ale można też uwierzyć że Komisja działa sprawiedliwie.
Nie wiem która z tych opcji jest rozsądniejsza ;]
Chuck Norris by na pewno poradził


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 13:38

Bianco10 pisze:Ciekawe ile dali w łape za uniewinnienie...:/
Pytasz poważnie, czy nadal mało Ci wzajemnych napięć pomiędzy Juve a Interem?


@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 13:40

eh panowie darujcie sobie komentarze obrazające inter bo szkoda na to nerwów, a poza tym kartki tylko czekaja na nerwowych userów, wiec nie warto.

co do samego newsa: mam nadzieje ze, w koncu jednak te wszystkie sprawy sie zbiora i skumulują i inter poniesie - moim zdaniem - zasłuzona kare, nie rusza mnie to ze teraz inter nie poniósł odpowiedzialnosci za rzekome czyny, bo co ma wyjsc to wyjdzie, a jak juz wyjdzie to pociagnie za sobą szereg innych niedociągniec. pozdrawiam


Obrazek
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 14:14

"Ja wiedziałem, że tak będzie", niestety :roll:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 14:26

Nawet, gdyby Inter w jakiś sposób był winny, to i tak uczynionoby wszystko, aby sprawa rozeszła się po kościach. Dlaczego? Bo po prostu Calcio nie stać na kolejną aferę. Poprzednia i tak przyniosła dotkliwe straty finansowe, a ta przyniosłaby jeszcze większe.
Poza tym teraz wszyscy Juventni są cięci na Inter i życzą im jak najgorzej. Ja rozumiem, że nie możecie się pogodzić z tym, że Inter ukradł nam Scudetto. Rozumiem, że możecie z całego serca ich nienawidzić. Jednak wbijanie w dupę szpili Interistom uważam za śmieszne, a wręcz rozpaczliwe.


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 14:46

Nawet jeśli Inter bylby winien w jakiejś sprawie to i tak zostanie uniewinniony ... :/


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 16:37

Bianco10 pisze:Ciekawe ile dali w łape za uniewinnienie...:/
AleX_Del_Piero_13 pisze:Nawet jeśli Inter bylby winien w jakiejś sprawie to i tak zostanie uniewinniony ... :/
Radzilbym zaniechac tego typu wypowiedzi.
Chyba ze macie jakies sensowne argumenty na potwierdzenie tych tez.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 16:51

Damianinho pisze:Nawet, gdyby Inter w jakiś sposób był winny, to i tak uczynionoby wszystko, aby sprawa rozeszła się po kościach. Dlaczego? Bo po prostu Calcio nie stać na kolejną aferę. Poprzednia i tak przyniosła dotkliwe straty finansowe, a ta przyniosłaby jeszcze większe.
Poza tym teraz wszyscy Juventni są cięci na Inter i życzą im jak najgorzej. Ja rozumiem, że nie możecie się pogodzić z tym, że Inter ukradł nam Scudetto. Rozumiem, że możecie z całego serca ich nienawidzić. Jednak wbijanie w dupę szpili Interistom uważam za śmieszne, a wręcz rozpaczliwe.
No wreszcie obiektywny jakiś. Polać mu! Liga Włoska była cholernie osłabiona po Calciopoli, więc kolejna afera prawdopodobnie wiązałaby się z dyskwalifikacją Italiańskich zespołów z Europejskich Pucharów. A tego chyba nikt nie chce.


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 17:58

ehe... wiedzialem ze nie powinienem sie wychylac z tym tematem Razz wklepali mi kartke za nadaktywnosc Razz a powracajac do tematu,
to nie wiem czemu niektore osoby sa takie przeczulone na utarczki slowne z internistami!! Póki oni sa na forum, a w Italii dziac sie bedzie jak sie dzieje takie utarczki beda sie kontynuowac :Think: i mi tam nie przeszkadzaja
:Twisted Evil: hihi, bo kazdy to bierze jako prywatna walke tez, pozatym chyba lepiej gadac sobie na forum niz sie charatać nożami przed blokiem za kolory koszulek
a teraz jeszcze bardziej do tematu:
Mam nadzieje ze Juve zrobi sąd w meczu z tymi fusami z Mediolanu...
dziekuje


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 18:14

:rotfl:
A czego innego się spodziewaliście ?!
Ma się ludzi w zarządzie Federacji piłkarskich we Włoszech to się wychodzi bez szwanku nawet z największych machlojek.
Nienawidze interu i wszystkoego co z nim związane... NIENAWIDZE :!:
centek pisze:Mam nadzieje ze Juve zrobi sąd w meczu z tymi fusami z Mediolanu...
A kibice Juve po meczu...
Damianinho pisze:Calcio nie stać na kolejną aferę. Poprzednia i tak przyniosła dotkliwe straty finansowe, a ta przyniosłaby jeszcze większe.
Dlatego teraz taki inter, albo Milan, Viola, czy Sampa, se mogą w ciula lecieć bo i tak nic im FIGC nie zrobi... ciekawe...
Jak zaczęła się 1'sza afera, i wszystkei zaczęły wychodzić na jaw, to trzeba było udupić wszystkie kluby zamieszane, każdą sprawe dokłądnie badać i karać kluby... teraz Calcio jest jeszcze bardziej brudne niż przed Calciopoli... dlaczego ? Bo kluby zamieszane w jakieś afery (II) robią wszystko żeby to zatuszować, dają łapówki świadkom, grożą, szantażują... tak napewno jest... cieszy mnie to że Juve jest już czyste... i wierze, że ZAWSZE było.
Wsio...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 19:37

inter
Jak dzieci.
Dlatego teraz taki inter, albo Milan, Viola, czy Sampa, se mogą w ciula lecieć bo i tak nic im FIGC nie zrobi...
Zrobić zrobi, ale zanim rozpęta taką aferę na pewno poważnie się zastanowi. Bo przynosi to dotkliwe straty finasowe. A całe Calcio na tym traci. Poza tym jest już po ptakach i uniewinnili Inter.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 22:01

Damianinho pisze:
inter
Jak dzieci.
Dlatego teraz taki inter, albo Milan, Viola, czy Sampa, se mogą w ciula lecieć bo i tak nic im FIGC nie zrobi...
Zrobić zrobi, ale zanim rozpęta taką aferę na pewno poważnie się zastanowi. Bo przynosi to dotkliwe straty finasowe. A całe Calcio na tym traci. Poza tym jest już po ptakach i uniewinnili Inter.
Jak moze zrobic, skoro pisałes wczesniej, ze nie zrobi? :smile: Skoro nie stac - nie zrobi. Dostało sie nam...reszta to juz inna historia.

Wypaczacie samych siebie.


SadziQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2007
Posty: 29
Rejestracja: 04 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 19:45

tatatata.Inter to wielkie g^^^O!!!!Licy sie tylko JUVE!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D :D Juve jest najlepsze!!


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ