Emerson w Milanie!?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:47

Według obrońcy AC Milanu Marcosa Cafu, jego niedawny kolega z reprezentacji Brazylii - 31-letni pomocnik Realu Madryt, Emerson [fot] już 18 czerwca pojawi się w ośrodku medycznym Rossoneri i niedługo później podpisze umowę z zespołem z San Siro. Rutynowany defensor zdradził szczegóły prywatnej rozmowy z piłkarzem występującym na Santiago Bernabeu od lata 2006 roku.

Wynika z niej, że Emerson nie czuje się najlepiej w Hiszpanii i to nie tylko z powodu prześladujących go problemów z pachwiną. W ramach rozliczenia za Emersona, do Królewskich powędrowałby inny Brazylijczyk - 27-letni napastnik, Ricardo Oliveira.

Ewentualne wywalczenia tytułu mistrzowskiego La Liga nie spowoduje zmiany decyzji przez piłkarza nazywanego 'El Puma' - podkreśla Cafu.

SERIEA.PL

Lubię Pumę nawet po tym jak odszedł z Juve ale chyba przestane go lubić jak wzmocni naszego rywala. Nie wyobrażam sobie go w koszulce Milanu :/ Ja chętnie widziałbym go z powrotem w Juventusie.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:51

Emerson najwyraźniej lubi zwiedzać. Mam to z tyłu gdzie będzie teraz grał (poza Juventusem, oczywiście). A Milanowi świetnie pójdzie odmładzanie kadry 8)


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:54

A mnie to wisi gdzie on będzie grał. Może iść nawet do Napoli albo Genoi. Jego sprawa. Oby nie grał dobrze przeciwko Juve...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:58

Do Juve to on już napewno nigdy nie przyjdzie, ale mam do niego sentyment jak zdobył gola w meczu z Werderem. Do Włoch może wróci, czytałem wypowiedzi Ancelottiego, który chwali Emersona i widzi go w Milanie.


Obrazek
Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:01

Niech przejdzie do milanu. Za rok będzie płakał kiedy Juve położy go na kolana 8)


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:17

Pytanie - po co Milanowi Emerson skoro maja Gattuso i Ambrosiniego? :roll:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:18

Według mnie niech sobie tak przechodzi Emerson to juz nie jest ten Emerson z Juve jest zdecydowanie słabszy ale własnie tak jak poprzednik dziwie sie po co im on skoro maja juz defensywynych pomocników


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:19

Hmm... A myślałem, że środek pomocy Milan ma obsadzony :think: Kaka, Pirlo, Seedorf, Gourcuff, Ambrosini, Gattuso... Chyba powinni pomyśleć o skrzydłowych. Lubię tego piłkarza i życzę mu dobrze, ale Milan chyba nie był by najlepszym rozwiązaniem.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:44

Milan ine gra skrzydłowymi. W ich taktyce boczni obrońcy mają wolne miejsce i to oni mają wbiegać pod pole karne i dośrodkowywać.
W środku pola częto będą grać trzema pomocnikami - tzw choinka.
Choć sam uwazam, że ze słabymi rywalami jeden z pomocników ustąpi miejsca drugiemu napastnikowi.
No, nieważne jednak.
Brocchi odchodzi.
W środku zostają: Pirlo, Gattuso, Ambrosini.
Koniec.
Nie ma w zasadzie nikogo na rezerwę.

Nie wiem czy Pirlo będzie dalej nietykalny (mimo słabej gry w większości spotkań). Ale nawet jeśli tak - pozostaje trzech zawodników aby obsadzić dwa miejsca. Jeden rezerwowy.
Wszystko więc jest w porzadku.
(jest oczywiście jeszcze Gourcuff, ale on wchodzi raczej do przodu, a nie chroni tyły).

Ja uważam, że Milan może mieć z Emersona naprawdę wiele radości. Piłkarz bardzo dobrze radził sobie we Włoszech i raczej nie zapomniał jak się gra w piłkę.


Dirty mind
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 11:54

wErOn pisze:Pytanie - po co Milanowi Emerson skoro maja Gattuso i Ambrosiniego? :roll:
Mają za dużo kasy :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 12:00

A niech se przechodzi do Milanu, ja go osobiscie nie chce widziec w Juventusie :stop: . Wydaje mi sie ze w Milanie nie bedzie dla niego lepiej bo w środku pola bardzo dobzi sa Gattuso i Ambrosini.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 12:08

Simi pisze:A niech se przechodzi do Milanu, ja go osobiscie nie chce widziec w Juventusie :stop: . Wydaje mi sie ze w Milanie nie bedzie dla niego lepiej bo w środku pola bardzo dobzi sa Gattuso i Ambrosini.
i jest jeszcze Pirlo więc kompletnie nie rozumiem po co on im? :?


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 12:11

Widzę, że Milan znów odmładza kadrę przed sezonem :lol: A tak na poważnie to przecież mógłby sobie tam wywalczyć miejsce w pierwszym składzie bo Ambrossini, to gracz wcale nie lepszy od "Pumy". Jedno jest pewnie - tego pana w Juve nie chcemy :stop:


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 12:12

Lubie Pume ale widocznie on lubi troche zwiedzić przy okazji swojej kariery piłkarskiej. Wątpie aby to była prawda patrząc na to ilu srodkowych pomocników ma Milan.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 13:42

Szczerze nie napawa mnie optymizmem wizja kupna Emersona..fakt jest to dobry piłkarz ale...jak na piłkarza jest nieco za stary, 31 lat to już nie jest młodość, bardziej cieszyłbym się z jakiegoś młodego utalentowanego gracza...


Ale pożyjemy zobaczymy być może Emerson pokaże coś nowego w Milanie...a po drugie jeszzce nie doszło do podpisania umowy :whistle:


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ