Śledztwo w sprawie finansów Interu,Milanu,Sampdori i Regginy

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:51

otrzymali go uczciewie i nie oddadza... za chwile pekne ze smiechu... :rotfl:


calma calma
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:51

"Na pewno nie oddamy tytułu za sezon 2005/06 - otrzymaliśmy go uczciwie."

Jak to zdanie przeczytałem myślałem ze mnie trafi :evil: Uczciwie to dostaliście w dupsko od wielkiego Juventusu (2-0 u nas i 1-2 u was), no ale przecież mecz z Interem też był ustawiony bo kupiliśmy sędziego tak tak, jest tyle dowodów ze hoho a sędzia to specjalnie się dał nabrać Nedvedowi na jego symulację żeby dać Alexowi polę do popisu z rzutu wolnego.. Takie pierdykalia wywołują u mnie frustrację :x

Co do samego newsa, żadnej afery raczej nie będzie, rozejdzie się po kościach, jak zwykle w przypadku Mediolańczyków...


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 22:52

Chłopaki nie zniżajmy sie do od nich pozimu oni są jacy są nikt tego nie zmieni.Nas chcieli upokorzyć ale my tacy nie jesteśmy.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
mjecho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:01

- Na pewno nie oddamy tytułu za sezon 2005/06 - otrzymaliśmy go uczciwie. Gdybyśmy się na to zdecydowali byłoby to przyznaniem się
do winy - powiedział prezes Interu Massimo Moratti.

podoba mi sie sformulowanie "otrzymalismy", bo zdobyc go nie zdobylo :snooty: :naughty:


Morte

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 czerwca 2007
Posty: 24
Rejestracja: 11 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:06

Fakt, faktem Włosi i kibice włoskich klubów są warci rozgrywek na NORMALNYM poziomie. Dlatego mimo, że nie lubię Interu i Milanu nie życzę im ujemnych punktów. A wszystko po to, żeby Juventus nie miał taryfy ulgowej i udowodnił że nie musi liczyć na -10 pkt Interu czy Milanu żeby zdobyć Scudetto.

I udowodnimy.


Obrazek
CAMPIONI D' ITALIA
Z Juventusem na dobre i na złe.
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:20

leniup pisze:Takie pierdykalia wywołują u mnie frustrację :x
To dobrze. Może pewnego dnia walniesz w ścianę takiego baranka, że uwolnisz świat od swoich bzdurnych wynurzeń. :o


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:25

Nic nowego.
ktoś tam z fci pisze:Prawda jest taka, że gdzie wielkie emocje i pieniądze, tam jest też duże prawdopodobieństwo mniejszych lub większych afer.
A skoro niektórzy za takie śmieszne afery lądują w SerieB, to konsekwentnie także i inni powinni tam lądować.
klsmkr pisze:
leniup pisze:Takie pierdykalia wywołują u mnie frustrację :x
To dobrze. Może pewnego dnia walniesz w ścianę takiego baranka, że uwolnisz świat od swoich bzdurnych wynurzeń. :o
Odpuść sobie, nie jesteś w domu.


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:26

"Na pewno nie oddamy tytułu za sezon 2005/06 - otrzymaliśmy go uczciwie."
Ehh no tak trzeba nie mieć honoru, żeby mówić takie rzeczy...przykre ;(
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2010, 01:33 przez MaHeR, łącznie zmieniany 1 raz.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:35

Podobno Interowi grozi Serie B i nieprawidłowości są bardzo poważne, podobno Scudetto, które przejął Inter po Juve może zostać anulowane, a tegoroczne trafić w ręce Romy. Ja osobiście nie życzę tego Interowi.. mam już dosyć tego całego zamieszania wokół włoskiej piłki.. Te 2 Scudetto, które nam zabrano itak są nasze i nasze pozostaną... A Inter? Moim zdaniem to śmieszna drużynka.


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:36

Ja tam myślę, że nic się wielkiego nie stanie. Nas nie zabiło to nas wzmocni, a robienie kolejnych afer wg mnie nie ma sensu. Z tego wszystkiego najbardziej ( przynajmniej mnie) boli odebranie mistrzostw z 2 sezonów i przyznanie 1 Interowi, ale życie idzie dalej i najeżdzanie na jednych i drugich nic nie da. Choć gdyby z tej akcji okazało się coś ciekawego...hmhm...ale i tak w najgorszym wypadku to pewnie znowu my bylibyśmy winni :roll: . Czas pokaże co, gdzie, jak i kiedy...


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
piotrhabrat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:36

white_wolv pisze:Co do newsa : nie sadze zeby Wlochow stac bylo na kolejna wielka afere. Mowie o calej lidze ktora i tak jest sporo w plecy przez nasza degradacje. Takze czy to prawda czy nie wszystko zapewne zostanie zamiecione pod dywan i interisci moga spac spokojnie sniac o wielkim i uczciwym interze.
Ale z drugiej strony to jak zrobili krok do przodu żeby "posprzatać", to może zdecydują się na kolejną afere, żeby oczyścić włoską piłke.


FORZA JUVE
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:45

Marcin_FCJ pisze:Podobno Interowi grozi Serie B i nieprawidłowości są bardzo poważne, podobno Scudetto, które przejął Inter po Juve może zostać anulowane...
Zbyt piękne, aby było prawdziwe...
ocniając całą sytuację, szczerze wątpie w to aby doszło do kolejnych wielkich porządków w Calcio...wkoncu w afere są zamiesznae kluby z Mediolanu... ;/ ehhh


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 23:53

piotrhabrat pisze: Ale z drugiej strony to jak zrobili krok do przodu żeby "posprzatać", to może zdecydują się na kolejną afere, żeby oczyścić włoską piłke.
Nie ma czegoś takiego jak oczyszczenie włoskiej piłki. Można pozamiatać pod dywan jedną czy dwie afery, można urządzić proces-pokazówkę dla ułefa i fifa, można zmienić ludzi "na górze".
Ja osobiście nie życzę tego Interowi.. mam już dosyć tego całego zamieszania wokół włoskiej piłki..
Tak samo pomyśleli ci frajerzy/amatorzy z zarządu, wycofując się rok temu z nieprzegranej wtedy jeszcze walki o SerieA. "Ojej, lepiej żebyśmy sobie pograli rok w B, utracili piłkarzy, prestiż, kasę - byleby tylko włoskie drużyny mogły pograć sobie w europejskich pucharach, bo ułefa już pogroziła palcem".

Nigdy więcej - są wałki w interze, SerieB przyjmie was z otwartymi rękoma.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 00:01

Marcin_FCJ pisze:Podobno Interowi grozi Serie B i nieprawidłowości są bardzo poważne, podobno Scudetto, które przejął Inter po Juve może zostać anulowane, a tegoroczne trafić w ręce Romy. Ja osobiście nie życzę tego Interowi.. mam już dosyć tego całego zamieszania wokół włoskiej piłki.. Te 2 Scudetto, które nam zabrano itak są nasze i nasze pozostaną... A Inter? Moim zdaniem to śmieszna drużynka.
Życzę im tego !! Nawet jednej łzy bym nie uronił... niech raz na zawsze zrobią porządek z włoską piłką.. a nie jakieś lewe paszporty, oszustwa finansowe... do paki i tyle... może inni się opamiętają i wreszcie będzie normalnie...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 00:13

We włoskiej piłce panuje tak duży bałagan, że nawet 10 afer nie pomoże. A nawet, jakby przyszło co do czego, i wybuchnie dziesiąta afera, to... zrobi się jeszcze większy burdel. I tak Scudetto będzie nosić Albinoleffe, a w LM zagra Spezia, Rimini i oczywiście Milan, no bo jakżeby inaczej.

Tego ogarnąć się nie da. I szczerze mówiąc nie obchodzi mnie już ta cała afera i kto miałby być zdegradowany do Serie B, C, D...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ