Wszystko o Fiorentinie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 17:08

Szczerze mówiąc niewiele będzie drużyn, które wyjadą z Neapolu z kompletem punktów. To jeden z najcięższych terenów, więc za bardzo bym się nie cieszył.
Zgadza sie. Napoli u siebie bedzie bardzo mocne. Aczkolwiek ciesze sie, ze Viola nie zdobyla nawet pktu 8)
Trzeba jednak przyznać, że początek sezonu zaskakujący, ani Roma, Ani Milan, ani Fiorentina wciąż bez zwycięstwa - pomimo dwóch meczów.
Wg mnie wskazuje to na to, ze Serie A sie bardzo wyrownala i wiekszosc druzyn moze teraz walczyc ze soba jak rowny z rownym :wink:


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 17:49

Sapo_JuveFan pisze:Ten sezon będzie baaardzo ciekawy ;)
O tym, to pisze wszedzie od miesiaca. Wszystko dzieki druzynom ze srodka tabeli, ktore sie bardzo dobrze wzmocnily i przez to caly poziom ligi wzrosl. Mocniejsza liga - lepszy trening dla druzyn z czolowki, w kontekscie gier w CL. To tylko wyjdzie wszystkim na dobre.
Mati pisze: Oby Juventus nie skończył dziś w ten sposób.
Pod tym sie nie podpisuje ;p


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2008, 13:14

No i wczoraj Fiorentina zremisowała pechowo choć nie była moim faworytem z Lyonem 2:2. Bardzo dobrze zagrał Gilardino, który zdobył dla Violi dwie bramki. Pierwszy gol dla Lyonu był jakoś dla mnie dziwny. Ponieważ padł on wtedy kiedy w polu karnym leżał zawodnik Fiorentiny. Ale Lyon nie wybił piłki i strzelił kontaktowa bramke.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2008, 15:06

Dominik10 pisze:Pierwszy gol dla Lyonu był jakoś dla mnie dziwny. Ponieważ padł on wtedy kiedy w polu karnym leżał zawodnik Fiorentiny. Ale Lyon nie wybił piłki i strzelił kontaktowa bramke.
Bardzo podobny do gola Holandii z Włochami na Euro ;) Sytuacja identyczna i z tego samego powodu (leżacy zawodnik) nie było chyba spalonego.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2008, 15:09

stahoo pisze:
Dominik10 pisze:Pierwszy gol dla Lyonu był jakoś dla mnie dziwny. Ponieważ padł on wtedy kiedy w polu karnym leżał zawodnik Fiorentiny. Ale Lyon nie wybił piłki i strzelił kontaktowa bramke.
Bardzo podobny do gola Holandii z Włochami na Euro ;) Sytuacja identyczna i z tego samego powodu (leżacy zawodnik) nie było chyba spalonego.
Spalonego według mnie nie było na sto procent. Głównie zdziwiła mnie to ze nie wybił pilki ale to przeciez jest Lyon, ktory chce wreszcie cos wygrac w europejskiej piłce a porażka z Fiorentiną tego zadania by nie ułatwiła a nawet pogorszyła sprawe.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2008, 15:48

Na Lyon stawiałem dwa lata temu, wydawało mi się, że mogą coś osiągnąć, ale przeliczyłem się i dotarli tylko do ćwierćfinału. Teraz myślę, że jeśli awansują z grupy to wielkim zaskoczeniem będzie ich triumf w LM. Choć historia zna przypadki choćby F.C. Porto, na które nikt nie stawiał 4 lata temu.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 11:39

Nie oglądałem skrótów Serie A na C+. Wchodzę do internetu, a tu pokazują taki wałek :shock: :
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,585 ... l?skad=rss

Mówcie sobie co chcecie, dla mnie to co zrobił Gilardino to zwykłe chamstwo.
Dodajmy do tego jego dawny występek:


I mamy obraz piłkarza-błazna.

EDIT:
sprawiedliwość jednak (jako taka) na tym świecie jest:
http://acffiorentina.pl/?a=w&id=566


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:06

Violka dzisiaj dostała ze Sieną 1-0 na wyjeździe. Widziałem ten mecz bo nudziło mi się i byłem ciekaw formy Almirona. Mecz w pierwszej połowie nudnawy, dość wyrównany nawet (w pierwszej połowie Mutu strzelił bramkę, lecz ze spalonego). W drugiej już Siena grała pierwsze skrzypce, najpierw trafili w słupek a bodajże 10 minut później Kharja strzelił bramkę. Dobrze, że urwali im punkty :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:13

Cieszy na pewno fakt utraty punktów przez Fioletowych.Szkoda jedynie wygranej Lazio...Liczę,że dziś wieczór Milan zremisuje z Napoli,bo wygrana którejś z tych ekip nam nie służy...Wracając zaś do Violi-już ostatnio pokazali,że mają jakiś wyraźny problem z formą-wspomnę chociażby spotkanie w LM,które łatwo przegrali z Bayernem...


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 19:02

..ale po meczu w Monachium wygrali pewnie z Palermo.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 19:56

Baala pisze:..ale po meczu w Monachium wygrali pewnie z Palermo.
Tak a dziś przegrali z Sieną 1-0
Mecz meczowi nie równy ;]
Nie wiem co się dzieje z Fiorentiną niby taka ekipa :think: :think:
Ale to nie mój problem ;]


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:44

Duza szkoda Violi wczoraj.

Mecz ten W ZYCIU nie powinien zakonczyc sie takim wynikiem, jakim sie zakonczyl, po tych wszystkich szansach ktore Viola miala.

Jeszcze mimo wszystko maja szanse. Musza wygrac z Lyonem i na wyjezdzie ze Steua, podczas gdy Lyon nie moze wygrac ostatniego meczu z Bayernem.

Szanse matematyczne, ale sa.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 17:43

Szanse są, ale co by nie mówić po wczorajszym remisie Fiorentina ma bardzo nikłe szanse na dalszą grę w LM. Warto jednak zauważyć, że Viola ma przeogromnego pecha. W meczu włosi potrafią stworzyć sobie mnóstwo okazji (jak wczoraj) a jednak nic z tego nie wychodzi. Jakby tak choćby połowa tych najlepszych okazji kończyła się bramką to kto wie czy Fiorentina nie świętowałaby już awansu do kolejnej rundy LM.


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 19:45

Ze o meczu w Lyonie sie nie wspomi...

Szkoda, szkoda. Bo patrzac na przyklad na takie karne, ktore sie dyktuje Liverpoolowi, to czlowieka krew zalewa, jak Serie A jest szkalowana czasem.


Obrazek
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2008, 18:08

szkoda Violi ale sami sobie winni,skladu nie maja najgorszego,napewno mgli powalczyc z Lyonem czy Bayernem :-D


ODPOWIEDZ