Skorża Trenerem WISŁY KRAKÓW

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

czy działacze dobrze zrobili zatrudniajac Skorże

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
CannaDaroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2007
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 23:36

Co o tym sądzicie dobry wybór czy nie ja osobiscie nie wiem co myśleć o tym Trenerze ale jestem optymistą i mam nadzieje że będzie dobrym trenerem i sciągnie tu jakiś nowych graczy.Ja mu życzę zeby wygrał OE.awansował do LM i zdobywał doswiadczenie bo to jest młody Trener
a Panu Cupiałowi Życzę Cierpliwosći i niech mu da szanse i 2 lata pracy z Klubem niech ma na początek a nie 5 miesięcy.

Jak będzie grać Wisła trenera Skorży?
- Na pewno będziemy grać ofensywnie, wysokim pressingiem, zmuszać przeciwnika do strat piłki na własnej połowie. Nie zamierzam robić kroku wstecz, a tak się teraz gra w Europie. Mając za cel awans do Ligi Mistrzów na pewno zmierzymy się z drużyną teoretycznie silniejszą, dysponującą lepszymi zawodnikami, dlatego nie możemy zaniedbać także gry w defensywie.Maciej Skorża


WIERNOSĆ
AVE JUVE (7lat )
...........FORZA JUVE..............
Cannavaro.Carlos.Zidane.Buffon.Del Piero.Kaka.Pirlo.Jan Paweł 2. moi idole :)
Gabryś1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2007
Posty: 52
Rejestracja: 31 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 00:16

Bardzo dobrze ze Wisłę bedzie prowadził młody polski trener , a nie żadne Petrescu, Licki , czy inne wynalazki.

ps
CannaDaroo:
co do twojego podpisu , robisz postępy : było Bufone , teraz masz Bufon , niedługo może Ci sie uda napisać poprawnie nazwisko naszego bramkarza , bo to chyba o niego chodzi...


"Bo tego durnia mamy za prezydenta"
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/592 ... xpress.php
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 07:45

Czas pokaże czy Skorża nadaje się na to stanowisko. Na razie nowy trener Wisły rozgląda się za zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić klub przed nowym sezonem. Mówi się o Kosowskim i Niedzielanie. Choć są "zawodnikami z odzysku", mogliby stanowić spore wzmocnienie dla Wisły.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 07:48

No ja myślę że to dobry wybór. Skorża wygrał PP i PE z groclinem w tym sezonie. Życzę mu żeby to z Wisełką zrobił. Na pewno źle nie będzie. Ma troche doświadczenia. Był asystentem w rep. Polski.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Śliwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 08:21

Wisła potrzebuje odnowienia jakiejś świeżości ostatni sezon był nie udany nie grają w żadnych europejskich pucharach więc mogą się poświęcić lidze i może nawet ją wygrać ;]


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 11:11

Jezeli chodzi o zatrudnienie Skorzy przez Wisełke to jest to bardzo dobry ruch trener Skorza zapewne zrobi porzadki w Wisle sprowadzajac kilku dobrych graczy a pozwbywajac sie niepotrzebnych i wkoncu mam nadzieje ze Wisla zacznie grac tak jak kilka lat temu :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 13:25

mysle ze dobrze Wisła zrobila zatrudniając Maćka

dotychczas wyszukiwali trenerów zagranica pozniej ich zwalniali co przełozylo sie na miejsce w tabeli na koniec sezonu. a moze trzeba było od razu nie szukac daleko tylko u nas bo kto lepiej zrozumie polska piłke jak nie polak

a więc powodzenia dla Maćka Sorży :D


Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 15:56

Moim zdaniem Wisła jest tak wyniszczona plagą poprzednich trenerów, że nawet tak dobry trener nie zdoła nic zrobić w najbliższym czasie. Aczkolwiek mam nadzieję, że Wisełka się podniesie, fajny to jest zespół, bo ostatnich latach wiele osiągnął. Cieszy mnie też perspektywa powrotu na górną część tabeli Górnika Zabrze. Chyba też w młodej koronie dobrze się dzieje. Przestali częściowo inwestować w młodzież (co było bardzo dobre, ale to swoją drogą), a zaczęli kupować sprawdzonych i doświadczonych zawodników. Od czasu awansu do Ekstraklasy do Korony trafiło tylko kilku piłkarzy z doświadczeniem, min. Krzysztof Gajtkowski i Maciej Kowalczyk.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2007, 16:59

ehh.. Chłopak nie zdąży wejść w drużyne i zrobić pożądnego składu dlatego wisła nię bedzie błyszczeć na początku sezonu i zwolnią go po 6 miesiącach :angry: cała wisła...


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 11:21

Wg mnie dobry trener i dobrze Wisła K. zrobiła zatrudniając go pokazał klasę prowadząc Groclin i jeśli tak dalej pójdzie będzie odnosił sukcesy także we Wiśle K. :)


Obrazek
Gladiator87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 września 2007
Posty: 4
Rejestracja: 06 września 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2007, 20:21

Bardzo dobry trener Wisła w tym roku zrobiła dobre transfery zatrudniając
Skorże.i Bednarza....
mam nadzieje ze WISEŁKA znowó bedzie rządzić w Polsce i ugra coś w EUROPIE :)


...::::::::::::WISŁA * KRAKÓW:::::::::::::::...
***************************************
*J A N P A W E Ł 2*
***************************************
ODPOWIEDZ