Śledztwo w sprawie finansów Interu,Milanu,Sampdori i Regginy

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juventinio2603

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2005
Posty: 18
Rejestracja: 25 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 21:45

http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1& ... _id=200635

pozostala czesc wpisu niezgodna z regulaminem.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 21:48

juventinio2603 pisze: dla tych szmat :bravo:
Trochę szacunku :?

A co do sprawy... No cóż, nikomu źle nie życzę, ale gdyby to była prawda, pewnie bym się szyderczo uśmiechnął... ;)


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 21:53

Takich "faktów" było już sporo w przeszłości i nikt z tym nic nie zrobił. Wątpię żeby Interowi coś zrobili a już na pewno nie odejmą punktów ani nic z tych rzeczy.

EDIT:
wszystko zapewne zostanie zamiecione pod dywan i interisci moga spac spokojnie sniac o wielkim i uczciwym interze.
Dokładnie tak właśnie będzie...niestety. :?
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2007, 22:01 przez Gotti, łącznie zmieniany 1 raz.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 21:57

Jesli ten temat przerodzi sie w zawody w bluzganiu na inter to zostanie szybko usuniety a autorzy postow odpowiednio nagrodzeni.

=======

Co do newsa : nie sadze zeby Wlochow stac bylo na kolejna wielka afere. Mowie o calej lidze ktora i tak jest sporo w plecy przez nasza degradacje. Takze czy to prawda czy nie wszystko zapewne zostanie zamiecione pod dywan i interisci moga spac spokojnie sniac o wielkim i uczciwym interze.


Aser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 21
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:06

moratti mówi, że dostali tytuł 05/06 uczciwie...... A jak "zdobyli" (w zasadzie to słowo nie powinno się tutaj znaleźć, ale niech będzie) za 06/07 to ów ww moratti stwierdził, że to pierwsze czysto zdobyte scudetto.... on sam sobie przeczy!

A co do obrażania interu.... Nie schodźmy do poziomu [większości] internistów (patrz komenty pod newsami o Juve czy Milanie na ich stronach) naprawdę nie warto


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:07

Jak dla mnie to zwykłe plotki i wymysły dziennikarzy. Szukają kolejnej sensacji. Chociaż, gdyby okazało się to prawdą to raczej bym sie nie zmartwił :smile:
PS: Takie pytanko do moderatorów: Czy mógłbym w swojej sygnaturce umieścić następujące zdjęcie? http://membres.lycos.fr/forzaroma/0001milaninter1.jpg
Zdaję sobie sprawę, że jest przepis o rasiźmie klubowym, ale to zdjęcie wyjątkowo mi się podoba, więc wolę się upewnić, czy nie mogę mieć tego w sygnaturce :prochno:


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:12

Aser pisze:Nie schodźmy do poziomu [większości] internistów (patrz komenty pod newsami o Juve czy Milanie na ich stronach) naprawdę nie warto
Lekarze mają swoje strony, na których zamieszczają newsy o Milanie i Juve?


Aser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 21
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:18

no nie łap mnie za słowa :wink:

co do dochodzenia nawet na onecie się info pojawiło więc może to jedak coś więcej

PS a ty nie strajkujesz?


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:22

Aser pisze:co do dochodzenia nawet na onecie się info pojawiło więc może to jedak coś więcej
na onecie pojawia sie info "nawet" o tym ze Paris Hilton nie smakowal podwieczorek wiec to nic nie znaczy.


rafalinho107

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 10
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:30

Mi tylko po tej wiadomości przypomina się jedno jak to rok temu wszyscy kibice mówili jaki to inter jest czysty!! Mówił to i moratti, mancini i inni!!!
Teraz wystarczy wybuchnąc śmiechem!!! Jak im coś udowodnią to powinni poniesc kare!!! Tak jak to było z JUVE!!!!!!!!!
Jedno serce jedno bicie kocham JUVE ponad życie!!!!!!!!!


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:38

Takie śledztwa o nieprawidłowościach są częściej niż się o nich mówi i kończy się z reguły na tym, że nikt nikomu nic nie potrafi udowodnić. Szczerze mówiąc mi zwisa totalnie ten fakt, bo już się pogodziłem dawno z tym, że Inter ma tytuł za sezon 05/06. Co prawda wolałbym, żeby należał do Milanu, ale przekazywanie z rąk do rąk jednego tytułu non stop kompletnie jest pozbawione sensu. Śmieszy mnie trochę wypowiedź Morattiego. Nie wiem na ile można wierzyć tłumaczeniu, ale ten facet z reguły wypowiada się jak taki ujadający piesek. Mały, brzydki, ale robi wiele szumu (nie chcę obrażać Morattiego, ot takie porównanie). Mógłby tonować swoje wypowiedzi, bo czasem jego gadka jest trudna do tolerowania.
white_wolv pisze:na onecie pojawia sie info "nawet" o tym ze Paris Hilton nie smakowal podwieczorek
Aha. A Ty o tym wiesz skąd? :)


ti porterò all'inferno con me.
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:41

No proszę... A tak Moratti piał, że Juve przewala, a Inter taki święty, od tamtego czasu minął rok, a jemu do tej pory nie przeszło i wciąż wytyka Juventusowi i Milanowi machlojki. A tu nagle... Trafiła kosa na kamień! :P


Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:42

Nie żebym źle komuś życzył, ale każde rozpoczęte śledztwo musi być zakończone :twisted:

Swoją drogą - zanim zbiorą wszystkie materiały, rozpocznie się posiedzenie i zapadnie prawomocny wyrok - minie wiele miesięcy.
Interiści mogą spać spokojnie...


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:43

Już niech dadzą spokój. Niech już to wszystko będzie normalnie. Ja chce oglądać prawdziwy futbol a nie jakieś dziadostwo tak jak w tym sezonie. Juve w serie b a inter sobie elegancko scudetto zdobywa. Chociaż jak coś nabroili to powinni za to zapłacić tak jak my. Musi być jakaś sprawiedliwość


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Bart

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:50

No to przypomnijcie sobie jak kilka tygodni temu zamieciona pod dywan była sprawa z dopingiem. Sprawa przedawniona 31 marca, więc dalej można wierzyć w czysty, lecz oszukany Juventus i wredny Inter.

Prawda jest taka, że gdzie wielkie emocje i pieniądze, tam jest też duże prawdopodobieństwo mniejszych lub większych afer. Do tego cała ta mentalność włoska, oskarżanie wszystkich o wszystko i robienie z igły wideł. Każdy z możnych we Włoszech ma swoje za uszami, jedni widać na kary zasłużyli, inni nie. A nie, wróć, przecież wszystko to sprawka Gwidona Rossiego.


inter Jest Bebe
ODPOWIEDZ